Reggiana címere

Reggiana

Serie C Group BSzezon 2026/2027Attilio TesserAz adatok állapota: 2026. október 15.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
DWWLL

Reggiana 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

Reggiana a Serie C Group B (Olaszország) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Következő ismert meccs: Sassari Torres.

Forma és mérleg

Reggiana: 4-2-2, 1,75 pont/meccs. Utolsó öt: DWWLL (1,40 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Reggiana meccsenként 1,50 gólt szerez és 0,88 gólt kap. Clean sheet: 13%. Gól nélkül maradt: 25%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 63%. Over 2.5: 38%. Over 3.5: 25%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 2,38.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 38%-án teljesült. A csapat a meccsek 25%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 20%.

Félidők és percek

Reggiana az első félidőben 1,13, a másodikban 0,38 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 0-15 (4 gól).

xG és játékstílus

Reggiana meccsenként 1,47 xG-t termel és 1,59 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 12,3, kaput eltaláló 3,8. Labdabirtoklás: 47%.

Fontos statisztikai mutatók

Reggiana nettó xG-je meccsenként -0,12. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: -0,35. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

1.75Mérkőzésenkénti pontok
1.50Szerzett gól / mérkőzés
0.88Kapott gól / mérkőzés
38%Over 2.5 gól
63%Mindkét csapat gólt szerzett
13%Kapott gól nélküli mérkőzések
25%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
50% W25% D25% L
+5
Gólkülönbség
1.75
PPG (szezon)
1.40
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól75%
2 gól38%
3 gól25%
4 gól13%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól88%
2 gól0%
3 gól0%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt75%Bajnoki átlag: 70%
Legalább 2 gól a félidő előtt38%Bajnoki átlag: 40%
Legalább 3 gól a félidő előtt25%Bajnoki átlag: 9%
Gól a félidő után63%Bajnoki átlag: 73%
Legalább 2 gól a félidő után25%Bajnoki átlag: 38%
Legalább 3 gól a félidő után0%Bajnoki átlag: 13%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben25%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett25%
Legalább 3 gól és BTTS38%
Legalább 3 gól BTTS nélkül0%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

50% W38% D13% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

13% W63% D25% L
15
Félidei pontok
1.88
PPG (1. félidő)
+6
Gólkülönbség
8
Második félidei pontok
1.00
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt1.13
Kapott gól a félidő előtt0.38
Szerzett gól a félidő után0.38
Kapott gól a félidő után0.5
Kapott gól nélküli félidő előtt63%
Kapott gól nélküli félidő után50%
Nem szerzett gólt a félidő előtt38%
Nem szerzett gólt a félidő után63%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)1.201.20
Szerzett gól / mérkőzés0.80.4
Kapott gól / mérkőzés0.40.4
Átlagos gólszám a mérkőzésen1.20.8
Legalább 1 gól60%60%
Legalább 2 gól40%20%
Legalább 3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzések60%60%
Gól nélküli mérkőzések60%60%
Gólkülönbség+20
1. félidő (Legutóbbi 5): 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 20%
2. félidő (Legutóbbi 5): 20% győzelem - 60% döntetlenre áll - 20% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Reggiana
ScoredConceded
4
1
0-15
1
0
16-30
4
2
31-45
1
0
46-60
2
1
61-75
0
3
76-90

A legveszélyesebb a(z) 0-15 percben (4 gól). A legtöbb gólt a(z) 76-90 időszakban kapja (3). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kontratámadó
31%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.12
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.40
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.12
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.74
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.03
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.71
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
120%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
70%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.35
Előny megtartása
A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
100%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Keretrendszer

Igazolt pályára lépéssel rendelkező játékosok ebben a bajnoki idényben.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

8 mérkőzés
4.6
Kiharcolt szögletek meccsenként
7.3
Ellenfél szögletei meccsenként
11.9
Összes szöglet meccsenként
75.0%
8,5 szöglet felett
75.0%
9,5 szöglet felett
62.5%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

8 mérkőzés
1.3
A csapat lapjai meccsenként
1.9
Az ellenfelek lapjai meccsenként
3.1
Összes lap meccsenként
37.5%
Over 3.5
37.5%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.42
Az ellenfelek átlagos PPG-je
10.0
Az ellenfelek átlagos helyezése
Átlagos nehézség

A Reggiana legutóbbi 6 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.42 pontot szereztek meccsenként, és a 10.0. helyen álltak a 20 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Átlagos nehézség ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 11
Grosseto
Reggiana
Forduló 12
Reggiana
Sambenedettese
Forduló 13
Atalanta II
Reggiana
Forduló 14
Reggiana
Livorno
Forduló 15
Forlì
Reggiana
Forduló 16
Reggiana
Ostia Mare Lidocalcio
Forduló 17
Pianese
Reggiana
Forduló 18
Reggiana
Pescara

GYIK

Milyen formában van jelenleg Reggiana?

Reggiana legutóbbi formája: DWWLL; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 1,75 pontot szerez meccsenként.

Hány gólt szerez Reggiana meccsenként?

Reggiana idénybeli átlaga 1,50 szerzett és 0,88 kapott gól meccsenként.

Milyen gyakran végződnek Reggiana meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Reggiana meccseinek 63%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 38%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 13%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Reggiana?

Reggiana következő meccse 2026. október 17.-án/-én: Reggiana–Sassari Torres. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Reggiana statisztikáit és tippjeit?

A NoFluffPicks Stats összegyűjti Reggiana legfontosabb számait. Az alkalmazás a közelgő meccsekhez fogadási elemzéseket, ajánlott tippeket és indoklást is kínál.