Argentina - Prim B NacionalEstadio Abel SastrePodaci ažurirani na dan 31. avgust 2026.

Deportivo Madryn - Club Atlético Mitre: statistika utakmice

Deportivo Madryn protiv Club Atlético Mitre: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Deportivo Madryn je igrao protiv Club Atlético Mitre u ligi Prim B Nacional (Argentina). Utakmica je odigrana 21. avgust 2026.. Stadion: Estadio Abel Sastre. Konačan rezultat: 4:0.

Trenutna forma

Deportivo Madryn: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici. Club Atlético Mitre: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Deportivo Madryn postiže 1,33 i prima 1,00 golova po utakmici. Club Atlético Mitre postiže 1,00 i prima 1,16. Prosek lige: 1,94 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Deportivo Madryn 58%, Club Atlético Mitre 52%. Over 2.5: Deportivo Madryn 54%, Club Atlético Mitre 40%. Nivo lige: BTTS 40%, Over 2.5 32%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Deportivo Madryn 1,15, Club Atlético Mitre 1,32. Šutevi po utakmici: Deportivo Madryn 9,2, Club Atlético Mitre 10,0. Prosečan posed: Deportivo Madryn 52%, Club Atlético Mitre 51%.

Prvo i drugo poluvreme

Deportivo Madryn: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,71. Club Atlético Mitre: vođstvo na poluvremenu 16%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (11) za Deportivo Madryn i 46-60 (6) za Club Atlético Mitre. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Prim B Nacional: 1,94 golova po utakmici, BTTS 40%, Over 2.5 32%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosek golova 4,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Deportivo Madryn ima izraženije adute na svom terenu: tamo u proseku postiže 1,45 gola i prima samo 0,91, dok Mitre na gostovanjima postiže 0,83 gola po meču i dozvoljava protivnicima 1,25 gola. Domaćin češće kontroliše igru, uz 59% poseda lopte i 11,55 šuteva po utakmici, naspram 47% poseda i 9,25 šuteva gostiju. Kvalitet prilika takođe blago ide u prilog Madrynu, čiji domaći xG iznosi 1,29, dok Mitre na gostovanjima protivnicima dopušta xG od 1,52. Gosti su, međutim, neporaženi u poslednjih pet mečeva, od kojih su tri dobili, a u tom periodu primili su samo 2 gola, što znatno povećava verovatnoću remija. Uprkos dobroj trenutnoj seriji Mitrea, njegovih svega 8% pobeda na gostovanjima i 33% utakmica bez postignutog gola ukazuju na umerenu prednost domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Scenario u kojem obe ekipe postižu gol nije verovatniji, jer Deportivo Madryn ove sezone ima BTTS procenat od 46%, a Mitre 58%, dok ligaški prosek iznosi svega 40%. U poslednjih pet utakmica obe ekipe su zabeležile BTTS u samo 40% mečeva, a Mitre je u tom periodu primio samo 2 gola, odnosno 0,4 po utakmici. Gosti ove sezone postižu svega 0,83 gola po meču i nisu postigli pogodak u 33% utakmica, što povećava rizik da neće uzvratiti golom. Madryn je sačuvao svoju mrežu u 38% utakmica, dok je Mitre to učinio u 33%, a nizak ligaški prosek od 1,94 gola dodatno ide u prilog ishodu u kojem najmanje jedna ekipa ne postiže gol. Iako domaćini u poslednje vreme postižu 1,4 gola po utakmici, defanzivna forma Mitrea i njihovih 1,13 primljenog xG-a u poslednjih pet kola idu u prilog tipu BTTS ne.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Profil takmičenja jasno pogoduje malom broju golova: prosek cele lige iznosi samo 1.94 gola, a svega 32% utakmica završava se sa više od 2.5 gola. Deportivo Madryn kod kuće prima u proseku 1.08 gola, dok Mitre u gostima postiže svega 0.83, što projekciju golova gostiju ograničava na 0.88. U poslednjih pet utakmica oba tima su se posebno dobro branila, pošto je Madryn primio 4 gola, a Mitre samo 2, odnosno 0.8 i 0.4 po utakmici. Granica od 3.5 golova nije premašena u 77% utakmica domaćina i 83% utakmica gostiju, pri čemu nijedan tim ove sezone nije odigrao utakmicu sa više od 4 gola. Zato manje od 3.5 golova ima najčvršću potporu i u defanzivnoj formi i u dugoročnom rasporedu rezultata.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najizgledniji scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda Deportivo Madryn na kraju utakmice, jer su oba tima imala nerešen rezultat posle prvog poluvremena u 80% svojih poslednjih pet mečeva. Domaćini u toj seriji nisu postigli nijedan gol pre odmora, a prosečan broj golova u njihovim prvim poluvremenima iznosio je svega 0,2, što jasno ukazuje na oprezan početak. Ipak, posle promene strana Madryn pokazuje prednost: postiže prosečno 0,85 golova i prima samo 0,31, dok Mitre postiže 0,50 gola, a dozvoljava 0,58. Tokom cele sezone domaćini su pobedili u 38% utakmica, naspram svega 8% kod Mitrea, dok njihov prosečni xG iznosi 1,38, u poređenju sa 1,16 kod gostiju. Mitreov adut su niz bez poraza i 60% pobeda u poslednjih pet mečeva, zbog čega konačni remi i pobeda gostiju ostaju važne alternative, ali profil drugih poluvremena daje prednost Madrynovom preokretu posle odmora.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
3 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

66Posed (%)34
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
12Šutevi12
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
9Šutevi u okvir6
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1.81xG1.58
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
3Korneri4
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
56Opasni napadi55
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
8Prekršaji12
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0Kartoni3
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Profil pre utakmicešta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1.33Postignuti golovi / utakmica1
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1Primljeni golovi / utakmica1.16
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
52%Prosečan posed51%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
3.04Šutevi u okvir / utakmica3.52
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Statistika timovako je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9.21Šutevi po utakmici9.96
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
3.04Šutevi u okvir3.52
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
14.5%Realizacija šuteva10%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
52%Posed51%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1.15xG za1.32
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1.54xG protiv1.34
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Kvalitet šuta

Deportivo Madryn: Efikasna realizacijaClub Atlético Mitre: Uravnotežen
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
Preciznost (šutevi u okvir)33%35%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.440.28

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma timako je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Club Atlético Mitre je 22% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.8 bodovi / utakmica - Deportivo Madryn · 2.2 bodovi / utakmica - Club Atlético Mitre

Deportivo Madryn
DDWWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
38% W42% R21% P
Sezona (P-N-I)
9-10-5
1.54 bodovi / utakmica · gol-razlika +8
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-3-0
1.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-4-2
Poslednjih 5 kod kuće
2-2-1
DDWLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 0.8xG: 1.04xG protivnika: 1.60BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Club Atlético Mitre
WDWWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
24% W44% R32% P
Sezona (P-N-I)
6-11-8
1.16 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-7-4
Poslednjih 5 u gostima
1-1-3
DLLLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.4xG: 1.46xG protivnika: 1.27BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Golovikako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Deportivo Madryn je 33% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.33 golovi / utakmica - Deportivo Madryn · 1 golovi / utakmica - Club Atlético Mitre

Deportivo Madryn je 16% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Deportivo Madryn · 1.16 golovi / utakmica - Club Atlético Mitre

Napadački profil tima Deportivo Madryn: jako

Deportivo Madryn postiže gol u 71% utakmica (17 od 24 utakmica), dok Club Atlético Mitre čuva Clean sheet u 36% (9 od 25 utakmica).

Napadački profil tima Club Atlético Mitre: jako

Club Atlético Mitre postiže gol u 72% utakmica (18 od 25 utakmica), dok Deportivo Madryn čuva Clean sheet u 29% (7 od 24 utakmica).

32Postignuti golovi (sezona)25
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
24Primljeni golovi (sezona)29
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
2.33Prosečno golova na utakmici2.16
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
7Postignuti golovi (poslednjih 5)6
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
4Primljeni golovi (poslednjih 5)2
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Koliko često postižu najmanje...

71%1 gol72%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
50%2 gola20%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
13%3 gola4%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0%4 gola4%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Koliko često primaju najmanje...

71%1 gol64%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
29%2 gola32%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0%3 gola20%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0%4 gola0%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

40%
Prosek lige

Obrasci golova

17%BTTS na poluvremenu16%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
8%BTTS u oba poluvremena0%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
25%Postigli gol u oba poluvremena16%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS28%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
4%Najmanje 3 gola bez BTTS12%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
40%BTTS – poslednjih 540%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

54%Najmanje 1 gol pre poluvremena68%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
29%Najmanje 2 gola pre poluvremena32%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
8%Najmanje 3 gola pre poluvremena4%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

2. poluvreme

75%Najmanje 1 gol posle poluvremena76%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
46%Najmanje 2 gola posle poluvremena28%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
17%Najmanje 3 gola posle poluvremena8%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Poluvremena utakmicekada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Deportivo Madryn je 60% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.54 bodovi / utakmica - Deportivo Madryn · 0.96 bodovi / utakmica - Club Atlético Mitre

Deportivo Madryn — stanje na poluvremenu
33% vodi54% nerešeno13% gubi
Club Atlético Mitre — stanje na poluvremenu
16% vodi48% nerešeno36% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.54Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.96
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0.63Postignuti golovi (1. poluvreme)0.32
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0.29Primljeni golovi (1. poluvreme)0.72
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0.92Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.04
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
71%Clean sheet pre poluvremena48%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
58%Bez gola pre poluvremena68%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.13Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.68
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0.71Postignuti golovi (2. poluvreme)0.68
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
0.71Primljeni golovi (2. poluvreme)0.44
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
1.42Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.12
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
42%Clean sheet posle poluvremena64%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre
46%Bez gola posle poluvremena44%
Deportivo MadrynClub Atlético Mitre

Deportivo Madryn — rezultati drugog poluvremena

21% W50% R29% P
37
Bodovi na poluvremenu
15
Golovi na poluvremenu
+8
Gol-razlika (1. poluvreme)
27
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.54
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti115%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Club Atlético Mitre — rezultati drugog poluvremena

44% W36% R20% P
24
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
-10
Gol-razlika (1. poluvreme)
42
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.96
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti150%

Vodi na poluvremenu u 16% utakmica i pobeđuje u 24%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Deportivo Madryn — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.802.20
Postignuti golovi / utakmica0.01.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosečno golova na utakmici0.22.0
1 gol20%80%
2 gola0%60%
3 gola0%40%
Clean sheet80%60%
Bez gola100%20%
Gol-razlika-1+4
Poluvreme: 0% vodi - 80% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Club Atlético Mitre — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.402.20
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.0
Prosečno golova na utakmici1.00.6
1 gol60%60%
2 gola40%0%
3 gola0%0%
Clean sheet60%100%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+1+3
Poluvreme: 20% vodi - 80% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutimakada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Deportivo Madryn
PostigliPrimili
3
4
0-15
6
3
16-30
6
0
31-45
5
8
46-60
1
5
61-75
11
4
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 46-60 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +7 - dobija u završnici.

Club Atlético Mitre
PostigliPrimili
2
2
0-15
5
11
16-30
1
5
31-45
6
2
46-60
5
3
61-75
6
6
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (6 goals). Najviše primaju u 16-30 (11). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timovašta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.25
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
116%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
55%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+78%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
51%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
8%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 13 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Deportivo Madryn

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.39
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.72
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-9.1 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.18
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.54
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
113%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
133%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.26
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
34% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
34%

Club Atlético Mitre

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.02
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.14
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.32
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
133%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
98%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+1.04
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.4
Kasni golovi
24% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
24%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst ligeda li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Prim B Nacional.

Timovi u odnosu na ligu

Deportivo MadrynLigaClub Atlético Mitre
Prosečno golova na utakmici 2.331.94 2.16
Oba tima su postigla gol 58%40% 52%
Najmanje 3 gola (Over 2.5) 54%32% 40%
Clean sheet 29%38% 36%
Gol pre poluvremena 54%56% 68%
Gol posle poluvremena 75%71% 76%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.94
Prosečan broj golova po utakmici
40%
Oba tima su postigla gol
32%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheet
1.18
Domaći golovi / utakmica
0.75
Gostujući golovi / utakmica
+57%
Prednost domaćeg napada
+36%
Prednost domaće odbrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
56%
1 gol
22%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
28%
2 gola
8%
3 gola
2%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Deportivo MadrynGolJuan Ignacio PeinipilAsistencija: Nazareno Damián Solís
  2. Club Atlético MitreŽuti kartonFavio Cabral
  3. Club Atlético MitreCrveni kartonDaniel Alesandro Abello
  4. Deportivo MadrynIzmenaUšao: Alex Julián CossiIzašao: Leonardo Fabián Marinucci
  5. Deportivo MadrynGolNazareno Damián Solís
  6. Deportivo MadrynGolLuis Alberto SilbaAsistencija: Federico Recalde
  7. Deportivo MadrynGolFacundo GiacopuzziAsistencija: Diego Hermes Martínez
  8. Deportivo MadrynIzmenaUšao: Nicolás Darío OrtizIzašao: Facundo Giacopuzzi

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Prethodni duel: Deportivo Madryn 1 - 0 - 0 Club Atlético Mitre. Prosečan broj golova 4.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Deportivo Madryn protiv Club Atlético Mitre?

Utakmica lige Prim B Nacional završena je rezultatom Deportivo Madryn 4:0 Club Atlético Mitre. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Deportivo Madryn protiv Club Atlético Mitre?

Deportivo Madryn prosečno postiže 1,33 golova po utakmici, a Club Atlético Mitre 1,00. Prosek lige Prim B Nacional iznosi 1,94 golova, uz Over 2.5 u 32% utakmica. BTTS se javlja u 58% utakmica tima Deportivo Madryn i 52% utakmica tima Club Atlético Mitre.

Kakva je trenutna forma timova Deportivo Madryn i Club Atlético Mitre?

U poslednjih pet utakmica, Deportivo Madryn ima 2 pobeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici). Club Atlético Mitre ima 3 pobeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Deportivo Madryn protiv Club Atlético Mitre?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.