Kína - China League OneAz adatok állapota: 2026. október 17.

A meccset felfüggesztették vagy elhalasztották

A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként.

Wuxi Wugou - Shanghai Jiading: mérkőzésstatisztikák

Wuxi Wugou–Shanghai Jiading: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Wuxi Wugou a(z) China League One (Kína) sorozatban játszik a(z) Shanghai Jiading ellen. A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként.

Aktuális forma

Wuxi Wugou: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Shanghai Jiading: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Wuxi Wugou: 1,52 szerzett és 1,26 kapott gól mérkőzésenként. Shanghai Jiading: 1,17 szerzett és 1,26 kapott gól. Ligaátlag: 2,69 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Wuxi Wugou 48%, Shanghai Jiading 52%. Over 2.5: Wuxi Wugou 48%, Shanghai Jiading 48%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 52%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Wuxi Wugou 1,39, Shanghai Jiading 1,19. Lövések mérkőzésenként: Wuxi Wugou 11,2, Shanghai Jiading 9,0. Átlagos labdabirtoklás: Wuxi Wugou 51%, Shanghai Jiading 47%.

Első és második félidő

Wuxi Wugou: félidei vezetés 35%, második félidei gólok 0,87. Shanghai Jiading: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 0,65.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Wuxi Wugou esetében 76-90+ (9), Shanghai Jiading esetében pedig 76-90+ (9). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

China League One: 2,69 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 52%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-0. Átlagos gólszám: 5,00, BTTS: 100%.

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Wuxi WugouShanghai Jiading
1.52Szerzett gól / meccs1.17
Wuxi WugouShanghai Jiading
1.26Kapott gól / meccs1.26
Wuxi WugouShanghai Jiading
51%Átlagos labdabirtoklás47%
Wuxi WugouShanghai Jiading
3.78Kaput eltaláló lövések / meccs3.35
Wuxi WugouShanghai Jiading

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11.17Lövések meccsenként9.04
Wuxi WugouShanghai Jiading
3.78Kaput eltaláló lövések3.35
Wuxi WugouShanghai Jiading
13.6%Lövésértékesítés13%
Wuxi WugouShanghai Jiading
51%Labdabirtoklás47%
Wuxi WugouShanghai Jiading
1.39xG szerzett1.19
Wuxi WugouShanghai Jiading
1.53xG kapott1.29
Wuxi WugouShanghai Jiading

Lövésminőség

Wuxi Wugou: Hatékony befejezésShanghai Jiading: Kontratámadó
Wuxi WugouShanghai Jiading
Pontosság (kaput eltaláló lövések)34%37%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.400.35

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Wuxi Wugou 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Wuxi Wugou · 0.8 pont / meccs - Shanghai Jiading

Wuxi Wugou
LWLWL
Idénybeli eredménybontás
35% W22% D43% L
Idény (Gy-D-V)
8-5-10
1.26 pont / meccs · gólkülönbség +6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-3-4
Utolsó 5 hazai pályán
1-1-3
DLWLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 1.2xG: 1.23Ellenfél xG-je: 1.56BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Shanghai Jiading
LDLWL
Idénybeli eredménybontás
39% W22% D39% L
Idény (Gy-D-V)
9-5-9
1.39 pont / meccs · gólkülönbség -2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
4-3-4
Utolsó 5 idegenben
2-1-2
WWDLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.4xG: 0.88Ellenfél xG-je: 1.06BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Wuxi Wugou 30%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.52 gól / meccs - Wuxi Wugou · 1.17 gól / meccs - Shanghai Jiading

Wuxi Wugou gólszerzési profilja: erős

Wuxi Wugou a meccsek 70%-án szerez gólt (16 a 23 meccsből), míg Shanghai Jiading 30%-ban tart Clean sheetet (7 a 23 meccsből).

Shanghai Jiading gólszerzési profilja: nagyon erős

Shanghai Jiading a meccsek 74%-án szerez gólt (17 a 23 meccsből), míg Wuxi Wugou 26%-ban tart Clean sheetet (6 a 23 meccsből).

35Szerzett gólok (idény)27
Wuxi WugouShanghai Jiading
29Kapott gólok (idény)29
Wuxi WugouShanghai Jiading
2.78Átlagos gólszám a meccsen2.43
Wuxi WugouShanghai Jiading
6Szerzett gólok (utolsó 5)4
Wuxi WugouShanghai Jiading
6Kapott gólok (utolsó 5)7
Wuxi WugouShanghai Jiading

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

70%1 gól74%
Wuxi WugouShanghai Jiading
43%2 gól35%
Wuxi WugouShanghai Jiading
26%3 gól9%
Wuxi WugouShanghai Jiading
9%4 gól0%
Wuxi WugouShanghai Jiading

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

74%1 gól70%
Wuxi WugouShanghai Jiading
35%2 gól35%
Wuxi WugouShanghai Jiading
17%3 gól17%
Wuxi WugouShanghai Jiading
0%4 gól4%
Wuxi WugouShanghai Jiading

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

17%BTTS a félidőben22%
Wuxi WugouShanghai Jiading
4%BTTS mindkét félidőben9%
Wuxi WugouShanghai Jiading
30%Mindkét félidőben gólt szerzett17%
Wuxi WugouShanghai Jiading

BTTS és gólszám

35%Legalább 3 gól és BTTS39%
Wuxi WugouShanghai Jiading
13%Legalább 3 gól BTTS nélkül9%
Wuxi WugouShanghai Jiading
20%BTTS – legutóbbi 540%
Wuxi WugouShanghai Jiading

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

70%Legalább 1 gól a félidő előtt65%
Wuxi WugouShanghai Jiading
30%Legalább 2 gól a félidő előtt35%
Wuxi WugouShanghai Jiading
17%Legalább 3 gól a félidő előtt4%
Wuxi WugouShanghai Jiading

2. félidő

74%Legalább 1 gól a félidő után70%
Wuxi WugouShanghai Jiading
43%Legalább 2 gól a félidő után39%
Wuxi WugouShanghai Jiading
22%Legalább 3 gól a félidő után17%
Wuxi WugouShanghai Jiading

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Wuxi Wugou 38%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.43 pont / meccs - Wuxi Wugou · 1.04 pont / meccs - Shanghai Jiading

Wuxi Wugou — félidei állapot
35% vezet39% döntetlenre áll26% hátrányban van
Shanghai Jiading — félidei állapot
17% vezet52% döntetlenre áll30% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.43Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.04
Wuxi WugouShanghai Jiading
0.65Szerzett gólok (1. félidő)0.52
Wuxi WugouShanghai Jiading
0.65Kapott gólok (1. félidő)0.57
Wuxi WugouShanghai Jiading
1.3Átlagos gólszám (1. félidő)1.09
Wuxi WugouShanghai Jiading
61%Kapott gól nélküli félidő előtt48%
Wuxi WugouShanghai Jiading
52%Nem szerzett gólt a félidő előtt65%
Wuxi WugouShanghai Jiading

Félidő után (2. félidő)

1.3Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.35
Wuxi WugouShanghai Jiading
0.87Szerzett gólok (2. félidő)0.65
Wuxi WugouShanghai Jiading
0.61Kapott gólok (2. félidő)0.7
Wuxi WugouShanghai Jiading
1.48Átlagos gólszám (2. félidő)1.35
Wuxi WugouShanghai Jiading
52%Kapott gól nélküli félidő után61%
Wuxi WugouShanghai Jiading
48%Nem szerzett gólt a félidő után43%
Wuxi WugouShanghai Jiading

Wuxi Wugou — második félidei eredmények

30% W39% D30% L
33
Félidei pontok
15
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
30
Második félidei pontok
+6
Gólkülönbség (2. félidő)
1.43
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 35%-án vezet a félidőben, és ezek 35%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Shanghai Jiading — második félidei eredmények

30% W43% D26% L
24
Félidei pontok
12
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
31
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.04
PPG a félidő előtt
Előny megtartása229%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 39%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A szünet után meccsenként 0.1 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Wuxi Wugou — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.001.40
Szerzett gól / meccs0.21.0
Kapott gól / meccs0.60.6
Átlagos gólszám a meccsen0.81.6
1 gól60%80%
2 gól20%60%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%60%
Nem szerzett gólt80%40%
Gólkülönbség-2+2
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Shanghai Jiading — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.00
Szerzett gól / meccs0.40.4
Kapott gól / meccs0.60.8
Átlagos gólszám a meccsen1.01.2
1 gól60%60%
2 gól40%40%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség-1-2
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Wuxi Wugou
SzerzettKapott
3
1
0-15
5
3
16-30
7
11
31-45
6
2
46-60
5
3
61-75
9
9
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (9 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (11). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Shanghai Jiading
SzerzettKapott
2
4
0-15
4
4
16-30
6
5
31-45
2
5
46-60
4
5
61-75
9
6
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (9 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (6). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.60
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.4 : 1.2
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
97%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+92%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
52%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
8%
0:0 kockázat
körülbelül minden 13. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Wuxi Wugou

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.14
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.40
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-11.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.13
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.27
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
106%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
100%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.06
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 26%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
26%

Shanghai Jiading

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.10
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.01
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.02
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.03
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
93%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
88%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.59
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 7% az első 15 percben esik.
33%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a China League One átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Wuxi WugouLigaShanghai Jiading
Átlagos gólszám a meccsen• 2.782.69▼ 2.43
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 48%55%▼ 52%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 48%52%▼ 48%
Clean sheetek• 26%26%▲ 30%
Gól a félidő előtt• 70%70%▼ 65%
Gól a félidő után• 74%74%▼ 70%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.69
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
52%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
26%
Clean sheetek
1.43
Hazai gólok / mérkőzés
1.26
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+13%
Hazai támadói előny
+12%
Hazai védekezési előny
+12%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
37%
2 gól
13%
3 gól
3%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
74%
1 gól
40%
2 gól
21%
3 gól
7%
4 gól

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Wuxi Wugou 1 - 0 - 0 Shanghai Jiading. Átlagos gólszám 5.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.