Rumunija - Liga IIStadionul Daniel ProdanPodaci ažurirani na dan 31. avgust 2026.

CSM Satu Mare - Bihor Oradea: statistika utakmice

Grb tima CSM Satu Mare
CSM Satu Mare
0 : 0poluvreme 0:0
Grb tima Bihor Oradea
Bihor Oradea

CSM Satu Mare protiv Bihor Oradea: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

CSM Satu Mare je igrao protiv Bihor Oradea u ligi Liga II (Rumunija). Utakmica je odigrana 22. avgust 2026.. Stadion: Stadionul Daniel Prodan. Konačan rezultat: 0:0.

Trenutna forma

CSM Satu Mare: 0-1-2, 0,33 bodova po utakmici. Bihor Oradea: 0-2-1, 0,67 bodova po utakmici.

Statistika golova

CSM Satu Mare postiže 0,33 i prima 1,67 golova po utakmici. Bihor Oradea postiže 0,67 i prima 1,33. Prosek lige: 2,56 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: CSM Satu Mare 33%, Bihor Oradea 67%. Over 2.5: CSM Satu Mare 0%, Bihor Oradea 0%. Nivo lige: BTTS 56%, Over 2.5 50%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: CSM Satu Mare 1,46, Bihor Oradea 1,62. Šutevi po utakmici: CSM Satu Mare 12,7, Bihor Oradea 14,7. Prosečan posed: CSM Satu Mare 49%, Bihor Oradea 47%.

Prvo i drugo poluvreme

CSM Satu Mare: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Bihor Oradea: vođstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 16-30 (1) za CSM Satu Mare i 0-15 (1) za Bihor Oradea. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Liga II: 2,56 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 50%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 5,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Bihor Oradea je u boljoj trenutnoj formi: u poslednjih pet utakmica osvojio je 6 bodova, uz jednu pobedu i tri remija, dok je CSM Satu Mare sakupio svega 2 boda bez ijedne pobede. Gosti su u tom periodu postigli 6 golova i primili 5, dok su domaći postigli samo 3, a primili čak 12, što jasno ukazuje na njihove probleme u odbrani. Na gostovanjima Bihor stvara i više prilika, u proseku upućuje 15 šuteva, od kojih je 5 u okvir gola, naspram 10, odnosno 3 šuta CSM-a, dok njegov prosečni xG iznosi 1,65, u poređenju sa 1,26 kod domaćina. Obe ekipe još nisu postigle gol u svojim utakmicama, Bihor kod kuće, a CSM u gostima, pa je remi i dalje realan, ali slaba serija Satu Marea i prednost gostiju u kreiranju prilika više ukazuju na ishod 2.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Jači signal ide u prilog opciji BTTS „Ne“, jer Bihor Oradea na gostovanjima u proseku nije postizao gol, a nijednom nije zatresao mrežu, što znači da je u 100% utakmica ostao bez pogotka. CSM Satu Mare takođe ima ograničenu efikasnost: u poslednjih 5 mečeva postizao je u proseku samo 0,6 golova, iako mu je xG iznosio 1,36. Domaćini su u tom periodu primali čak 2,4 gola po utakmici, pa Bihor može da iskoristi 1,28 xG i prosek od 5 udaraca u okvir gola, ali to ne mora da znači da će oba tima postići gol. Poslednji BTTS pokazatelji iznose 40% za CSM i 60% za Bihor, a s obzirom na izražen problem gostiju sa postizanjem golova na strani, verovatniji je scenario u kojem najmanje jedan tim neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Sezonski podaci oba tima za sada ukazuju na utakmice sa tačno dva gola: i CSM Satu Mare i Bihor Oradea imali su 100% utakmica sa manje od 2.5 i manje od 3.5 golova. Ipak, u poslednjih pet utakmica domaćin je primao čak 2,4 gola po meču, dok je Bihor postizao 1,2 gola, što povećava rizik od prelaska granice od 2.5. Istovremeno, samo 40% poslednjih utakmica CSM-a i 20% Bihorovih mečeva donelo je najmanje tri gola. Projektovani xG iznose 1,36 za domaćina i 1,28 za gosta u poslednjih pet nastupa, pa se očekuje oko 2-3 gola, a ne otvorena razmena koja bi dovela do četiri pogotka. Zbog toga je najjača opcija manje od 3.5 gola, uz podršku niskog istorijskog procenta utakmica sa četiri gola i umerene projekcije od 2,60 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači scenario je vođstvo Bihor Oradea na poluvremenu i zadržavanje prednosti do kraja, jer su gosti u poslednjih 5 utakmica u čak 60% slučajeva vodili posle prvog poluvremena i u tom periodu nisu primili nijedan gol. CSM Satu Mare je u istom periodu imao veoma slab početak: na poluvremenu je gubio u 60% utakmica, pre pauze postizao je samo 0,4 gola, a primao 1,4. Domaćin nije pobedio nijednu od poslednjih 5 utakmica, uz prosečno 0,6 postignutih i 2,4 primljenih golova, dok je Bihor postizao 1,2 gola i primao samo 1,0. Bihorov xG na gostovanjima iznosi 1,65, naspram 1,26 domaćina, a gosti u proseku upućuju 15 šuteva, u poređenju sa 9,5 ekipe CSM, što dodatno podržava varijantu 2/2. Iako je CSM dobio prvo poluvreme u obe dosadašnje utakmice kod kuće, trenutna forma i očigledno bolja odbrana Bihora govore u prilog preokretu ovog kratkoročnog trenda.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

46Posed (%)54
CSM Satu MareBihor Oradea
7Šutevi8
CSM Satu MareBihor Oradea
1Šutevi u okvir2
CSM Satu MareBihor Oradea
0.96xG1.12
CSM Satu MareBihor Oradea
4Korneri9
CSM Satu MareBihor Oradea
61Opasni napadi64
CSM Satu MareBihor Oradea
-1Prekršaji-1
CSM Satu MareBihor Oradea
-1Kartoni-1
CSM Satu MareBihor Oradea

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

CSM Satu MareBihor Oradea
0.33Postignuti golovi / utakmica0.67
CSM Satu MareBihor Oradea
1.67Primljeni golovi / utakmica1.33
CSM Satu MareBihor Oradea
49%Prosečan posed47%
CSM Satu MareBihor Oradea
3.33Šutevi u okvir / utakmica3.67
CSM Satu MareBihor Oradea

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.67Šutevi po utakmici14.67
CSM Satu MareBihor Oradea
3.33Šutevi u okvir3.67
CSM Satu MareBihor Oradea
2.6%Realizacija šuteva4.5%
CSM Satu MareBihor Oradea
49%Posed47%
CSM Satu MareBihor Oradea
1.46xG za1.62
CSM Satu MareBihor Oradea
1.37xG protiv1.36
CSM Satu MareBihor Oradea

Kvalitet šuta

CSM Satu Mare: UravnoteženBihor Oradea: Napadački
CSM Satu MareBihor Oradea
Preciznost (šutevi u okvir)26%25%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.100.18

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Bihor Oradea je 103% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.33 bodovi / utakmica - CSM Satu Mare · 0.67 bodovi / utakmica - Bihor Oradea

CSM Satu Mare
DLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W33% R67% P
Sezona (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.3Primljeni golovi: 1.7xG: 1.46xG protivnika: 1.37BTTS: 33%Over 2.5: 0%
Bihor Oradea
DLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W67% R33% P
Sezona (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.7Primljeni golovi: 1.3xG: 1.62xG protivnika: 1.36BTTS: 67%Over 2.5: 0%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Bihor Oradea je 103% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.33 golovi / utakmica - CSM Satu Mare · 0.67 golovi / utakmica - Bihor Oradea

Bihor Oradea je 26% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golovi / utakmica - CSM Satu Mare · 1.33 golovi / utakmica - Bihor Oradea

Napadački profil tima CSM Satu Mare: jako

CSM Satu Mare postiže gol u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok Bihor Oradea čuva Clean sheet u 0% (0 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Bihor Oradea: veoma jako

Bihor Oradea postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok CSM Satu Mare čuva Clean sheet u 0% (0 od 3 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)2
CSM Satu MareBihor Oradea
5Primljeni golovi (sezona)4
CSM Satu MareBihor Oradea
2Prosečno golova na utakmici2
CSM Satu MareBihor Oradea
1Postignuti golovi (poslednjih 5)2
CSM Satu MareBihor Oradea
5Primljeni golovi (poslednjih 5)4
CSM Satu MareBihor Oradea

Koliko često postižu najmanje...

33%1 gol67%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%2 gola0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%3 gola0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%4 gola0%
CSM Satu MareBihor Oradea

Koliko često primaju najmanje...

100%1 gol100%
CSM Satu MareBihor Oradea
67%2 gola33%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%3 gola0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%4 gola0%
CSM Satu MareBihor Oradea

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%BTTS u oba poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
CSM Satu MareBihor Oradea
33%BTTS – poslednjih 567%
CSM Satu MareBihor Oradea

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
CSM Satu MareBihor Oradea
67%Najmanje 2 gola pre poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea

2. poluvreme

33%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Bihor Oradea je 606% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.33 bodovi / utakmica - CSM Satu Mare · 2.33 bodovi / utakmica - Bihor Oradea

CSM Satu Mare — stanje na poluvremenu
0% vodi33% nerešeno67% gubi
Bihor Oradea — stanje na poluvremenu
67% vodi33% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.33Bodovi po utakmici (1. poluvreme)2.33
CSM Satu MareBihor Oradea
0.33Postignuti golovi (1. poluvreme)0.67
CSM Satu MareBihor Oradea
1.33Primljeni golovi (1. poluvreme)0
CSM Satu MareBihor Oradea
1.67Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.67
CSM Satu MareBihor Oradea
0%Clean sheet pre poluvremena100%
CSM Satu MareBihor Oradea
67%Bez gola pre poluvremena33%
CSM Satu MareBihor Oradea

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.67Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0
CSM Satu MareBihor Oradea
0Postignuti golovi (2. poluvreme)0
CSM Satu MareBihor Oradea
0.33Primljeni golovi (2. poluvreme)1.33
CSM Satu MareBihor Oradea
0.33Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.33
CSM Satu MareBihor Oradea
67%Clean sheet posle poluvremena0%
CSM Satu MareBihor Oradea
100%Bez gola posle poluvremena100%
CSM Satu MareBihor Oradea

CSM Satu Mare — rezultati drugog poluvremena

0% W67% R33% P
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.33
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-1.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Bihor Oradea — rezultati drugog poluvremena

0% W0% R100% P
7
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+1.3

Prima 1.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

CSM Satu Mare — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.330.67
Postignuti golovi / utakmica0.30.0
Primljeni golovi / utakmica1.30.3
Prosečno golova na utakmici1.70.3
1 gol100%33%
2 gola67%0%
3 gola0%0%
Clean sheet0%67%
Bez gola67%100%
Gol-razlika-3-1
Poluvreme: 0% vodi - 33% nerešeno - 67% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 67% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Bihor Oradea — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.330.00
Postignuti golovi / utakmica0.70.0
Primljeni golovi / utakmica0.01.3
Prosečno golova na utakmici0.71.3
1 gol67%100%
2 gola0%33%
3 gola0%0%
Clean sheet100%0%
Bez gola33%100%
Gol-razlika+2-4
Poluvreme: 67% vodi - 33% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 0% nerešeno - 100% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

CSM Satu Mare
PostigliPrimili
0
1
0-15
1
1
16-30
0
2
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

Bihor Oradea
PostigliPrimili
1
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
3
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.8 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
78%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+150%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
22%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
22%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 5 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

CSM Satu Mare

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.09
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-1.43
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-1.13
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.30
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
23%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
149%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Bihor Oradea

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.26
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.92
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.95
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.03
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
60%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
92%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.7
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Liga II.

Timovi u odnosu na ligu

CSM Satu MareLigaBihor Oradea
Prosečno golova na utakmici 2.002.56 2.00
Oba tima su postigla gol 33%56% 67%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 0%50% 0%
Clean sheet 0%24% 0%
Gol pre poluvremena 100%76% 67%
Gol posle poluvremena 33%82% 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.56
Prosečan broj golova po utakmici
56%
Oba tima su postigla gol
50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.44
Domaći golovi / utakmica
1.12
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće odbrane
+15%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
76%
1 gol
29%
2 gola
6%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
82%
1 gol
41%
2 gola
21%
3 gola
0%
4 gola

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: CSM Satu Mare 0 - 0 - 1 Bihor Oradea. Prosečan broj golova 5.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

CSM Satu Mare
1 : 4
Bihor Oradea

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice CSM Satu Mare protiv Bihor Oradea?

Utakmica lige Liga II završena je rezultatom CSM Satu Mare 0:0 Bihor Oradea. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice CSM Satu Mare protiv Bihor Oradea?

CSM Satu Mare prosečno postiže 0,33 golova po utakmici, a Bihor Oradea 0,67. Prosek lige Liga II iznosi 2,56 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica tima CSM Satu Mare i 67% utakmica tima Bihor Oradea.

Kakva je trenutna forma timova CSM Satu Mare i Bihor Oradea?

U poslednjih pet utakmica, CSM Satu Mare ima 0 pobeda, 1 remija i 2 poraza (0,33 bodova po utakmici). Bihor Oradea ima 0 pobeda, 2 remija i 1 poraza (0,67 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice CSM Satu Mare protiv Bihor Oradea?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice CSM Satu Mare protiv Bihor Oradea. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.