Italija - Serie BStadio Partenio-Adriano LombardiPodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Avellino - Vicenza: statistika utakmice

Grb tima Avellino
Avellino
3 : 0poluvreme 2:0
Grb tima Vicenza
Vicenza

Avellino protiv Vicenza: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Avellino je igrao protiv Vicenza u ligi Serie B (Italija). Utakmica je odigrana 29. avgust 2026.. Stadion: Stadio Partenio-Adriano Lombardi. Konačan rezultat: 3:0.

Trenutna forma

Avellino: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Vicenza: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Avellino postiže 1,00 i prima 2,00 golova po utakmici. Vicenza postiže 3,00 i prima 2,00. Prosek lige: 2,46 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Avellino 100%, Vicenza 100%. Over 2.5: Avellino 100%, Vicenza 100%. Nivo lige: BTTS 62%, Over 2.5 62%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Avellino 1,26, Vicenza 2,50. Šutevi po utakmici: Avellino 11,0, Vicenza 23,0. Prosečan posed: Avellino 60%, Vicenza 47%.

Prvo i drugo poluvreme

Avellino: vođstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Vicenza: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 2,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Avellino i 76-90+ (2) za Vicenza. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Serie B: 2,46 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 62%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Vicenza dočekuje meč u očigledno boljoj formi: u poslednjih pet utakmica osvojila je 8 bodova, uz 2 pobede i samo 1 poraz, dok je Avellino osvojio svega 1 bod. Gosti su u tom periodu postigli 12 golova, naspram 5 pogodaka domaćina, a Avellino je primio čak 15 golova u poslednjih pet mečeva. Domaćini su izgubili jedinu dosadašnju utakmicu kod kuće rezultatom 1:2, nisu sačuvali mrežu, a njihova odbrana je protivnicima dopuštala prilike prosečne vrednosti od 1,54 xG. Avellino doduše ima prosečan posed od 60% i kod kuće stvara prilike vredne 1,26 xG, ali loš niz od četiri poraza u poslednjih pet nastupa značajno umanjuje njegove šanse. Prednost aktuelne efikasnosti i stabilnija forma Vicenze idu u prilog pobedi u gostima, iako rizik od remija ostaje značajan zbog malog uzorka podataka o utakmicama na gostujućem terenu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Tip „da“ podržava veoma visoka efikasnost Avellina na domaćem terenu: domaćin postiže u proseku 3,0 gola, generiše xG 2,50 i upućuje 9,0 udaraca u okvir gola po meču. U poslednjih pet utakmica Avellino je doduše postizao samo 1,0 gol po meču, ali je primao čak 3,0, što značajno povećava šanse Vicenze da postigne gol. Vicenza je u dobroj ofanzivnoj formi, sa prosekom od 2,4 gola i xG 1,90 u poslednjih pet mečeva, dok istovremeno protivnicima dozvoljava 2,2 gola. BTTS se pojavio u 60% poslednjih pet utakmica Avellina i u svih pet poslednjih mečeva Vicenze, naspram ligaškog proseka od 60%. Obe odbrane su podložne primanju golova, pošto Avellino protivnicima dopušta xG 1,76, a Vicenza 1,48, pa je najverovatnije da će obe ekipe postići po gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

U poslednjih pet utakmica Avellina postizano je u proseku 4,0 gola, pošto je tim davao 1,0 gol po meču, a primao čak 3,0. Utakmice Vicenze takođe su bile otvorene, sa prosekom od 4,6 gola; gosti su postizali 2,4 gola i dozvoljavali protivnicima 2,2. Granica od 2.5 golova premašena je u 80% poslednjih pet utakmica oba tima, a Vicenza je postigla gol u svakoj od tih utakmica. xG iz poslednjih pet nastupa ukazuje na 1,13 za Avellino i 1,90 za Vicenzu, uz istovremeno slabu odbranu domaćina koja je protivnicima dozvoljavala 1,76 xG. Najjači signal je over 1,5, jer kombinacija velikog broja primljenih golova Avellina i efikasnosti Vicenze jasno povećava šansu za najmanje dva gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Vicenza pokazuje znacznie lepszą obave formu: u poslednjih 5 utakmica osvajala je prosečno 1,6 bodova, dok je Avellino osvajao svega 0,2, a domaćin je izgubio 80% utakmica. Avellino je na poluvreme odlazio sa zaostatkom u 75% poslednjih mečeva i postizao pre poluvremena samo 0,25 gola po utakmici, naspram Vicenzinih 0,8 golova. Prednost gostiju trebalo bi da raste u drugom poluvremenu, pošto u proseku postižu 1,6 golova u nastavku, dok Avellino u tom periodu prima 1,25 gola i gubi 75% drugih poluvremena. Iako su sezonski podaci o domaćinu veoma ograničeni, njegov svež učinak od 1,0 postignutog i 3,0 primljenih golova po utakmici jasno podržava scenario u kojem Vicenza vodi na poluvremenu i ostvaruje konačnu pobedu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

41Posed (%)59
AvellinoVicenza
10Šutevi18
AvellinoVicenza
8Šutevi u okvir3
AvellinoVicenza
1.24xG1.57
AvellinoVicenza
2Korneri7
AvellinoVicenza
8Opasni napadi32
AvellinoVicenza
14Prekršaji16
AvellinoVicenza
4Kartoni3
AvellinoVicenza

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica3
AvellinoVicenza
2Primljeni golovi / utakmica2
AvellinoVicenza
60%Prosečan posed47%
AvellinoVicenza
3Šutevi u okvir / utakmica9
AvellinoVicenza

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

11Šutevi po utakmici23
AvellinoVicenza
3Šutevi u okvir9
AvellinoVicenza
9.1%Realizacija šuteva13%
AvellinoVicenza
60%Posed47%
AvellinoVicenza
1.26xG za2.5
AvellinoVicenza
1.54xG protiv1.52
AvellinoVicenza

Kvalitet šuta

Avellino: UravnoteženVicenza: Kontranapadački
AvellinoVicenza
Preciznost (šutevi u okvir)27%39%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.330.33

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Avellino
L
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.26xG protivnika: 1.54BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Vicenza
W
5 uzastopnih pobeda
Raspodela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 2.0xG: 2.50xG protivnika: 1.52BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Vicenza je 200% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Avellino · 3 golovi / utakmica - Vicenza

Napadački profil tima Avellino: veoma jako

Avellino postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Vicenza čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

Napadački profil tima Vicenza: veoma jako

Vicenza postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Avellino čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)3
AvellinoVicenza
2Primljeni golovi (sezona)2
AvellinoVicenza
3Prosečno golova na utakmici5
AvellinoVicenza
1Postignuti golovi (poslednjih 5)3
AvellinoVicenza
2Primljeni golovi (poslednjih 5)2
AvellinoVicenza

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol100%
AvellinoVicenza
0%2 gola100%
AvellinoVicenza
0%3 gola100%
AvellinoVicenza
0%4 gola0%
AvellinoVicenza

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol100%
AvellinoVicenza
100%2 gola100%
AvellinoVicenza
0%3 gola0%
AvellinoVicenza
0%4 gola0%
AvellinoVicenza

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu100%
AvellinoVicenza
0%BTTS u oba poluvremena100%
AvellinoVicenza
0%Postigli gol u oba poluvremena100%
AvellinoVicenza

BTTS i broj golova

100%Najmanje 3 gola i BTTS100%
AvellinoVicenza
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
AvellinoVicenza
100%BTTS – poslednjih 5100%
AvellinoVicenza

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena100%
AvellinoVicenza
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena100%
AvellinoVicenza
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
AvellinoVicenza

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
AvellinoVicenza
100%Najmanje 2 gola posle poluvremena100%
AvellinoVicenza
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena100%
AvellinoVicenza

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Avellino je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

3 bodovi / utakmica - Avellino · 1 bodovi / utakmica - Vicenza

Avellino — stanje na poluvremenu
100% vodi0% nerešeno0% gubi
Vicenza — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

3Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1
AvellinoVicenza
1Postignuti golovi (1. poluvreme)1
AvellinoVicenza
0Primljeni golovi (1. poluvreme)1
AvellinoVicenza
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)2
AvellinoVicenza
100%Clean sheet pre poluvremena0%
AvellinoVicenza
0%Bez gola pre poluvremena0%
AvellinoVicenza

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (2. poluvreme)3
AvellinoVicenza
0Postignuti golovi (2. poluvreme)2
AvellinoVicenza
2Primljeni golovi (2. poluvreme)1
AvellinoVicenza
2Prosečan broj golova (2. poluvreme)3
AvellinoVicenza
0%Clean sheet posle poluvremena0%
AvellinoVicenza
100%Bez gola posle poluvremena0%
AvellinoVicenza

Avellino — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
3.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+2.0

Prima 2.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Vicenza — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Avellino — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici3.000.00
Postignuti golovi / utakmica1.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.02.0
Prosečno golova na utakmici1.02.0
1 gol100%100%
2 gola0%100%
3 gola0%0%
Clean sheet100%0%
Bez gola0%100%
Gol-razlika+1-2
Poluvreme: 100% vodi - 0% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 0% nerešeno - 100% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Vicenza — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.02.0
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosečno golova na utakmici2.03.0
1 gol100%100%
2 gola100%100%
3 gola0%100%
Clean sheet0%0%
Bez gola0%0%
Gol-razlika0+1
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 100% pobeda - 0% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 100% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Avellino
PostigliPrimili
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

Vicenza
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
2
0
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

4.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.5 : 2.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
163%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
100%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Avellino

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.28
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.72
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.26
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.46
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
100%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
137%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 100% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Vicenza

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.98
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.02
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.50
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.48
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
205%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
200%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
67% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
67%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Serie B.

Timovi u odnosu na ligu

AvellinoLigaVicenza
Prosečno golova na utakmici▲ 3.002.46▲ 5.00
Oba tima su postigla gol▲ 100%62%▲ 100%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 100%62%▲ 100%
Clean sheet▼ 0%19%▼ 0%
Gol pre poluvremena▲ 100%85%▲ 100%
Gol posle poluvremena▲ 100%77%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.46
Prosečan broj golova po utakmici
62%
Oba tima su postigla gol
62%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
19%
Clean sheet
1.00
Domaći golovi / utakmica
1.46
Gostujući golovi / utakmica
+-32%
Prednost domaćeg napada
+-46%
Prednost domaće odbrane
+-31%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
85%
1 gol
23%
2 gola
8%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
46%
2 gola
8%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. AvellinoGolMichele BesaggioAsistencija: Andrea Favilli
  2. AvellinoGolRaffaele RussoAsistencija: Andrea Favilli
  3. VicenzaŽuti kartonGabriele Moncini
  4. AvellinoŽuti kartonMichele Besaggio
  5. AvellinoŽuti kartonArmando Izzo
  6. AvellinoGolBrando MoruzziAsistencija: Andrea Favilli
  7. VicenzaIzmenaUšao: Nicola RautiIzašao: Maxime Jean Roberto Leverbe
  8. AvellinoŽuti kartonLorenco Šimić
  9. VicenzaIzmenaUšao: Tommaso CorazzaIzašao: Filippo Costa
  10. AvellinoIzmenaUšao: Tommaso BiasciIzašao: Raffaele Russo
  11. VicenzaŽuti kartonNicola Rauti
  12. VicenzaŽuti kartonLoris Zonta
  13. AvellinoIzmenaUšao: Giacomo FaticantiIzašao: Martin Njøten Palumbo
  14. AvellinoŽuti kartonGiacomo Faticanti

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Avellino protiv Vicenza?

Utakmica lige Serie B završena je rezultatom Avellino 3:0 Vicenza. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Avellino protiv Vicenza?

Avellino prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Vicenza 3,00. Prosek lige Serie B iznosi 2,46 golova, uz Over 2.5 u 62% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica tima Avellino i 100% utakmica tima Vicenza.

Kakva je trenutna forma timova Avellino i Vicenza?

U poslednjih pet utakmica, Avellino ima 0 pobeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Vicenza ima 1 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Avellino protiv Vicenza?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.