Sjedinjene Američke Države - MLS Next ProPodaci ažurirani na dan 31. avgust 2026.

Crown Legacy - Connecticut United: statistika utakmice

Crown Legacy protiv Connecticut United: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Crown Legacy je igrao protiv Connecticut United u ligi MLS Next Pro (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 19. avgust 2026.. Konačan rezultat: 0:2.

Trenutna forma

Crown Legacy: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Connecticut United: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Crown Legacy postiže 2,45 i prima 1,36 golova po utakmici. Connecticut United postiže 1,95 i prima 1,77. Prosek lige: 3,27 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Crown Legacy 59%, Connecticut United 82%. Over 2.5: Crown Legacy 73%, Connecticut United 86%. Nivo lige: BTTS 61%, Over 2.5 66%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Crown Legacy 1,62, Connecticut United 1,71. Šutevi po utakmici: Crown Legacy 13,5, Connecticut United 13,6. Prosečan posed: Crown Legacy 51%, Connecticut United 45%.

Prvo i drugo poluvreme

Crown Legacy: vođstvo na poluvremenu 45%, golovi u drugom poluvremenu 1,18. Connecticut United: vođstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,91.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (12) za Crown Legacy i 31-45+ (9) za Connecticut United. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

MLS Next Pro: 3,27 golova po utakmici, BTTS 61%, Over 2.5 66%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Crown Legacy zauzima 2. mesto, dok je Connecticut United 12., a domaćin je ostvario 12 pobeda u 22 utakmice ove sezone uz samo 3 poraza. Na svom terenu Crown Legacy pobeđuje u 70% mečeva, postiže u proseku 2,3 gola i prima svega 1,0, dok gosti na strani primaju čak 1,89 golova po utakmici i nijednom nisu sačuvali mrežu. Oba tima su u dobroj formi: domaćin je u poslednjih pet mečeva ostvario 4 pobede i remi, a gosti 4 pobede i poraz, ali je Crown Legacy u tom periodu primio samo 5 golova, naspram 8 svog rivala. Connecticut stvara nešto više kvalitetnih prilika na gostovanjima, sa prosečnim xG od 1,82 u odnosu na 1,71 domaćina, ali njegova odbrana protivnicima dozvoljava xG od 1,32 i redovno kapitulira. Prednost domaćeg terena, stabilnija odbrana i efikasnost Crown Legacyja ukazuju na pobedu domaćina, iako ofanzivni potencijal gostiju povećava verovatnoću da postignu gol.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Signal za BTTS je veoma jak, jer je na utakmicama Crown Legacyja zabeleženo da oba tima postižu gol u 75% slučajeva, a kod Connecticut Uniteda čak u 89%, u poređenju sa ligaškim prosekom od 61%. Gosti nisu sačuvali mrežu netaknutom ni u jednoj utakmici ove sezone, primajući u proseku 1,89 golova, što jasno ide u prilog tome da će domaćin postići gol. Obe ekipe imaju i visoku ofanzivnu produkciju: Crown Legacy postiže u proseku 1,83 gola uz xG od 1,62, dok Connecticut United postiže 2,00 gola uz xG od 1,82. U poslednjih pet utakmica domaćini su postigli 13 golova, a gosti 12, pri čemu je Connecticut United imao BTTS u 100% tih nastupa. Iako je Crown Legacy u poslednje vreme primao samo 1,0 gol po utakmici, ofanziva gostiju beleži 6,56 udaraca u okvir gola po meču, pa je verovatnije da će se oba tima upisati u strelce.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Crown Legacy postiže u proseku 1,83 gola po utakmici, a Connecticut United 2,00, pri čemu oba tima redovno dozvoljavaju protivnicima prilike: primaju 1,67, odnosno 1,89 golova. Granica od 1,5 gola pređena je u 92% utakmica domaćina, kao i u svim mečevima Connecticut Uniteda, što predstavlja izuzetno snažnu potvrdu za više od 1,5 gola. U poslednjih pet nastupa timovi su postigli ukupno po 25 golova, odnosno u proseku 2,6 gola po utakmici Crown Legacy i 2,4 gola Connecticut United. Takođe, visok procenat utakmica u kojima su oba tima postigla gol, 75% kod domaćina i 89% kod gostiju, podržava scenario sa najmanje dva pogotka, zbog čega je više od 1,5 gola najsigurnija granica.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Crown Legacy je u veoma dobroj formi: u poslednjih 5 utakmica postizao je u proseku 2,6 gola, primao samo 1,0 i ostvario 4 pobede. Domaćin je vodio na poluvremenu u 3 od poslednjih 5 nastupa, dok je Connecticut United u istom periodu poveo samo jednom, a dva puta je na poluvreme otišao sa nerešenim rezultatom. Prednost Crown Legacyja dodatno naglašava drugo poluvreme, u kojem je u poslednjih 5 utakmica postizao u proseku 1,4 gola i primao svega 0,4, što mu ide u prilog da sačuva ili uveća prednost. Connecticut United i dalje predstavlja pretnju, jer u proseku upućuje 14,56 šuteva po utakmici, ima xG 1,82 i postizao je gol u obe ekipe u 89% utakmica, ali tokom sezone nije sačuvao nijednu mrežu netaknutom. Stoga je najverovatniji scenario vođstvo domaćina na poluvremenu i njihova konačna pobeda.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

65Posed (%)35
Crown LegacyConnecticut United
10Šutevi10
Crown LegacyConnecticut United
3Šutevi u okvir3
Crown LegacyConnecticut United
1.29xG1.16
Crown LegacyConnecticut United
5Korneri3
Crown LegacyConnecticut United
61Opasni napadi44
Crown LegacyConnecticut United
11Prekršaji20
Crown LegacyConnecticut United
1Kartoni3
Crown LegacyConnecticut United

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Crown LegacyConnecticut United
2.45Postignuti golovi / utakmica1.95
Crown LegacyConnecticut United
1.36Primljeni golovi / utakmica1.77
Crown LegacyConnecticut United
51%Prosečan posed45%
Crown LegacyConnecticut United
4.95Šutevi u okvir / utakmica6.09
Crown LegacyConnecticut United

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

13.45Šutevi po utakmici13.55
Crown LegacyConnecticut United
4.95Šutevi u okvir6.09
Crown LegacyConnecticut United
18.2%Realizacija šuteva14.4%
Crown LegacyConnecticut United
51%Posed45%
Crown LegacyConnecticut United
1.62xG za1.71
Crown LegacyConnecticut United
1.47xG protiv1.34
Crown LegacyConnecticut United

Kvalitet šuta

Crown Legacy: Efikasna realizacijaConnecticut United: Kontranapadački
Crown LegacyConnecticut United
Preciznost (šutevi u okvir)37%45%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.490.32

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Crown Legacy je 8% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.6 bodovi / utakmica - Crown Legacy · 2.4 bodovi / utakmica - Connecticut United

Crown Legacy
WWWWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
55% W32% R14% P
Sezona (P-N-I)
12-7-3
1.95 bodovi / utakmica · gol-razlika +24
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
7-2-1
Poslednjih 5 kod kuće
2-2-1
DWDLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.6Primljeni golovi: 1.0xG: 1.45xG protivnika: 1.42BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Connecticut United
WWWLW
Raspodela sezonskih rezultata
50% W9% R41% P
Sezona (P-N-I)
11-2-9
1.59 bodovi / utakmica · gol-razlika +4
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
5-1-4
Poslednjih 5 u gostima
3-1-1
WDLWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 1.6xG: 1.62xG protivnika: 1.45BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Crown Legacy je 26% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.45 golovi / utakmica - Crown Legacy · 1.95 golovi / utakmica - Connecticut United

Crown Legacy je 30% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.36 golovi / utakmica - Crown Legacy · 1.77 golovi / utakmica - Connecticut United

Napadački profil tima Crown Legacy: veoma jako

Crown Legacy postiže gol u 91% utakmica (20 od 22 utakmica), dok Connecticut United čuva Clean sheet u 9% (2 od 22 utakmica).

Napadački profil tima Connecticut United: veoma jako

Connecticut United postiže gol u 86% utakmica (19 od 22 utakmica), dok Crown Legacy čuva Clean sheet u 32% (7 od 22 utakmica).

54Postignuti golovi (sezona)43
Crown LegacyConnecticut United
30Primljeni golovi (sezona)39
Crown LegacyConnecticut United
3.82Prosečno golova na utakmici3.73
Crown LegacyConnecticut United
13Postignuti golovi (poslednjih 5)12
Crown LegacyConnecticut United
5Primljeni golovi (poslednjih 5)8
Crown LegacyConnecticut United

Koliko često postižu najmanje...

91%1 gol86%
Crown LegacyConnecticut United
77%2 gola59%
Crown LegacyConnecticut United
45%3 gola36%
Crown LegacyConnecticut United
14%4 gola14%
Crown LegacyConnecticut United

Koliko često primaju najmanje...

68%1 gol91%
Crown LegacyConnecticut United
50%2 gola64%
Crown LegacyConnecticut United
18%3 gola14%
Crown LegacyConnecticut United
0%4 gola9%
Crown LegacyConnecticut United

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

61%
Prosek lige

Obrasci golova

45%BTTS na poluvremenu45%
Crown LegacyConnecticut United
23%BTTS u oba poluvremena14%
Crown LegacyConnecticut United
64%Postigli gol u oba poluvremena50%
Crown LegacyConnecticut United

BTTS i broj golova

55%Najmanje 3 gola i BTTS82%
Crown LegacyConnecticut United
18%Najmanje 3 gola bez BTTS5%
Crown LegacyConnecticut United
60%BTTS – poslednjih 5100%
Crown LegacyConnecticut United

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

82%Najmanje 1 gol pre poluvremena82%
Crown LegacyConnecticut United
55%Najmanje 2 gola pre poluvremena55%
Crown LegacyConnecticut United
45%Najmanje 3 gola pre poluvremena27%
Crown LegacyConnecticut United

2. poluvreme

91%Najmanje 1 gol posle poluvremena91%
Crown LegacyConnecticut United
64%Najmanje 2 gola posle poluvremena64%
Crown LegacyConnecticut United
14%Najmanje 3 gola posle poluvremena18%
Crown LegacyConnecticut United

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Crown Legacy je 41% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.73 bodovi / utakmica - Crown Legacy · 1.23 bodovi / utakmica - Connecticut United

Crown Legacy — stanje na poluvremenu
45% vodi36% nerešeno18% gubi
Connecticut United — stanje na poluvremenu
27% vodi41% nerešeno32% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.73Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.23
Crown LegacyConnecticut United
1.27Postignuti golovi (1. poluvreme)0.86
Crown LegacyConnecticut United
0.86Primljeni golovi (1. poluvreme)0.82
Crown LegacyConnecticut United
2.14Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.68
Crown LegacyConnecticut United
45%Clean sheet pre poluvremena41%
Crown LegacyConnecticut United
27%Bez gola pre poluvremena32%
Crown LegacyConnecticut United

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.77Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.41
Crown LegacyConnecticut United
1.18Postignuti golovi (2. poluvreme)0.91
Crown LegacyConnecticut United
0.5Primljeni golovi (2. poluvreme)0.86
Crown LegacyConnecticut United
1.68Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.77
Crown LegacyConnecticut United
55%Clean sheet posle poluvremena36%
Crown LegacyConnecticut United
18%Bez gola posle poluvremena36%
Crown LegacyConnecticut United

Crown Legacy — rezultati drugog poluvremena

45% W41% R14% P
38
Bodovi na poluvremenu
28
Golovi na poluvremenu
+9
Gol-razlika (1. poluvreme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
+15
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.73
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti122%

Vodi na poluvremenu u 45% utakmica i pobeđuje u 55%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.4

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Connecticut United — rezultati drugog poluvremena

36% W32% R32% P
27
Bodovi na poluvremenu
19
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.23
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti185%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Crown Legacy — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.202.00
Postignuti golovi / utakmica1.21.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosečno golova na utakmici1.81.8
1 gol80%100%
2 gola60%60%
3 gola40%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+3+5
Poluvreme: 60% vodi - 40% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 20% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 6
Connecticut United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.602.20
Postignuti golovi / utakmica0.61.0
Primljeni golovi / utakmica1.00.2
Prosečno golova na utakmici1.61.2
1 gol80%80%
2 gola60%40%
3 gola20%0%
Clean sheet20%80%
Bez gola40%20%
Gol-razlika-2+4
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Crown Legacy
PostigliPrimili
12
5
0-15
7
6
16-30
9
8
31-45
8
3
46-60
11
3
61-75
7
5
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (12 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Connecticut United
PostigliPrimili
8
4
0-15
6
8
16-30
9
8
31-45
5
6
46-60
6
7
61-75
9
6
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (9 goals). Najviše primaju u 16-30 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.77
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
2.1 : 1.7
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
115%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
71%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
78%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
1%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 100 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Crown Legacy

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.94
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-7.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.83
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
132%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.65
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
13% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Connecticut United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.37
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.19
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.24
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
137%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.81
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
21% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 19% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige MLS Next Pro.

Timovi u odnosu na ligu

Crown LegacyLigaConnecticut United
Prosečno golova na utakmici 3.823.27 3.73
Oba tima su postigla gol 59%61% 82%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 73%66% 86%
Clean sheet 32%22% 9%
Gol pre poluvremena 82%76% 82%
Gol posle poluvremena 91%84% 91%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.27
Prosečan broj golova po utakmici
61%
Oba tima su postigla gol
66%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheet
1.85
Domaći golovi / utakmica
1.42
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće odbrane
+20%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
44%
2 gola
19%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
84%
1 gol
57%
2 gola
26%
3 gola
9%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Connecticut UnitedŽuti kartonDylan Lacy
  2. Connecticut UnitedGolBryan DestinAsistencija: Andreas Applewhaite
  3. Connecticut UnitedŽuti kartonErnesto Gómez
  4. Crown LegacyŽuti kartonBaye Coulibaly
  5. Connecticut UnitedŽuti kartonCauã Paixão Souza
  6. Crown LegacyIzmenaUšao: Andrej SubotićIzašao: Magic Smalls
  7. Connecticut UnitedGolAlen ColnaričAsistencija: Dylan Lacy
  8. Crown LegacyIzmenaUšao: Wyatt HoltIzašao: William David Sangoquiza Paredes

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Crown Legacy protiv Connecticut United?

Utakmica lige MLS Next Pro završena je rezultatom Crown Legacy 0:2 Connecticut United. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Crown Legacy protiv Connecticut United?

Crown Legacy prosečno postiže 2,45 golova po utakmici, a Connecticut United 1,95. Prosek lige MLS Next Pro iznosi 3,27 golova, uz Over 2.5 u 66% utakmica. BTTS se javlja u 59% utakmica tima Crown Legacy i 82% utakmica tima Connecticut United.

Kakva je trenutna forma timova Crown Legacy i Connecticut United?

U poslednjih pet utakmica, Crown Legacy ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Connecticut United ima 4 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Crown Legacy protiv Connecticut United?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.