Salvador - Salvadoran Primera DivisiónEstadio CuscatlánPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Alianza - Inter: statistika utakmice

Grb tima Alianza
Alianza
2 : 2poluvreme 1:0
Grb tima Inter
Inter

Alianza protiv Inter: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Alianza je igrao protiv Inter u ligi Salvadoran Primera División (Salvador). Utakmica je odigrana 11. oktobar 2026.. Stadion: Estadio Cuscatlán. Konačan rezultat: 2:2.

Trenutna forma

Alianza: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici. Inter: 0-4-1, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Alianza postiže 1,54 i prima 1,46 golova po utakmici. Inter postiže 1,36 i prima 0,86. Prosek lige: 2,63 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Alianza 69%, Inter 43%. Over 2.5: Alianza 62%, Inter 43%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 51%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Alianza 1,51, Inter 1,51. Šutevi po utakmici: Alianza 9,8, Inter 7,6. Prosečan posed: Alianza 49%, Inter 55%.

Prvo i drugo poluvreme

Alianza: vođstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 0,85. Inter: vođstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,93.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (9) za Alianza i 46-60 (6) za Inter. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Salvadoran Primera División: 2,63 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 51%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 5 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-3. Prosek golova 1,80, BTTS 20%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Alianza je neporažena u poslednjih pet mečeva: ostvarila je dve pobede i tri remija, dok je Inter zabeležio četiri remija i poraz. Domaćin je u tom periodu postigao 10 golova, naspram 5 gostiju, ali je primio i više — 8, dok je Inter primio 6. Na domaćem terenu Alianza postiže u proseku 1,71 gol i stvara xG od 1,73, dok Inter u gostima beleži 1,29 gola i 1,52 xG. Dodatni argument u korist domaćina je to što nije izgubio na svom terenu, a xGA Intera u gostima iznosi 1,91, što ukazuje na to da protivnici stvaraju kvalitetne prilike protiv njega. Ipak, rizik od remija ostaje visok: 57% Alianzinih domaćih mečeva završeno je podelom bodova, a Inter je remizirao u četiri od poslednjih pet utakmica.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

U poslednjih 5 utakmica, oba tima su postizala golove u 100% Alianzininih mečeva i 80% Interovih, što je snažan signal u korist opcije BTTS „da“. Alianza je u tom periodu postizala u proseku 2,0 gola, a primala 1,6, dok je Inter postizao 1,0, a primao 1,2 gola po utakmici. Ofanzivni potencijal oba tima potvrđuju slične prosečne vrednosti xG: 1,51 za Alianzu i 1,52 za Inter. Ipak, potreban je oprez, jer je tokom cele sezone BTTS zabeležen u 57% Alianzinih utakmica, ali samo u 29% Interovih, a Inter je sačuvao mrežu netaknutom u 57% mečeva. Trenutni niz utakmica u kojima su oba tima postizala golove nadjačava ovaj sezonski signal, pa je tip „da“ neznatno verovatniji.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Na utakmicama oba tima u 71% slučajeva postignuta su najmanje 2 gola, što je jasniji signal nego podaci za više granice. Alianza je u poslednjih 5 mečeva postizala u proseku 2,0 gola, a primala 1,6, dok su u svakom od tih mečeva gol postizale obe ekipe. Inter je u poslednje vreme postizao u proseku 1,0 gol, ali mu je xG iznosio 1,53, gotovo isto koliko i Alianzi (1,50), pa i gosti imaju osnova da postignu gol. Prognoza od 1,55 gola domaćina i 1,20 gola gostiju ide u prilog tome da bude više od 1,5 gola, mada sezonski rezultati sa više od 2,5 gola — 29% kod Alianze i 57% kod Intera — umanjuju sigurnost tipovanja na višu granicu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Nerešen rezultat na poluvremenu je najverovatniji: Alianza je na poluvreme odlazila nerešenim rezultatom u 57% svojih utakmica, a Inter u 43%; u poslednjih pet utakmica oba tima taj procenat iznosio je 60%. Domaćini u proseku postižu 0,43 gola pre poluvremena i primaju 0,29, što takođe ide u prilog izjednačenom rezultatu posle 45 minuta. U prilog tome da nerešen rezultat opstane govori činjenica da je Alianza remizirala u 71% dosadašnjih utakmica, a u poslednjih pet zabeležila je tri remija, dok ih je Inter zabeležio četiri. Iako Alianza u poslednje vreme postiže u proseku 2,0 gola po utakmici, naspram Interovih 1,0, gosti posle poluvremena primaju samo 0,29 gola po utakmici, pa nije izvesno da će njihova odbrana biti probijena. Zato nerešen rezultat i na poluvremenu i na kraju ima nešto jače uporište nego pobeda domaćina posle izjednačenog prvog poluvremena.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

47Posed (%)53
AlianzaInter
2Šutevi2
AlianzaInter
2Šutevi u okvir2
AlianzaInter
0.3xG0.3
AlianzaInter
5Korneri6
AlianzaInter
5Opasni napadi5
AlianzaInter
12Prekršaji10
AlianzaInter
0Kartoni0
AlianzaInter

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.54Postignuti golovi / utakmica1.36
AlianzaInter
1.46Primljeni golovi / utakmica0.86
AlianzaInter
49%Prosečan posed55%
AlianzaInter
4.31Šutevi u okvir / utakmica4.29
AlianzaInter

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.77Šutevi po utakmici7.64
AlianzaInter
4.31Šutevi u okvir4.29
AlianzaInter
15.7%Realizacija šuteva17.8%
AlianzaInter
49%Posed55%
AlianzaInter
1.51xG za1.51
AlianzaInter
1.54xG protiv1.57
AlianzaInter

Kvalitet šuta

Alianza: Efikasna realizacijaInter: Efikasna realizacija
AlianzaInter
Preciznost (šutevi u okvir)44%56%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.150.20
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.360.32

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Alianza je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.2 bodovi / utakmica - Alianza · 0.8 bodovi / utakmica - Inter

Alianza
DDWDL
Raspodela sezonskih rezultata
31% W46% D23% L
Sezona (P-N-I)
4-6-3
1.38 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-4-0
Poslednjih 5 kod kuće
2-3-0
WDDWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.6xG: 1.51xG protivnika: 1.49BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Inter
DDDLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
36% W50% D14% L
Sezona (P-N-I)
5-7-2
1.57 bodovi / utakmica · gol-razlika +7
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-4-1
0.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-2-2
Poslednjih 5 u gostima
3-0-2
WWLWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.53xG protivnika: 1.54BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Alianza je 13% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.54 golovi / utakmica - Alianza · 1.36 golovi / utakmica - Inter

Inter je 70% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.46 golovi / utakmica - Alianza · 0.86 golovi / utakmica - Inter

Napadački profil tima Alianza: jako

Alianza postiže gol u 77% utakmica (10 od 13 utakmica), dok Inter čuva Clean sheet u 50% (7 od 14 utakmica).

Napadački profil tima Inter: veoma jako

Inter postiže gol u 71% utakmica (10 od 14 utakmica), dok Alianza čuva Clean sheet u 15% (2 od 13 utakmica).

20Postignuti golovi (sezona)19
AlianzaInter
19Primljeni golovi (sezona)12
AlianzaInter
3Prosečno golova na utakmici2.21
AlianzaInter
8Postignuti golovi (poslednjih 5)5
AlianzaInter
8Primljeni golovi (poslednjih 5)6
AlianzaInter

Koliko često postižu najmanje...

77%1 gol71%
AlianzaInter
62%2 gola43%
AlianzaInter
15%3 gola14%
AlianzaInter
0%4 gola7%
AlianzaInter

Koliko često primaju najmanje...

85%1 gol50%
AlianzaInter
62%2 gola29%
AlianzaInter
0%3 gola7%
AlianzaInter
0%4 gola0%
AlianzaInter

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

46%BTTS na poluvremenu14%
AlianzaInter
31%BTTS u oba poluvremena0%
AlianzaInter
54%Postigli gol u oba poluvremena29%
AlianzaInter

BTTS i broj golova

62%Najmanje 3 gola i BTTS29%
AlianzaInter
0%Najmanje 3 gola bez BTTS14%
AlianzaInter
100%BTTS – poslednjih 580%
AlianzaInter

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

85%Najmanje 1 gol pre poluvremena50%
AlianzaInter
46%Najmanje 2 gola pre poluvremena21%
AlianzaInter
8%Najmanje 3 gola pre poluvremena21%
AlianzaInter

2. poluvreme

85%Najmanje 1 gol posle poluvremena64%
AlianzaInter
54%Najmanje 2 gola posle poluvremena29%
AlianzaInter
23%Najmanje 3 gola posle poluvremena21%
AlianzaInter

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Inter je 11% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.23 bodovi / utakmica - Alianza · 1.36 bodovi / utakmica - Inter

Alianza — stanje na poluvremenu
23% vodi54% nerešeno23% gubi
Inter — stanje na poluvremenu
29% vodi50% nerešeno21% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.23Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.36
AlianzaInter
0.69Postignuti golovi (1. poluvreme)0.43
AlianzaInter
0.69Primljeni golovi (1. poluvreme)0.5
AlianzaInter
1.38Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.93
AlianzaInter
38%Clean sheet pre poluvremena79%
AlianzaInter
31%Bez gola pre poluvremena57%
AlianzaInter

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.31Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.71
AlianzaInter
0.85Postignuti golovi (2. poluvreme)0.93
AlianzaInter
0.77Primljeni golovi (2. poluvreme)0.36
AlianzaInter
1.62Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.29
AlianzaInter
31%Clean sheet posle poluvremena71%
AlianzaInter
38%Bez gola posle poluvremena43%
AlianzaInter

Alianza — rezultati drugog poluvremena

31% W38% D31% L
16
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
17
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.23
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti135%

Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobeđuje u 31%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Inter — rezultati drugog poluvremena

43% W43% D14% L
19
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
24
Bodovi u drugom poluvremenu
+8
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.36
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti124%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobeđuje u 36%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Alianza — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.601.00
Postignuti golovi / utakmica1.00.6
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosečno golova na utakmici1.81.4
1 gol100%80%
2 gola60%40%
3 gola20%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola0%40%
Gol-razlika+1-1
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Inter — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosečno golova na utakmici0.81.4
1 gol40%80%
2 gola20%40%
3 gola20%20%
Clean sheet80%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Alianza
PostigliPrimili
3
2
0-15
2
2
16-30
4
5
31-45
1
1
46-60
1
2
61-75
9
7
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 76-90 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Inter
PostigliPrimili
4
2
0-15
0
3
16-30
2
2
31-45
6
1
46-60
2
2
61-75
5
2
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (6 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.61
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.4
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
56%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-31%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
55%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
7%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 14 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Alianza

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.03
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.11
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.08
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
105%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
125%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.18
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
45% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 15% postiže se u prvih 15 minuta.
45%

Inter

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.56
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-8.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.15
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.71
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
116%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
59%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.77
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.5
Kasni golovi
26% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
26%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Salvadoran Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

AlianzaLigaInter
Prosečno golova na utakmici▲ 3.002.63▼ 2.21
Oba tima su postigla gol▲ 69%54%▼ 43%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 62%51%▼ 43%
Clean sheet▼ 15%29%▲ 50%
Gol pre poluvremena▲ 85%67%▼ 50%
Gol posle poluvremena▲ 85%76%▼ 64%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.63
Prosečan broj golova po utakmici
54%
Oba tima su postigla gol
51%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheet
1.46
Domaći golovi / utakmica
1.17
Gostujući golovi / utakmica
+25%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće odbrane
+18%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
67%
1 gol
31%
2 gola
13%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
44%
2 gola
22%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Ostali zabeleženi igrači

—Harold Daniel Osorio Moreno⚽ 1
—Henry Matías Mier Codina⚽ 1

Gostujući tim

Ostali zabeleženi igrači

—Kevin Josué Molina Martínez⚽ 1

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. AlianzaGolHenry Matías Mier Codina
  2. InterGolKevin Josué Molina Martínez

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (5): Alianza 1 - 1 - 3 Inter. Prosečan broj golova 1.80, oba tima su postigla gol u 20% utakmica.

Inter
2 : 0
Alianza
Inter
2 : 0
Alianza
Alianza
1 : 3
Inter
Inter
0 : 1
Alianza
Alianza
0 : 0
Inter

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Alianza protiv Inter?

Utakmica lige Salvadoran Primera División završena je rezultatom Alianza 2:2 Inter. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Alianza i Inter?

U poslednjih 5 međusobnih utakmica, Alianza je pobedio 1 puta, Inter 3 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,80 golova, a oba tima su dala gol u 20% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Alianza protiv Inter?

Alianza prosečno postiže 1,54 golova po utakmici, a Inter 1,36. Prosek lige Salvadoran Primera División iznosi 2,63 golova, uz Over 2.5 u 51% utakmica. BTTS se javlja u 69% utakmica tima Alianza i 43% utakmica tima Inter.

Kakva je trenutna forma timova Alianza i Inter?

U poslednjih pet utakmica, Alianza ima 1 pobeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici). Inter ima 0 pobeda, 4 remija i 1 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Alianza protiv Inter?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.