Grb tima Club Brugge II
NapadačSezona 2026/2027

Milan Robberechts

Club Brugge IIFirst Division BPodaci ažurirani na dan 02. novembar 2026.
Otvori NoFluffPicks aplikaciju
NacionalnostBelgium
PozicijaNapadač
Godine22 godina
Visina172 cm
Težina60 kg
Broj na dresu39

Milan Robberechts: sezona u brojkama

Milan Robberechts igra za Club Brugge II u ligi First Division B tokom sezone 2026/2027. U 7 nastupa, igrač je odigrao 614 minuta, postigao 4 golova i upisao 1 asistencija.

Dostupni podaci napad dodaju Šutevi: 16, Šutevi u okvir: 9, Preciznost šuta: 56,3%, Očekivani golovi (xG): 3,86 i xG bez penala: 3,86.

Dostupni podaci odbrana dodaju Startovi: 10, Presretanja: 2, Izbijanja: 5 i Dobijeni dueli: 35.

Profil takođe povezuje 15 proverenih nedavnih nastupa i poredi učinak igrača kroz 2 sezona.

Pregled sezone

Vreme igre i učinak

Prednosti igrača

Učinak se poredi sa igračima na istoj poziciji i u istoj sezoni.

Prosečna ocena93 / 100

Iznad proseka

Golovi / na 90 minuta96 / 100

Iznad proseka

Očekivani golovi (xG) / na 90 minuta96 / 100

Iznad proseka

Šutevi / na 90 minuta89 / 100

Iznad proseka

Šutevi u okvir / na 90 minuta92 / 100

Iznad proseka

Realizacija šuteva93 / 100

Iznad proseka

Asistencije / na 90 minuta75 / 100

Iznad proseka

Očekivane asistencije (xA) / na 90 minuta70 / 100

Iznad proseka

xG po šutu
0,24
Udeo mečeva u početnoj postavi
100%
Minuti po nastupu
87,71
Uporedi igrača

Napad

16Šutevi2,70 na 90 minuta
9Šutevi u okvir1,52 na 90 minuta
3,86Očekivani golovi (xG)0,65 na 90 minuta
3,86xG bez penala0,65 na 90 minuta

Kreiranje šansi

1Asistencije0,15 na 90 minuta
1,06Očekivane asistencije (xA)0,18 na 90 minuta
5Ključna dodavanja0,84 na 90 minuta
10Centaršutevi1,69 na 90 minuta

Dodavanja i posed

169Dodavanja28,54 na 90 minuta
136Uspešna dodavanja22,96 na 90 minuta
16Driblinzi2,70 na 90 minuta

Odbrana

10Startovi1,69 na 90 minuta
2Presretanja0,34 na 90 minuta
5Izbijanja0,84 na 90 minuta

Disciplina

Skorašnji nastupi

UtakmicaOcenaUlogaGoloviAsistencijeDisciplina
Club Brugge II - Sporting Hasselt31. okt 2026.3 : 4Starter00-
Zulte-Waregem - Club Brugge30. okt 2026.2 : 4Zamena00-
Club Brugge - Sint-Truiden25. okt 2026.3 : 2Zamena00-
FCV Dender EH - Club Brugge II09. okt 2026.3 : 0Starter00-
Club Brugge II - KAA Gent II18. sep 2026.2 : 2Starter20-
RFC Liege - Club Brugge II13. sep 2026.4 : 4Starter20-
Club Brugge II - AS Eupen05. sep 2026.0 : 1Starter00-
Patro Eisden - Club Brugge II29. avg 2026.1 : 2Starter00🟨 1-
Club Brugge II - RFC Seraing22. avg 2026.3 : 2Starter01-
Beerschot-Wilrijk - Patro Eisden27. apr 2026.3 : 2Starter01🟨 1-
Patro Eisden - Beerschot-Wilrijk23. apr 2026.1 : 1Starter00-
Patro Eisden - Francs Borains17. apr 2026.4 : 0Starter20-
RFC Seraing - Patro Eisden05. apr 2026.2 : 0Starter00-
Patro Eisden - Beerschot-Wilrijk20. mar 2026.0 : 4Starter00🟨 1-
Lierse Kempenzonen - Patro Eisden13. mar 2026.1 : 2Starter00-

Karijera po sezonama

SezonaLigaNastupiMinutiGoloviAsistencije
2026/2027First Division B761441
2025/2026First Division B332.64643

Istražite analizu utakmica, tipove, Value Bet opklade i kompletno obrazloženje u NoFluffPicks aplikaciji.

Otvori NoFluffPicks aplikaciju

Često postavljana pitanja

Za koji tim igra Milan Robberechts?

Milan Robberechts je registrovan za Club Brugge II u ligi First Division B tokom sezone 2026/2027.

Koliko golova i asistencija ima Milan Robberechts?

4 golova i 1 asistencija u 7 nastupa.

Koliko minuta je igrao Milan Robberechts?

614 minuta u 7 nastupa.

Koja statistika igrača je dostupna?

Vreme igre, golovi, asistencije i kartoni, kao i xG, xA, šutevi, dodavanja, driblinzi, odbrana, golmani i zapisnici utakmica kada ih izvor pruža.