Kazahsztán - Kazakhstan Premier LeagueOrtalıq Stadion JetisuAz adatok állapota: 2026. október 14.

A meccset felfüggesztették vagy elhalasztották

A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként.

Zhetysu - Kaisar: mérkőzésstatisztikák

Zhetysu–Kaisar: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Zhetysu a(z) Kazakhstan Premier League (Kazahsztán) sorozatban játszik a(z) Kaisar ellen. A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként. Helyszín: Ortalıq Stadion Jetisu.

Aktuális forma

Zhetysu: 1-0-4, 0,60 pont mérkőzésenként. Kaisar: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Zhetysu: 0,96 szerzett és 1,67 kapott gól mérkőzésenként. Kaisar: 0,85 szerzett és 1,37 kapott gól. Ligaátlag: 2,50 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Zhetysu 52%, Kaisar 59%. Over 2.5: Zhetysu 52%, Kaisar 37%. Ligaátlag: BTTS 54%, Over 2.5 49%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Zhetysu 1,11, Kaisar 1,24. Lövések mérkőzésenként: Zhetysu 9,0, Kaisar 10,9. Átlagos labdabirtoklás: Zhetysu 50%, Kaisar 47%.

Első és második félidő

Zhetysu: félidei vezetés 22%, második félidei gólok 0,56. Kaisar: félidei vezetés 26%, második félidei gólok 0,30.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Zhetysu esetében 76-90+ (7), Kaisar esetében pedig 31-45+ (8). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Kazakhstan Premier League: 2,50 gól mérkőzésenként, BTTS 54%, Over 2.5 49%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-3-0. Átlagos gólszám: 2,67, BTTS: 100%.

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

0.96Szerzett gól / meccs0.85
ZhetysuKaisar
1.67Kapott gól / meccs1.37
ZhetysuKaisar
50%Átlagos labdabirtoklás47%
ZhetysuKaisar
3.44Kaput eltaláló lövések / meccs3.81
ZhetysuKaisar

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9.04Lövések meccsenként10.93
ZhetysuKaisar
3.44Kaput eltaláló lövések3.81
ZhetysuKaisar
10.7%Lövésértékesítés7.8%
ZhetysuKaisar
50%Labdabirtoklás47%
ZhetysuKaisar
1.11xG szerzett1.24
ZhetysuKaisar
1.34xG kapott1.54
ZhetysuKaisar

Lövésminőség

Zhetysu: KiegyensúlyozottKaisar: Kiegyensúlyozott
ZhetysuKaisar
Pontosság (kaput eltaláló lövések)38%35%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.280.22

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Kaisar 33%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.6 pont / meccs - Zhetysu · 0.8 pont / meccs - Kaisar

Zhetysu
LWLLL
Idénybeli eredménybontás
19% W26% D56% L
Idény (Gy-D-V)
5-7-15
0.81 pont / meccs · gólkülönbség -19
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-4
0.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-3-6
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-4
LLLWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.4Kapott gólok: 1.4xG: 0.96Ellenfél xG-je: 1.28BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Kaisar
LLWDL
Idénybeli eredménybontás
15% W44% D41% L
Idény (Gy-D-V)
4-12-11
0.89 pont / meccs · gólkülönbség -14
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-4-6
Utolsó 5 idegenben
0-2-3
LDLLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 2.0xG: 1.44Ellenfél xG-je: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Zhetysu 13%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.96 gól / meccs - Zhetysu · 0.85 gól / meccs - Kaisar

Kaisar 22%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.67 gól / meccs - Zhetysu · 1.37 gól / meccs - Kaisar

Zhetysu gólszerzési profilja: nagyon erős

Zhetysu a meccsek 67%-án szerez gólt (18 a 27 meccsből), míg Kaisar 22%-ban tart Clean sheetet (6 a 27 meccsből).

Kaisar gólszerzési profilja: erős

Kaisar a meccsek 63%-án szerez gólt (17 a 27 meccsből), míg Zhetysu 22%-ban tart Clean sheetet (6 a 27 meccsből).

26Szerzett gólok (idény)23
ZhetysuKaisar
45Kapott gólok (idény)37
ZhetysuKaisar
2.63Átlagos gólszám a meccsen2.22
ZhetysuKaisar
2Szerzett gólok (utolsó 5)5
ZhetysuKaisar
7Kapott gólok (utolsó 5)10
ZhetysuKaisar

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

67%1 gól63%
ZhetysuKaisar
26%2 gól22%
ZhetysuKaisar
4%3 gól0%
ZhetysuKaisar
0%4 gól0%
ZhetysuKaisar

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

78%1 gól78%
ZhetysuKaisar
52%2 gól37%
ZhetysuKaisar
26%3 gól19%
ZhetysuKaisar
11%4 gól4%
ZhetysuKaisar

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

11%BTTS a félidőben26%
ZhetysuKaisar
0%BTTS mindkét félidőben11%
ZhetysuKaisar
11%Mindkét félidőben gólt szerzett15%
ZhetysuKaisar

BTTS és gólszám

44%Legalább 3 gól és BTTS33%
ZhetysuKaisar
7%Legalább 3 gól BTTS nélkül4%
ZhetysuKaisar
20%BTTS – legutóbbi 560%
ZhetysuKaisar

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő előtt70%
ZhetysuKaisar
22%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
ZhetysuKaisar
11%Legalább 3 gól a félidő előtt15%
ZhetysuKaisar

2. félidő

74%Legalább 1 gól a félidő után67%
ZhetysuKaisar
44%Legalább 2 gól a félidő után30%
ZhetysuKaisar
26%Legalább 3 gól a félidő után7%
ZhetysuKaisar

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Kaisar 11%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.07 pont / meccs - Zhetysu · 1.19 pont / meccs - Kaisar

Zhetysu — félidei állapot
22% vezet41% döntetlenre áll37% hátrányban van
Kaisar — félidei állapot
26% vezet41% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.07Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.19
ZhetysuKaisar
0.41Szerzett gólok (1. félidő)0.56
ZhetysuKaisar
0.63Kapott gólok (1. félidő)0.63
ZhetysuKaisar
1.04Átlagos gólszám (1. félidő)1.19
ZhetysuKaisar
56%Kapott gól nélküli félidő előtt52%
ZhetysuKaisar
67%Nem szerzett gólt a félidő előtt52%
ZhetysuKaisar

Félidő után (2. félidő)

0.81Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.89
ZhetysuKaisar
0.56Szerzett gólok (2. félidő)0.3
ZhetysuKaisar
1.04Kapott gólok (2. félidő)0.74
ZhetysuKaisar
1.59Átlagos gólszám (2. félidő)1.04
ZhetysuKaisar
37%Kapott gól nélküli félidő után48%
ZhetysuKaisar
56%Nem szerzett gólt a félidő után70%
ZhetysuKaisar

Zhetysu — második félidei eredmények

11% W48% D41% L
29
Félidei pontok
11
Félidei gólok
-6
Gólkülönbség (1. félidő)
22
Második félidei pontok
-13
Gólkülönbség (2. félidő)
1.07
PPG a félidő előtt
Előny megtartása86%

A meccsek 22%-án vezet a félidőben, és ezek 19%-át megnyeri. Általában megtartja a vezetést a lefújásig.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Kaisar — második félidei eredmények

15% W44% D41% L
32
Félidei pontok
15
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
24
Második félidei pontok
-12
Gólkülönbség (2. félidő)
1.19
PPG a félidő előtt
Előny megtartása58%

A meccsek 26%-án vezet a félidőben, és ezek 15%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.1

A szünet után meccsenként 0.1 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Zhetysu — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.600.80
Szerzett gól / meccs0.20.2
Kapott gól / meccs0.60.8
Átlagos gólszám a meccsen0.81.0
1 gól40%80%
2 gól20%20%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%40%
Nem szerzett gólt80%80%
Gólkülönbség-2-3
Félidő: 0% vezet - 60% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 1
Kaisar — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.201.40
Szerzett gól / meccs0.40.6
Kapott gól / meccs1.20.8
Átlagos gólszám a meccsen1.61.4
1 gól80%100%
2 gól40%40%
3 gól40%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%40%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség-4-1
Félidő: 0% vezet - 20% döntetlenre áll - 80% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Zhetysu
SzerzettKapott
4
5
0-15
2
8
16-30
5
4
31-45
3
9
46-60
5
7
61-75
7
12
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (7 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (12). Késői gólok mérlege (76–90): -5 - a késői szakaszokban gyenge.

Kaisar
SzerzettKapott
6
8
0-15
1
6
16-30
8
3
31-45
1
2
46-60
4
7
61-75
3
11
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (11). Késői gólok mérlege (76–90): -8 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.42
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.3
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
97%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
56%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+10%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
42%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
12%
0:0 kockázat
körülbelül minden 8. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Zhetysu

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.23
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.48
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.15
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.33
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
68%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
155%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.21
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 27%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 15% az első 15 percben esik.
27%

Kaisar

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.30
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.22
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.39
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.17
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
79%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
96%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.09
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 13%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 26% az első 15 percben esik.
13%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Kazakhstan Premier League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

ZhetysuLigaKaisar
Átlagos gólszám a meccsen▲ 2.632.50▼ 2.22
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 52%54%▲ 59%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 52%49%▼ 37%
Clean sheetek▼ 22%27%▼ 22%
Gól a félidő előtt• 67%67%▲ 70%
Gól a félidő után• 74%75%▼ 67%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.50
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
54%
Mindkét csapat szerzett gólt
49%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
27%
Clean sheetek
1.42
Hazai gólok / mérkőzés
1.08
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+31%
Hazai támadói előny
+24%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
67%
1 gól
28%
2 gól
11%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
75%
1 gól
44%
2 gól
19%
3 gól
5%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Zhetysu 0 - 3 - 0 Kaisar. Átlagos gólszám 2.67, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Kaisar
1 : 1
Zhetysu
FK Zhetysu Taldykorgan
1 : 1
FK Kaisar Kyzylorda
FK Kaisar Kyzylorda
2 : 2
FK Zhetysu Taldykorgan