Urugvaj - Primera DivisiónEstadio Municipal Arquitecto Antonio Eleuterio UbillaPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Cerro Largo - Albion: statistika utakmice

Grb tima Cerro Largo
Cerro Largo
0 : 1poluvreme 0:0
Grb tima Albion
Albion

Cerro Largo protiv Albion: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Cerro Largo je igrao protiv Albion u ligi Primera División (Urugvaj). Utakmica je odigrana 11. oktobar 2026.. Stadion: Estadio Municipal Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla. Konačan rezultat: 0:1.

Trenutna forma

Cerro Largo: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Albion: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Cerro Largo postiže 0,94 i prima 1,16 golova po utakmici. Albion postiže 1,32 i prima 1,35. Prosek lige: 2,38 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Cerro Largo 42%, Albion 61%. Over 2.5: Cerro Largo 32%, Albion 58%. Nivo lige: BTTS 51%, Over 2.5 44%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Cerro Largo 1,27, Albion 1,25. Šutevi po utakmici: Cerro Largo 9,8, Albion 9,4. Prosečan posed: Cerro Largo 50%, Albion 54%.

Prvo i drugo poluvreme

Cerro Largo: vođstvo na poluvremenu 26%, golovi u drugom poluvremenu 0,58. Albion: vođstvo na poluvremenu 26%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (11) za Cerro Largo i 31-45+ (10) za Albion. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,38 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 44%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosek golova 4,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Cerro Largo ima blagu prednost domaćeg terena: kod kuće postiže prosečno 1,2 gola po utakmici, dok Albion u gostima postiže 0,93. Domaćin stvara i nešto bolje prilike, sa xG od 1,28 u odnosu na 1,15 kod gostiju, a na domaćim utakmicama prima prosečno 1 gol, naspram 1,07 koliko Albion prima u gostima. Ipak, poslednjih pet utakmica ne daje nijednoj ekipi prednost u rezultatima — obe su zabeležile po jednu pobedu, jedan remi i tri poraza. Albion je u tom periodu postigao više golova, 6 prema 2, ali ih je i primio 10, naspram 6, što dovodi u pitanje njegove šanse da iskoristi slabiju efikasnost domaćina. Tipujem na tesnu pobedu Cerro Larga, mada 40% remija na njegovim domaćim utakmicama ukazuje na to da je podela bodova i dalje realan scenario.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

BTTS (oba tima daju gol) zabeležen je u 69% utakmica Cerro Larga i 53% utakmica Albiona, pa podaci za celu sezonu ukazuju na blagu prednost scenarija u kojem oba tima postižu gol. Cerro Largo postiže u proseku 1,69 gola i prima 1,63, dok Albion postiže 0,93 gola, a prima u proseku 1,07. U prilog golu domaćina ide i to što je Albion u poslednjih 5 utakmica primao u proseku 2 gola, dok je Cerro Largo stvarao xG od 1,60. Najveću sumnju izaziva golgeterska forma domaćina: postigli su samo 2 gola u poslednjih 5 utakmica, a BTTS je zabeležen u svega 20% tih mečeva. Uprkos tome, BTTS je zabeležen u 80% poslednjih 5 utakmica Albiona, koji je u njima postizao u proseku 1,2 gola, pa tip „da” ima umerenu prednost.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Cerro Largo postiže u proseku 1,69 gola na domaćim utakmicama, dok Albion na gostovanjima prima 1,07, što domaćinima daje solidnu osnovu za postizanje gola. S druge strane, domaćini u proseku primaju 1,63 gola, dok Albionov xG na gostovanjima iznosi 1,15, pa i gosti imaju priliku da postignu gol. Najmanje dva gola postignuta su na 75% domaćih utakmica Cerro Larga i 53% Albionovih gostovanja, zato je više od 1,5 najbezbedniji izbor. Više granice imaju slabiju podršku: najmanje četiri gola postignuta su na samo 13% Albionovih gostovanja, a Cerro Largo je na poslednjih pet utakmica postigao svega 2 gola. Prognoza od 2,65 gola uzima u obzir i napadački potencijal domaćina i ograničenja u trenutnoj efikasnosti oba tima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači, mada ne i dominantan scenario jeste da Albion vodi na poluvremenu i pobedi na kraju: Cerro Largo je gubio na poluvremenu u 50% utakmica, dok je Albion tada vodio u 27%. Domaćin pre poluvremena prima u proseku 1,00 gol, dok gost prima samo 0,60, što ide u prilog prednosti Albiona u prvih 45 minuta. Ako gosti povedu, u prilog im ide odbrana posle poluvremena, kada primaju u proseku 0,47 gola; istovremeno, Cerro Largo je u tom delu utakmice postizalo samo 0,20 gola po meču u poslednjih pet nastupa. Ovaj tip nosi rizik jer domaćin tokom cele sezone postiže u proseku 1,69 gola, naspram Albionovih 0,93, pa i scenariji u kojima Cerro Largo pobedi ili utakmica ostane nerešena od početka do kraja imaju značajnu verovatnoću.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

46Posed (%)54
Cerro LargoAlbion
4Šutevi12
Cerro LargoAlbion
0Šutevi u okvir5
Cerro LargoAlbion
0.6xG1.48
Cerro LargoAlbion
5Korneri4
Cerro LargoAlbion
46Opasni napadi50
Cerro LargoAlbion
-1Prekršaji-1
Cerro LargoAlbion
4Kartoni2
Cerro LargoAlbion

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.94Postignuti golovi / utakmica1.32
Cerro LargoAlbion
1.16Primljeni golovi / utakmica1.35
Cerro LargoAlbion
50%Prosečan posed54%
Cerro LargoAlbion
3.42Šutevi u okvir / utakmica4.23
Cerro LargoAlbion

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.84Šutevi po utakmici9.42
Cerro LargoAlbion
3.42Šutevi u okvir4.23
Cerro LargoAlbion
9.5%Realizacija šuteva14%
Cerro LargoAlbion
50%Posed54%
Cerro LargoAlbion
1.27xG za1.25
Cerro LargoAlbion
1.55xG protiv1.45
Cerro LargoAlbion

Kvalitet šuta

Cerro Largo: UravnoteženAlbion: Efikasna realizacija
Cerro LargoAlbion
Preciznost (šutevi u okvir)35%45%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.270.31

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Albion je 200% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.2 bodovi / utakmica - Cerro Largo · 0.6 bodovi / utakmica - Albion

Cerro Largo
LDLLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
26% W29% D45% L
Sezona (P-N-I)
8-9-14
1.06 bodovi / utakmica · gol-razlika -7
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-6-5
Poslednjih 5 kod kuće
0-4-1
DDDDL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 1.6xG: 1.41xG protivnika: 1.45BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Albion
LLLLW
Raspodela sezonskih rezultata
32% W23% D45% L
Sezona (P-N-I)
10-7-14
1.19 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-0-4
0.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
5-4-6
Poslednjih 5 u gostima
0-0-5
LLLLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 2.2xG: 1.37xG protivnika: 1.39BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Albion je 40% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.94 golovi / utakmica - Cerro Largo · 1.32 golovi / utakmica - Albion

Cerro Largo je 16% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.16 golovi / utakmica - Cerro Largo · 1.35 golovi / utakmica - Albion

Napadački profil tima Cerro Largo: jako

Cerro Largo postiže gol u 61% utakmica (19 od 31 utakmica), dok Albion čuva Clean sheet u 19% (6 od 31 utakmica).

Napadački profil tima Albion: veoma jako

Albion postiže gol u 74% utakmica (23 od 31 utakmica), dok Cerro Largo čuva Clean sheet u 26% (8 od 31 utakmica).

29Postignuti golovi (sezona)41
Cerro LargoAlbion
36Primljeni golovi (sezona)42
Cerro LargoAlbion
2.1Prosečno golova na utakmici2.68
Cerro LargoAlbion
2Postignuti golovi (poslednjih 5)6
Cerro LargoAlbion
8Primljeni golovi (poslednjih 5)11
Cerro LargoAlbion

Koliko često postižu najmanje...

61%1 gol74%
Cerro LargoAlbion
23%2 gola35%
Cerro LargoAlbion
10%3 gola13%
Cerro LargoAlbion
0%4 gola3%
Cerro LargoAlbion

Koliko često primaju najmanje...

74%1 gol81%
Cerro LargoAlbion
32%2 gola42%
Cerro LargoAlbion
10%3 gola13%
Cerro LargoAlbion
0%4 gola0%
Cerro LargoAlbion

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

10%BTTS na poluvremenu26%
Cerro LargoAlbion
3%BTTS u oba poluvremena6%
Cerro LargoAlbion
13%Postigli gol u oba poluvremena16%
Cerro LargoAlbion

BTTS i broj golova

23%Najmanje 3 gola i BTTS55%
Cerro LargoAlbion
10%Najmanje 3 gola bez BTTS3%
Cerro LargoAlbion
40%BTTS – poslednjih 580%
Cerro LargoAlbion

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

74%Najmanje 1 gol pre poluvremena81%
Cerro LargoAlbion
13%Najmanje 2 gola pre poluvremena52%
Cerro LargoAlbion
3%Najmanje 3 gola pre poluvremena10%
Cerro LargoAlbion

2. poluvreme

74%Najmanje 1 gol posle poluvremena71%
Cerro LargoAlbion
29%Najmanje 2 gola posle poluvremena32%
Cerro LargoAlbion
13%Najmanje 3 gola posle poluvremena10%
Cerro LargoAlbion

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Cerro Largo — stanje na poluvremenu
26% vodi32% nerešeno42% gubi
Albion — stanje na poluvremenu
26% vodi35% nerešeno39% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.13
Cerro LargoAlbion
0.35Postignuti golovi (1. poluvreme)0.65
Cerro LargoAlbion
0.55Primljeni golovi (1. poluvreme)0.81
Cerro LargoAlbion
0.9Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.45
Cerro LargoAlbion
52%Clean sheet pre poluvremena42%
Cerro LargoAlbion
65%Bez gola pre poluvremena52%
Cerro LargoAlbion

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.26Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.19
Cerro LargoAlbion
0.58Postignuti golovi (2. poluvreme)0.68
Cerro LargoAlbion
0.61Primljeni golovi (2. poluvreme)0.55
Cerro LargoAlbion
1.19Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.23
Cerro LargoAlbion
55%Clean sheet posle poluvremena52%
Cerro LargoAlbion
61%Bez gola posle poluvremena58%
Cerro LargoAlbion

Cerro Largo — rezultati drugog poluvremena

32% W29% D39% L
34
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvreme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.10
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 26% utakmica i pobeđuje u 26%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Albion — rezultati drugog poluvremena

26% W42% D32% L
35
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvreme)
37
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.13
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti123%

Vodi na poluvremenu u 26% utakmica i pobeđuje u 32%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Cerro Largo — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.800.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.0
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosečno golova na utakmici1.20.8
1 gol80%60%
2 gola20%20%
3 gola20%0%
Clean sheet40%40%
Bez gola60%100%
Gol-razlika-2-4
Poluvreme: 20% vodi - 20% nerešeno - 60% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Albion — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica1.40.8
Prosečno golova na utakmici1.81.6
1 gol100%80%
2 gola80%60%
3 gola0%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-50
Poluvreme: 20% vodi - 0% nerešeno - 80% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Cerro Largo
PostigliPrimili
2
7
0-15
5
5
16-30
4
5
31-45
5
6
46-60
2
4
61-75
11
9
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 76-90 (9). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Albion
PostigliPrimili
6
7
0-15
4
10
16-30
10
8
31-45
6
2
46-60
7
5
61-75
8
10
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (10 goals). Najviše primaju u 16-30 (10). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.38
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.1 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
52%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+67%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
45%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Cerro Largo

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.28
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.06
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.33
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.39
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
72%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
108%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.86
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
38% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 7% postiže se u prvih 15 minuta.
38%

Albion

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.17
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-8.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.07
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.10
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
123%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
103%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.59
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.0
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 15% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

Cerro LargoLigaAlbion
Prosečno golova na utakmici▼ 2.102.38▲ 2.68
Oba tima su postigla gol▼ 42%51%▲ 61%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 32%44%▲ 58%
Clean sheet▼ 26%29%▼ 19%
Gol pre poluvremena▲ 74%67%▲ 81%
Gol posle poluvremena• 74%73%▼ 71%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.38
Prosečan broj golova po utakmici
51%
Oba tima su postigla gol
44%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheet
1.31
Domaći golovi / utakmica
1.07
Gostujući golovi / utakmica
+22%
Prednost domaćeg napada
+18%
Prednost domaće odbrane
+9%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
67%
1 gol
31%
2 gola
9%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
73%
1 gol
37%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Cerro LargoŽuti kartonMario Valentín García Fernández
  2. Cerro LargoŽuti kartonAlberto Sebastián Assis Silva
  3. Cerro LargoŽuti kartonSantiago Franca Ascarate
  4. AlbionŽuti kartonIker Zufiaurre
  5. Cerro LargoŽuti kartonJhonatan Alexis Piegas Núñez
  6. AlbionŽuti kartonCarlos Airala

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: Cerro Largo 0 - 1 - 0 Albion. Prosečan broj golova 4.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Cerro Largo protiv Albion?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Cerro Largo 0:1 Albion. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Cerro Largo protiv Albion?

Cerro Largo prosečno postiže 0,94 golova po utakmici, a Albion 1,32. Prosek lige Primera División iznosi 2,38 golova, uz Over 2.5 u 44% utakmica. BTTS se javlja u 42% utakmica tima Cerro Largo i 61% utakmica tima Albion.

Kakva je trenutna forma timova Cerro Largo i Albion?

U poslednjih pet utakmica, Cerro Largo ima 0 pobeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Albion ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Cerro Largo protiv Albion?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.