Bosna i Hercegovina - Premier League of BosniaStadion Bilino PoljePodaci ažurirani na dan 16. oktobar 2026.

Čelik - Široki Brijeg: statistika utakmice

Grb tima Čelik
Čelik
1 : 2poluvreme 0:1
Grb tima Široki Brijeg
Široki Brijeg

Čelik protiv Široki Brijeg: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Čelik je igrao protiv Široki Brijeg u ligi Premier League of Bosnia (Bosna i Hercegovina). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Stadion: Stadion Bilino Polje. Konačan rezultat: 1:2.

Trenutna forma

Čelik: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Široki Brijeg: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Čelik postiže 1,00 i prima 2,00 golova po utakmici. Široki Brijeg postiže 0,00 i prima 0,00. Prosek lige: 2,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Čelik 100%, Široki Brijeg 0%. Over 2.5: Čelik 100%, Široki Brijeg 0%. Nivo lige: BTTS 60%, Over 2.5 60%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Čelik 1,20, Široki Brijeg 1,17. Šutevi po utakmici: Čelik 10,0, Široki Brijeg 9,0. Prosečan posed: Čelik 36%, Široki Brijeg 45%.

Prvo i drugo poluvreme

Čelik: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Široki Brijeg: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (1) za Čelik i 0-15 (0) za Široki Brijeg. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Premier League of Bosnia: 2,00 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 60%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Čelik ima znatno bolji učinak u poslednjih pet utakmica: ostvario je 3 pobede, jednom remizirao i osvojio 10 bodova, dok je Široki Brijeg slavio samo jednom i sakupio 6 bodova. Domaćin je u tom periodu postigao 11 golova, odnosno u proseku 2,2 po utakmici, naspram 8 golova gostiju, što ukazuje na veći ofanzivni potencijal. Obe ekipe su primile po 5 golova u poslednjih pet nastupa, pa bi prednost Čelika trebalo da proistekne iz efikasnosti i prednosti domaćeg terena, a ne iz same odbrane. Široki Brijeg je remizirao čak 3 od poslednjih 5 utakmica, a njegov jedini dosadašnji ligaški nastup završen je rezultatom 0:0, što povećava verovatnoću izjednačenog početka. Čelik je doduše izgubio jedinu utakmicu u aktuelnoj sezoni rezultatom 1:2, ali trenutna ofanzivna forma ide u prilog njegovoj tesnoj pobedi.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najnovija forma ide u prilog golovima obe ekipe: Čelik je beležio BTTS u 80% svojih poslednjih pet mečeva, a Široki Brijeg u 40%. Domaćini su u tom periodu postizali prosečno 2,2 gola, dok su gosti postizali 1,6, uz identičan prosek od 1,0 primljenog gola po utakmici na obe strane. Ofanzivni potencijal potvrđuje i xG: 0,90 za Čelik i 1,23 za Široki Brijeg, dok su obe odbrane protivnicima dopuštale xG iznad 1,18. Iako su dostupne sezonske statistike veoma ograničene, ligaška učestalost BTTS-a od 60% i poslednji rezultati jasnije ukazuju na scenario u kojem obe ekipe postižu gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

U poslednjih pet utakmica Čelik je u proseku postizao 2,2 gola i primao 1,0, što je donosilo čak 3,2 gola po meču. Široki Brijeg je u istom periodu postizao 1,6 gola uz 1,0 primljenih, a njegovi mečevi imali su u proseku 2,6 golova. Granica od 2,5 gola premašena je u 80% poslednjih pet utakmica Čelika i u 60% mečeva Širokog Brijega. Oprezniju projekciju ipak podržavaju vrednosti xG: 0,90 u napadu Čelika naspram 1,30 koliko je dozvoljavao protivnik, kao i 1,23 Širokog Brijega uz 1,18 koliko su dozvoljavali domaćini. Zato najveću prednost pruža više od 1,5 gola, jer prognoza od 2,55 golova ostavlja veliku marginu čak i uz efikasnost nižu od one u poslednjim rezultatima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Čelik je u boljoj formi u poslednjih pet utakmica: pobedio je u 60% njih i postizao prosečno 2,2 gola, dok je Široki Brijeg slavio u samo 20% mečeva i postizao 1,6 golova. Domaćin je vodio na poluvremenu u 60% tih nastupa, a gosti samo u 20%, pri čemu je Široki Brijeg u čak 40% slučajeva na odmor odlazio sa zaostatkom. Prednost Čelika u prvom poluvremenu jasno se vidi i u defanzivi: primao je prosečno 0,2 gola pre odmora, naspram 0,8 kod gostiju. Nakon promene strana domaćin i dalje postiže prosečno 1,2 gola, a u poslednjih pet mečeva završavao je utakmice pobedom u 60% slučajeva. Remi ostaje realna opcija, jer je Široki Brijeg remizirao u 60% poslednjih utakmica, ali najverovatniji scenario je vođstvo Čelika na poluvremenu i zadržavanje prednosti do kraja.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

56Posed (%)44
ČelikŠiroki Brijeg
17Šutevi12
ČelikŠiroki Brijeg
4Šutevi u okvir5
ČelikŠiroki Brijeg
1.83xG1.39
ČelikŠiroki Brijeg
4Korneri4
ČelikŠiroki Brijeg
66Opasni napadi39
ČelikŠiroki Brijeg
10Prekršaji18
ČelikŠiroki Brijeg
3Kartoni3
ČelikŠiroki Brijeg

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica0
ČelikŠiroki Brijeg
2Primljeni golovi / utakmica0
ČelikŠiroki Brijeg
36%Prosečan posed45%
ČelikŠiroki Brijeg
6Šutevi u okvir / utakmica4
ČelikŠiroki Brijeg

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

10Šutevi po utakmici9
ČelikŠiroki Brijeg
6Šutevi u okvir4
ČelikŠiroki Brijeg
10%Realizacija šuteva0%
ČelikŠiroki Brijeg
36%Posed45%
ČelikŠiroki Brijeg
1.2xG za1.17
ČelikŠiroki Brijeg
1.82xG protiv0.88
ČelikŠiroki Brijeg

Kvalitet šuta

Čelik: UravnoteženŠiroki Brijeg: Uravnotežen
ČelikŠiroki Brijeg
Preciznost (šutevi u okvir)60%44%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.170.00

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Čelik
L
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.20xG protivnika: 1.82BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Široki Brijeg
D
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W100% D0% L
Sezona (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Poslednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 0.0xG: 1.17xG protivnika: 0.88BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Napadački profil tima Čelik: neujednačeno

Čelik postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Široki Brijeg čuva Clean sheet u 100% (1 od 1 utakmica).

Napadački profil tima Široki Brijeg: neujednačeno

Široki Brijeg postiže gol u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Čelik čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)0
ČelikŠiroki Brijeg
2Primljeni golovi (sezona)0
ČelikŠiroki Brijeg
3Prosečno golova na utakmici0
ČelikŠiroki Brijeg
1Postignuti golovi (poslednjih 5)0
ČelikŠiroki Brijeg
2Primljeni golovi (poslednjih 5)0
ČelikŠiroki Brijeg

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%2 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%3 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%4 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol0%
ČelikŠiroki Brijeg
100%2 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%3 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%4 gola0%
ČelikŠiroki Brijeg

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

100%BTTS na poluvremenu0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%BTTS u oba poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg

BTTS i broj golova

100%Najmanje 3 gola i BTTS0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
ČelikŠiroki Brijeg
100%BTTS – poslednjih 50%
ČelikŠiroki Brijeg

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg
100%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg

2. poluvreme

100%Najmanje 1 gol posle poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
ČelikŠiroki Brijeg

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Čelik — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi
Široki Brijeg — stanje na poluvremenu
0% vodi100% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1
ČelikŠiroki Brijeg
1Postignuti golovi (1. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
1Primljeni golovi (1. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
2Prosečan broj golova (1. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
0%Clean sheet pre poluvremena100%
ČelikŠiroki Brijeg
0%Bez gola pre poluvremena100%
ČelikŠiroki Brijeg

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
ČelikŠiroki Brijeg
0Postignuti golovi (2. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
1Primljeni golovi (2. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)0
ČelikŠiroki Brijeg
0%Clean sheet posle poluvremena100%
ČelikŠiroki Brijeg
100%Bez gola posle poluvremena100%
ČelikŠiroki Brijeg

Čelik — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Široki Brijeg — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Čelik — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.000.00
Postignuti golovi / utakmica1.00.0
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosečno golova na utakmici2.01.0
1 gol100%100%
2 gola100%0%
3 gola0%0%
Clean sheet0%0%
Bez gola0%100%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 0% nerešeno - 100% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 100% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Široki Brijeg — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosečno golova na utakmici0.00.0
1 gol0%0%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola100%100%
Gol-razlika00
Poluvreme: 0% vodi - 100% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 100% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Čelik
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

Široki Brijeg
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.5 : 1.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
75%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Čelik

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.62
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.38
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.20
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
71%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
333%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Široki Brijeg

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.29
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.29
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-1.17
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.88
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
0%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
0%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Premier League of Bosnia.

Timovi u odnosu na ligu

ČelikLigaŠiroki Brijeg
Prosečno golova na utakmici▲ 3.002.00▼ 0.00
Oba tima su postigla gol▲ 100%60%▼ 0%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 100%60%▼ 0%
Clean sheet▼ 0%40%▲ 100%
Gol pre poluvremena▲ 100%40%▼ 0%
Gol posle poluvremena▲ 100%60%▼ 0%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.00
Prosečan broj golova po utakmici
60%
Oba tima su postigla gol
60%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
40%
Clean sheet
1.40
Domaći golovi / utakmica
0.60
Gostujući golovi / utakmica
+133%
Prednost domaćeg napada
+57%
Prednost domaće odbrane
+60%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
40%
1 gol
40%
2 gola
0%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
60%
1 gol
40%
2 gola
20%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. ČelikŽuti kartonFaruk Gogić
  2. Široki BrijegGolBartul Markovina
  3. Široki BrijegŽuti kartonRobert Marijanović
  4. ČelikIzmenaUšao: Nedim SmajlovićIzašao: Nemanja Tomašević
  5. ČelikIzmenaUšao: Dejan VidićIzašao: Anes Mašić
  6. Široki BrijegGolDavid Virgili Fernandez
  7. ČelikIzmenaUšao: Emmanuel King Sieh jr.Izašao: Aldin Hrvanović
  8. Široki BrijegŽuti kartonKristijan Sesar
  9. ČelikŽuti kartonAmer Mašetić
  10. Široki BrijegŽuti kartonTomislav Tomić

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Čelik protiv Široki Brijeg?

Utakmica lige Premier League of Bosnia završena je rezultatom Čelik 1:2 Široki Brijeg. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Čelik protiv Široki Brijeg?

Čelik prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Široki Brijeg 0,00. Prosek lige Premier League of Bosnia iznosi 2,00 golova, uz Over 2.5 u 60% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica tima Čelik i 0% utakmica tima Široki Brijeg.

Kakva je trenutna forma timova Čelik i Široki Brijeg?

U poslednjih pet utakmica, Čelik ima 0 pobeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Široki Brijeg ima 0 pobeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Čelik protiv Široki Brijeg?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Čelik protiv Široki Brijeg. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.