Aurora - Gualberto Villarroel SJ: statistika utakmice
Aurora protiv Gualberto Villarroel SJ: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Aurora je igrao protiv Gualberto Villarroel SJ u ligi LFPB (Bolivija). Utakmica je odigrana 5. septembar 2026.. Stadion: Estadio Félix Capriles. Konačan rezultat: 3:0.
Trenutna forma
Aurora: 0-3-2, 0,60 bodova po utakmici. Gualberto Villarroel SJ: 0-3-2, 0,60 bodova po utakmici.
Statistika golova
Aurora postiže 1,47 i prima 1,41 golova po utakmici. Gualberto Villarroel SJ postiže 1,12 i prima 1,59. Prosek lige: 3,04 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Aurora 71%, Gualberto Villarroel SJ 71%. Over 2.5: Aurora 47%, Gualberto Villarroel SJ 59%. Nivo lige: BTTS 63%, Over 2.5 60%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Aurora 1,54, Gualberto Villarroel SJ 1,34. Šutevi po utakmici: Aurora 14,0, Gualberto Villarroel SJ 12,9. Prosečan posed: Aurora 53%, Gualberto Villarroel SJ 45%.
Prvo i drugo poluvreme
Aurora: vođstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,88. Gualberto Villarroel SJ: vođstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,82.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (8) za Aurora i 61-75 (7) za Gualberto Villarroel SJ. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
LFPB: 3,04 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 60%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-1. Prosek golova 3,67, BTTS 100%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Aurora ima jasnu prednost domaćeg terena: kod kuće postiže u proseku 2,00 gola, dok Gualberto Villarroel SJ na gostovanjima postiže 0,75 gola. Domaćin stvara i kvalitetnije prilike, što potvrđuje prosečni xG od 1,74 u odnosu na 1,26 kod gostiju, a uz to upućuje 6,5 preciznih šuteva po meču, dvostruko više od rivala (3,25). Gostujući tim nije pobedio nijedan meč na strani, izgubio je 50% takvih utakmica, a u čak 38% nije postigao gol. Oba tima su u poslednjih pet mečeva ostvarila po 1 pobedu, 2 remija i 2 poraza, ali Aurora kod kuće ima samo 13% poraza i pozitivnu gol-razliku od +3. Odbrana domaćina nije bez greške, pošto prima u proseku 1,63 gola, ali slaba realizacija gostiju na strani i Aurorina prednost u kreiranju prilika ukazuju na pobedu domaćina.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Sezonski BTTS procenat Aurore iznosi 78%, a Gualberto Villarroel SJ 63%, što je jednako ligaškom proseku i predstavlja jasan argument u prilog tome da će oba tima postići gol. Aurora u proseku prima 1,56 gola po utakmici, a gosti 1,63, uz nizak procenat utakmica bez primljenog gola od svega 22%, odnosno 13%. Gualberto Villarroel SJ je u poslednjih 5 utakmica postizao u proseku 2,2 gola i primao 2,0, a BTTS je bio uspešan u 80% tih mečeva. Forma Aurore je manje ubedljiva, pošto je u poslednjih pet nastupa postizala samo 1,0 gol po utakmici, ali je protivnik u tom periodu u proseku dozvoljavao rivalima 2,0 gola. Pored toga, prosečni xG Aurore od 1,41 i xG gostiju od 1,26 ukazuju na to da bi oba tima trebalo da stvore dovoljno prilika za postizanje gola. BTTS „Ne“ znači da najmanje jedan tim neće postići gol; to ne znači automatski rezultat 0:0 niti da nijedan tim neće postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Prognoza od 2,79 golova proizlazi iz kombinacije prosečnog xG-a Aurore od 1,41 i xG-a koji gosti primaju od 1,70, uz istovremeno visok xG Gualberto Villarroel SJ od 1,26, naspram 1,64 koliko domaćini dozvoljavaju protivnicima. Aurora u proseku prima 1,56 golova po utakmici, a gostujući tim 1,63, pri čemu čiste mreže sačuvaju u samo 22% odnosno 13% utakmica. Granica od 1,5 golova bila je ostvarena u 78% utakmica Aurore i 75% mečeva Gualberto Villarroel SJ, što predstavlja veoma jasan signal za najmanje dva gola. Poslednjih pet utakmica gostiju donelo je u proseku 4,2 gola, a u 80% njih postignuto je više od 2,5 golova; kod domaćina je ovaj prag premašen u 60% utakmica. Najjači izbor ostaje više od 1,5 gola, jer čak i uz slabiju realizaciju jedne od ekipa, defanzivni podaci oba tima jasno smanjuju verovatnoću scenarija sa nula ili samo jednim golom.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu, a zatim pobeda Aurore, jer domaćini pre pauze postižu samo 0,33 gola po utakmici, dok gosti postižu 0,25. Aurora je imala nerešen rezultat posle 45 minuta u 33% utakmica, a njenih poslednjih pet mečeva donelo je čak 60% nerešenih rezultata na poluvremenu. Nakon odmora domaćini značajno podižu nivo: postižu prosečno 1,11 gola, dok Gualberto Villarroel SJ tada postiže samo 0,50 gola i ne postiže pogodak u 63% drugih poluvremena. Prednost Aurore tokom cele sezone proizlazi i iz bolje realizacije, 11% naspram 6%, kao i većeg broja udaraca u okvir gola, 3,89 naspram 3,25. Gosti su ipak opasni u trenutnoj formi, postižući 2,2 gola po utakmici u poslednjih pet nastupa, pa scenario nerešenog rezultata ili njihove pobede nakon nerešenog poluvremena ostaje značajan rizik.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Aurora | Gualberto Villarroel SJ | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 38% | 28% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.11 | 0.10 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.27 | 0.31 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Aurora je 31% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.47 golovi / utakmica - Aurora · 1.12 golovi / utakmica - Gualberto Villarroel SJ
Aurora je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.41 golovi / utakmica - Aurora · 1.59 golovi / utakmica - Gualberto Villarroel SJ
Aurora postiže gol u 76% utakmica (13 od 17 utakmica), dok Gualberto Villarroel SJ čuva Clean sheet u 18% (3 od 17 utakmica).
Gualberto Villarroel SJ postiže gol u 71% utakmica (12 od 17 utakmica), dok Aurora čuva Clean sheet u 18% (3 od 17 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Aurora
Over / Under - Gualberto Villarroel SJ
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Aurora je 37% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.12 bodovi / utakmica - Aurora · 0.82 bodovi / utakmica - Gualberto Villarroel SJ
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Aurora — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobeđuje u 29%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Gualberto Villarroel SJ — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobeđuje u 12%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.40 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.4 | 1.6 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 40% | 40% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 20% | 60% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | -3 | -2 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.40 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.2 | 0.6 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.6 | 1.6 |
| 1 gol | 80% | 60% |
| 2 gola | 60% | 60% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 20% | 60% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | -4 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 61-75 (8 goals). Najviše primaju u 46-60 (9). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 61-75 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (7). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Aurora
Gualberto Villarroel SJ
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige LFPB.
Timovi u odnosu na ligu
| Aurora | Liga | Gualberto Villarroel SJ | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▼ 2.88 | 3.04 | ▼ 2.71 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 71% | 63% | ▲ 71% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 47% | 60% | • 59% |
| Clean sheet | ▼ 18% | 22% | ▼ 18% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 65% | 73% | ▲ 76% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 82% | 87% | ▼ 76% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (3): Aurora 1 - 1 - 1 Gualberto Villarroel SJ. Prosečan broj golova 3.67, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Aurora protiv Gualberto Villarroel SJ?
Utakmica lige LFPB završena je rezultatom Aurora 3:0 Gualberto Villarroel SJ. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Aurora i Gualberto Villarroel SJ?
U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Aurora je pobedio 1 puta, Gualberto Villarroel SJ 1 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,67 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Aurora protiv Gualberto Villarroel SJ?
Aurora prosečno postiže 1,47 golova po utakmici, a Gualberto Villarroel SJ 1,12. Prosek lige LFPB iznosi 3,04 golova, uz Over 2.5 u 60% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica tima Aurora i 71% utakmica tima Gualberto Villarroel SJ.
Kakva je trenutna forma timova Aurora i Gualberto Villarroel SJ?
U poslednjih pet utakmica, Aurora ima 0 pobeda, 3 remija i 2 poraza (0,60 bodova po utakmici). Gualberto Villarroel SJ ima 0 pobeda, 3 remija i 2 poraza (0,60 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Aurora protiv Gualberto Villarroel SJ?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


