Deportivo Madryn protiv Estudiantes Caseros: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Deportivo Madryn je igrao protiv Estudiantes Caseros u ligi Prim B Nacional (Argentina). Utakmica je odigrana 21. mart 2026.. Konačan rezultat: 3:0.

Trenutna forma

Deportivo Madryn: 0-2-2, 0,50 bodova po utakmici. Estudiantes Caseros: 0-0-4, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Deportivo Madryn postiže 0,50 i prima 1,00 golova po utakmici. Estudiantes Caseros postiže 0,00 i prima 1,25. Prosek lige: 1,81 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Deportivo Madryn 50%, Estudiantes Caseros 0%. Over 2.5: Deportivo Madryn 25%, Estudiantes Caseros 0%. Nivo lige: BTTS 42%, Over 2.5 31%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Deportivo Madryn 0,94, Estudiantes Caseros 0,86. Šutevi po utakmici: Deportivo Madryn 7,8, Estudiantes Caseros 6,0. Prosečan posed: Deportivo Madryn 53%, Estudiantes Caseros 52%.

Prvo i drugo poluvreme

Deportivo Madryn: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,25. Estudiantes Caseros: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Deportivo Madryn i 0-15 (0) za Estudiantes Caseros. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Prim B Nacional: 1,81 golova po utakmici, BTTS 42%, Over 2.5 31%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

52Posed (%)48
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
7Šutevi19
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
4Šutevi u okvir5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1.04xG2.16
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
2Korneri8
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
45Opasni napadi88
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
15Prekršaji13
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
2Kartoni4
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.5Postignuti golovi / utakmica0
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1Primljeni golovi / utakmica1.25
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
53%Prosečan posed52%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1.75Šutevi u okvir / utakmica1.75
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

7.75Šutevi po utakmici6
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1.75Šutevi u okvir1.75
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
6.5%Realizacija šuteva0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
53%Posed52%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.94xG za0.86
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1.78xG protiv0.74
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Kvalitet šuta

Deportivo Madryn: UravnoteženEstudiantes Caseros: Uravnotežen
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
Preciznost (šutevi u okvir)23%29%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.14
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.290.00

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Deportivo Madryn
LDDL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W50% D50% L
Sezona (P-N-I)
0-2-2
0.50 bodovi / utakmica · gol-razlika -2
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-2
0.50 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.5Primljeni golovi: 1.0xG: 0.94xG protivnika: 1.78BTTS: 50%Over 2.5: 25%
Estudiantes Caseros
LLLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-4
0.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -5
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-0-4
0.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-2
Poslednjih 5 u gostima
0-0-2
LL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 1.3xG: 0.86xG protivnika: 0.74BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Deportivo Madryn je 25% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Deportivo Madryn · 1.25 golovi / utakmica - Estudiantes Caseros

Napadački profil tima Deportivo Madryn: veoma jako

Deportivo Madryn postiže gol u 50% utakmica (2 od 4 utakmica), dok Estudiantes Caseros čuva Clean sheet u 0% (0 od 4 utakmica).

Napadački profil tima Estudiantes Caseros: teže

Estudiantes Caseros postiže gol u 0% utakmica (0 od 4 utakmica), dok Deportivo Madryn čuva Clean sheet u 25% (1 od 4 utakmica).

2Postignuti golovi (sezona)0
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
4Primljeni golovi (sezona)5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1.5Prosečno golova na utakmici1.25
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
2Postignuti golovi (poslednjih 5)0
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
4Primljeni golovi (poslednjih 5)5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Koliko često postižu najmanje...

50%1 gol0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%2 gola0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%3 gola0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%4 gola0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Koliko često primaju najmanje...

75%1 gol100%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
25%2 gola25%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%3 gola0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%4 gola0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

42%
Prosek lige

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%BTTS u oba poluvremena0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

BTTS i broj golova

25%Najmanje 3 gola i BTTS0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
50%BTTS – poslednjih 50%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

Cela utakmica – poređenje timova (Over)

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena50%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena25%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

2. poluvreme

75%Najmanje 1 gol posle poluvremena50%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
25%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Deportivo Madryn je 150% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.25 bodovi / utakmica - Deportivo Madryn · 0.5 bodovi / utakmica - Estudiantes Caseros

Deportivo Madryn — stanje na poluvremenu
25% vodi50% nerešeno25% gubi
Estudiantes Caseros — stanje na poluvremenu
0% vodi50% nerešeno50% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.25Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.25Postignuti golovi (1. poluvreme)0
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.25Primljeni golovi (1. poluvreme)0.75
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.5Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.75
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
75%Clean sheet pre poluvremena50%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
75%Bez gola pre poluvremena100%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.5Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.25Postignuti golovi (2. poluvreme)0
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
0.75Primljeni golovi (2. poluvreme)0.5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.5
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
25%Clean sheet posle poluvremena50%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros
75%Bez gola posle poluvremena100%
Deportivo MadrynEstudiantes Caseros

Deportivo Madryn — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
5
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.25
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti0%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 0%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Estudiantes Caseros — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
2
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.50
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Deportivo Madryn — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.250.50
Postignuti golovi / utakmica0.30.3
Primljeni golovi / utakmica0.30.8
Prosečno golova na utakmici0.51.0
1 gol50%75%
2 gola0%25%
3 gola0%0%
Clean sheet75%25%
Bez gola75%75%
Gol-razlika0-2
Poluvreme: 25% vodi - 50% nerešeno - 25% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 50% nerešeno - 50% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Estudiantes Caseros — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.500.50
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.80.5
Prosečno golova na utakmici0.80.5
1 gol50%50%
2 gola25%0%
3 gola0%0%
Clean sheet50%50%
Bez gola100%100%
Gol-razlika-3-2
Poluvreme: 0% vodi - 50% nerešeno - 50% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 50% nerešeno - 50% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Deportivo Madryn
PostigliPrimili
1
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
2
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Estudiantes Caseros
PostigliPrimili
0
0
0-15
0
2
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
2
61-75
0
0
76-90

Najviše primaju u 16-30 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.38
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.9 : 0.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
76%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
25%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
50%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 2 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Deportivo Madryn

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.84
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.34
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.44
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.78
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
45%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
145%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
50% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

Estudiantes Caseros

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-1.37
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.86
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.51
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
0%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
112%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Prim B Nacional.

Timovi u odnosu na ligu

Deportivo MadrynLigaEstudiantes Caseros
Prosečno golova na utakmici▼ 1.501.81▼ 1.25
Oba tima su postigla gol▲ 50%42%▼ 0%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 25%31%▼ 0%
Clean sheet▼ 25%38%▼ 0%
Gol pre poluvremena▼ 50%60%▼ 50%
Gol posle poluvremena▲ 75%69%▼ 50%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.81
Prosečan broj golova po utakmici
42%
Oba tima su postigla gol
31%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheet
1.12
Domaći golovi / utakmica
0.69
Gostujući golovi / utakmica
+62%
Prednost domaćeg napada
+38%
Prednost domaće odbrane
+32%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
60%
1 gol
23%
2 gola
4%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
69%
1 gol
21%
2 gola
3%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Estudiantes CaserosŽuti kartonFacundo Ardiles
  2. Deportivo MadrynŽuti kartonAlejandro Gutiérrez
  3. Estudiantes CaserosŽuti kartonAndrés Berizovsky
  4. Deportivo MadrynGolYvo Nahuel Calleros RéboriAsistencija: Alejandro Gutiérrez
  5. Deportivo MadrynŽuti kartonMauricio Andrés Cuero Castillo
  6. Estudiantes CaserosŽuti kartonJuan Manuel Sánchez de León
  7. Deportivo MadrynGolNicolás ServettoAsistencija: Nazareno Damián Solís
  8. Estudiantes CaserosŽuti kartonYago Balthazar Bernardi Gutierrez
  9. Deportivo MadrynGolAlex Julián Cossi
  10. Deportivo MadrynIzmenaUšao: Gabriel Alejandro GudiñoIzašao: Mauricio Andrés Cuero Castillo
  11. Estudiantes CaserosIzmenaUšao: Alejandro Eduardo MeloIzašao: Jorge Iván Correa
  12. Estudiantes CaserosIzmenaUšao: Santiago CamachoIzašao: Tobias Salas

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Profil sudije

Sezonski proseci i raspodela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudija.

Lucas CavalleroVođene utakmice: 9
4,56Kartoni po utakmici
0Penali po utakmici
1 / X / 256%Pobede domaćina22%Nerešeno22%Pobede gostiju

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Deportivo Madryn protiv Estudiantes Caseros?

Utakmica lige Prim B Nacional završena je rezultatom Deportivo Madryn 3:0 Estudiantes Caseros. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Deportivo Madryn protiv Estudiantes Caseros?

Deportivo Madryn prosečno postiže 0,50 golova po utakmici, a Estudiantes Caseros 0,00. Prosek lige Prim B Nacional iznosi 1,81 golova, uz Over 2.5 u 31% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Deportivo Madryn i 0% utakmica tima Estudiantes Caseros.

Kakva je trenutna forma timova Deportivo Madryn i Estudiantes Caseros?

U poslednjih pet utakmica, Deportivo Madryn ima 0 pobeda, 2 remija i 2 poraza (0,50 bodova po utakmici). Estudiantes Caseros ima 0 pobeda, 0 remija i 4 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Deportivo Madryn protiv Estudiantes Caseros?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Deportivo Madryn protiv Estudiantes Caseros. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.