Bihor Oradea - ASA Târgu Mureş: statistika utakmice
Bihor Oradea protiv ASA Târgu Mureş: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Bihor Oradea je igrao protiv ASA Târgu Mureş u ligi Liga II (Rumunija). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Stadion: Stadionul Iuliu Bodola. Konačan rezultat: 1:1.
Trenutna forma
Bihor Oradea: 0-1-1, 0,50 bodova po utakmici. ASA Târgu Mureş: 0-0-2, 0,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Bihor Oradea postiže 0,50 i prima 1,50 golova po utakmici. ASA Târgu Mureş postiže 0,50 i prima 2,00. Prosek lige: 2,73 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Bihor Oradea 50%, ASA Târgu Mureş 50%. Over 2.5: Bihor Oradea 0%, ASA Târgu Mureş 50%. Nivo lige: BTTS 64%, Over 2.5 55%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Bihor Oradea 1,67, ASA Târgu Mureş 1,22. Šutevi po utakmici: Bihor Oradea 15,0, ASA Târgu Mureş 9,5. Prosečan posed: Bihor Oradea 50%, ASA Târgu Mureş 50%.
Prvo i drugo poluvreme
Bihor Oradea: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. ASA Târgu Mureş: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Bihor Oradea i 16-30 (1) za ASA Târgu Mureş. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Liga II: 2,73 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 55%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosek golova 3,00, BTTS 100%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Bihor Oradea ima jasnu prednost u stvaranju prilika kod kuće: prosečan xG iznosi 1,69, dok ASA Târgu Mureş na gostovanjima protivnicima dopušta čak 2,47 xG. Domaćini u proseku upućuju 15 šuteva po utakmici i imaju 52% poseda lopte, naspram 9 šuteva i 46% poseda gostiju, što bi trebalo da im omogući veću kontrolu igre. ASA je izgubila obe dosadašnje gostujuće utakmice, tamo u proseku prima 2 gola i još nije sačuvala mrežu. Ni Bihor ne impresionira rezultatima, pošto je remizirao u jedinoj dosadašnjoj utakmici kod kuće, a u poslednjih pet nastupa primio je 8 golova, zbog čega remi ostaje realan scenario. Ipak, slabija odbrana gostiju i kvalitet prilika koje domaćini stvaraju ukazuju na blagu prednost Bihora u verovatnoći pobede.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Tip za BTTS: Da pre svega podržava trenutna forma, jer je Bihor u poslednjih 5 utakmica u proseku postizao i primao po 1,6 gola, dok je ASA postizala prosečno 1,6 gola. Domaćin je imao BTTS u 80% od poslednjih pet mečeva, dok taj procenat kod gostiju iznosi 40%, ali su oba tima stvarala sličan broj prilika: xG 1,59 i 1,53. Odbrane ne deluju stabilno, pošto je Bihor u poslednje vreme rivalima dozvoljavao 1,35 xG po meču, a ASA 1,43, pri čemu nijedan tim nije sačuvao mrežu netaknutom u sezonskim podacima. Slabija strana tipa je ranija neefikasnost Bihora kod kuće, ali njegovih poslednjih 8 golova u 5 utakmica značajno povećava šanse da zatrese mrežu protiv ekipe koja u proseku prima 1,0 gol. BTTS je takođe češći od ligaškog proseka od 64% u nedavnim utakmicama domaćina, pa scenario u kojem obe strane postižu gol ima blagu prednost.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
U poslednjih pet utakmica oba tima su postizala prosečno po 1,6 gola, dok je Bihor Oradea primao 1,6 gola po meču, što ide u prilog utakmici sa najmanje dva gola. Ukupan potencijal za stvaranje prilika u ovom periodu je visok: prosečan xG Bihora iznosi 1,59, a ASA Târgu Mureş 1,53. Domaćini su u poslednjih pet nastupa primili 8 golova, dok su gosti u tom periodu postigli 8 golova, pa bi trebalo da imaju realne šanse da zatresu mrežu. Pored toga, nijedan tim do sada nije sačuvao mrežu netaknutom, a prosek u celoj ligi iznosi 2,73 gola po utakmici. Više od 1,5 ima jasnu prednost, jer čak i uz umerenu efikasnost prognoza od 2,90 gola pruža solidnu marginu iznad ove granice.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači scenario je nerešeno na poluvremenu i pobeda ASA Târgu Mureş na kraju meča, jer je Bihor imao nerešen rezultat na poluvremenu u 3 od poslednjih 5 utakmica, dok su gosti u tom periodu primali u proseku samo 0,8 gola pre odmora. U poslednjih pet mečeva Bihor je postizao 1,0 gol pre poluvremena, ali je protivnicima dozvoljavao svega 0,4, što pogoduje izjednačenom i opreznom početku. Nakon odmora domaćin je primao čak 1,2 gola po utakmici i nije dobio nijedno drugo poluvreme, dok je ASA imala pozitivnu gol-razliku od +2 i dobila 40% drugih poluvremena. Gosti su takođe nešto efikasniji u stvaranju prilika, upućujući u proseku 3 udarca u okvir gola naspram Bihorovih 1, a njihov xG iznosi 1,20 u poređenju sa 0,97 kod domaćina. Forma u pogledu konačnih rezultata takođe blago ukazuje na ASA: pobedila je u 2 od poslednjih 5 utakmica, dok je Bihor ostvario samo 1 pobedu i čak 3 puta remizirao.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Bihor Oradea | ASA Târgu Mureş | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 27% | 32% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.11 | 0.13 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.13 | 0.17 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Bihor Oradea je 33% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.5 golovi / utakmica - Bihor Oradea · 2 golovi / utakmica - ASA Târgu Mureş
Bihor Oradea postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok ASA Târgu Mureş čuva Clean sheet u 0% (0 od 2 utakmica).
ASA Târgu Mureş postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Bihor Oradea čuva Clean sheet u 0% (0 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Bihor Oradea
Over / Under - ASA Târgu Mureş
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Bihor Oradea — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.
Prima 1.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
ASA Târgu Mureş — rezultati drugog poluvremena
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.5 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.5 | 1.5 |
| 1 gol | 50% | 100% |
| 2 gola | 0% | 50% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 50% | 100% |
| Gol-razlika | +1 | -3 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 0.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.5 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.5 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.0 | 0.5 |
| 1 gol | 100% | 50% |
| 2 gola | 50% | 0% |
| 3 gola | 50% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 50% |
| Bez gola | 50% | 100% |
| Gol-razlika | -2 | -1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 76-90 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.
Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Bihor Oradea
ASA Târgu Mureş
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Liga II.
Timovi u odnosu na ligu
| Bihor Oradea | Liga | ASA Târgu Mureş | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▼ 2.00 | 2.73 | ▼ 2.50 |
| Oba tima su postigla gol | ▼ 50% | 64% | ▼ 50% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 55% | ▼ 50% |
| Clean sheet | ▼ 0% | 20% | ▼ 0% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 50% | 73% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 77% | ▼ 50% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Ostali zabeleženi igrači
Gostujući tim
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Prethodni duel: Bihor Oradea 1 - 0 - 0 ASA Târgu Mureş. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Bihor Oradea protiv ASA Târgu Mureş?
Utakmica lige Liga II završena je rezultatom Bihor Oradea 1:1 ASA Târgu Mureş. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Bihor Oradea protiv ASA Târgu Mureş?
Bihor Oradea prosečno postiže 0,50 golova po utakmici, a ASA Târgu Mureş 0,50. Prosek lige Liga II iznosi 2,73 golova, uz Over 2.5 u 55% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Bihor Oradea i 50% utakmica tima ASA Târgu Mureş.
Kakva je trenutna forma timova Bihor Oradea i ASA Târgu Mureş?
U poslednjih pet utakmica, Bihor Oradea ima 0 pobeda, 1 remija i 1 poraza (0,50 bodova po utakmici). ASA Târgu Mureş ima 0 pobeda, 0 remija i 2 poraza (0,00 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Bihor Oradea protiv ASA Târgu Mureş?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Bihor Oradea protiv ASA Târgu Mureş. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


