Albanija - SuperligaElbasan ArenaPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Dinamo Tirana - Teuta Durrës: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Dinamo Tirana protiv Teuta Durrës: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Dinamo Tirana igra protiv Teuta Durrës u ligi Superliga (Albanija). Utakmica je zakazana za 16. oktobar 2026.. Stadion: Elbasan Arena.

Trenutna forma

Dinamo Tirana: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici. Teuta Durrës: 5-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Dinamo Tirana postiže 1,67 i prima 1,00 golova po utakmici. Teuta Durrës postiže 2,00 i prima 0,33. Prosek lige: 2,80 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Dinamo Tirana 50%, Teuta Durrës 33%. Over 2.5: Dinamo Tirana 50%, Teuta Durrës 33%. Nivo lige: BTTS 63%, Over 2.5 53%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Dinamo Tirana 1,39, Teuta Durrës 1,68. Šutevi po utakmici: Dinamo Tirana 10,3, Teuta Durrës 13,3. Prosečan posed: Dinamo Tirana 63%, Teuta Durrës 55%.

Prvo i drugo poluvreme

Dinamo Tirana: vođstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 0,83. Teuta Durrës: vođstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (3) za Dinamo Tirana i 76-90+ (4) za Teuta Durrës. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Superliga: 2,80 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 53%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 0-2-2. Prosek golova 0,50, BTTS 0%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Dinamo TiranaTeuta Durrës
1.67Postignuti golovi / utakmica2
Dinamo TiranaTeuta Durrës
1Primljeni golovi / utakmica0.33
Dinamo TiranaTeuta Durrës
63%Prosečan posed55%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
3.83Šutevi u okvir / utakmica6.33
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

10.33Šutevi po utakmici13.33
Dinamo TiranaTeuta Durrës
3.83Šutevi u okvir6.33
Dinamo TiranaTeuta Durrës
16.1%Realizacija šuteva15%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
63%Posed55%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
1.39xG za1.68
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0.99xG protiv0.93
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Kvalitet šuta

Dinamo Tirana: Efikasna realizacijaTeuta Durrës: Efikasna realizacija
Dinamo TiranaTeuta Durrës
Preciznost (šutevi u okvir)37%47%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.130.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.440.32

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Teuta Durrës je 25% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.4 bodovi / utakmica - Dinamo Tirana · 3 bodovi / utakmica - Teuta Durrës

Dinamo Tirana
WWWWL
Raspodela sezonskih rezultata
67% W0% D33% L
Sezona (P-N-I)
4-0-2
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +4
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-1
LWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.49xG protivnika: 0.99BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Teuta Durrës
WWWWW
5 uzastopnih pobeda
Raspodela sezonskih rezultata
83% W17% D0% L
Sezona (P-N-I)
5-1-0
2.67 bodovi / utakmica · gol-razlika +10
Poslednjih 5 (P-N-I)
5-0-0
3.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-0
Poslednjih 5 u gostima
2-1-0
DWW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 0.4xG: 1.59xG protivnika: 0.99BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Teuta Durrës je 20% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.67 golovi / utakmica - Dinamo Tirana · 2 golovi / utakmica - Teuta Durrës

Teuta Durrës je 203% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Dinamo Tirana · 0.33 golovi / utakmica - Teuta Durrës

Napadački profil tima Dinamo Tirana: neujednačeno

Dinamo Tirana postiže gol u 67% utakmica (4 od 6 utakmica), dok Teuta Durrës čuva Clean sheet u 67% (4 od 6 utakmica).

Napadački profil tima Teuta Durrës: veoma jako

Teuta Durrës postiže gol u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Dinamo Tirana čuva Clean sheet u 17% (1 od 6 utakmica).

10Postignuti golovi (sezona)12
Dinamo TiranaTeuta Durrës
6Primljeni golovi (sezona)2
Dinamo TiranaTeuta Durrës
2.67Prosečno golova na utakmici2.33
Dinamo TiranaTeuta Durrës
10Postignuti golovi (poslednjih 5)12
Dinamo TiranaTeuta Durrës
5Primljeni golovi (poslednjih 5)2
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol83%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
50%2 gola83%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
33%3 gola33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
17%4 gola0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Koliko često primaju najmanje...

83%1 gol33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
17%2 gola0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0%3 gola0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0%4 gola0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
17%BTTS u oba poluvremena0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
50%Postigli gol u oba poluvremena50%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
60%BTTS – poslednjih 540%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

83%Najmanje 1 gol pre poluvremena83%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
50%Najmanje 2 gola pre poluvremena33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
17%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

2. poluvreme

67%Najmanje 1 gol posle poluvremena67%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
33%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena17%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Teuta Durrës je 117% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodovi / utakmica - Dinamo Tirana · 2.17 bodovi / utakmica - Teuta Durrës

Dinamo Tirana — stanje na poluvremenu
17% vodi50% nerešeno33% gubi
Teuta Durrës — stanje na poluvremenu
67% vodi17% nerešeno17% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)2.17
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0.83Postignuti golovi (1. poluvreme)1
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0.83Primljeni golovi (1. poluvreme)0.17
Dinamo TiranaTeuta Durrës
1.67Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.17
Dinamo TiranaTeuta Durrës
17%Clean sheet pre poluvremena83%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
50%Bez gola pre poluvremena33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Posle poluvremena (2. poluvreme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0.83Postignuti golovi (2. poluvreme)1
Dinamo TiranaTeuta Durrës
0.17Primljeni golovi (2. poluvreme)0.17
Dinamo TiranaTeuta Durrës
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.17
Dinamo TiranaTeuta Durrës
83%Clean sheet posle poluvremena83%
Dinamo TiranaTeuta Durrës
33%Bez gola posle poluvremena33%
Dinamo TiranaTeuta Durrës

Dinamo Tirana — rezultati drugog poluvremena

50% W50% D0% L
6
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti394%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobeđuje u 67%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.7

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Teuta Durrës — rezultati drugog poluvremena

50% W50% D0% L
13
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.17
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti124%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobeđuje u 83%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Dinamo Tirana — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.202.20
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.80.2
Prosečno golova na utakmici1.81.2
1 gol80%80%
2 gola60%40%
3 gola20%0%
Clean sheet20%80%
Bez gola40%20%
Gol-razlika+1+4
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Teuta Durrës — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.402.20
Postignuti golovi / utakmica1.21.2
Primljeni golovi / utakmica0.20.2
Prosečno golova na utakmici1.41.4
1 gol100%80%
2 gola40%40%
3 gola0%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+5+5
Poluvreme: 80% vodi - 0% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Dinamo Tirana
PostigliPrimili
1
2
0-15
2
2
16-30
2
1
31-45
1
1
46-60
1
0
61-75
3
0
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.

Teuta Durrës
PostigliPrimili
2
1
0-15
1
0
16-30
3
0
31-45
1
0
46-60
1
1
61-75
4
0
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +4 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.50
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
89%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
42%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-80%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
56%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Dinamo Tirana

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.40
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.27
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.28
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.01
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
111%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
77%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.40
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
30% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
30%

Teuta Durrës

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.75
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.92
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.32
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.60
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
154%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
22%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.33
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Superliga.

Timovi u odnosu na ligu

Dinamo TiranaLigaTeuta Durrës
Prosečno golova na utakmici▼ 2.672.80▼ 2.33
Oba tima su postigla gol▼ 50%63%▼ 33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 50%53%▼ 33%
Clean sheet▼ 17%20%▲ 67%
Gol pre poluvremena▲ 83%77%▲ 83%
Gol posle poluvremena▼ 67%77%▼ 67%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.80
Prosečan broj golova po utakmici
63%
Oba tima su postigla gol
53%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheet
1.50
Domaći golovi / utakmica
1.30
Gostujući golovi / utakmica
+15%
Prednost domaćeg napada
+13%
Prednost domaće odbrane
+7%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
43%
2 gola
17%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
47%
2 gola
10%
3 gola
7%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (4): Dinamo Tirana 0 - 2 - 2 Teuta Durrës. Prosečan broj golova 0.50, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

KS Dinamo Tirana
0 : 1
KS Teuta Durrës
KS Teuta Durrës
0 : 0
KS Dinamo Tirana
KS Dinamo Tirana
0 : 0
KS Teuta Durrës
KS Teuta Durrës
1 : 0
KS Dinamo Tirana

Česta pitanja

Kada igraju Dinamo Tirana i Teuta Durrës?

Dinamo Tirana igra protiv Teuta Durrës 16. oktobar 2026. u ligi Superliga, na stadionu Elbasan Arena. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Dinamo Tirana i Teuta Durrës?

U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Dinamo Tirana je pobedio 0 puta, Teuta Durrës 2 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 0,50 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Dinamo Tirana protiv Teuta Durrës?

Dinamo Tirana prosečno postiže 1,67 golova po utakmici, a Teuta Durrës 2,00. Prosek lige Superliga iznosi 2,80 golova, uz Over 2.5 u 53% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Dinamo Tirana i 33% utakmica tima Teuta Durrës.

Kakva je trenutna forma timova Dinamo Tirana i Teuta Durrës?

U poslednjih pet utakmica, Dinamo Tirana ima 4 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici). Teuta Durrës ima 5 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Dinamo Tirana protiv Teuta Durrës?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Dinamo Tirana protiv Teuta Durrës. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.