Slovenija - 2. SNLŠportni park BeltinciPodaci ažurirani na dan 31. avgust 2026.

Beltinci - NK Primorje: statistika utakmice

Grb tima Beltinci
Beltinci
4 : 0poluvreme 3:0
Grb tima NK Primorje
NK Primorje

Beltinci protiv NK Primorje: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Beltinci je igrao protiv NK Primorje u ligi 2. SNL (Slovenija). Utakmica je odigrana 23. avgust 2026.. Stadion: Športni park Beltinci. Konačan rezultat: 4:0.

Trenutna forma

Beltinci: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici. NK Primorje: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici.

Statistika golova

Beltinci postiže 1,50 i prima 1,50 golova po utakmici. NK Primorje postiže 1,00 i prima 1,00. Prosek lige: 2,67 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Beltinci 50%, NK Primorje 50%. Over 2.5: Beltinci 50%, NK Primorje 50%. Nivo lige: BTTS 38%, Over 2.5 52%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Beltinci 2,17, NK Primorje 1,10. Šutevi po utakmici: Beltinci 17,0, NK Primorje 8,0. Prosečan posed: Beltinci 57%, NK Primorje 49%.

Prvo i drugo poluvreme

Beltinci: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. NK Primorje: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Beltinci i 0-15 (1) za NK Primorje. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

2. SNL: 2,67 golova po utakmici, BTTS 38%, Over 2.5 52%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Beltinci imaju izraženiji ofanzivni potencijal na domaćem terenu: postižu u proseku 2 gola, stvaraju 1,89 xG i upućuju 15 šuteva po utakmici, od kojih je 7 u okvir gola. NK Primorje na gostovanjima postiže u proseku samo 1 gol uz 1,05 xG i 7 pokušaja, a jedinu dosadašnju utakmicu van svog terena izgubilo je. Domaćini su u poslednjih pet utakmica postigli 8 golova, dok su gosti postigli samo 2, što dodatno ide u prilog prednosti Beltinci u napadu. Odbrana Beltinci je na domaćem terenu dozvolila 1,85 xG, ali u ovoj utakmici nije primila gol, dok Primorje na gostovanjima prima u proseku 2 gola i nije sačuvalo mrežu. Obe ekipe imaju ograničen uzorak ligaških utakmica, ali bolja efikasnost i jače brojke domaćina na svom terenu ukazuju na njihovu tesnu pobedu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Predlog za BTTS „Ne“ zasniva se pre svega na veoma slaboj skorijoj efikasnosti Primorja, koje je u prethodnih pet utakmica postizalo u proseku samo 0,4 gola, odnosno ukupno 2 gola. Beltinci je sačuvalo mrežu netaknutom u 100% dosadašnjih domaćih utakmica, dok njegov prosečan xG protiv iznosi svega 0,80, što ograničava šanse gostiju da postignu gol. Domaćin je favorit za postizanje gola, pošto je Primorje na gostovanjima primilo u proseku 2,0 gola, uz xG protiv od 1,17. Iako je na utakmicama Beltincija u poslednjih pet mečeva BTTS bio prisutan u 80% slučajeva, a ekipa je primala u proseku 1,8 gola, ligaška učestalost BTTS-a iznosi svega 38%, dok defanzivni profil domaćina dodatno podržava scenario u kojem najmanje jedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Beltinci su u poslednjih 5 mečeva postizali prosečno 1.6 golova i primali 1.8, što je donosilo visok prosek od 3.4 gola po utakmici. NK Primorje je u tom periodu postizalo samo 0.4 gola po meču, ali je istovremeno protivnicima dozvoljavalo 1.4 gola, pa domaćini imaju jasne uslove da postignu više od jednog gola. Ofanzivni potencijal potvrđuje xG: Beltinci je stvarao prosečno 1.57 xG, dok je Primorje protivnicima dozvoljavalo 1.37 xG. U 80% od poslednjih pet mečeva Beltincija postignuta su najmanje 3 gola, dok je kod Primorja taj pokazatelj iznosio 40%, što umanjuje sigurnost za više od 2.5 gola. Najjači signal i dalje je više od 1.5 gola, jer prognoziranih 2.65 gola pruža solidnu prednost u odnosu na nisku granicu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Beltinci su dobili jedini dosadašnji meč kod kuće rezultatom 1:0, vodili su već na poluvremenu i nisu dozvolili protivniku da postigne gol, dok je Primorje u gostima izgubilo 1:2, nakon što je prvo poluvreme završeno rezultatom 0:2. Domaćin ima povoljnije vrednosti xG: 1,14 u napadu i 0,80 protivnika, naspram 1,05 i 1,17 kod gostiju. U poslednjih pet utakmica Beltinci su postizali u proseku 1,6 golova, a Primorje samo 0,4, uz svega 20% pobeda gostiju. Prednost Beltinci u prvom poluvremenu dodatno potvrđuje činjenica da gosti nijednom nisu postigli gol pre pauze u dostupnom uzorku, kao i da su na poluvremenu gubili u 40% svojih poslednjih pet mečeva. Najverovatniji je, stoga, scenario u kojem domaćin vodi nakon 45 minuta i zadržava pobedu do kraja, mada njihov prosek od 1,8 primljenih golova u poslednjih pet utakmica umanjuje sigurnost prognoze.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

3 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

43Posed (%)57
BeltinciNK Primorje
15Šutevi7
BeltinciNK Primorje
10Šutevi u okvir2
BeltinciNK Primorje
1.95xG0.9
BeltinciNK Primorje
5Korneri3
BeltinciNK Primorje
42Opasni napadi43
BeltinciNK Primorje
13Prekršaji13
BeltinciNK Primorje
0Kartoni0
BeltinciNK Primorje

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.5Postignuti golovi / utakmica1
BeltinciNK Primorje
1.5Primljeni golovi / utakmica1
BeltinciNK Primorje
57%Prosečan posed49%
BeltinciNK Primorje
5.5Šutevi u okvir / utakmica3.5
BeltinciNK Primorje

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

17Šutevi po utakmici8
BeltinciNK Primorje
5.5Šutevi u okvir3.5
BeltinciNK Primorje
8.8%Realizacija šuteva12.5%
BeltinciNK Primorje
57%Posed49%
BeltinciNK Primorje
2.17xG za1.1
BeltinciNK Primorje
1.47xG protiv0.99
BeltinciNK Primorje

Kvalitet šuta

Beltinci: DominantanNK Primorje: Uravnotežen
BeltinciNK Primorje
Preciznost (šutevi u okvir)32%44%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.14
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.270.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Beltinci
WL
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% R50% P
Sezona (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-0
W
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.5Primljeni golovi: 1.5xG: 2.17xG protivnika: 1.47BTTS: 50%Over 2.5: 50%
NK Primorje
LW
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% R50% P
Sezona (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.10xG protivnika: 0.99BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Beltinci je 50% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - Beltinci · 1 golovi / utakmica - NK Primorje

NK Primorje je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.5 golovi / utakmica - Beltinci · 1 golovi / utakmica - NK Primorje

Napadački profil tima Beltinci: veoma jako

Beltinci postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok NK Primorje čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).

Napadački profil tima NK Primorje: veoma jako

NK Primorje postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Beltinci čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)2
BeltinciNK Primorje
3Primljeni golovi (sezona)2
BeltinciNK Primorje
3Prosečno golova na utakmici2
BeltinciNK Primorje
3Postignuti golovi (poslednjih 5)2
BeltinciNK Primorje
3Primljeni golovi (poslednjih 5)2
BeltinciNK Primorje

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol100%
BeltinciNK Primorje
50%2 gola0%
BeltinciNK Primorje
0%3 gola0%
BeltinciNK Primorje
0%4 gola0%
BeltinciNK Primorje

Koliko često primaju najmanje...

50%1 gol50%
BeltinciNK Primorje
50%2 gola50%
BeltinciNK Primorje
50%3 gola0%
BeltinciNK Primorje
0%4 gola0%
BeltinciNK Primorje

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
BeltinciNK Primorje
0%BTTS u oba poluvremena0%
BeltinciNK Primorje
50%Postigli gol u oba poluvremena0%
BeltinciNK Primorje

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS50%
BeltinciNK Primorje
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
BeltinciNK Primorje
50%BTTS – poslednjih 550%
BeltinciNK Primorje

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena100%
BeltinciNK Primorje
50%Najmanje 2 gola pre poluvremena50%
BeltinciNK Primorje
50%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
BeltinciNK Primorje

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena50%
BeltinciNK Primorje
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
BeltinciNK Primorje
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
BeltinciNK Primorje

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Beltinci — stanje na poluvremenu
50% vodi0% nerešeno50% gubi
NK Primorje — stanje na poluvremenu
50% vodi0% nerešeno50% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.5Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.5
BeltinciNK Primorje
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
BeltinciNK Primorje
1.5Primljeni golovi (1. poluvreme)1
BeltinciNK Primorje
2Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.5
BeltinciNK Primorje
50%Clean sheet pre poluvremena50%
BeltinciNK Primorje
50%Bez gola pre poluvremena50%
BeltinciNK Primorje

Posle poluvremena (2. poluvreme)

3Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2
BeltinciNK Primorje
1Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
BeltinciNK Primorje
0Primljeni golovi (2. poluvreme)0
BeltinciNK Primorje
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.5
BeltinciNK Primorje
100%Clean sheet posle poluvremena100%
BeltinciNK Primorje
0%Bez gola posle poluvremena50%
BeltinciNK Primorje

Beltinci — rezultati drugog poluvremena

100% W0% R0% P
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-1.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

NK Primorje — rezultati drugog poluvremena

50% W50% R0% P
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-1.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Beltinci — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.503.00
Postignuti golovi / utakmica0.51.0
Primljeni golovi / utakmica1.50.0
Prosečno golova na utakmici2.01.0
1 gol100%100%
2 gola50%0%
3 gola50%0%
Clean sheet50%100%
Bez gola50%0%
Gol-razlika-2+2
Poluvreme: 50% vodi - 0% nerešeno - 50% gubi
2. poluvreme: 100% pobeda - 0% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
NK Primorje — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.502.00
Postignuti golovi / utakmica0.50.5
Primljeni golovi / utakmica1.00.0
Prosečno golova na utakmici1.50.5
1 gol100%50%
2 gola50%0%
3 gola0%0%
Clean sheet50%100%
Bez gola50%50%
Gol-razlika-1+1
Poluvreme: 50% vodi - 0% nerešeno - 50% gubi
2. poluvreme: 50% pobeda - 50% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Beltinci
PostigliPrimili
1
1
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

NK Primorje
PostigliPrimili
1
1
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.3 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
94%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Beltinci

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.70
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.70
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.67
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.03
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
113%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
113%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.5
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

NK Primorje

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.11
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.10
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.01
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
75%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
75%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
50% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 2. SNL.

Timovi u odnosu na ligu

BeltinciLigaNK Primorje
Prosečno golova na utakmici 3.002.67 2.00
Oba tima su postigla gol 50%38% 50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 50%52% 50%
Clean sheet 50%33% 50%
Gol pre poluvremena 100%71% 100%
Gol posle poluvremena 100%90% 50%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.67
Prosečan broj golova po utakmici
38%
Oba tima su postigla gol
52%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheet
1.33
Domaći golovi / utakmica
1.33
Gostujući golovi / utakmica
+0%
Prednost domaćeg napada
+0%
Prednost domaće odbrane
+14%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
33%
2 gola
5%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
90%
1 gol
33%
2 gola
19%
3 gola
10%
4 gola

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Beltinci protiv NK Primorje?

Utakmica lige 2. SNL završena je rezultatom Beltinci 4:0 NK Primorje. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Beltinci protiv NK Primorje?

Beltinci prosečno postiže 1,50 golova po utakmici, a NK Primorje 1,00. Prosek lige 2. SNL iznosi 2,67 golova, uz Over 2.5 u 52% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Beltinci i 50% utakmica tima NK Primorje.

Kakva je trenutna forma timova Beltinci i NK Primorje?

U poslednjih pet utakmica, Beltinci ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici). NK Primorje ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Beltinci protiv NK Primorje?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Beltinci protiv NK Primorje. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.