Argentina - Primera DivisiónEstadio José María MinellaPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Aldosivi - Sarmiento: statistika utakmice

Grb tima Aldosivi
Aldosivi
1 : 3poluvreme 1:1
Grb tima Sarmiento
Sarmiento

Aldosivi protiv Sarmiento: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Aldosivi je igrao protiv Sarmiento u ligi Primera División (Argentina). Utakmica je odigrana 9. oktobar 2026.. Stadion: Estadio José María Minella. Konačan rezultat: 1:3.

Trenutna forma

Aldosivi: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Sarmiento: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Aldosivi postiže 0,67 i prima 1,33 golova po utakmici. Sarmiento postiže 1,15 i prima 1,38. Prosek lige: 2,15 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Aldosivi 48%, Sarmiento 50%. Over 2.5: Aldosivi 30%, Sarmiento 50%. Nivo lige: BTTS 47%, Over 2.5 38%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Aldosivi 1,35, Sarmiento 1,25. Šutevi po utakmici: Aldosivi 12,3, Sarmiento 10,5. Prosečan posed: Aldosivi 43%, Sarmiento 44%.

Prvo i drugo poluvreme

Aldosivi: vođstvo na poluvremenu 19%, golovi u drugom poluvremenu 0,30. Sarmiento: vođstvo na poluvremenu 46%, golovi u drugom poluvremenu 0,54.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (4) za Aldosivi i 76-90+ (7) za Sarmiento. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,15 golova po utakmici, BTTS 47%, Over 2.5 38%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-2. Prosek golova 2,50, BTTS 25%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Aldosivi ima veće šanse za pobedu pre svega zbog prednosti domaćeg terena: Sarmiento je izgubio 77% utakmica u gostima i u njima prima prosečno 1,92 gola. Domaćin na svom terenu stvara prilike u vrednosti od prosečno 1,53 xG, dok protivnici na gostovanjima dozvoljavaju do 1,93 xG, što Aldosiviju ostavlja prostor da postigne gol. Prednost domaćina je i odbrana: kod kuće prima prosečno 0,85 gola po utakmici, dok Sarmiento u gostima postiže prosečno 0,92 gola. Sigurnost prognoze ipak umanjuje efikasnost Aldosivija, koji kod kuće postiže samo 0,69 gola po meču i nije dao gol u 46% takvih utakmica. Remi ostaje realna mogućnost, jer se čak 62% domaćih utakmica Aldosivija završilo podelom bodova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači argument u prilog opkladi BTTS „Ne“ jeste odbrana Aldosivija: domaćin je sačuvao mrežu netaknutom u 54% utakmica i prima u proseku 0,85 golova, dok Sarmiento nije postigao gol u 38% mečeva. Gosti postižu u proseku 0,92 gola uz xG od 1,06, pa je njihov gol manje izvestan od gola domaćina. Aldosivi postiže u proseku 1,38 golova, dok Sarmiento prima 1,92, što ukazuje na to da je verovatnije da gosti neće postići gol. Rizik za ovu opkladu predstavlja trenutna forma: na prethodnih 5 utakmica obe ekipe su imale BTTS u 60% mečeva i primale u proseku po 1,6 golova. Uprkos tome, sezonski učinak Aldosivija u odbrani i česte utakmice Sarmienta bez postignutog gola daju blagu prednost scenariju u kojem bar jedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači signal daje više od 1,5 gola: ova granica je premašena u 69% utakmica Aldosivija i 77% utakmica Sarmienta. Domaćin je postigao gol u 92% svojih utakmica, a gosti su primili gol u 92%, što povećava verovatnoću da će Aldosivi postići gol. Sarmiento u proseku prima 1,92 gola po utakmici, iako Aldosivi nije primio gol u 54% utakmica, pa doprinos gostiju rezultatu procenjujem opreznije. Prognoza od 2,60 golova ide u prilog izabranoj granici, dok je više od 2,5 gola zabeleženo u 38% utakmica domaćina i 62% utakmica gostiju, pa viša granica ne pruža jednako jasnu prednost.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači signal ukazuje na to da će Aldosivi voditi na poluvremenu i sačuvati prednost do kraja: domaćini su na svom terenu vodili posle prvog poluvremena u 10 od 13 utakmica (77%), dok je Sarmiento u gostima na poluvremenu gubilo u 5 od 13 utakmica (38%). Aldosivi kod kuće postiže u proseku 0,92 gola pre poluvremena, dok Sarmiento u gostima u tom periodu postiže samo 0,31 gol i nije postiglo nijedan gol pre poluvremena u 77% utakmica. Prednost domaćina ogleda se i u konačnim rezultatima: dobili su 62% utakmica kod kuće, dok su gosti izgubili 77% utakmica u gostima i primaju u proseku 1,92 gola, naspram 1,38 golova koje Aldosivi postiže kod kuće. Osim toga, Sarmiento u gostima posle poluvremena prima u proseku 1,38 gola, što mu otežava da nadoknadi eventualni zaostatak. Rizik od scenarija 1/1 povećava novija forma: u poslednjih 5 utakmica, bez obzira na mesto odigravanja, Sarmiento je 3 puta vodilo na poluvremenu, a Aldosivi samo 2 puta, ali ukupni podaci iz cele sezone za domaće i gostujuće utakmice snažnije idu u prilog domaćinu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvreme
0 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

49Posed (%)51
AldosiviSarmiento
14Šutevi14
AldosiviSarmiento
4Šutevi u okvir3
AldosiviSarmiento
1.49xG1.39
AldosiviSarmiento
6Korneri1
AldosiviSarmiento
44Opasni napadi40
AldosiviSarmiento
17Prekršaji15
AldosiviSarmiento
5Kartoni3
AldosiviSarmiento

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.67Postignuti golovi / utakmica1.15
AldosiviSarmiento
1.33Primljeni golovi / utakmica1.38
AldosiviSarmiento
43%Prosečan posed44%
AldosiviSarmiento
3.37Šutevi u okvir / utakmica3.81
AldosiviSarmiento

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.26Šutevi po utakmici10.5
AldosiviSarmiento
3.37Šutevi u okvir3.81
AldosiviSarmiento
5.4%Realizacija šuteva11%
AldosiviSarmiento
43%Posed44%
AldosiviSarmiento
1.35xG za1.25
AldosiviSarmiento
1.67xG protiv1.73
AldosiviSarmiento

Kvalitet šuta

Aldosivi: UravnoteženSarmiento: Uravnotežen
AldosiviSarmiento
Preciznost (šutevi u okvir)27%36%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.200.30

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Sarmiento je 17% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.2 bodovi / utakmica - Aldosivi · 1.4 bodovi / utakmica - Sarmiento

Aldosivi
LWLWL
Raspodela sezonskih rezultata
7% W37% D56% L
Sezona (P-N-I)
2-10-15
0.59 bodovi / utakmica · gol-razlika -18
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-8-3
Poslednjih 5 kod kuće
2-1-2
LDLWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.6xG: 1.61xG protivnika: 1.80BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Sarmiento
WLWDL
Raspodela sezonskih rezultata
42% W8% D50% L
Sezona (P-N-I)
11-2-13
1.35 bodovi / utakmica · gol-razlika -6
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-0-10
Poslednjih 5 u gostima
2-0-3
LWLWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.6xG: 1.17xG protivnika: 1.83BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Sarmiento je 72% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.67 golovi / utakmica - Aldosivi · 1.15 golovi / utakmica - Sarmiento

Napadački profil tima Aldosivi: neujednačeno

Aldosivi postiže gol u 52% utakmica (14 od 27 utakmica), dok Sarmiento čuva Clean sheet u 31% (8 od 26 utakmica).

Napadački profil tima Sarmiento: veoma jako

Sarmiento postiže gol u 77% utakmica (20 od 26 utakmica), dok Aldosivi čuva Clean sheet u 22% (6 od 27 utakmica).

18Postignuti golovi (sezona)30
AldosiviSarmiento
36Primljeni golovi (sezona)36
AldosiviSarmiento
2Prosečno golova na utakmici2.54
AldosiviSarmiento
8Postignuti golovi (poslednjih 5)7
AldosiviSarmiento
8Primljeni golovi (poslednjih 5)8
AldosiviSarmiento

Koliko često postižu najmanje...

52%1 gol77%
AldosiviSarmiento
7%2 gola38%
AldosiviSarmiento
7%3 gola0%
AldosiviSarmiento
0%4 gola0%
AldosiviSarmiento

Koliko često primaju najmanje...

78%1 gol69%
AldosiviSarmiento
37%2 gola38%
AldosiviSarmiento
15%3 gola23%
AldosiviSarmiento
4%4 gola8%
AldosiviSarmiento

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

15%BTTS na poluvremenu8%
AldosiviSarmiento
4%BTTS u oba poluvremena0%
AldosiviSarmiento
7%Postigli gol u oba poluvremena19%
AldosiviSarmiento

BTTS i broj golova

30%Najmanje 3 gola i BTTS46%
AldosiviSarmiento
0%Najmanje 3 gola bez BTTS4%
AldosiviSarmiento
60%BTTS – poslednjih 560%
AldosiviSarmiento

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

70%Najmanje 1 gol pre poluvremena77%
AldosiviSarmiento
22%Najmanje 2 gola pre poluvremena23%
AldosiviSarmiento
4%Najmanje 3 gola pre poluvremena4%
AldosiviSarmiento

2. poluvreme

56%Najmanje 1 gol posle poluvremena81%
AldosiviSarmiento
30%Najmanje 2 gola posle poluvremena38%
AldosiviSarmiento
15%Najmanje 3 gola posle poluvremena15%
AldosiviSarmiento

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sarmiento je 72% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.96 bodovi / utakmica - Aldosivi · 1.65 bodovi / utakmica - Sarmiento

Aldosivi — stanje na poluvremenu
19% vodi41% nerešeno41% gubi
Sarmiento — stanje na poluvremenu
46% vodi27% nerešeno27% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.96Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.65
AldosiviSarmiento
0.37Postignuti golovi (1. poluvreme)0.62
AldosiviSarmiento
0.63Primljeni golovi (1. poluvreme)0.42
AldosiviSarmiento
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.04
AldosiviSarmiento
48%Clean sheet pre poluvremena65%
AldosiviSarmiento
67%Bez gola pre poluvremena50%
AldosiviSarmiento

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.85Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.92
AldosiviSarmiento
0.3Postignuti golovi (2. poluvreme)0.54
AldosiviSarmiento
0.7Primljeni golovi (2. poluvreme)0.96
AldosiviSarmiento
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.5
AldosiviSarmiento
52%Clean sheet posle poluvremena35%
AldosiviSarmiento
74%Bez gola posle poluvremena54%
AldosiviSarmiento

Aldosivi — rezultati drugog poluvremena

11% W52% D37% L
26
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvreme)
23
Bodovi u drugom poluvremenu
-11
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.96
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti37%

Vodi na poluvremenu u 19% utakmica i pobeđuje u 7%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Sarmiento — rezultati drugog poluvremena

19% W35% D46% L
43
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
24
Bodovi u drugom poluvremenu
-11
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.65
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti91%

Vodi na poluvremenu u 46% utakmica i pobeđuje u 42%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Aldosivi — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.401.60
Postignuti golovi / utakmica0.80.8
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosečno golova na utakmici1.61.6
1 gol80%80%
2 gola40%60%
3 gola20%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika00
Poluvreme: 40% vodi - 20% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Sarmiento — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.001.20
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica0.41.2
Prosečno golova na utakmici1.21.8
1 gol100%100%
2 gola20%40%
3 gola0%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+2-3
Poluvreme: 60% vodi - 20% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 0% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Aldosivi
PostigliPrimili
3
5
0-15
3
4
16-30
4
8
31-45
4
4
46-60
1
8
61-75
3
7
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (4 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.

Sarmiento
PostigliPrimili
4
2
0-15
6
3
16-30
6
6
31-45
2
9
46-60
5
6
61-75
7
10
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (10). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.26
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
105%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
49%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+10%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
40%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Aldosivi

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.32
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.34
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.68
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.34
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
55%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
141%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.61
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
17% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

Sarmiento

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.48
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.25
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+3.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.10
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.35
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
122%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
114%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.05
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
23% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
23%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

AldosiviLigaSarmiento
Prosečno golova na utakmici▼ 2.002.15▲ 2.54
Oba tima su postigla gol• 48%47%▲ 50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 30%38%▲ 50%
Clean sheet▼ 22%33%▼ 31%
Gol pre poluvremena▲ 70%60%▲ 77%
Gol posle poluvremena▼ 56%73%▲ 81%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.15
Prosečan broj golova po utakmici
47%
Oba tima su postigla gol
38%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheet
1.21
Domaći golovi / utakmica
0.94
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće odbrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
60%
1 gol
22%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
73%
1 gol
38%
2 gola
13%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. AldosiviGolLucas Nahuel CastroAsistencija: Martín García
  2. AldosiviŽuti kartonLeonardo Germán Sigali
  3. AldosiviŽuti kartonNicolás Mauricio Zalazar
  4. AldosiviIzmenaUšao: Santiago MoyaIzašao: Rodrigo González
  5. SarmientoŽuti kartonMauricio Martínez
  6. SarmientoŽuti kartonLucas Suárez
  7. AldosiviŽuti kartonLucas Nahuel Castro
  8. AldosiviIzmenaUšao: Tomás FernándezIzašao: Nicolás Linares
  9. SarmientoŽuti kartonUlises Giménez
  10. AldosiviIzmenaUšao: Andrés Eliseo ChávezIzašao: Nicolás Cordero
  11. SarmientoIzmenaUšao: Jonathan Carlos HerreraIzašao: Mauricio Martínez
  12. AldosiviŽuti kartonTomás Fernández
  13. AldosiviŽuti kartonMartín García
  14. SarmientoGolJonathan Carlos HerreraAsistencija: Thyago Ayala

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (4): Aldosivi 1 - 1 - 2 Sarmiento. Prosečan broj golova 2.50, oba tima su postigla gol u 25% utakmica.

Sarmiento
2 : 0
Aldosivi
CA Sarmiento
2 : 0
CA Aldosivi
CA Aldosivi
2 : 2
CA Sarmiento
Sarmiento
0 : 2
Aldosivi

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Aldosivi protiv Sarmiento?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Aldosivi 1:3 Sarmiento. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Aldosivi i Sarmiento?

U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Aldosivi je pobedio 1 puta, Sarmiento 2 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,50 golova, a oba tima su dala gol u 25% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Aldosivi protiv Sarmiento?

Aldosivi prosečno postiže 0,67 golova po utakmici, a Sarmiento 1,15. Prosek lige Primera División iznosi 2,15 golova, uz Over 2.5 u 38% utakmica. BTTS se javlja u 48% utakmica tima Aldosivi i 50% utakmica tima Sarmiento.

Kakva je trenutna forma timova Aldosivi i Sarmiento?

U poslednjih pet utakmica, Aldosivi ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Sarmiento ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Aldosivi protiv Sarmiento?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.