Kina - China League OnePodaci ažurirani na dan 21. oktobar 2026.

Dongguan United - Nanjing City: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Dongguan United protiv Nanjing City: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Dongguan United igra protiv Nanjing City u ligi China League One (Kina). Utakmica je zakazana za 24. oktobar 2026..

Trenutna forma

Dongguan United: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Nanjing City: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Dongguan United postiže 0,96 i prima 2,19 golova po utakmici. Nanjing City postiže 0,81 i prima 1,37. Prosek lige: 2,65 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Dongguan United 56%, Nanjing City 52%. Over 2.5: Dongguan United 56%, Nanjing City 37%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 50%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Dongguan United 1,24, Nanjing City 1,24. Šutevi po utakmici: Dongguan United 10,5, Nanjing City 11,2. Prosečan posed: Dongguan United 44%, Nanjing City 44%.

Prvo i drugo poluvreme

Dongguan United: vođstvo na poluvremenu 15%, golovi u drugom poluvremenu 0,70. Nanjing City: vođstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (8) za Dongguan United i 31-45+ (7) za Nanjing City. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

China League One: 2,65 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 50%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosek golova 3,33, BTTS 100%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Dongguan UnitedNanjing City
0.96Postignuti golovi / utakmica0.81
Dongguan UnitedNanjing City
2.19Primljeni golovi / utakmica1.37
Dongguan UnitedNanjing City
44%Prosečan posed44%
Dongguan UnitedNanjing City
3.59Šutevi u okvir / utakmica2.78
Dongguan UnitedNanjing City

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

10.52Šutevi po utakmici11.15
Dongguan UnitedNanjing City
3.59Šutevi u okvir2.78
Dongguan UnitedNanjing City
9.2%Realizacija šuteva7.3%
Dongguan UnitedNanjing City
44%Posed44%
Dongguan UnitedNanjing City
1.24xG za1.24
Dongguan UnitedNanjing City
1.62xG protiv1.37
Dongguan UnitedNanjing City

Kvalitet šuta

Dongguan United: UravnoteženNanjing City: Uravnotežen
Dongguan UnitedNanjing City
Preciznost (šutevi u okvir)34%25%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.270.29

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Dongguan United
LDWLL
Raspodela sezonskih rezultata
11% W26% D63% L
Sezona (P-N-I)
3-7-17
0.59 bodovi / utakmica · gol-razlika -33
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-3-9
Poslednjih 5 kod kuće
1-1-3
LLLDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.8xG: 1.17xG protivnika: 2.34BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Nanjing City
LLLDW
Raspodela sezonskih rezultata
22% W26% D52% L
Sezona (P-N-I)
6-7-14
0.93 bodovi / utakmica · gol-razlika -15
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-4-8
Poslednjih 5 u gostima
0-2-3
DLLLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.08xG protivnika: 1.35BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Dongguan United je 19% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.96 golovi / utakmica - Dongguan United · 0.81 golovi / utakmica - Nanjing City

Nanjing City je 60% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.19 golovi / utakmica - Dongguan United · 1.37 golovi / utakmica - Nanjing City

Napadački profil tima Dongguan United: veoma jako

Dongguan United postiže gol u 67% utakmica (18 od 27 utakmica), dok Nanjing City čuva Clean sheet u 22% (6 od 27 utakmica).

Napadački profil tima Nanjing City: veoma jako

Nanjing City postiže gol u 67% utakmica (18 od 27 utakmica), dok Dongguan United čuva Clean sheet u 15% (4 od 27 utakmica).

26Postignuti golovi (sezona)22
Dongguan UnitedNanjing City
59Primljeni golovi (sezona)37
Dongguan UnitedNanjing City
3.15Prosečno golova na utakmici2.19
Dongguan UnitedNanjing City
5Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Dongguan UnitedNanjing City
14Primljeni golovi (poslednjih 5)9
Dongguan UnitedNanjing City

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol67%
Dongguan UnitedNanjing City
22%2 gola11%
Dongguan UnitedNanjing City
7%3 gola4%
Dongguan UnitedNanjing City
0%4 gola0%
Dongguan UnitedNanjing City

Koliko često primaju najmanje...

85%1 gol78%
Dongguan UnitedNanjing City
63%2 gola41%
Dongguan UnitedNanjing City
37%3 gola15%
Dongguan UnitedNanjing City
15%4 gola4%
Dongguan UnitedNanjing City

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

54%
Prosek lige

Obrasci golova

11%BTTS na poluvremenu19%
Dongguan UnitedNanjing City
4%BTTS u oba poluvremena0%
Dongguan UnitedNanjing City
7%Postigli gol u oba poluvremena7%
Dongguan UnitedNanjing City

BTTS i broj golova

41%Najmanje 3 gola i BTTS33%
Dongguan UnitedNanjing City
15%Najmanje 3 gola bez BTTS4%
Dongguan UnitedNanjing City
60%BTTS – poslednjih 540%
Dongguan UnitedNanjing City

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

81%Najmanje 1 gol pre poluvremena81%
Dongguan UnitedNanjing City
44%Najmanje 2 gola pre poluvremena30%
Dongguan UnitedNanjing City
15%Najmanje 3 gola pre poluvremena4%
Dongguan UnitedNanjing City

2. poluvreme

85%Najmanje 1 gol posle poluvremena74%
Dongguan UnitedNanjing City
41%Najmanje 2 gola posle poluvremena22%
Dongguan UnitedNanjing City
30%Najmanje 3 gola posle poluvremena7%
Dongguan UnitedNanjing City

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Nanjing City je 55% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.67 bodovi / utakmica - Dongguan United · 1.04 bodovi / utakmica - Nanjing City

Dongguan United — stanje na poluvremenu
15% vodi22% nerešeno63% gubi
Nanjing City — stanje na poluvremenu
22% vodi37% nerešeno41% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.67Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.04
Dongguan UnitedNanjing City
0.26Postignuti golovi (1. poluvreme)0.48
Dongguan UnitedNanjing City
1.22Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
Dongguan UnitedNanjing City
1.48Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.15
Dongguan UnitedNanjing City
30%Clean sheet pre poluvremena41%
Dongguan UnitedNanjing City
78%Bez gola pre poluvremena59%
Dongguan UnitedNanjing City

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.26Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1
Dongguan UnitedNanjing City
0.7Postignuti golovi (2. poluvreme)0.33
Dongguan UnitedNanjing City
0.96Primljeni golovi (2. poluvreme)0.7
Dongguan UnitedNanjing City
1.67Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.04
Dongguan UnitedNanjing City
41%Clean sheet posle poluvremena48%
Dongguan UnitedNanjing City
48%Bez gola posle poluvremena67%
Dongguan UnitedNanjing City

Dongguan United — rezultati drugog poluvremena

33% W26% D41% L
18
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
-26
Gol-razlika (1. poluvreme)
34
Bodovi u drugom poluvremenu
-7
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.67
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti73%

Vodi na poluvremenu u 15% utakmica i pobeđuje u 11%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Nanjing City — rezultati drugog poluvremena

22% W33% D44% L
28
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvreme)
27
Bodovi u drugom poluvremenu
-10
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.04
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobeđuje u 22%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Dongguan United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.201.40
Postignuti golovi / utakmica0.01.0
Primljeni golovi / utakmica1.21.6
Prosečno golova na utakmici1.22.6
1 gol80%100%
2 gola40%60%
3 gola0%60%
Clean sheet20%40%
Bez gola100%20%
Gol-razlika-6-3
Poluvreme: 0% vodi - 20% nerešeno - 80% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Nanjing City — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.61.2
Prosečno golova na utakmici0.81.6
1 gol60%80%
2 gola20%60%
3 gola0%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-2-4
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Dongguan United
PostigliPrimili
2
8
0-15
3
14
16-30
2
11
31-45
4
8
46-60
7
8
61-75
8
10
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 16-30 (14). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

Nanjing City
PostigliPrimili
2
4
0-15
4
7
16-30
7
7
31-45
4
6
46-60
3
5
61-75
2
8
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilans kasnih golova (76–90): -6 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.67
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
101%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
54%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+25%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
45%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Dongguan United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.85
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+2.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.28
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.57
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
68%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
178%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.21
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.4
Kasni golovi
31% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
31%

Nanjing City

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.13
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.43
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+3.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.43
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
0.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
66%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.13
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
9% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
9%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige China League One.

Timovi u odnosu na ligu

Dongguan UnitedLigaNanjing City
Prosečno golova na utakmici▲ 3.152.65▼ 2.19
Oba tima su postigla gol▲ 56%54%▼ 52%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 56%50%▼ 37%
Clean sheet▼ 15%27%▼ 22%
Gol pre poluvremena▲ 81%69%▲ 81%
Gol posle poluvremena▲ 85%74%• 74%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.65
Prosečan broj golova po utakmici
54%
Oba tima su postigla gol
50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.42
Domaći golovi / utakmica
1.23
Gostujući golovi / utakmica
+15%
Prednost domaćeg napada
+13%
Prednost domaće odbrane
+13%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
69%
1 gol
36%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
74%
1 gol
39%
2 gola
22%
3 gola
7%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (3): Dongguan United 0 - 1 - 2 Nanjing City. Prosečan broj golova 3.33, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

Nanjing City
3 : 1
Dongguan United
Nanjing City FC
1 : 1
Dongguan United FC
Dongguan United FC
1 : 3
Nanjing City FC

Česta pitanja

Kada igraju Dongguan United i Nanjing City?

Dongguan United igra protiv Nanjing City 24. oktobar 2026. u ligi China League One. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Dongguan United i Nanjing City?

U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Dongguan United je pobedio 0 puta, Nanjing City 2 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,33 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Dongguan United protiv Nanjing City?

Dongguan United prosečno postiže 0,96 golova po utakmici, a Nanjing City 0,81. Prosek lige China League One iznosi 2,65 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 56% utakmica tima Dongguan United i 52% utakmica tima Nanjing City.

Kakva je trenutna forma timova Dongguan United i Nanjing City?

U poslednjih pet utakmica, Dongguan United ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Nanjing City ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Dongguan United protiv Nanjing City?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.