Ceramica Cleopatra - Petrojet: statistika utakmice
Potpuna analiza i tip u aplikaciji
Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.
Ceramica Cleopatra protiv Petrojet: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Ceramica Cleopatra igra protiv Petrojet u ligi Egyptian Premier League (Egipat). Utakmica je zakazana za 21. oktobar 2026.. Stadion: Cairo International Stadium.
Trenutna forma
Ceramica Cleopatra: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici. Petrojet: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
Ceramica Cleopatra postiže 1,83 i prima 1,17 golova po utakmici. Petrojet postiže 1,67 i prima 1,67. Prosek lige: 2,22 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Ceramica Cleopatra 50%, Petrojet 100%. Over 2.5: Ceramica Cleopatra 50%, Petrojet 83%. Nivo lige: BTTS 43%, Over 2.5 37%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Ceramica Cleopatra 1,36, Petrojet 2,04. Šutevi po utakmici: Ceramica Cleopatra 10,8, Petrojet 18,7. Prosečan posed: Ceramica Cleopatra 59%, Petrojet 50%.
Prvo i drugo poluvreme
Ceramica Cleopatra: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,17. Petrojet: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,17.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (3) za Ceramica Cleopatra i 76-90+ (3) za Petrojet. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Egyptian Premier League: 2,22 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 37%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosek golova 3,00, BTTS 100%.
Pre utakmice
1X2 kvote
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Ceramica Cleopatra | Petrojet | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 48% | 29% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.13 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.35 | 0.30 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Ceramica Cleopatra je 71% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
2.4 bodovi / utakmica - Ceramica Cleopatra · 1.4 bodovi / utakmica - Petrojet
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Ceramica Cleopatra je 10% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.83 golovi / utakmica - Ceramica Cleopatra · 1.67 golovi / utakmica - Petrojet
Ceramica Cleopatra je 43% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.17 golovi / utakmica - Ceramica Cleopatra · 1.67 golovi / utakmica - Petrojet
Ceramica Cleopatra postiže gol u 100% utakmica (6 od 6 utakmica), dok Petrojet čuva Clean sheet u 0% (0 od 6 utakmica).
Petrojet postiže gol u 100% utakmica (6 od 6 utakmica), dok Ceramica Cleopatra čuva Clean sheet u 50% (3 od 6 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Ceramica Cleopatra
Over / Under - Petrojet
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Ceramica Cleopatra je 56% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.83 bodovi / utakmica - Ceramica Cleopatra · 1.17 bodovi / utakmica - Petrojet
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Ceramica Cleopatra — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 67%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Petrojet — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.60 | 2.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 1.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 0.4 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.2 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 20% | 60% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Gol-razlika | 0 | +5 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.6 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 60% | 80% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 20% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Gol-razlika | -2 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.
Najopasniji minuti 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Ceramica Cleopatra
Petrojet
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Egyptian Premier League.
Timovi u odnosu na ligu
| Ceramica Cleopatra | Liga | Petrojet | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.00 | 2.22 | ▲ 3.33 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 50% | 43% | ▲ 100% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 50% | 37% | ▲ 83% |
| Clean sheet | ▲ 50% | 33% | ▼ 0% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 67% | 52% | ▲ 83% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 83% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Međusobni dueli
Prethodni duel: Ceramica Cleopatra 1 - 0 - 0 Petrojet. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Kada igraju Ceramica Cleopatra i Petrojet?
Ceramica Cleopatra igra protiv Petrojet 21. oktobar 2026. u ligi Egyptian Premier League, na stadionu Cairo International Stadium. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Ceramica Cleopatra protiv Petrojet?
Ceramica Cleopatra prosečno postiže 1,83 golova po utakmici, a Petrojet 1,67. Prosek lige Egyptian Premier League iznosi 2,22 golova, uz Over 2.5 u 37% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Ceramica Cleopatra i 100% utakmica tima Petrojet.
Kakva je trenutna forma timova Ceramica Cleopatra i Petrojet?
U poslednjih pet utakmica, Ceramica Cleopatra ima 4 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici). Petrojet ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Ceramica Cleopatra protiv Petrojet?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Ceramica Cleopatra protiv Petrojet. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


