Cesena protiv Monza: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Cesena je igrao protiv Monza u ligi Serie B (Italija). Utakmica je odigrana 3. mart 2026.. Konačan rezultat: 1:3.

Trenutna forma

Cesena: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Monza: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Cesena postiže 1,30 i prima 1,41 golova po utakmici. Monza postiže 1,52 i prima 0,74. Prosek lige: 2,48 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Cesena 67%, Monza 48%. Over 2.5: Cesena 56%, Monza 44%. Nivo lige: BTTS 55%, Over 2.5 47%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Cesena 1,45, Monza 1,59. Šutevi po utakmici: Cesena 12,9, Monza 14,5. Prosečan posed: Cesena 49%, Monza 54%.

Prvo i drugo poluvreme

Cesena: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,63. Monza: vođstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,93.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (11) za Cesena i 46-60 (11) za Monza. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Serie B: 2,48 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 47%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 1,00, BTTS 0%.

Po poluvremenima

0 : 2
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

52Posed (%)48
CesenaMonza
16Šutevi11
CesenaMonza
6Šutevi u okvir5
CesenaMonza
1.75xG1.26
CesenaMonza
4Korneri2
CesenaMonza
46Opasni napadi30
CesenaMonza
17Prekršaji7
CesenaMonza
2Kartoni3
CesenaMonza

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.3Postignuti golovi / utakmica1.52
CesenaMonza
1.41Primljeni golovi / utakmica0.74
CesenaMonza
49%Prosečan posed54%
CesenaMonza
4.11Šutevi u okvir / utakmica4.74
CesenaMonza

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.85Šutevi po utakmici14.52
CesenaMonza
4.11Šutevi u okvir4.74
CesenaMonza
10.1%Realizacija šuteva10.5%
CesenaMonza
49%Posed54%
CesenaMonza
1.45xG za1.59
CesenaMonza
1.41xG protiv1.22
CesenaMonza

Kvalitet šuta

Cesena: UravnoteženMonza: Napadački
CesenaMonza
Preciznost (šutevi u okvir)32%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.320.32

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Monza je 225% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.8 bodovi / utakmica - Cesena · 2.6 bodovi / utakmica - Monza

Cesena
WLLLD
Raspodela sezonskih rezultata
41% W19% D41% L
Sezona (P-N-I)
11-5-11
1.41 bodovi / utakmica · gol-razlika -3
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-3-5
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-4
LLWLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 2.2xG: 1.51xG protivnika: 1.77BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Monza
WDWWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
63% W22% D15% L
Sezona (P-N-I)
17-6-4
2.11 bodovi / utakmica · gol-razlika +21
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
6-4-3
Poslednjih 5 u gostima
3-1-1
WLWDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 0.4xG: 1.77xG protivnika: 1.05BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Monza je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.3 golovi / utakmica - Cesena · 1.52 golovi / utakmica - Monza

Monza je 91% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.41 golovi / utakmica - Cesena · 0.74 golovi / utakmica - Monza

Napadački profil tima Cesena: jako

Cesena postiže gol u 81% utakmica (22 od 27 utakmica), dok Monza čuva Clean sheet u 41% (11 od 27 utakmica).

Napadački profil tima Monza: veoma jako

Monza postiže gol u 85% utakmica (23 od 27 utakmica), dok Cesena čuva Clean sheet u 15% (4 od 27 utakmica).

35Postignuti golovi (sezona)41
CesenaMonza
38Primljeni golovi (sezona)20
CesenaMonza
2.7Prosečno golova na utakmici2.26
CesenaMonza
6Postignuti golovi (poslednjih 5)7
CesenaMonza
11Primljeni golovi (poslednjih 5)2
CesenaMonza

Koliko često postižu najmanje...

81%1 gol85%
CesenaMonza
37%2 gola48%
CesenaMonza
11%3 gola15%
CesenaMonza
0%4 gola4%
CesenaMonza

Koliko često primaju najmanje...

85%1 gol59%
CesenaMonza
33%2 gola15%
CesenaMonza
19%3 gola0%
CesenaMonza
4%4 gola0%
CesenaMonza

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

30%BTTS na poluvremenu22%
CesenaMonza
4%BTTS u oba poluvremena7%
CesenaMonza
30%Postigli gol u oba poluvremena30%
CesenaMonza

BTTS i broj golova

48%Najmanje 3 gola i BTTS37%
CesenaMonza
7%Najmanje 3 gola bez BTTS7%
CesenaMonza
60%BTTS – poslednjih 540%
CesenaMonza

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

74%Najmanje 1 gol pre poluvremena59%
CesenaMonza
37%Najmanje 2 gola pre poluvremena26%
CesenaMonza
15%Najmanje 3 gola pre poluvremena4%
CesenaMonza

2. poluvreme

78%Najmanje 1 gol posle poluvremena81%
CesenaMonza
44%Najmanje 2 gola posle poluvremena44%
CesenaMonza
19%Najmanje 3 gola posle poluvremena7%
CesenaMonza

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Monza je 5% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.41 bodovi / utakmica - Cesena · 1.48 bodovi / utakmica - Monza

Cesena — stanje na poluvremenu
33% vodi41% nerešeno26% gubi
Monza — stanje na poluvremenu
30% vodi59% nerešeno11% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.41Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.48
CesenaMonza
0.67Postignuti golovi (1. poluvreme)0.59
CesenaMonza
0.59Primljeni golovi (1. poluvreme)0.33
CesenaMonza
1.26Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.93
CesenaMonza
56%Clean sheet pre poluvremena67%
CesenaMonza
41%Bez gola pre poluvremena52%
CesenaMonza

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.04Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.89
CesenaMonza
0.63Postignuti golovi (2. poluvreme)0.93
CesenaMonza
0.81Primljeni golovi (2. poluvreme)0.41
CesenaMonza
1.44Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.33
CesenaMonza
41%Clean sheet posle poluvremena63%
CesenaMonza
48%Bez gola posle poluvremena33%
CesenaMonza

Cesena — rezultati drugog poluvremena

22% W37% D41% L
38
Bodovi na poluvremenu
18
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
28
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.41
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti124%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 41%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Monza — rezultati drugog poluvremena

52% W33% D15% L
40
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvreme)
51
Bodovi u drugom poluvremenu
+14
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.48
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti210%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobeđuje u 63%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Cesena — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.400.60
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.81.4
Prosečno golova na utakmici1.42.0
1 gol100%100%
2 gola40%60%
3 gola0%40%
Clean sheet40%20%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-1-4
Poluvreme: 40% vodi - 20% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 0% nerešeno - 80% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Monza — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.802.60
Postignuti golovi / utakmica0.01.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.2
Prosečno golova na utakmici0.21.6
1 gol20%80%
2 gola0%60%
3 gola0%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola100%20%
Gol-razlika-1+6
Poluvreme: 0% vodi - 80% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 80% pobeda - 20% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Cesena
PostigliPrimili
3
1
0-15
4
10
16-30
11
5
31-45
8
8
46-60
4
6
61-75
5
8
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (11 goals). Najviše primaju u 16-30 (10). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

Monza
PostigliPrimili
3
4
0-15
4
2
16-30
9
3
31-45
11
4
46-60
6
1
61-75
8
6
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (11 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.48
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
58%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-60%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
69%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Cesena

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.04
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.15
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.15
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
94%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
131%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.61
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.0
Kasni golovi
14% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

Monza

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.37
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.41
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-8.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.07
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.48
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
141%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
53%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.49
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 7% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Serie B.

Timovi u odnosu na ligu

CesenaLigaMonza
Prosečno golova na utakmici▲ 2.702.48▼ 2.26
Oba tima su postigla gol▲ 67%55%▼ 48%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 56%47%▼ 44%
Clean sheet▼ 15%27%▲ 41%
Gol pre poluvremena▲ 74%71%▼ 59%
Gol posle poluvremena▲ 78%75%▲ 81%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.48
Prosečan broj golova po utakmici
55%
Oba tima su postigla gol
47%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.39
Domaći golovi / utakmica
1.08
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće odbrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
31%
2 gola
7%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
75%
1 gol
41%
2 gola
14%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. CesenaŽuti kartonGianluca Frabotta
  2. CesenaŽuti kartonAndrea Ciofi
  3. CesenaIzmenaUšao: Marco OlivieriIzašao: Alberto Cerri
  4. MonzaIzmenaUšao: Adam BakouneIzašao: Patrick Ciurria
  5. CesenaIzmenaUšao: Giacomo VrioniIzašao: Cristian Shpendi
  6. MonzaGolAndrea PetagnaAsistencija: Adam Bakoune
  7. MonzaŽuti kartonLuca Ravanelli
  8. CesenaGolGianluca FrabottaAsistencija: Riccardo Ciervo

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Profil sudije

Sezonski proseci i raspodela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudija.

Kevin BonacinaVođene utakmice: 8
5,13Kartoni po utakmici
0Penali po utakmici
1 / X / 213%Pobede domaćina25%Nerešeno63%Pobede gostiju

Međusobni dueli

Prethodni duel: Cesena 0 - 0 - 1 Monza. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Cesena protiv Monza?

Utakmica lige Serie B završena je rezultatom Cesena 1:3 Monza. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Cesena protiv Monza?

Cesena prosečno postiže 1,30 golova po utakmici, a Monza 1,52. Prosek lige Serie B iznosi 2,48 golova, uz Over 2.5 u 47% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica tima Cesena i 48% utakmica tima Monza.

Kakva je trenutna forma timova Cesena i Monza?

U poslednjih pet utakmica, Cesena ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Monza ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Cesena protiv Monza?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.