Carina Gubin - Barycz Sułów: statistika utakmice
Carina Gubin protiv Barycz Sułów: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Carina Gubin je igrao protiv Barycz Sułów u ligi 3 Liga Group 3 (Poljska). Utakmica je odigrana 28. avgust 2026.. Konačan rezultat: 0:1.
Trenutna forma
Carina Gubin: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Barycz Sułów: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Carina Gubin postiže 0,80 i prima 2,40 golova po utakmici. Barycz Sułów postiže 2,00 i prima 1,20. Prosek lige: 3,09 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Carina Gubin 60%, Barycz Sułów 40%. Over 2.5: Carina Gubin 80%, Barycz Sułów 80%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 62%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Carina Gubin 1,18, Barycz Sułów 1,77. Šutevi po utakmici: Carina Gubin 10,2, Barycz Sułów 9,0. Prosečan posed: Carina Gubin 38%, Barycz Sułów 31%.
Prvo i drugo poluvreme
Carina Gubin: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,40. Barycz Sułów: vođstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 1,40.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (2) za Carina Gubin i 76-90+ (3) za Barycz Sułów. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
3 Liga Group 3: 3,09 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 62%.
Međusobni skor
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Barycz Sułów je u očigledno boljoj trenutnoj formi: u poslednjih pet utakmica osvojila je 10 bodova uz 3 pobede, remi i samo jedan poraz, dok je Carina Gubin osvojila 4 boda. Gosti su u tom periodu postigli 10 golova, a domaćini samo 4, pri čemu je Carina primila čak 12 pogodaka, odnosno u proseku 2,4 po utakmici. Prednost Barycza vidljiva je i u kvalitetu stvorenih prilika: njen prosečni xG na gostovanjima iznosi 1,97, naspram 1,34 koliko Carina ima kod kuće, dok gosti u proseku upućuju 17 šuteva po utakmici, a domaćini 14,5. Carina nije sačuvala mrežu netaknutom ni u jednom domaćem meču i protivnicima dozvoljava xG od 2,26, što pogoduje efikasnom nastupu ekipe iz Sułówa. Iako Barycz na gostovanjima takođe prima u proseku 2 gola, njena bolja forma i veći ofanzivni potencijal govore u prilog pobedi gostiju.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Carina Gubin je sačuvala mrežu netaknutom u 67% utakmica ove sezone i kod kuće prima svega 0,67 gola po meču, što značajno umanjuje šanse Baryczy Sułów da postigne gol. Gosti nisu postigli pogodak u 50% svojih utakmica, a njihova realizacija iznosi svega 6%, iako u proseku stvaraju 1,97 xG i upućuju 5,5 udaraca u okvir gola. Sezonski procenat BTTS-a kod Carine iznosi samo 33%, u poređenju sa 50% kod Baryczy i 56% za celu ligu. Forma Carine je ipak slabija, pošto je u poslednjih pet utakmica primala 2,4 gola po meču, ali je istovremeno postizala samo 0,8 golova po utakmici. Zato je i dalje najverovatniji scenario u kojem najmanje jedna ekipa neće postići gol, odnosno BTTS „Ne“, iako ofanzivni potencijal gostiju povećava rizik da obe ekipe postignu pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Barycz Sułów je u veoma dobroj ofanzivnoj formi, pošto je u poslednjih 5 utakmica postizala u proseku 2,0 gola, dok je Carina Gubin u tom periodu primala čak 2,4 gola po meču. Potencijal gostiju potvrđuje i prosečni xG od 1,77 u poslednjih pet nastupa, dok xG koji domaćini dopuštaju iznosi čak 2,28. Kod oba tima su se 4 od poslednjih 5 utakmica završile sa najmanje tri gola, odnosno 80% tih mečeva prešlo je granicu od 2,5. Carina doduše ima sezonski prosek od samo 0,67 primljenih golova, ali njena trenutna odbrana očigledno odstupa od tog nivoa, dok napad domaćina može da iskoristi 2,0 gola koliko Barycz u proseku prima tokom sezone. Najsigurniji izbor je više od 1,5, jer prognoza od 2,95 gola pruža znatno veću marginu sigurnosti nego kod viših granica.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Barycz Sułów je u očigledno boljoj trenutnoj formi: pobedila je u 3 od poslednjih 5 utakmica, postiže u proseku 2,0 gola i prima 1,2, dok je Carina pobedila samo u 1 meču, postiže 0,8 gola i dozvoljava protivnicima 2,4. Gosti stvaraju i više prilika, uz prosečnih 1,97 xG i 5,5 udaraca u okvir gola, naspram 1,36 xG i 4,0 precizna udarca domaćina. U poslednjih pet nastupa Carina nije postigla nijedan gol pre poluvremena, dok je Barycz vodio na poluvremenu u 40% utakmica, što dodatno podržava scenario prednosti gostiju već u prvom poluvremenu. Nakon promene strana domaćini u poslednje vreme primaju prosečno 2,0 gola, dok gosti postižu 1,4, pa je najverovatnije da će Barycz zadržati prednost do poslednjeg zvižduka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Carina Gubin | Barycz Sułów | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 33% | 29% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.12 | 0.20 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.24 | 0.77 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Barycz Sułów je 150% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
0.8 bodovi / utakmica - Carina Gubin · 2 bodovi / utakmica - Barycz Sułów
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Barycz Sułów je 150% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
0.8 golovi / utakmica - Carina Gubin · 2 golovi / utakmica - Barycz Sułów
Barycz Sułów je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.4 golovi / utakmica - Carina Gubin · 1.2 golovi / utakmica - Barycz Sułów
Carina Gubin postiže gol u 60% utakmica (3 od 5 utakmica), dok Barycz Sułów čuva Clean sheet u 40% (2 od 5 utakmica).
Barycz Sułów postiže gol u 80% utakmica (4 od 5 utakmica), dok Carina Gubin čuva Clean sheet u 0% (0 od 5 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Carina Gubin
Over / Under - Barycz Sułów
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Barycz Sułów je 167% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.6 bodovi / utakmica - Carina Gubin · 1.6 bodovi / utakmica - Barycz Sułów
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Carina Gubin — rezultati drugog poluvremena
Prima 1.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Barycz Sułów — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobeđuje u 60%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.60 | 0.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 1.6 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.6 | 2.0 |
| 1 gol | 40% | 80% |
| 2 gola | 20% | 60% |
| 3 gola | 0% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Bez gola | 100% | 60% |
| Gol-razlika | -3 | -6 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.60 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 1.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 0.4 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.4 | 1.8 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 40% | 80% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Gol-razlika | -1 | +5 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 0-15 (2 goals). Najviše primaju u 61-75 (4). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.
Najopasniji minuti 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Carina Gubin
Barycz Sułów
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige 3 Liga Group 3.
Timovi u odnosu na ligu
| Carina Gubin | Liga | Barycz Sułów | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.20 | 3.09 | ▲ 3.20 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 60% | 56% | ▼ 40% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 80% | 62% | ▲ 80% |
| Clean sheet | ▼ 0% | 24% | ▲ 40% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 40% | 69% | ▲ 80% |
| Gol posle poluvremena | • 80% | 80% | • 80% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Gostujući tim
Ostali zabeleženi igrači
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
- Barycz SułówGolPiotr Grzelczak
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Carina Gubin protiv Barycz Sułów?
Utakmica lige 3 Liga Group 3 završena je rezultatom Carina Gubin 0:1 Barycz Sułów. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Carina Gubin protiv Barycz Sułów?
Carina Gubin prosečno postiže 0,80 golova po utakmici, a Barycz Sułów 2,00. Prosek lige 3 Liga Group 3 iznosi 3,09 golova, uz Over 2.5 u 62% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica tima Carina Gubin i 40% utakmica tima Barycz Sułów.
Kakva je trenutna forma timova Carina Gubin i Barycz Sułów?
U poslednjih pet utakmica, Carina Gubin ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Barycz Sułów ima 3 pobeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Carina Gubin protiv Barycz Sułów?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Carina Gubin protiv Barycz Sułów. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


