Argentina - Primera DivisiónEstadio Alfredo TerreraPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Central Córdoba SdE - Independiente: statistika utakmice

Central Córdoba SdE protiv Independiente: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Central Córdoba SdE je igrao protiv Independiente u ligi Primera División (Argentina). Utakmica je odigrana 6. septembar 2026.. Stadion: Estadio Alfredo Terrera. Konačan rezultat: 0:1.

Trenutna forma

Central Córdoba SdE: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Independiente: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Central Córdoba SdE postiže 0,65 i prima 1,22 golova po utakmici. Independiente postiže 1,29 i prima 1,21. Prosek lige: 2,08 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Central Córdoba SdE 26%, Independiente 54%. Over 2.5: Central Córdoba SdE 26%, Independiente 38%. Nivo lige: BTTS 44%, Over 2.5 36%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Central Córdoba SdE 1,11, Independiente 1,49. Šutevi po utakmici: Central Córdoba SdE 9,4, Independiente 12,9. Prosečan posed: Central Córdoba SdE 44%, Independiente 53%.

Prvo i drugo poluvreme

Central Córdoba SdE: vođstvo na poluvremenu 13%, golovi u drugom poluvremenu 0,48. Independiente: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,75.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (5) za Central Córdoba SdE i 31-45+ (8) za Independiente. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,08 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 36%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 2,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Central Córdoba SdE je u povoljnijoj trenutnoj formi: u poslednjih pet utakmica osvojio je 7 bodova, dok je Independiente osvojio samo 4. Domaćin je u tom periodu primio svega 4 gola, a gost čak 9, što jasno ide u prilog korišćenju prednosti domaćeg terena. Na svom stadionu Central Córdoba u proseku prima 1,09 gola i čuva mrežu netaknutom u 45% utakmica, dok Independiente na gostovanjima gubi 42% mečeva i u proseku prima 1,33 gola. Gosti stvaraju nešto više prilika, što potvrđuju prosečnih 1,34 xG i 3,42 udarca u okvir gola na gostovanjima, naspram 1,19 xG i 2,82 udarca u okvir gola domaćina, ali im je trenutna efikasnost slaba: postigli su samo 3 gola u pet utakmica. Očekuje se izjednačena utakmica sa verovatno malim brojem golova, ali stabilnija odbrana i bolji trenutni trend Central Córdobe daju domaćinu blagu prednost.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Opcija BTTS – ne (najmanje jedan tim neće postići gol) ima blagu prednost, jer je ekipa Central Córdoba sačuvala mrežu u 42% utakmica, dok Independiente nije postigao gol u 17% mečeva ove sezone. Ofanzivna forma gostiju je primetno oslabila: u poslednjih 5 nastupa postigli su samo 3 gola, odnosno u proseku 0,6 po meču, a BTTS je zabeležen u svega 20% tih utakmica. Domaćin je takođe u poslednje vreme igrao mečeve sa malo golova, uz prosek od 0,8 postignutih i 0,8 primljenih golova u pet utakmica, dok je BTTS bio na nivou od 40%. Independiente ima slabu odbranu, sa prosekom od 1,8 primljenih golova u poslednjih 5 mečeva i samo 17% utakmica bez primljenog gola ove sezone, pa je gol ekipe Central Córdoba verovatan, ali slaba efikasnost gostiju povećava rizik od rezultata u kojem će gol postići samo jedan tim. Ukupan profil lige takođe poziva na oprez, jer se BTTS beleži u 44% njenih mečeva, dok prosek golova iznosi svega 2,08.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Profil lige ide u prilog opreznijem scenariju, pošto prosečan broj golova u ovom takmičenju iznosi samo 2.08, a svega 36% utakmica prelazi granicu od 2.5 gola. Central Córdoba beleži manje od 3.5 gola u 83% slučajeva, dok je kod Independientea taj procenat 75%, pri čemu domaćini ostvaruju čist gol u 42% utakmica. U poslednjih pet mečeva oba tima imala su ograničenu ofanzivnu produkciju: Central Córdoba je postigla 4 gola, a Independiente samo 3. Domaćini ipak stvaraju u proseku 1.63 xG, dok protivnik dopušta rivalima 1.58 xG, što povećava šansu za 1-2 pogotka, ali ne ukazuje na otvorenu razmenu udaraca. Prognoza od 2.10 gola ostavlja jasnu marginu do četiri pogotka, zbog čega je under 3.5 najsnažniji izbor.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Central Córdoba ima izraženiji profil domaćina: postiže u proseku 1,33 gola, prima 1,08, a njegov xG iznosi 1,63 u odnosu na 1,34 kod Independientea. Gosti su pobedili u samo 33% utakmica, a izgubili u 42%, dok su u poslednjih pet mečeva poraženi u 60% slučajeva, uz prosečno 1,8 primljenih golova. Ipak, do poluvremena najčešće treba očekivati oprezan tok utakmice, pošto su domaćini bili izjednačeni nakon 45 minuta u 58% mečeva, a oba tima su u poslednjih pet nastupa pre pauze postizala samo po 0,2 gola po utakmici. Central Córdoba je jača u drugom poluvremenu, kada postiže u proseku 0,83 gola uz 0,58 primljenih, dok Independiente posle pauze prima 0,75 gola. Ipak, najjača pojedinačna varijanta ostaje vođstvo domaćina na poluvremenu i njihova konačna pobeda, uz podršku boljeg kvaliteta prilika, 4,5 udaraca u okvir gola po utakmici u odnosu na 3,42, kao i činjenice da su gosti sačuvali mrežu u samo 17% mečeva.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

54Posed (%)46
Central Córdoba SdEIndependiente
30Šutevi14
Central Córdoba SdEIndependiente
5Šutevi u okvir5
Central Córdoba SdEIndependiente
2.61xG1.54
Central Córdoba SdEIndependiente
11Korneri3
Central Córdoba SdEIndependiente
53Opasni napadi42
Central Córdoba SdEIndependiente
9Prekršaji8
Central Córdoba SdEIndependiente
0Kartoni1
Central Córdoba SdEIndependiente

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Central Córdoba SdEIndependiente
0.65Postignuti golovi / utakmica1.29
Central Córdoba SdEIndependiente
1.22Primljeni golovi / utakmica1.21
Central Córdoba SdEIndependiente
44%Prosečan posed53%
Central Córdoba SdEIndependiente
2.7Šutevi u okvir / utakmica3.96
Central Córdoba SdEIndependiente
Central Córdoba SdEIndependiente

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.43Šutevi po utakmici12.88
Central Córdoba SdEIndependiente
2.7Šutevi u okvir3.96
Central Córdoba SdEIndependiente
6.9%Realizacija šuteva10%
Central Córdoba SdEIndependiente
44%Posed53%
Central Córdoba SdEIndependiente
1.11xG za1.49
Central Córdoba SdEIndependiente
1.81xG protiv1.27
Central Córdoba SdEIndependiente

Kvalitet šuta

Central Córdoba SdE: UravnoteženIndependiente: Uravnotežen
Central Córdoba SdEIndependiente
Preciznost (šutevi u okvir)29%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.240.33

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Central Córdoba SdE je 75% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.4 bodovi / utakmica - Central Córdoba SdE · 0.8 bodovi / utakmica - Independiente

Central Córdoba SdE
WWLLD
Raspodela sezonskih rezultata
26% W22% D52% L
Sezona (P-N-I)
6-5-12
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -13
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-1-5
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-3
WLLWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.8xG: 1.22xG protivnika: 1.88BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Independiente
LLWDL
Raspodela sezonskih rezultata
38% W29% D33% L
Sezona (P-N-I)
9-7-8
1.42 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-3-5
Poslednjih 5 u gostima
3-0-2
WLWLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.2xG: 1.49xG protivnika: 1.38BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Independiente je 98% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.65 golovi / utakmica - Central Córdoba SdE · 1.29 golovi / utakmica - Independiente

Napadački profil tima Central Córdoba SdE: neujednačeno

Central Córdoba SdE postiže gol u 43% utakmica (10 od 23 utakmica), dok Independiente čuva Clean sheet u 29% (7 od 24 utakmica).

Napadački profil tima Independiente: jako

Independiente postiže gol u 79% utakmica (19 od 24 utakmica), dok Central Córdoba SdE čuva Clean sheet u 35% (8 od 23 utakmica).

15Postignuti golovi (sezona)31
Central Córdoba SdEIndependiente
28Primljeni golovi (sezona)29
Central Córdoba SdEIndependiente
1.87Prosečno golova na utakmici2.5
Central Córdoba SdEIndependiente
4Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Central Córdoba SdEIndependiente
4Primljeni golovi (poslednjih 5)6
Central Córdoba SdEIndependiente

Koliko često postižu najmanje...

43%1 gol79%
Central Córdoba SdEIndependiente
13%2 gola33%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%3 gola13%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%4 gola4%
Central Córdoba SdEIndependiente

Koliko često primaju najmanje...

65%1 gol71%
Central Córdoba SdEIndependiente
35%2 gola29%
Central Córdoba SdEIndependiente
13%3 gola17%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%4 gola4%
Central Córdoba SdEIndependiente

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

44%
Prosek lige

Obrasci golova

4%BTTS na poluvremenu29%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%BTTS u oba poluvremena4%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%Postigli gol u oba poluvremena17%
Central Córdoba SdEIndependiente

BTTS i broj golova

22%Najmanje 3 gola i BTTS33%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%Najmanje 3 gola bez BTTS4%
Central Córdoba SdEIndependiente
40%BTTS – poslednjih 520%
Central Córdoba SdEIndependiente

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

43%Najmanje 1 gol pre poluvremena63%
Central Córdoba SdEIndependiente
22%Najmanje 2 gola pre poluvremena29%
Central Córdoba SdEIndependiente
4%Najmanje 3 gola pre poluvremena13%
Central Córdoba SdEIndependiente

2. poluvreme

61%Najmanje 1 gol posle poluvremena75%
Central Córdoba SdEIndependiente
35%Najmanje 2 gola posle poluvremena42%
Central Córdoba SdEIndependiente
9%Najmanje 3 gola posle poluvremena17%
Central Córdoba SdEIndependiente

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Independiente je 34% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.96 bodovi / utakmica - Central Córdoba SdE · 1.29 bodovi / utakmica - Independiente

Central Córdoba SdE — stanje na poluvremenu
13% vodi57% nerešeno30% gubi
Independiente — stanje na poluvremenu
25% vodi54% nerešeno21% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.96Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.29
Central Córdoba SdEIndependiente
0.17Postignuti golovi (1. poluvreme)0.54
Central Córdoba SdEIndependiente
0.52Primljeni golovi (1. poluvreme)0.54
Central Córdoba SdEIndependiente
0.7Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.08
Central Córdoba SdEIndependiente
65%Clean sheet pre poluvremena58%
Central Córdoba SdEIndependiente
87%Bez gola pre poluvremena50%
Central Córdoba SdEIndependiente

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.17Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.33
Central Córdoba SdEIndependiente
0.48Postignuti golovi (2. poluvreme)0.75
Central Córdoba SdEIndependiente
0.7Primljeni golovi (2. poluvreme)0.67
Central Córdoba SdEIndependiente
1.17Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.42
Central Córdoba SdEIndependiente
61%Clean sheet posle poluvremena50%
Central Córdoba SdEIndependiente
65%Bez gola posle poluvremena54%
Central Córdoba SdEIndependiente

Central Córdoba SdE — rezultati drugog poluvremena

22% W52% D26% L
22
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-8
Gol-razlika (1. poluvreme)
27
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.96
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti200%

Vodi na poluvremenu u 13% utakmica i pobeđuje u 26%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Independiente — rezultati drugog poluvremena

33% W33% D33% L
31
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
32
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.29
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti152%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Central Córdoba SdE — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.60.2
Prosečno golova na utakmici0.80.8
1 gol60%60%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-2+2
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Independiente — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.21.0
Prosečno golova na utakmici0.41.4
1 gol40%80%
2 gola0%40%
3 gola0%20%
Clean sheet80%20%
Bez gola80%80%
Gol-razlika0-3
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Central Córdoba SdE
PostigliPrimili
0
5
0-15
1
3
16-30
3
4
31-45
5
3
46-60
3
4
61-75
3
9
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (5 goals). Najviše primaju u 76-90 (9). Bilans kasnih golova (76–90): -6 - završnica je slabost.

Independiente
PostigliPrimili
3
5
0-15
2
2
16-30
8
6
31-45
7
4
46-60
3
6
61-75
8
6
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.18
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.9 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
105%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
40%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-8%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
34%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
12%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Central Córdoba SdE

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.70
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.13
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+7.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.46
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.59
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
55%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
134%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.40
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Independiente

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.22
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.14
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-4.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.20
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.06
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
142%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
103%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.62
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
26% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
26%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

Central Córdoba SdELigaIndependiente
Prosečno golova na utakmici▼ 1.872.08▲ 2.50
Oba tima su postigla gol▼ 26%44%▲ 54%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 26%36%▲ 38%
Clean sheet• 35%34%▼ 29%
Gol pre poluvremena▼ 43%59%▲ 63%
Gol posle poluvremena▼ 61%72%▲ 75%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.08
Prosečan broj golova po utakmici
44%
Oba tima su postigla gol
36%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
34%
Clean sheet
1.18
Domaći golovi / utakmica
0.91
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
59%
1 gol
21%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
72%
1 gol
36%
2 gola
11%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. IndependienteGolLeonardo GodoyAsistencija: Mateo Curci
  2. Central Córdoba SdEIzmenaUšao: Leonardo SequeiraIzašao: Ezequiel Naya
  3. IndependienteIzmenaUšao: Luciano Javier CabralIzašao: Mateo Curci
  4. IndependienteŽuti kartonFacundo Zavala

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: Central Córdoba SdE 0 - 0 - 1 Independiente. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Central Córdoba SdE protiv Independiente?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Central Córdoba SdE 0:1 Independiente. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Central Córdoba SdE protiv Independiente?

Central Córdoba SdE prosečno postiže 0,65 golova po utakmici, a Independiente 1,29. Prosek lige Primera División iznosi 2,08 golova, uz Over 2.5 u 36% utakmica. BTTS se javlja u 26% utakmica tima Central Córdoba SdE i 54% utakmica tima Independiente.

Kakva je trenutna forma timova Central Córdoba SdE i Independiente?

U poslednjih pet utakmica, Central Córdoba SdE ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Independiente ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Central Córdoba SdE protiv Independiente?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.