Grb tima Rodez

Rodez

Ligue 2Sezona 2026/2027Didier Santini11. mestoPodaci ažurirani na dan 04. novembar 2026.
Forma (skorašnje utakmice)
LLLWW

Rodez 2026/2027: sezona u brojkama

Profil tima

Rodez igra u ligi Ligue 2 (Francuska) tokom sezone 2026/2027. Pozicija u ligi: 11. Sledeća poznata utakmica: Clermont.

Forma i učinak

Rodez: 4-1-6, 1,18 bodova po utakmici. Poslednjih pet: LLLWW (1,20 bodova po utakmici).

Golovi i Clean sheet

Rodez postiže 1,55 i prima 2,00 golova po utakmici. Clean sheet: 9%. Bez postignutog gola: 36%.

BTTS i Over/Under

BTTS: 55%. Over 2.5: 64%. Over 3.5: 45%. Prosečan broj golova na utakmicama ovog tima: 3,55.

Obrasci golova

Over 2.5 uz BTTS zabeležen je u 55% utakmica. Tim je postigao gol u oba poluvremena u 36% utakmica. Poslednjih pet: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Poluvremena i minuti

Rodez postiže 0,64 golova u prvom poluvremenu i 0,91 u drugom. Period sa najviše golova: 76-90 (5 golova).

xG i stil igre

Rodez ostvaruje 1,69 xG i dozvoljava 1,46 xGA po utakmici. Šutevi: ukupno 14,9, u okvir 5,5. Posed: 42%.

Ključni statistički pokazatelji

Rodez ima neto xG od 0,23 po utakmici. PPG u poslednjih pet umanjen za sezonski PPG iznosi 0,02. Ovo je istorijski kontekst tima, a ne prognoza narednog rezultata.

Pregled sezone

1.18Bodovi po utakmici13 bod.
1.55Postignuti golovi / utakmica
2.00Primljeni golovi / utakmica
64%Over 2.5 golova
55%Oba tima su postigla gol
9%Clean sheet
36%Utakmice bez postignutog gola

Učinak

Pobede, remiji i porazi ukupno, kao i odvojeno kod kuće i u gostima.

Raspodela rezultata sezone
36% W9% D55% L
-5
Gol-razlika
1.18
PPG (sezona)
1.20
PPG (poslednjih 5)

Golovi

Postizanje golova tima u poređenju sa prosekom lige i raspodelom broja golova.

Koliko često postižu najmanje...

1 gol64%
2 gola45%
3 gola27%
4 gola9%

Koliko često primaju najmanje...

1 gol91%
2 gola64%
3 gola27%
4 gola18%

Granice golova (Over/Under)

Koliko često utakmice ovog tima prelaze granice golova, uključujući poluvremena i kontekst lige.

Poluvremena

Gol pre poluvremena82%Prosek lige: 66%
Najmanje 2 gola pre poluvremena45%Prosek lige: 33%
Najmanje 3 gola pre poluvremena36%Prosek lige: 13%
Gol posle poluvremena82%Prosek lige: 80%
Najmanje 2 gola posle poluvremena36%Prosek lige: 43%
Najmanje 3 gola posle poluvremena36%Prosek lige: 23%

Obrasci golova

Kombinacije golova u utakmicama ovog tima i detaljni proseci iz poslednjih pet utakmica.

Kombinacije (sezona)

BTTS na poluvremenu45%
BTTS u oba poluvremena9%
Postigli gol u oba poluvremena36%
Najmanje 3 gola i BTTS55%
Najmanje 3 gola bez BTTS9%

Poluvremena utakmice

Bodovi, golovi, Clean sheet, stanje na poluvremenu i raspodela poslednjih pet utakmica po poluvremenima.

Stanje na poluvremenu

18% W27% D55% L
vode / nerešeno / gube

Rezultati drugog poluvremena

36% W18% D45% L
9
Bodovi na poluvremenu
0.82
PPG (1. poluvreme)
-5
Gol-razlika
14
Bodovi u drugom poluvremenu
1.27
PPG (2. poluvreme)

Golovi i Clean sheet po poluvremenu

Postigli pre poluvremena0.64
Primili pre poluvremena1.09
Postigli posle poluvremena0.91
Primili posle poluvremena0.91
Clean sheet pre poluvremena27%
Clean sheet posle poluvremena45%
Bez gola pre poluvremena45%
Bez gola posle poluvremena55%
Poslednjih 5 utakmica – detalji
1. poluvreme2. poluvreme
PPG (sezona)1.600.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.61.4
Prosečan broj golova na utakmici1.41.8
Najmanje 1 gol80%80%
Najmanje 2 gola40%40%
Najmanje 3 gola20%40%
Clean sheet40%40%
Utakmice bez postignutog gola40%60%
Gol-razlika+1-5
1. poluvreme (Poslednjih 5): 40% vode - 40% igraju nerešeno - 20% gube - BTTS na poluvremenu (poslednjih 5) 40%
2. poluvreme (Poslednjih 5): 20% pobeda - 20% igraju nerešeno - 60% poraz

Golovi po minutima

Faze utakmice u kojima ovaj tim najčešće postiže i prima golove.

Rodez
ScoredConceded
3
6
0-15
2
2
16-30
2
4
31-45
3
6
46-60
2
3
61-75
5
1
76-90

Najopasniji u periodu 76-90 (5 golova). Najviše golova prima u periodu 0-15 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +4 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Napredna statistika

Šutevi, realizacija, posed i očekivani golovi (xG).

Napadački profil

Stil: Napadački
37%
Preciznost šuta
šutevi u okvir
0.11
Kvalitet šansi
xG po šutu
0.28
Realizacija
golovi po šutu u okvir

xG po šutu oko 0.08 znači pokušaje sa distance; 0.15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora.

Ključni statistički pokazatelji

Objedinjeni pregled xG-a, efikasnosti, forme i obrazaca utakmica iz završenih mečeva.

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.23
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.68
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.14
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.54
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
116%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
149%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.02
Čuvanje prednosti
Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobeđuje u 36%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
200%
Odbrana posle poluvremena
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.2
Kasni golovi
29% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

* Svi pokazatelji izračunati su isključivo na osnovu sezonske statistike. Nisu NoFluffPicks model-prognoze.

Sastav

Igrači sa proverenim nastupima u ovoj sezoni takmičenja.

Forma u poslednjih 5, 6 i 10 utakmica

Uporedite najnovije utakmice tima u svim takmičenjima. Period od 5 utakmica najbrže reaguje na promene, dok 10 utakmica pokazuje širi trend.

Korneri

Pogledajte koliko kornera tim osvaja i dopušta rivalima i koliko često prelazi glavne granice ukupnih kornera.

Ukupno

11 utakmica
6.3
Osvojeni korneri po utakmici
4.7
Korneri rivala po utakmici
11.0
Ukupno kornera po utakmici
81.8%
Više od 8,5 kornera
63.6%
Više od 9,5 kornera
54.5%
Više od 10,5 kornera

Kod kuće

6 utakmica
6.7
Osvojeni korneri po utakmici
3.7
Korneri rivala po utakmici
10.3
Ukupno kornera po utakmici
83.3%
Više od 8,5 kornera
50.0%
Više od 9,5 kornera
50.0%
Više od 10,5 kornera

U gostima

5 utakmica
5.8
Osvojeni korneri po utakmici
6.0
Korneri rivala po utakmici
11.8
Ukupno kornera po utakmici
80.0%
Više od 8,5 kornera
80.0%
Više od 9,5 kornera
60.0%
Više od 10,5 kornera

Kartoni i disciplina

Uporedite kartone tima sa kartonima rivala, uključujući učestalost crvenih kartona.

Ukupno

11 utakmica
1.5
Kartoni tima po utakmici
1.5
Kartoni rivala po utakmici
3.0
Ukupno kartona po utakmici
27.3%
Over 3.5
9.1%
Over 4.5
0.0%
Crveni kartoni

Kod kuće

6 utakmica
1.5
Kartoni tima po utakmici
1.5
Kartoni rivala po utakmici
3.0
Ukupno kartona po utakmici
33.3%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Crveni kartoni

U gostima

5 utakmica
1.4
Kartoni tima po utakmici
1.6
Kartoni rivala po utakmici
3.0
Ukupno kartona po utakmici
20.0%
Over 3.5
20.0%
Over 4.5
0.0%
Crveni kartoni

Snaga nedavnih rivala

Nedavna forma dobija kontekst kroz ligaški učinak timova protiv kojih se igralo.

1.50
Prosečni PPG rivala
7.9
Prosečna pozicija rivala
Teže od proseka

U poslednjih 10 utakmica tima Rodez, rivali su prosečno osvajali 1.50 bodova po utakmici i bili na poziciji 7.9 od 18. U odnosu na prosek lige, taj niz rivala bio je Teže od proseka.

Skorašnje utakmice

Predstojeće utakmice

Kolo 13
Guingamp
Rodez
Kolo 14
Rodez
Reims
Kolo 15
Boulogne
Rodez
Kolo 16
Rodez
Red Star
Kolo 17
Sochaux
Rodez
Kolo 18
Rodez
Annecy
Kolo 19
Montpellier
Rodez
Kolo 20
Rodez
Nantes
Kolo 21
Rodez
Guingamp

Česta pitanja

Kakva je trenutna forma tima Rodez?

Nedavna forma tima Rodez iznosi LLLWW, pri čemu je najnoviji rezultat prvi. Tim ove sezone prosečno osvaja 1,18 bodova po utakmici.

Na kom mestu je tim Rodez na tabeli?

Rodez je na 11 mestu u tabeli lige Ligue 2, sa 13 bodova.

Koliko golova tim Rodez postiže po utakmici?

Rodez prosečno postiže 1,55 golova i prima 2,00 po utakmici, što pruža jasan pregled napada i odbrane ove sezone.

Koliko često utakmice tima Rodez sadrže BTTS i Over 2.5?

Oba tima postižu gol u 55% utakmica tima Rodez, dok se Over 2.5 javlja u 64%. Tim čuva Clean sheet u 9% utakmica.

Protiv koga Rodez igra sledeću utakmicu?

Sledeća utakmica tima Rodez je Clermont protiv Rodez dana 7. novembar 2026.. Statistika pre utakmice i kompletan raspored dostupni su niže na stranici.

Gde mogu da proverim statistiku i tipove za klađenje za Rodez?

Uporedite sezonsku statistiku tima Rodez ovde, a zatim otvorite aplikaciju NoFluffPicks za tipove, Value Bet opcije i kompletne analize utakmica.