Olimpia címere

Olimpia

Division ProfesionalSzezon 2026Pablo Andrés SánchezAz adatok állapota: 2026. november 06.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
DWWWW
4 meccses győzelmi sorozat

Olimpia 2026: az idény számokban

Csapatprofil

Olimpia a Division Profesional (Paraguay) ligában játszik a 2026 idényben. Következő ismert meccs: Cerro Porteño.

Forma és mérleg

Olimpia: 26-7-6, 2,18 pont/meccs. Utolsó öt: DWWWW (2,60 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Olimpia meccsenként 1,74 gólt szerez és 0,77 gólt kap. Clean sheet: 41%. Gól nélkül maradt: 15%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 49%. Over 2.5: 49%. Over 3.5: 18%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 2,51.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 36%-án teljesült. A csapat a meccsek 36%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Félidők és percek

Olimpia az első félidőben 0,67, a másodikban 1,08 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 61-75 (17 gól).

xG és játékstílus

Olimpia meccsenként 1,78 xG-t termel és 1,13 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 16,8, kaput eltaláló 5,6. Labdabirtoklás: 57%.

Fontos statisztikai mutatók

Olimpia nettó xG-je meccsenként 0,65. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: 0,42. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

2.18Mérkőzésenkénti pontok
1.74Szerzett gól / mérkőzés
0.77Kapott gól / mérkőzés
49%Over 2.5 gól
49%Mindkét csapat gólt szerzett
41%Kapott gól nélküli mérkőzések
15%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
67% W18% D15% L
+38
Gólkülönbség
2.18
PPG (szezon)
2.60
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól85%
2 gól54%
3 gól26%
4 gól8%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól59%
2 gól15%
3 gól3%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt69%Bajnoki átlag: 65%
Legalább 2 gól a félidő előtt23%Bajnoki átlag: 29%
Legalább 3 gól a félidő előtt3%Bajnoki átlag: 9%
Gól a félidő után87%Bajnoki átlag: 81%
Legalább 2 gól a félidő után41%Bajnoki átlag: 39%
Legalább 3 gól a félidő után21%Bajnoki átlag: 14%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben8%
BTTS mindkét félidőben5%
Mindkét félidőben gólt szerzett36%
Legalább 3 gól és BTTS36%
Legalább 3 gól BTTS nélkül13%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

41% W38% D21% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

56% W28% D15% L
63
Félidei pontok
1.62
PPG (1. félidő)
+14
Gólkülönbség
77
Második félidei pontok
1.97
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.67
Kapott gól a félidő előtt0.31
Szerzett gól a félidő után1.08
Kapott gól a félidő után0.46
Kapott gól nélküli félidő előtt72%
Kapott gól nélküli félidő után56%
Nem szerzett gólt a félidő előtt51%
Nem szerzett gólt a félidő után28%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)2.202.00
Szerzett gól / mérkőzés1.41.0
Kapott gól / mérkőzés0.20.4
Átlagos gólszám a mérkőzésen1.61.4
Legalább 1 gól80%80%
Legalább 2 gól40%40%
Legalább 3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzések80%60%
Gól nélküli mérkőzések20%40%
Gólkülönbség+6+3
1. félidő (Legutóbbi 5): 60% vezet - 40% döntetlenre áll - 0% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 20%
2. félidő (Legutóbbi 5): 60% győzelem - 20% döntetlenre áll - 20% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Olimpia
ScoredConceded
10
1
0-15
5
4
16-30
11
7
31-45
10
3
46-60
17
10
61-75
15
5
76-90

A legveszélyesebb a(z) 61-75 percben (17 gól). A legtöbb gólt a(z) 61-75 időszakban kapja (10). Késői gólok mérlege (76–90): +10 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Domináns
33%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.11
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.31
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.65
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.32
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-12.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.04
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.36
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
142%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
63%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.42
Előny megtartása
A meccsek 41%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
163%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 22%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
22%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Keretrendszer

Igazolt pályára lépéssel rendelkező játékosok ebben a bajnoki idényben.

1Gastón Hernán Olveira EcheverríaKapus32 Pályára lépések0 Gólok25Carlos Sebastián Lentinelly VillavicencioKapus6 Pályára lépések0 Gólok15Mateo GamarraVédő31 Pályára lépések3 Gólok27Raúl Alejandro Cáceres BogadoVédő33 Pályára lépések0 Gólok30Alan Francisco Rodríguez ArmoaVédő27 Pályára lépések1 Gólok22Juan Ángel Vera GómezVédő23 Pályára lépések2 Gólok14Gustavo David Vargas ArecoVédő21 Pályára lépések3 Gólok2Bryan Daniel Bentaberry VarelaVédő14 Pályára lépések0 Gólok23Esteban MatusVédő7 Pályára lépések0 Gólok16Aníbal Hernán Chalá AyovíVédő7 Pályára lépések0 GólokTimothy John PayneVédő8 Pályára lépések1 GólokCésar Ramón Olmedo AlcarazVédő3 Pályára lépések0 Gólok6Richard Ortiz BustoKözéppályás28 Pályára lépések4 Gólok20Juan Fernando AlfaroKözéppályás30 Pályára lépések0 Gólok18Víctor Sebastián Quintana HerreraKözéppályás27 Pályára lépések4 Gólok34Eduardo DelmásKözéppályás30 Pályára lépések5 Gólok28Hugo Lorenzo Quintana EscobarKözéppályás18 Pályára lépések2 GólokAlex Fernando Franco ZayasKözéppályás26 Pályára lépések1 GólokRichard Rafael Sánchez GuerreroKözéppályás18 Pályára lépések3 GólokRodrigo Pérez CasadaKözéppályás9 Pályára lépések0 GólokJavier DominguezKözéppályás3 Pályára lépések0 GólokFernando David Cardozo PaniaguaTámadó22 Pályára lépések2 Gólok37Bernardo Romeo Benítez FariñaTámadó24 Pályára lépések3 GólokCarlos Sebastián Ferreira VidalTámadó24 Pályára lépések4 GólokRubén LezcanoTámadó23 Pályára lépések2 Gólok17Adrián Alcaraz ToralesTámadó18 Pályára lépések7 GólokPedro ZarzaTámadó21 Pályára lépések1 GólokFranco AlfonsoTámadó20 Pályára lépések3 GólokGabriel Ávalos StumpfsTámadó10 Pályára lépések3 Gólok29Ivan LeguizamonTámadó12 Pályára lépések2 GólokHugo SandovalTámadó22 Pályára lépések6 GólokTiago Isaías Caballero FleytasTámadó12 Pályára lépések0 Gólok11Rodney RedesTámadó12 Pályára lépések3 Gólok31Braian Ezequiel RomeroTámadó6 Pályára lépések1 Gólok

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

39 mérkőzés
5.4
Kiharcolt szögletek meccsenként
4.0
Ellenfél szögletei meccsenként
9.4
Összes szöglet meccsenként
56.4%
8,5 szöglet felett
48.7%
9,5 szöglet felett
30.8%
10,5 szöglet felett

Hazai

19 mérkőzés
5.5
Kiharcolt szögletek meccsenként
3.7
Ellenfél szögletei meccsenként
9.2
Összes szöglet meccsenként
57.9%
8,5 szöglet felett
52.6%
9,5 szöglet felett
26.3%
10,5 szöglet felett

Idegenbeli

20 mérkőzés
5.3
Kiharcolt szögletek meccsenként
4.3
Ellenfél szögletei meccsenként
9.6
Összes szöglet meccsenként
55.0%
8,5 szöglet felett
45.0%
9,5 szöglet felett
35.0%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

39 mérkőzés
2.3
A csapat lapjai meccsenként
2.6
Az ellenfelek lapjai meccsenként
4.9
Összes lap meccsenként
74.4%
Over 3.5
53.9%
Over 4.5
7.7%
Piros lapok

Hazai

19 mérkőzés
1.9
A csapat lapjai meccsenként
2.6
Az ellenfelek lapjai meccsenként
4.5
Összes lap meccsenként
63.2%
Over 3.5
52.6%
Over 4.5
10.5%
Piros lapok

Idegenbeli

20 mérkőzés
2.6
A csapat lapjai meccsenként
2.7
Az ellenfelek lapjai meccsenként
5.3
Összes lap meccsenként
85.0%
Over 3.5
55.0%
Over 4.5
5.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.28
Az ellenfelek átlagos PPG-je
6.9
Az ellenfelek átlagos helyezése
Az átlagosnál könnyebb

A Olimpia legutóbbi 10 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.28 pontot szereztek meccsenként, és a 6.9. helyen álltak a 12 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Az átlagosnál könnyebb ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 20
Olimpia
Sportivo Trinidense
Forduló 21
Sportivo Luqueño
Olimpia
Forduló 22
Olimpia
Sportivo San Lorenzo

GYIK

Milyen formában van jelenleg Olimpia?

Olimpia legutóbbi formája: DWWWW; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 2,18 pontot szerez meccsenként.

Hány gólt szerez Olimpia meccsenként?

Olimpia átlagosan 1,74 gólt szerez és 0,77 gólt kap meccsenként. Ezek a számok a csapat támadójátékát és védekezését mutatják az idényben.

Milyen gyakran végződnek Olimpia meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Olimpia meccseinek 49%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 49%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 41%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Olimpia?

Olimpia következő meccse 2026. április 19.-án/-én: Olimpia–Cerro Porteño. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Olimpia statisztikáit és tippjeit?

Az oldal bemutatja Olimpia formáját, hazai és idegenbeli mérlegét, góljait, BTTS- és Over/Under-mutatóit. A közelgő meccsek tippjei és teljes elemzései a NoFluffPicks alkalmazásban érhetők el.