Cienciano - Deportivo Garcilaso: statistika utakmice
Cienciano protiv Deportivo Garcilaso: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Cienciano je igrao protiv Deportivo Garcilaso u ligi Primera División (Peru). Utakmica je odigrana 16. avgust 2026.. Stadion: Estadio Inca Garcilaso de la Vega. Konačan rezultat: 0:0.
Trenutna forma
Cienciano: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Deportivo Garcilaso: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
Cienciano postiže 1,76 i prima 1,33 golova po utakmici. Deportivo Garcilaso postiže 1,24 i prima 0,95. Prosek lige: 2,63 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Cienciano 62%, Deportivo Garcilaso 48%. Over 2.5: Cienciano 62%, Deportivo Garcilaso 33%. Nivo lige: BTTS 57%, Over 2.5 50%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Cienciano 1,68, Deportivo Garcilaso 1,26. Šutevi po utakmici: Cienciano 15,6, Deportivo Garcilaso 11,6. Prosečan posed: Cienciano 52%, Deportivo Garcilaso 46%.
Prvo i drugo poluvreme
Cienciano: vođstvo na poluvremenu 24%, golovi u drugom poluvremenu 1,10. Deportivo Garcilaso: vođstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,81.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (12) za Cienciano i 76-90+ (8) za Deportivo Garcilaso. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Primera División: 2,63 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 50%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-2. Prosek golova 4,33, BTTS 100%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Cienciano ima jasnu prednost domaćeg terena: pobeđuje u 73% utakmica kod kuće, postiže u proseku 2,27 gola i gubi samo 18% takvih mečeva. Deportivo Garcilaso na gostovanjima postiže svega 0,50 gola po utakmici, ne uspeva da zatrese mrežu u 50% nastupa i gubi 50% mečeva. Domaćin stvara znatno više kvalitetnih prilika, uz prosečan xG od 1,95 naspram 1,16 kod gostiju, a u proseku upućuje 18,55 šuteva, dok protivnici beleže 10,7. Garcilaso, međutim, dolazi posle veoma dobrog perioda, sa 4 pobede u poslednjih 5 utakmica i samo 3 primljena gola, što povećava šanse za izjednačen tok jednog dela meča. Uprkos boljoj trenutnoj seriji gostiju, njihova slaba realizacija i učinak na gostovanjima idu u prilog pobedi Cienciana.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Cienciano na domaćem terenu beleži BTTS (oba tima daju gol) u 64% utakmica i postiže prosečno 1,91 gol, što je znatno više od učinka Deportivo Garcilaso u gostima, koji iznosi 0,50 gola. Gosti su, međutim, u veoma dobroj trenutnoj ofanzivnoj formi: u poslednjih 5 utakmica postigli su 9 golova, odnosno prosečno 1,8 po meču, dok je Cienciano u tom periodu primao prosečno 1,0 gol. Deportivo Garcilaso ima xG 1,16, dok domaćini protivnicima dozvoljavaju prosečan xG od 1,17, pa gol gostiju ostaje realan scenario. Cienciano kod kuće upućuje prosečno 4,82 udarca u okvir gola, naspram 3,10 koliko beleže protivnici, dok odbrana Garcilasa, prema sezonskom xG protiv, dozvoljava 1,63 očekivanih golova. Iako BTTS Garcilasa u gostima iznosi samo 30%, ofanzivna prednost domaćina i trenutna efikasnost gostiju blago idu u prilog tome da oba tima postignu gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najjači signal predstavlja skroman golgeterski učinak Deportivo Garcilaso u gostujućim utakmicama: tim tamo postiže u proseku samo 0.50 gola, a u 90% njegovih mečeva postignuto je najviše 3.5 gola. Cienciano je ofanzivno opasniji, sa prosekom od 1.91 gola kod kuće, ali je u poslednjih pet utakmica postizao samo 1.20 gola po meču i u samo 20% tih nastupa granica od 2.5 gola bila je premašena. Domaćin je sačuvao mrežu u 36% utakmica, a Garcilaso u 40%, što dodatno smanjuje verovatnoću otvorenog meča. Ukupni očekivani xG oba tima iznosi oko 2.20, zato scenario sa najviše tri gola ima jasnu prednost u odnosu na više od 3.5 gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu, a zatim pobeda Cienciano, jer je Deportivo Garcilaso bilo nerešeno nakon 45 minuta u 80% utakmica, uz samo 10% slučajeva u kojima je vodilo. Domaćin pre pauze prima samo 0,18 gola po meču i sačuvao je mrežu u prvom poluvremenu u 82% nastupa, dok gosti u tom delu igre postižu u proseku svega 0,10 gola. Nakon promene strana, Cienciano znatno povećava ofanzivnu produkciju na 1,18 gola po meču, dok Garcilaso tada u proseku prima 0,80 gola. Tokom sezone domaćin dobija 73% utakmica i osvaja 2,36 poena po meču, naspram 20% pobeda i 0,90 poena gostiju. Bolja trenutna forma Garcilasa, sa 4 pobede u poslednjih 5 utakmica, smanjuje sigurnost prognoze, ali njihov sezonski prosek od 0,50 gola u gostima i dalje govori u prilog prednosti Cienciana nakon poluvremena.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Cienciano | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 37% | 35% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.11 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.30 | 0.31 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Deportivo Garcilaso je 100% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1.2 bodovi / utakmica - Cienciano · 2.4 bodovi / utakmica - Deportivo Garcilaso
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Cienciano je 42% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.76 golovi / utakmica - Cienciano · 1.24 golovi / utakmica - Deportivo Garcilaso
Deportivo Garcilaso je 40% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.33 golovi / utakmica - Cienciano · 0.95 golovi / utakmica - Deportivo Garcilaso
Cienciano postiže gol u 76% utakmica (16 od 21 utakmica), dok Deportivo Garcilaso čuva Clean sheet u 38% (8 od 21 utakmica).
Deportivo Garcilaso postiže gol u 76% utakmica (16 od 21 utakmica), dok Cienciano čuva Clean sheet u 14% (3 od 21 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Cienciano
Over / Under - Deportivo Garcilaso
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Deportivo Garcilaso je 35% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.1 bodovi / utakmica - Cienciano · 1.48 bodovi / utakmica - Deportivo Garcilaso
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Cienciano — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 24% utakmica i pobeđuje u 52%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Deportivo Garcilaso — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobeđuje u 48%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.6 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.2 | 1.6 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 40% | 60% |
| 3 gola | 20% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Gol-razlika | 0 | -2 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.20 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.6 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 40% | 20% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 100% | 40% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +5 | +1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 76-90 (12 goals). Najviše primaju u 31-45 (7). Bilans kasnih golova (76–90): +6 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Cienciano
Deportivo Garcilaso
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.
Timovi u odnosu na ligu
| Cienciano | Liga | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.10 | 2.63 | ▼ 2.19 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 62% | 57% | ▼ 48% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 62% | 50% | ▼ 33% |
| Clean sheet | ▼ 14% | 25% | ▲ 38% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 76% | 65% | ▼ 43% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 86% | 79% | ▲ 86% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (3): Cienciano 1 - 0 - 2 Deportivo Garcilaso. Prosečan broj golova 4.33, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Cienciano protiv Deportivo Garcilaso?
Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Cienciano 0:0 Deportivo Garcilaso. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Cienciano i Deportivo Garcilaso?
U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Cienciano je pobedio 1 puta, Deportivo Garcilaso 2 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 4,33 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Cienciano protiv Deportivo Garcilaso?
Cienciano prosečno postiže 1,76 golova po utakmici, a Deportivo Garcilaso 1,24. Prosek lige Primera División iznosi 2,63 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 62% utakmica tima Cienciano i 48% utakmica tima Deportivo Garcilaso.
Kakva je trenutna forma timova Cienciano i Deportivo Garcilaso?
U poslednjih pet utakmica, Cienciano ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Deportivo Garcilaso ima 4 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Cienciano protiv Deportivo Garcilaso?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


