Italija - Serie C Group BStadio ComunalePodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Atalanta II - Nuova Monterosi: statistika utakmice

Grb tima Atalanta II
Atalanta II
2 : 1poluvreme 1:0
Grb tima Nuova Monterosi
Nuova Monterosi

Atalanta II protiv Nuova Monterosi: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Atalanta II je igrao protiv Nuova Monterosi u ligi Serie C Group B (Italija). Utakmica je odigrana 30. avgust 2026.. Stadion: Stadio Comunale. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Atalanta II: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Nuova Monterosi: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Atalanta II postiže 0,00 i prima 2,00 golova po utakmici. Nuova Monterosi postiže 3,00 i prima 0,00. Prosek lige: 2,29 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Atalanta II 0%, Nuova Monterosi 0%. Over 2.5: Atalanta II 0%, Nuova Monterosi 100%. Nivo lige: BTTS 41%, Over 2.5 35%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Atalanta II 0,79, Nuova Monterosi 1,41. Šutevi po utakmici: Atalanta II 6,0, Nuova Monterosi 10,0. Prosečan posed: Atalanta II 57%, Nuova Monterosi 63%.

Prvo i drugo poluvreme

Atalanta II: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Nuova Monterosi: vođstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 2,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (0) za Atalanta II i 16-30 (1) za Nuova Monterosi. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Serie C Group B: 2,29 golova po utakmici, BTTS 41%, Over 2.5 35%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Nuova Monterosi ima povoljniji učinak u tekućoj sezoni: pobedila je u jedinom odigranom meču rezultatom 3:0, dok je Atalanta II izgubila svoj susret sa 0:2. U poslednjih pet nastupa gosti su postigli 8 golova, odnosno 3 više od domaćina, a osvajali su u proseku 1,2 boda po meču, naspram 0,6 koliko je ostvarila Atalanta II. Atalanta II je čak tri puta remizirala u poslednjih pet utakmica, što povećava šanse za izjednačen susret, ali je u tom periodu, osim tih remija, samo jednom izbegla poraz. Oba tima su primila po 7 golova u poslednjih pet mečeva, pa odbrana gostiju ne pruža potpunu garanciju, ali njihova bolja efikasnost ide u prilog pobedi Nuova Monterosi.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Novija forma oba tima ukazuje na golove na obe strane: Atalanta II je imala BTTS u 80% poslednjih 5 utakmica, a Nuova Monterosi u 40%. Domaćin je u tom periodu u proseku postizao 1,0 gol i primao 1,4, dok je gost postizao 1,6 i takođe primao 1,4 gola po utakmici. Ofanzivni potencijal potvrđuju xG vrednosti od 1,28 za Atalantu II i 1,10 za Nuova Monterosi, uz dozvoljeni xG od 1,27, odnosno 1,57. Tip na BTTS je ipak samo umereno jak, jer ligaški prosek za oba tima kada je reč o utakmicama u kojima su oba tima postigla gol iznosi 40%, dok je domaćin sačuvao mrežu netaknutom u 100% dostupnih utakmica na svom terenu. Prednost opciji „da“ pre svega daje slaba nedavna odbrana oba tima, koja su u poslednjih pet nastupa primila po 7 golova.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Podaci iz poslednjih pet utakmica ukazuju na umeren golgeterski profil: Atalanta II je postizala u proseku 1,0 gol, a Nuova Monterosi 1,6, dok su oba tima primala po 1,4 gola. Zbir njihovih prosečnih xG iznosi 2,38, ali domaćin stvara samo 1,28 xG, a gost 1,10 xG, što ne ukazuje na redovno prelaženje granice od četiri gola. Više od 2,5 gola bilo je u 40% poslednjih utakmica Atalante II i 60% mečeva Nuova Monterosi, dok ligaški prosek iznosi svega 2,1 gol po utakmici. U takmičenju samo 30% utakmica prelazi granicu od 2,5, a čak 70% završava se tako da najmanje jedna ekipa ne postigne gol, što ide u prilog manjem broju golova. Najbolji izbor je manje od 3,5 gola, jer očekivani zbir od 2,20 i defanzivni karakter lige jasno ograničavaju verovatnoću četiri pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači scenario je nerešeno na poluvremenu i pobeda Nuova Monterosi posle poslednjeg zvižduka. Atalanta II nije pobedila nijednu od poslednjih 5 utakmica, postigavši u proseku samo 1,0 gol i primivši 1,4, dok su gosti pobedili u 2 od 5 mečeva i postizali u proseku 1,6 golova. U prvom poluvremenu oba tima imala su identičan učinak: po 0,6 postignutih i 0,8 primljenih golova po utakmici, a Nuova Monterosi je na poluvremenu imala nerešen rezultat u 40% nastupa. Posle promene strana prednost gostiju postaje izraženija, jer postižu u proseku 1,0 gol u odnosu na 0,4 koliko postiže Atalanta II, a u 3 od 5 takvih drugih poluvremena postignuta su najmanje 2 gola. Jedini dostupan domaći rezultat Atalante II bio je veoma dobar, ali je uzorak premali da bi nadjačao trenutnu formu u poslednjih pet utakmica i bolji napad gostiju.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

40Posed (%)60
Atalanta IINuova Monterosi
16Šutevi19
Atalanta IINuova Monterosi
3Šutevi u okvir7
Atalanta IINuova Monterosi
1.57xG2.07
Atalanta IINuova Monterosi
1Korneri2
Atalanta IINuova Monterosi
48Opasni napadi53
Atalanta IINuova Monterosi
10Prekršaji12
Atalanta IINuova Monterosi
1Kartoni2
Atalanta IINuova Monterosi

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0Postignuti golovi / utakmica3
Atalanta IINuova Monterosi
2Primljeni golovi / utakmica0
Atalanta IINuova Monterosi
57%Prosečan posed63%
Atalanta IINuova Monterosi
0Šutevi u okvir / utakmica5
Atalanta IINuova Monterosi

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

6Šutevi po utakmici10
Atalanta IINuova Monterosi
0Šutevi u okvir5
Atalanta IINuova Monterosi
0%Realizacija šuteva30%
Atalanta IINuova Monterosi
57%Posed63%
Atalanta IINuova Monterosi
0.79xG za1.41
Atalanta IINuova Monterosi
0.8xG protiv0.73
Atalanta IINuova Monterosi

Kvalitet šuta

Atalanta II: UravnoteženNuova Monterosi: Efikasna realizacija
Atalanta IINuova Monterosi
Preciznost (šutevi u okvir)0%50%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.14
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.000.60

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Atalanta II
L
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 2.0xG: 0.79xG protivnika: 0.80BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Nuova Monterosi
W
5 uzastopnih pobeda
Raspodela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +3
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 0.0xG: 1.41xG protivnika: 0.73BTTS: 0%Over 2.5: 100%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Napadački profil tima Atalanta II: teže

Atalanta II postiže gol u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Nuova Monterosi čuva Clean sheet u 100% (1 od 1 utakmica).

Napadački profil tima Nuova Monterosi: veoma jako

Nuova Monterosi postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Atalanta II čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

0Postignuti golovi (sezona)3
Atalanta IINuova Monterosi
2Primljeni golovi (sezona)0
Atalanta IINuova Monterosi
2Prosečno golova na utakmici3
Atalanta IINuova Monterosi
0Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Atalanta IINuova Monterosi
2Primljeni golovi (poslednjih 5)0
Atalanta IINuova Monterosi

Koliko često postižu najmanje...

0%1 gol100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%2 gola100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%3 gola100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%4 gola0%
Atalanta IINuova Monterosi

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol0%
Atalanta IINuova Monterosi
100%2 gola0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%3 gola0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%4 gola0%
Atalanta IINuova Monterosi

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%BTTS u oba poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%Postigli gol u oba poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%Najmanje 3 gola bez BTTS100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%BTTS – poslednjih 50%
Atalanta IINuova Monterosi

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi
100%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi

2. poluvreme

0%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Atalanta II — stanje na poluvremenu
0% vodi0% nerešeno100% gubi
Nuova Monterosi — stanje na poluvremenu
100% vodi0% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (1. poluvreme)3
Atalanta IINuova Monterosi
0Postignuti golovi (1. poluvreme)1
Atalanta IINuova Monterosi
2Primljeni golovi (1. poluvreme)0
Atalanta IINuova Monterosi
2Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
Atalanta IINuova Monterosi
0%Clean sheet pre poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi
100%Bez gola pre poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvreme)3
Atalanta IINuova Monterosi
0Postignuti golovi (2. poluvreme)2
Atalanta IINuova Monterosi
0Primljeni golovi (2. poluvreme)0
Atalanta IINuova Monterosi
0Prosečan broj golova (2. poluvreme)2
Atalanta IINuova Monterosi
100%Clean sheet posle poluvremena100%
Atalanta IINuova Monterosi
100%Bez gola posle poluvremena0%
Atalanta IINuova Monterosi

Atalanta II — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
0
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-2.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Nuova Monterosi — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
3.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobeđuje u 100%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Atalanta II — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica2.00.0
Prosečno golova na utakmici2.00.0
1 gol100%0%
2 gola100%0%
3 gola0%0%
Clean sheet0%100%
Bez gola100%100%
Gol-razlika-20
Poluvreme: 0% vodi - 0% nerešeno - 100% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 100% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Nuova Monterosi — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici3.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.02.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosečno golova na utakmici1.02.0
1 gol100%100%
2 gola0%100%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola0%0%
Gol-razlika+1+2
Poluvreme: 100% vodi - 0% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 100% pobeda - 0% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Atalanta II
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

Nuova Monterosi
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.0 : 2.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
109%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
0%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Atalanta II

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-1.99
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.79
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-1.20
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
0%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
308%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Nuova Monterosi

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.68
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+2.32
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+1.59
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.73
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
462%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
0%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Serie C Group B.

Timovi u odnosu na ligu

Atalanta IILigaNuova Monterosi
Prosečno golova na utakmici▼ 2.002.29▲ 3.00
Oba tima su postigla gol▼ 0%41%▼ 0%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 0%35%▲ 100%
Clean sheet▼ 0%38%▲ 100%
Gol pre poluvremena▲ 100%65%▲ 100%
Gol posle poluvremena▼ 0%71%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.29
Prosečan broj golova po utakmici
41%
Oba tima su postigla gol
35%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheet
1.65
Domaći golovi / utakmica
0.65
Gostujući golovi / utakmica
+154%
Prednost domaćeg napada
+61%
Prednost domaće odbrane
+53%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
65%
1 gol
35%
2 gola
12%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
24%
2 gola
6%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Atalanta IIGolGiulio MisitanoAsistencija: Alessio Guerini
  2. Nuova MonterosiŽuti kartonEnrico Celeghin
  3. Atalanta IIIzmenaUšao: Henry Naby Juni CamaraIzašao: Giulio Misitano
  4. Atalanta IIŽuti kartonFederico Alessandro Steffanoni
  5. Nuova MonterosiŽuti kartonAlessandro Murgia
  6. Nuova MonterosiIzmenaUšao: Salvatore SantoroIzašao: Erasmo Mulè
  7. Nuova MonterosiGolEetu VertainenAsistencija: Alessandro Murgia

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Atalanta II protiv Nuova Monterosi?

Utakmica lige Serie C Group B završena je rezultatom Atalanta II 2:1 Nuova Monterosi. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Atalanta II protiv Nuova Monterosi?

Atalanta II prosečno postiže 0,00 golova po utakmici, a Nuova Monterosi 3,00. Prosek lige Serie C Group B iznosi 2,29 golova, uz Over 2.5 u 35% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica tima Atalanta II i 0% utakmica tima Nuova Monterosi.

Kakva je trenutna forma timova Atalanta II i Nuova Monterosi?

U poslednjih pet utakmica, Atalanta II ima 0 pobeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Nuova Monterosi ima 1 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Atalanta II protiv Nuova Monterosi?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Atalanta II protiv Nuova Monterosi. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.