CSM Râmnicu Vâlcea címere

CSM Râmnicu Vâlcea

Liga IISzezon 2026/2027Constantin Schumacher13. helyAz adatok állapota: 2026. október 17.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
WLLWL

CSM Râmnicu Vâlcea 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

CSM Râmnicu Vâlcea a Liga II (Románia) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Helyezés a ligában: 13. Következő ismert meccs: ASU Poli Timişoara.

Forma és mérleg

CSM Râmnicu Vâlcea: 3-2-4, 1,22 pont/meccs. Utolsó öt: WLLWL (1,20 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

CSM Râmnicu Vâlcea meccsenként 1,11 gólt szerez és 1,56 gólt kap. Clean sheet: 11%. Gól nélkül maradt: 33%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 56%. Over 2.5: 56%. Over 3.5: 33%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 2,67.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 44%-án teljesült. A csapat a meccsek 11%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Félidők és percek

CSM Râmnicu Vâlcea az első félidőben 0,67, a másodikban 0,44 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 46-60 (3 gól).

xG és játékstílus

CSM Râmnicu Vâlcea meccsenként 1,28 xG-t termel és 1,42 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 9,8, kaput eltaláló 3,8. Labdabirtoklás: 48%.

Fontos statisztikai mutatók

CSM Râmnicu Vâlcea nettó xG-je meccsenként -0,14. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: -0,02. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

1.22Mérkőzésenkénti pontok11 pont
1.11Szerzett gól / mérkőzés
1.56Kapott gól / mérkőzés
56%Over 2.5 gól
56%Mindkét csapat gólt szerzett
11%Kapott gól nélküli mérkőzések
33%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
33% W22% D44% L
-4
Gólkülönbség
1.22
PPG (szezon)
1.20
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól67%
2 gól33%
3 gól11%
4 gól0%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól89%
2 gól44%
3 gól11%
4 gól11%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt67%Bajnoki átlag: 78%
Legalább 2 gól a félidő előtt56%Bajnoki átlag: 33%
Legalább 3 gól a félidő előtt22%Bajnoki átlag: 13%
Gól a félidő után100%Bajnoki átlag: 85%
Legalább 2 gól a félidő után22%Bajnoki átlag: 52%
Legalább 3 gól a félidő után0%Bajnoki átlag: 20%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben22%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett11%
Legalább 3 gól és BTTS44%
Legalább 3 gól BTTS nélkül11%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

33% W33% D33% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

33% W0% D67% L
12
Félidei pontok
1.33
PPG (1. félidő)
-1
Gólkülönbség
9
Második félidei pontok
1.00
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.67
Kapott gól a félidő előtt0.78
Szerzett gól a félidő után0.44
Kapott gól a félidő után0.78
Kapott gól nélküli félidő előtt56%
Kapott gól nélküli félidő után33%
Nem szerzett gólt a félidő előtt56%
Nem szerzett gólt a félidő után67%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)0.401.80
Szerzett gól / mérkőzés0.20.8
Kapott gól / mérkőzés1.20.6
Átlagos gólszám a mérkőzésen1.41.4
Legalább 1 gól60%100%
Legalább 2 gól60%40%
Legalább 3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzések40%60%
Gól nélküli mérkőzések80%40%
Gólkülönbség-5+1
1. félidő (Legutóbbi 5): 0% vezet - 40% döntetlenre áll - 60% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 20%
2. félidő (Legutóbbi 5): 60% győzelem - 0% döntetlenre áll - 40% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

CSM Râmnicu Vâlcea
ScoredConceded
2
2
0-15
2
2
16-30
2
3
31-45
3
4
46-60
1
1
61-75
0
2
76-90

A legveszélyesebb a(z) 46-60 percben (3 gól). A legtöbb gólt a(z) 46-60 időszakban kapja (4). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
39%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.13
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.29
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.14
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.31
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.17
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.14
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
75%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
105%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.02
Előny megtartása
A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 33%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
100%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

9 mérkőzés
3.9
Kiharcolt szögletek meccsenként
5.6
Ellenfél szögletei meccsenként
9.4
Összes szöglet meccsenként
55.6%
8,5 szöglet felett
44.4%
9,5 szöglet felett
33.3%
10,5 szöglet felett

Hazai

5 mérkőzés
4.0
Kiharcolt szögletek meccsenként
4.6
Ellenfél szögletei meccsenként
8.6
Összes szöglet meccsenként
40.0%
8,5 szöglet felett
20.0%
9,5 szöglet felett
20.0%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

8 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

Hazai

5 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.50
Az ellenfelek átlagos PPG-je
10.0
Az ellenfelek átlagos helyezése
Átlagos nehézség

A CSM Râmnicu Vâlcea legutóbbi 6 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.50 pontot szereztek meccsenként, és a 10.0. helyen álltak a 22 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Átlagos nehézség ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 11
Metaloglobus
CSM Râmnicu Vâlcea
Forduló 12
CSM Râmnicu Vâlcea
Afumaţi
Forduló 13
CS Dinamo București
CSM Râmnicu Vâlcea
Forduló 14
CSM Râmnicu Vâlcea
Metalul Buzău
Forduló 15
Chindia Târgovişte
CSM Râmnicu Vâlcea
Forduló 16
CSM Râmnicu Vâlcea
Viitorul Şelimbăr
Forduló 17
Unirea Slobozia
CSM Râmnicu Vâlcea
Forduló 18
CSM Râmnicu Vâlcea
Concordia Chiajna
Forduló 19
ASA Târgu Mureş
CSM Râmnicu Vâlcea

GYIK

Milyen formában van jelenleg CSM Râmnicu Vâlcea?

CSM Râmnicu Vâlcea legutóbbi formája: WLLWL; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 1,22 pontot szerez meccsenként.

Hányadik helyen áll CSM Râmnicu Vâlcea a tabellán?

CSM Râmnicu Vâlcea a(z) Liga II tabelláján a(z) 13. helyen áll, 11 ponttal.

Hány gólt szerez CSM Râmnicu Vâlcea meccsenként?

CSM Râmnicu Vâlcea átlagosan 1,11 gólt szerez és 1,56 gólt kap meccsenként. Ezek a számok a csapat támadójátékát és védekezését mutatják az idényben.

Milyen gyakran végződnek CSM Râmnicu Vâlcea meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a CSM Râmnicu Vâlcea meccseinek 56%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 56%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 11%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb CSM Râmnicu Vâlcea?

CSM Râmnicu Vâlcea következő meccse 2026. október 17.-án/-én: CSM Râmnicu Vâlcea–ASU Poli Timişoara. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg CSM Râmnicu Vâlcea statisztikáit és tippjeit?

Az oldal bemutatja CSM Râmnicu Vâlcea formáját, hazai és idegenbeli mérlegét, góljait, BTTS- és Over/Under-mutatóit. A közelgő meccsek tippjei és teljes elemzései a NoFluffPicks alkalmazásban érhetők el.