Grb tima Yokohama

Yokohama

J2 LeagueSezona 2026Daisuke Sudo5. mestoPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.
Forma (skorašnje utakmice)
WDWLD

Yokohama 2026: sezona u brojkama

Profil tima

Yokohama igra u ligi J2 League (Japan) tokom sezone 2026. Pozicija u ligi: 5. Sledeća poznata utakmica: Ventforet Kofu.

Forma i učinak

Yokohama: 5-3-3, 1,64 bodova po utakmici. Poslednjih pet: WDWLD (1,60 bodova po utakmici).

Golovi i Clean sheet

Yokohama postiže 1,82 i prima 1,27 golova po utakmici. Clean sheet: 27%. Bez postignutog gola: 18%.

BTTS i Over/Under

BTTS: 55%. Over 2.5: 55%. Over 3.5: 36%. Prosečan broj golova na utakmicama ovog tima: 3,09.

Obrasci golova

Over 2.5 uz BTTS zabeležen je u 45% utakmica. Tim je postigao gol u oba poluvremena u 36% utakmica. Poslednjih pet: BTTS 80%, Over 2.5 60%.

Poluvremena i minuti

Yokohama postiže 0,91 golova u prvom poluvremenu i 0,91 u drugom. Period sa najviše golova: 16-30 (4 golova).

xG i stil igre

Yokohama ostvaruje 1,69 xG i dozvoljava 1,70 xGA po utakmici. Šutevi: ukupno 14,6, u okvir 4,8. Posed: 54%.

Ključni statistički pokazatelji

Yokohama ima neto xG od -0,01 po utakmici. PPG u poslednjih pet umanjen za sezonski PPG iznosi -0,04. Ovo je istorijski kontekst tima, a ne prognoza narednog rezultata.

Pregled sezone

1.64Bodovi po utakmici18 bod.
1.82Postignuti golovi / utakmica
1.27Primljeni golovi / utakmica
55%Over 2.5 golova
55%Oba tima su postigla gol
27%Clean sheet
18%Utakmice bez postignutog gola

Učinak

Pobede, remiji i porazi ukupno, kao i odvojeno kod kuće i u gostima.

Raspodela rezultata sezone
45% W27% D27% L
+6
Gol-razlika
1.64
PPG (sezona)
1.60
PPG (poslednjih 5)

Golovi

Postizanje golova tima u poređenju sa prosekom lige i raspodelom broja golova.

Koliko često postižu najmanje...

1 gol82%
2 gola55%
3 gola27%
4 gola9%

Koliko često primaju najmanje...

1 gol73%
2 gola45%
3 gola9%
4 gola0%

Granice golova (Over/Under)

Koliko često utakmice ovog tima prelaze granice golova, uključujući poluvremena i kontekst lige.

Poluvremena

Gol pre poluvremena73%Prosek lige: 68%
Najmanje 2 gola pre poluvremena27%Prosek lige: 34%
Najmanje 3 gola pre poluvremena9%Prosek lige: 11%
Gol posle poluvremena91%Prosek lige: 78%
Najmanje 2 gola posle poluvremena73%Prosek lige: 41%
Najmanje 3 gola posle poluvremena18%Prosek lige: 17%

Obrasci golova

Kombinacije golova u utakmicama ovog tima i detaljni proseci iz poslednjih pet utakmica.

Kombinacije (sezona)

BTTS na poluvremenu18%
BTTS u oba poluvremena9%
Postigli gol u oba poluvremena36%
Najmanje 3 gola i BTTS45%
Najmanje 3 gola bez BTTS9%

Poluvremena utakmice

Bodovi, golovi, Clean sheet, stanje na poluvremenu i raspodela poslednjih pet utakmica po poluvremenima.

Stanje na poluvremenu

55% W36% D9% L
vode / nerešeno / gube

Rezultati drugog poluvremena

27% W36% D36% L
22
Bodovi na poluvremenu
2.00
PPG (1. poluvreme)
+7
Gol-razlika
13
Bodovi u drugom poluvremenu
1.18
PPG (2. poluvreme)

Golovi i Clean sheet po poluvremenu

Postigli pre poluvremena0.91
Primili pre poluvremena0.27
Postigli posle poluvremena0.91
Primili posle poluvremena1
Clean sheet pre poluvremena73%
Clean sheet posle poluvremena27%
Bez gola pre poluvremena36%
Bez gola posle poluvremena45%
Poslednjih 5 utakmica – detalji
1. poluvreme2. poluvreme
PPG (sezona)2.400.60
Postignuti golovi / utakmica1.40.4
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosečan broj golova na utakmici1.81.4
Najmanje 1 gol100%80%
Najmanje 2 gola40%60%
Najmanje 3 gola20%0%
Clean sheet60%20%
Utakmice bez postignutog gola20%60%
Gol-razlika+5-3
1. poluvreme (Poslednjih 5): 80% vode - 0% igraju nerešeno - 20% gube - BTTS na poluvremenu (poslednjih 5) 20%
2. poluvreme (Poslednjih 5): 0% pobeda - 60% igraju nerešeno - 40% poraz

Golovi po minutima

Faze utakmice u kojima ovaj tim najčešće postiže i prima golove.

Yokohama
ScoredConceded
2
1
0-15
4
1
16-30
4
1
31-45
3
3
46-60
3
1
61-75
4
7
76-90

Najopasniji u periodu 16-30 (4 golova). Najviše golova prima u periodu 76-90 (7). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Napredna statistika

Šutevi, realizacija, posed i očekivani golovi (xG).

Napadački profil

Stil: Napadački
33%
Preciznost šuta
šutevi u okvir
0.12
Kvalitet šansi
xG po šutu
0.38
Realizacija
golovi po šutu u okvir

xG po šutu oko 0.08 znači pokušaje sa distance; 0.15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora.

Ključni statistički pokazatelji

Objedinjeni pregled xG-a, efikasnosti, forme i obrazaca utakmica iz završenih mečeva.

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.56
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.13
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
141%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
98%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.04
Čuvanje prednosti
Vodi na poluvremenu u 55% utakmica i pobeđuje u 45%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.
82%
Odbrana posle poluvremena
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.7
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Svi pokazatelji izračunati su isključivo na osnovu sezonske statistike. Nisu NoFluffPicks model-prognoze.

Sastav

Igrači sa proverenim nastupima u ovoj sezoni takmičenja.

Forma u poslednjih 5, 6 i 10 utakmica

Uporedite najnovije utakmice tima u svim takmičenjima. Period od 5 utakmica najbrže reaguje na promene, dok 10 utakmica pokazuje širi trend.

Korneri

Pogledajte koliko kornera tim osvaja i dopušta rivalima i koliko često prelazi glavne granice ukupnih kornera.

Ukupno

11 utakmica
5.4
Osvojeni korneri po utakmici
3.8
Korneri rivala po utakmici
9.2
Ukupno kornera po utakmici
63.6%
Više od 8,5 kornera
45.5%
Više od 9,5 kornera
27.3%
Više od 10,5 kornera

Kod kuće

5 utakmica
5.8
Osvojeni korneri po utakmici
3.0
Korneri rivala po utakmici
8.8
Ukupno kornera po utakmici
40.0%
Više od 8,5 kornera
40.0%
Više od 9,5 kornera
20.0%
Više od 10,5 kornera

U gostima

6 utakmica
5.0
Osvojeni korneri po utakmici
4.5
Korneri rivala po utakmici
9.5
Ukupno kornera po utakmici
83.3%
Više od 8,5 kornera
50.0%
Više od 9,5 kornera
33.3%
Više od 10,5 kornera

Kartoni i disciplina

Uporedite kartone tima sa kartonima rivala, uključujući učestalost crvenih kartona.

Ukupno

11 utakmica
2.0
Kartoni tima po utakmici
1.9
Kartoni rivala po utakmici
3.9
Ukupno kartona po utakmici
54.5%
Over 3.5
36.4%
Over 4.5
18.2%
Crveni kartoni

Kod kuće

5 utakmica
2.0
Kartoni tima po utakmici
2.4
Kartoni rivala po utakmici
4.4
Ukupno kartona po utakmici
60.0%
Over 3.5
60.0%
Over 4.5
20.0%
Crveni kartoni

U gostima

6 utakmica
2.0
Kartoni tima po utakmici
1.5
Kartoni rivala po utakmici
3.5
Ukupno kartona po utakmici
50.0%
Over 3.5
16.7%
Over 4.5
16.7%
Crveni kartoni

Snaga nedavnih rivala

Nedavna forma dobija kontekst kroz ligaški učinak timova protiv kojih se igralo.

1.30
Prosečni PPG rivala
10.4
Prosečna pozicija rivala
Lakše od proseka

U poslednjih 10 utakmica tima Yokohama, rivali su prosečno osvajali 1.30 bodova po utakmici i bili na poziciji 10.4 od 20. U odnosu na prosek lige, taj niz rivala bio je Lakše od proseka.

Skorašnje utakmice

Predstojeće utakmice

Kolo 13
Omiya Ardija
Yokohama
Kolo 14
Tokushima Vortis
Yokohama
Kolo 15
Yokohama
Blaublitz Akita
Kolo 16
Yokohama
Fujieda MYFC
Kolo 17
Shonan Bellmare
Yokohama
Kolo 18
Yokohama
Consadole Sapporo
Kolo 19
Yokohama
Vegalta Sendai
Kolo 20
Blaublitz Akita
Yokohama
Kolo 21
Yokohama
Vanraure Hachinohe

Česta pitanja

Kakva je trenutna forma tima Yokohama?

Nedavna forma tima Yokohama iznosi WDWLD, pri čemu je najnoviji rezultat prvi. Tim ove sezone prosečno osvaja 1,64 bodova po utakmici.

Na kom mestu je tim Yokohama na tabeli?

Yokohama je na 5 mestu u tabeli lige J2 League, sa 18 bodova.

Koliko golova tim Yokohama postiže po utakmici?

Yokohama postiže prosečno 1,82 golova po utakmici i prima 1,27. Ove brojke prikazuju napadački učinak i odbrambeni učinak tima ove sezone.

Koliko često utakmice tima Yokohama sadrže BTTS i Over 2.5?

Oba tima postižu gol u 55% utakmica tima Yokohama, dok se Over 2.5 javlja u 55%. Tim čuva Clean sheet u 27% utakmica.

Protiv koga Yokohama igra sledeću utakmicu?

Sledeća utakmica tima Yokohama je Ventforet Kofu protiv Yokohama dana 21. oktobar 2026.. Statistika pre utakmice i kompletan raspored dostupni su niže na stranici.

Gde mogu da proverim statistiku i tipove za klađenje za Yokohama?

Ova stranica obuhvata formu tima Yokohama, učinak kod kuće i u gostima, golove, BTTS i Over/Under. Tipovi i kompletne analize predstojećih utakmica dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.