Rumunija - Liga IIStadionul GloriaPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

ACS Gloria Bistrita - CSM Râmnicu Vâlcea: statistika utakmice

ACS Gloria Bistrita protiv CSM Râmnicu Vâlcea: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

ACS Gloria Bistrita je igrao protiv CSM Râmnicu Vâlcea u ligi Liga II (Rumunija). Utakmica je odigrana 10. oktobar 2026.. Stadion: Stadionul Gloria. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

ACS Gloria Bistrita: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. CSM Râmnicu Vâlcea: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

ACS Gloria Bistrita postiže 1,50 i prima 1,25 golova po utakmici. CSM Râmnicu Vâlcea postiže 1,25 i prima 1,63. Prosek lige: 2,99 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: ACS Gloria Bistrita 63%, CSM Râmnicu Vâlcea 63%. Over 2.5: ACS Gloria Bistrita 75%, CSM Râmnicu Vâlcea 63%. Nivo lige: BTTS 60%, Over 2.5 57%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: ACS Gloria Bistrita 1,76, CSM Râmnicu Vâlcea 1,28. Šutevi po utakmici: ACS Gloria Bistrita 13,5, CSM Râmnicu Vâlcea 9,9. Prosečan posed: ACS Gloria Bistrita 54%, CSM Râmnicu Vâlcea 48%.

Prvo i drugo poluvreme

ACS Gloria Bistrita: vođstvo na poluvremenu 13%, golovi u drugom poluvremenu 0,88. CSM Râmnicu Vâlcea: vođstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (3) za ACS Gloria Bistrita i 46-60 (3) za CSM Râmnicu Vâlcea. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Liga II: 2,99 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 57%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

ACS Gloria Bistrita ima prednost u stvaranju prilika na domaćem terenu: njen prosečni xG iznosi 1,67, naspram 1,12 koliko CSM Râmnicu Vâlcea beleži u gostima, dok je broj šuteva u okvir gola 4,75, odnosno 2,67 po utakmici. Domaćini postižu u proseku 1,5 gola kod kuće i zatresli su mrežu na svakoj od dosadašnjih domaćih utakmica, dok gosti u proseku daju 1 gol na gostovanjima i nisu postigli gol u 33% mečeva. Odbrana gostiju takođe dopušta protivnicima prilike: primaju u proseku 1,67 gola u gostima i dozvoljavaju prilike u vrednosti od 1,59 xG. Ipak, prednost domaćina nije velika, jer su izgubili 3 od poslednjih 5 utakmica, dok su gosti pobedili u 2 od dosadašnje 3 utakmice na strani. Uprkos tome, veći broj i bolji kvalitet prilika idu u prilog tesnoj pobedi ACS Gloria Bistrita.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Obe ekipe su postigle gol (BTTS) u 80% utakmica ACS Gloria Bistrita, ali samo u 33% susreta CSM Râmnicu Vâlcea, tako da podaci za celu sezonu ne daju jasan signal. Ipak, u poslednjih 5 utakmica obe ekipe su postigle gol u 60% susreta, a primale su u proseku 1,6, odnosno 2,0 gola. Domaćini postižu u proseku 1,4 gola uz xG 1,39, dok gosti primaju 1,67 gola uz xG protivnika 1,59, što snažno ide u prilog golu Bistrite. Gol gostiju je manje izvestan, jer postižu u proseku 1,0 gol i nisu zatresli mrežu u 33% utakmica, ali domaćini još nisu sačuvali mrežu netaknutom i primaju u proseku 1,6 gola. Zato oba tima imaju realne šanse da postignu gol, mada slabija efikasnost gostiju umanjuje prednost tipa „da“.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači izbor je više od 1,5 gola: ova granica je pređena u 80% utakmica domaćina i 67% utakmica gostiju. Gloria postiže u proseku 1,4 gola, dok protivnici primaju 1,67; pored toga, xG domaćina iznosi 1,39, naspram 1,59 xG koliko dopuštaju gosti. S druge strane, domaćini primaju u proseku 1,6 gola, što Râmnicu Vâlcea daje priliku da postigne još jedan gol, iako u proseku postiže samo 1,0 gol po utakmici. U poslednjih pet utakmica granica od 2,5 gola pređena je u 60%, odnosno 80% slučajeva, ali prognozirani zbir od 2,86 gola ide u prilog opreznijoj granici od 1,5 kao snažnijem signalu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji je scenario u kojem ACS Gloria Bistrita vodi na poluvremenu i pobeđuje na kraju utakmice, mada prednost domaćina nije izražena. Domaćini su vodili na poluvremenu u 2 od 5 utakmica, dok gosti nisu postigli gol u prvom poluvremenu u 2 od 3 meča, što ide u prilog prognozi da će Bistrita rano povesti. U prilog tome da će zadržati prednost govore prosečno 4,6 šuteva u okvir gola domaćina naspram 2,67 gostiju, kao i Bistritin xG od 1,39 u poređenju sa 1,12 protivnika. Gosti posle poluvremena primaju u proseku 1,0 gol, dok domaćini postižu 0,6, pa drugo poluvreme ne mora doneti preokret. Ipak, rizik je značajan: gosti su pobedili u 2 od 3 utakmice, dok su domaćini slavili samo u 1 od 5, zbog čega ostali scenariji i dalje imaju značajan udeo u prognozi.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

53Posed (%)47
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
12Šutevi9
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
3Šutevi u okvir3
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.41xG1.2
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
10Korneri2
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
61Opasni napadi57
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
14Prekršaji12
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0Kartoni0
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.5Postignuti golovi / utakmica1.25
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.25Primljeni golovi / utakmica1.63
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
54%Prosečan posed48%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
5.88Šutevi u okvir / utakmica3.88
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

13.5Šutevi po utakmici9.88
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
5.88Šutevi u okvir3.88
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
11.1%Realizacija šuteva12.7%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
54%Posed48%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.76xG za1.28
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.22xG protiv1.42
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Kvalitet šuta

ACS Gloria Bistrita: UravnoteženCSM Râmnicu Vâlcea: Uravnotežen
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
Preciznost (šutevi u okvir)44%39%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.260.32

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

CSM Râmnicu Vâlcea je 17% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.2 bodovi / utakmica - ACS Gloria Bistrita · 1.4 bodovi / utakmica - CSM Râmnicu Vâlcea

ACS Gloria Bistrita
LWWLL
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
4-0-4
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-2
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-2
WLWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.71xG protivnika: 1.19BTTS: 60%Over 2.5: 60%
CSM Râmnicu Vâlcea
DWLLW
Raspodela sezonskih rezultata
38% W25% D38% L
Sezona (P-N-I)
3-2-3
1.38 bodovi / utakmica · gol-razlika -3
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-0-1
Poslednjih 5 u gostima
2-0-1
WWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 2.0xG: 1.32xG protivnika: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

ACS Gloria Bistrita je 20% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - ACS Gloria Bistrita · 1.25 golovi / utakmica - CSM Râmnicu Vâlcea

ACS Gloria Bistrita je 30% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.25 golovi / utakmica - ACS Gloria Bistrita · 1.63 golovi / utakmica - CSM Râmnicu Vâlcea

Napadački profil tima ACS Gloria Bistrita: veoma jako

ACS Gloria Bistrita postiže gol u 88% utakmica (7 od 8 utakmica), dok CSM Râmnicu Vâlcea čuva Clean sheet u 13% (1 od 8 utakmica).

Napadački profil tima CSM Râmnicu Vâlcea: veoma jako

CSM Râmnicu Vâlcea postiže gol u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok ACS Gloria Bistrita čuva Clean sheet u 25% (2 od 8 utakmica).

12Postignuti golovi (sezona)10
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
10Primljeni golovi (sezona)13
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
2.75Prosečno golova na utakmici2.88
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
6Postignuti golovi (poslednjih 5)7
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
7Primljeni golovi (poslednjih 5)10
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Koliko često postižu najmanje...

88%1 gol75%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
50%2 gola38%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
13%3 gola13%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0%4 gola0%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Koliko često primaju najmanje...

75%1 gol88%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
38%2 gola50%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
13%3 gola13%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0%4 gola13%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

60%
Prosek lige

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu25%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0%BTTS u oba poluvremena0%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0%Postigli gol u oba poluvremena13%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

BTTS i broj golova

63%Najmanje 3 gola i BTTS50%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
13%Najmanje 3 gola bez BTTS13%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
60%BTTS – poslednjih 560%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

1. poluvreme

63%Najmanje 1 gol pre poluvremena75%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
38%Najmanje 2 gola pre poluvremena63%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
25%Najmanje 3 gola pre poluvremena25%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

2. poluvreme

63%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
38%Najmanje 2 gola posle poluvremena25%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
25%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

CSM Râmnicu Vâlcea je 57% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.88 bodovi / utakmica - ACS Gloria Bistrita · 1.38 bodovi / utakmica - CSM Râmnicu Vâlcea

ACS Gloria Bistrita — stanje na poluvremenu
13% vodi50% nerešeno38% gubi
CSM Râmnicu Vâlcea — stanje na poluvremenu
38% vodi25% nerešeno38% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.88Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.38
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0.63Postignuti golovi (1. poluvreme)0.75
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0.88Primljeni golovi (1. poluvreme)0.88
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.5Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.63
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
38%Clean sheet pre poluvremena50%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
63%Bez gola pre poluvremena50%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.63Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.13
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0.88Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
0.38Primljeni golovi (2. poluvreme)0.75
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
1.25Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.25
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
63%Clean sheet posle poluvremena38%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea
50%Bez gola posle poluvremena63%
ACS Gloria BistritaCSM Râmnicu Vâlcea

ACS Gloria Bistrita — rezultati drugog poluvremena

38% W50% D13% L
7
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.88
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti385%

Vodi na poluvremenu u 13% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

CSM Râmnicu Vâlcea — rezultati drugog poluvremena

38% W0% D63% L
11
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.38
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

ACS Gloria Bistrita — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.801.40
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica1.20.2
Prosečno golova na utakmici2.00.6
1 gol80%40%
2 gola40%20%
3 gola40%0%
Clean sheet20%80%
Bez gola60%60%
Gol-razlika-2+1
Poluvreme: 20% vodi - 20% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 80% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
CSM Râmnicu Vâlcea — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.801.80
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica1.40.6
Prosečno golova na utakmici2.01.4
1 gol80%100%
2 gola80%40%
3 gola40%0%
Clean sheet20%60%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-4+1
Poluvreme: 20% vodi - 20% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 0% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

ACS Gloria Bistrita
PostigliPrimili
1
3
0-15
2
1
16-30
2
3
31-45
3
2
46-60
1
0
61-75
3
1
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

CSM Râmnicu Vâlcea
PostigliPrimili
2
2
0-15
2
2
16-30
2
3
31-45
3
3
46-60
1
1
61-75
0
2
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.81
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.6 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
94%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
63%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
66%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

ACS Gloria Bistrita

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.54
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.29
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.26
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.03
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
89%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

CSM Râmnicu Vâlcea

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.14
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.24
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+2.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.21
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
96%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.02
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Liga II.

Timovi u odnosu na ligu

ACS Gloria BistritaLigaCSM Râmnicu Vâlcea
Prosečno golova na utakmici▼ 2.752.99▼ 2.88
Oba tima su postigla gol▲ 63%60%▲ 63%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 75%57%▲ 63%
Clean sheet▲ 25%22%▼ 13%
Gol pre poluvremena▼ 63%79%▼ 75%
Gol posle poluvremena▼ 63%85%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.99
Prosečan broj golova po utakmici
60%
Oba tima su postigla gol
57%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheet
1.69
Domaći golovi / utakmica
1.30
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
79%
1 gol
33%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
85%
1 gol
52%
2 gola
20%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Ostali zabeleženi igrači

Gostujući tim

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. ACS Gloria BistritaGolMarius Lupu

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice ACS Gloria Bistrita protiv CSM Râmnicu Vâlcea?

Utakmica lige Liga II završena je rezultatom ACS Gloria Bistrita 1:0 CSM Râmnicu Vâlcea. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice ACS Gloria Bistrita protiv CSM Râmnicu Vâlcea?

ACS Gloria Bistrita prosečno postiže 1,50 golova po utakmici, a CSM Râmnicu Vâlcea 1,25. Prosek lige Liga II iznosi 2,99 golova, uz Over 2.5 u 57% utakmica. BTTS se javlja u 63% utakmica tima ACS Gloria Bistrita i 63% utakmica tima CSM Râmnicu Vâlcea.

Kakva je trenutna forma timova ACS Gloria Bistrita i CSM Râmnicu Vâlcea?

U poslednjih pet utakmica, ACS Gloria Bistrita ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). CSM Râmnicu Vâlcea ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice ACS Gloria Bistrita protiv CSM Râmnicu Vâlcea?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.