Vels - Welsh Premier LeagueManor RoadPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Ammanford - Holywell: statistika utakmice

Grb tima Ammanford
Ammanford
2 : 1poluvreme 1:1
Grb tima Holywell
Holywell

Ammanford protiv Holywell: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Ammanford je igrao protiv Holywell u ligi Welsh Premier League (Vels). Utakmica je odigrana 3. oktobar 2026.. Stadion: Manor Road. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Ammanford: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Holywell: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Ammanford postiže 0,64 i prima 2,82 golova po utakmici. Holywell postiže 1,09 i prima 3,27. Prosek lige: 3,34 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Ammanford 45%, Holywell 82%. Over 2.5: Ammanford 64%, Holywell 73%. Nivo lige: BTTS 53%, Over 2.5 61%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Ammanford 0,73, Holywell 1,12. Šutevi po utakmici: Ammanford 5,4, Holywell 9,7. Prosečan posed: Ammanford 38%, Holywell 41%.

Prvo i drugo poluvreme

Ammanford: vođstvo na poluvremenu 9%, golovi u drugom poluvremenu 0,45. Holywell: vođstvo na poluvremenu 9%, golovi u drugom poluvremenu 0,55.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (3) za Ammanford i 16-30 (3) za Holywell. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Welsh Premier League: 3,34 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 61%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Oba tima još nisu zabeležila pobedu ove sezone, ali Holywell ima veće šanse da prekine taj niz zahvaljujući znatno boljim napadačkim brojkama. Na gostovanjima gosti prosečno upućuju 10,8 šuteva i ostvaruju xG od 1,20, dok Ammanford na domaćem terenu beleži svega 4,6 šuteva i xG od 0,58. Domaćini nisu postigli gol na 60% utakmica kod kuće, a u tim mečevima primaju prosečno 3,8 golova, što Holywellu pruža priliku uprkos sopstvenim problemima u odbrani. Forma oba tima i dalje je slaba: Ammanford je izgubio 4 od poslednjih 5 utakmica i primio 17 golova, dok je Holywell zabeležio 3 poraza i primio 10 golova. Pet uzastopnih poraza gostiju na strani umanjuje pouzdanost prognoze, ali njihova prednost u stvaranju prilika govori u prilog pobedi Holywella.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

BTTS (oba tima daju gol) zabeležen je u 83% utakmica Ammanforda i 80% utakmica Holywella, a nijedna ekipa još nije sačuvala mrežu netaknutom. Obe odbrane su ranjive: domaćin prima u proseku 3,0 gola, a gost 3,6, uz xG protiv od 1,71, odnosno 1,96. To ide u prilog golovima na obe strane, iako je učinak u napadu skromniji: Ammanford postiže u proseku 1,17 gola, a Holywell 1,0. Oprez nalaže forma u poslednje vreme — u pet mečeva obe ekipe postizale su u proseku samo po 0,6 gola, a BTTS je zabeležen u 40% utakmica domaćina i 60% utakmica gosta. Uprkos tome, sezonska redovnost u postizanju golova obe ekipe i izostanak sačuvanih mreža idu u prilog tipu „da“, ali uz umerenu sigurnost.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Utakmice Ammanforda donosile su u proseku 4,17 gola, a utakmice Holywella 4,60, uglavnom zbog velikog broja primljenih golova obe ekipe: 3,0, odnosno 3,6 po utakmici. Granica od 1,5 gola premašena je u 100% utakmica Ammanforda i 80% utakmica Holywella, zbog čega je to najjači izbor. U prilog golovima na obe strane ide i činjenica da nijedna ekipa nije sačuvala mrežu, iako njihov prosečni napadački xG iznosi samo 1,03 i 1,20. Oprez kod viših granica opravdava poslednjih pet nastupa: svaka ekipa je u njima postizala u proseku svega 0,6 golova, što umanjuje pouzdanost prognoze od najmanje tri gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji, mada daleko od izvesnog, jeste scenario u kojem Holywell vodi na poluvremenu i zadržava prednost do kraja. Ammanford je gubio na poluvremenu u 4 od poslednjih 5 utakmica i u tom periodu nije postigao nijedan gol pre odmora, dok je Holywell vodio na poluvremenu samo jednom, što umanjuje pouzdanost ove prognoze. U prilog prednosti gostiju na kraju utakmice ide njihova bolja odbrana u poslednje vreme: primali su u proseku 2,0 gola po utakmici, naspram 3,4 koliko su primali domaćini. Posebno bi moglo da bude važno drugo poluvreme, tokom kojeg je Ammanford u poslednje vreme primao u proseku 1,8 gola, a Holywell samo 0,6. Ipak, nijedna ekipa nije pobedila u poslednjih 5 utakmica, pa nerešen rezultat na poluvremenu i kasnija pobeda gostiju ostaju značajna alternativa.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

43Posed (%)57
AmmanfordHolywell
13Šutevi8
AmmanfordHolywell
5Šutevi u okvir5
AmmanfordHolywell
1.57xG1.32
AmmanfordHolywell
4Korneri5
AmmanfordHolywell
56Opasni napadi64
AmmanfordHolywell
11Prekršaji6
AmmanfordHolywell
3Kartoni2
AmmanfordHolywell

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.64Postignuti golovi / utakmica1.09
AmmanfordHolywell
2.82Primljeni golovi / utakmica3.27
AmmanfordHolywell
38%Prosečan posed41%
AmmanfordHolywell
2.18Šutevi u okvir / utakmica3.55
AmmanfordHolywell

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

5.36Šutevi po utakmici9.73
AmmanfordHolywell
2.18Šutevi u okvir3.55
AmmanfordHolywell
11.9%Realizacija šuteva11.2%
AmmanfordHolywell
38%Posed41%
AmmanfordHolywell
0.73xG za1.12
AmmanfordHolywell
1.99xG protiv1.84
AmmanfordHolywell

Kvalitet šuta

Ammanford: UravnoteženHolywell: Uravnotežen
AmmanfordHolywell
Preciznost (šutevi u okvir)41%36%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.290.31

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Holywell je 100% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.2 bodovi / utakmica - Ammanford · 0.4 bodovi / utakmica - Holywell

Ammanford
LLDLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W27% D73% L
Sezona (P-N-I)
0-3-8
0.27 bodovi / utakmica · gol-razlika -24
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-4
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-4
DLLLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 3.4xG: 0.63xG protivnika: 1.89BTTS: 40%Over 2.5: 80%
Holywell
DLLLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W18% D82% L
Sezona (P-N-I)
0-2-9
0.18 bodovi / utakmica · gol-razlika -24
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-5
Poslednjih 5 u gostima
0-0-5
LLLLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 2.0xG: 1.10xG protivnika: 1.67BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Holywell je 70% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.64 golovi / utakmica - Ammanford · 1.09 golovi / utakmica - Holywell

Ammanford je 16% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.82 golovi / utakmica - Ammanford · 3.27 golovi / utakmica - Holywell

Napadački profil tima Ammanford: veoma jako

Ammanford postiže gol u 45% utakmica (5 od 11 utakmica), dok Holywell čuva Clean sheet u 0% (0 od 11 utakmica).

Napadački profil tima Holywell: veoma jako

Holywell postiže gol u 82% utakmica (9 od 11 utakmica), dok Ammanford čuva Clean sheet u 0% (0 od 11 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)12
AmmanfordHolywell
31Primljeni golovi (sezona)36
AmmanfordHolywell
3.45Prosečno golova na utakmici4.36
AmmanfordHolywell
3Postignuti golovi (poslednjih 5)3
AmmanfordHolywell
17Primljeni golovi (poslednjih 5)10
AmmanfordHolywell

Koliko često postižu najmanje...

45%1 gol82%
AmmanfordHolywell
18%2 gola18%
AmmanfordHolywell
0%3 gola9%
AmmanfordHolywell
0%4 gola0%
AmmanfordHolywell

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol100%
AmmanfordHolywell
91%2 gola73%
AmmanfordHolywell
36%3 gola64%
AmmanfordHolywell
27%4 gola36%
AmmanfordHolywell

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

9%BTTS na poluvremenu45%
AmmanfordHolywell
0%BTTS u oba poluvremena18%
AmmanfordHolywell
0%Postigli gol u oba poluvremena18%
AmmanfordHolywell

BTTS i broj golova

36%Najmanje 3 gola i BTTS64%
AmmanfordHolywell
27%Najmanje 3 gola bez BTTS9%
AmmanfordHolywell
40%BTTS – poslednjih 560%
AmmanfordHolywell

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

91%Najmanje 1 gol pre poluvremena91%
AmmanfordHolywell
45%Najmanje 2 gola pre poluvremena64%
AmmanfordHolywell
9%Najmanje 3 gola pre poluvremena45%
AmmanfordHolywell

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena73%
AmmanfordHolywell
55%Najmanje 2 gola posle poluvremena64%
AmmanfordHolywell
36%Najmanje 3 gola posle poluvremena27%
AmmanfordHolywell

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Holywell je 22% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.45 bodovi / utakmica - Ammanford · 0.55 bodovi / utakmica - Holywell

Ammanford — stanje na poluvremenu
9% vodi18% nerešeno73% gubi
Holywell — stanje na poluvremenu
9% vodi27% nerešeno64% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.45Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.55
AmmanfordHolywell
0.18Postignuti golovi (1. poluvreme)0.55
AmmanfordHolywell
1.36Primljeni golovi (1. poluvreme)1.91
AmmanfordHolywell
1.55Prosečan broj golova (1. poluvreme)2.45
AmmanfordHolywell
18%Clean sheet pre poluvremena18%
AmmanfordHolywell
82%Bez gola pre poluvremena45%
AmmanfordHolywell

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.64Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.55
AmmanfordHolywell
0.45Postignuti golovi (2. poluvreme)0.55
AmmanfordHolywell
1.45Primljeni golovi (2. poluvreme)1.36
AmmanfordHolywell
1.91Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.91
AmmanfordHolywell
9%Clean sheet posle poluvremena27%
AmmanfordHolywell
73%Bez gola posle poluvremena55%
AmmanfordHolywell

Ammanford — rezultati drugog poluvremena

18% W9% D73% L
5
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-13
Gol-razlika (1. poluvreme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
-11
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.45
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 9% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Holywell — rezultati drugog poluvremena

0% W55% D45% L
6
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-15
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
-9
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.55
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 9% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena-0.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Ammanford — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.00.6
Primljeni golovi / utakmica1.61.8
Prosečno golova na utakmici1.62.4
1 gol80%100%
2 gola40%80%
3 gola20%60%
Clean sheet20%0%
Bez gola100%60%
Gol-razlika-8-6
Poluvreme: 0% vodi - 20% nerešeno - 80% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Holywell — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.800.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica1.40.6
Prosečno golova na utakmici1.61.0
1 gol80%60%
2 gola20%40%
3 gola20%0%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-6-1
Poluvreme: 20% vodi - 20% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 80% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Ammanford
PostigliPrimili
1
2
0-15
0
6
16-30
1
7
31-45
2
3
46-60
0
6
61-75
3
7
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (7). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.

Holywell
PostigliPrimili
0
5
0-15
3
4
16-30
3
12
31-45
2
2
46-60
2
8
61-75
2
5
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (12). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.91
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
2.0 : 2.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
117%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
64%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
37%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Ammanford

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-1.26
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.92
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.09
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.83
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
35%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
187%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.07
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
43% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
43%

Holywell

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.72
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-1.46
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.03
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-1.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
72%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
179%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.22
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
17% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Welsh Premier League.

Timovi u odnosu na ligu

AmmanfordLigaHolywell
Prosečno golova na utakmici▲ 3.453.34▲ 4.36
Oba tima su postigla gol▼ 45%53%▲ 82%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 64%61%▲ 73%
Clean sheet▼ 0%24%▼ 0%
Gol pre poluvremena▲ 91%78%▲ 91%
Gol posle poluvremena▲ 100%86%▼ 73%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.34
Prosečan broj golova po utakmici
53%
Oba tima su postigla gol
61%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.83
Domaći golovi / utakmica
1.51
Gostujući golovi / utakmica
+21%
Prednost domaćeg napada
+17%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
40%
2 gola
23%
3 gola
9%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
86%
1 gol
55%
2 gola
27%
3 gola
11%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. HolywellGolFlorian Yonsian
  2. HolywellŽuti kartonFlorian Yonsian
  3. AmmanfordGolJonathan Evans
  4. AmmanfordGolMatthew Fisher
  5. AmmanfordŽuti kartonJonathan Evans
  6. AmmanfordŽuti kartonMatthew Delaney
  7. AmmanfordIzmenaUšao: Adam JohnIzašao: Jonathan Evans
  8. HolywellŽuti kartonThomas Bibby
  9. AmmanfordŽuti kartonCharlie Davies

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Ammanford protiv Holywell?

Utakmica lige Welsh Premier League završena je rezultatom Ammanford 2:1 Holywell. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Ammanford protiv Holywell?

Ammanford prosečno postiže 0,64 golova po utakmici, a Holywell 1,09. Prosek lige Welsh Premier League iznosi 3,34 golova, uz Over 2.5 u 61% utakmica. BTTS se javlja u 45% utakmica tima Ammanford i 82% utakmica tima Holywell.

Kakva je trenutna forma timova Ammanford i Holywell?

U poslednjih pet utakmica, Ammanford ima 0 pobeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Holywell ima 0 pobeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Ammanford protiv Holywell?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Ammanford protiv Holywell. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.