Nemačka - 2. BundesligaPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Dynamo Dresden - Magdeburg: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Dynamo Dresden protiv Magdeburg: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Dynamo Dresden igra protiv Magdeburg u ligi 2. Bundesliga (Nemačka). Utakmica je zakazana za 18. oktobar 2026..

Trenutna forma

Dynamo Dresden: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici. Magdeburg: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Dynamo Dresden postiže 1,29 i prima 2,14 golova po utakmici. Magdeburg postiže 2,00 i prima 1,29. Prosek lige: 3,22 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Dynamo Dresden 71%, Magdeburg 43%. Over 2.5: Dynamo Dresden 71%, Magdeburg 71%. Nivo lige: BTTS 60%, Over 2.5 62%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Dynamo Dresden 1,39, Magdeburg 1,65. Šutevi po utakmici: Dynamo Dresden 12,3, Magdeburg 15,0. Prosečan posed: Dynamo Dresden 55%, Magdeburg 52%.

Prvo i drugo poluvreme

Dynamo Dresden: vođstvo na poluvremenu 43%, golovi u drugom poluvremenu 0,43. Magdeburg: vođstvo na poluvremenu 43%, golovi u drugom poluvremenu 0,86.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (3) za Dynamo Dresden i 0-15 (3) za Magdeburg. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

2. Bundesliga: 3,22 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 62%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosek golova 3,00, BTTS 100%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(2.33)
(3.68)
(2.67)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Dynamo DresdenMagdeburg
1.29Postignuti golovi / utakmica2
Dynamo DresdenMagdeburg
2.14Primljeni golovi / utakmica1.29
Dynamo DresdenMagdeburg
55%Prosečan posed52%
Dynamo DresdenMagdeburg
4.14Šutevi u okvir / utakmica5.71
Dynamo DresdenMagdeburg

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.29Šutevi po utakmici15
Dynamo DresdenMagdeburg
4.14Šutevi u okvir5.71
Dynamo DresdenMagdeburg
10.5%Realizacija šuteva13.3%
Dynamo DresdenMagdeburg
55%Posed52%
Dynamo DresdenMagdeburg
1.39xG za1.65
Dynamo DresdenMagdeburg
1.8xG protiv1.59
Dynamo DresdenMagdeburg

Kvalitet šuta

Dynamo Dresden: UravnoteženMagdeburg: Napadački
Dynamo DresdenMagdeburg
Preciznost (šutevi u okvir)34%38%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.110.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.35

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Magdeburg je 400% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.4 bodovi / utakmica - Dynamo Dresden · 2 bodovi / utakmica - Magdeburg

Dynamo Dresden
LLDLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
14% W29% D57% L
Sezona (P-N-I)
1-2-4
0.71 bodovi / utakmica · gol-razlika -6
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-2
Poslednjih 5 kod kuće
1-0-2
WLL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.4xG: 1.44xG protivnika: 1.97BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Magdeburg
WLWDW
Raspodela sezonskih rezultata
57% W14% D29% L
Sezona (P-N-I)
4-1-2
1.86 bodovi / utakmica · gol-razlika +5
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-1
Poslednjih 5 u gostima
1-1-1
WLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.6xG: 1.72xG protivnika: 1.43BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Magdeburg je 55% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.29 golovi / utakmica - Dynamo Dresden · 2 golovi / utakmica - Magdeburg

Magdeburg je 66% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.14 golovi / utakmica - Dynamo Dresden · 1.29 golovi / utakmica - Magdeburg

Napadački profil tima Dynamo Dresden: jako

Dynamo Dresden postiže gol u 86% utakmica (6 od 7 utakmica), dok Magdeburg čuva Clean sheet u 57% (4 od 7 utakmica).

Napadački profil tima Magdeburg: veoma jako

Magdeburg postiže gol u 100% utakmica (7 od 7 utakmica), dok Dynamo Dresden čuva Clean sheet u 14% (1 od 7 utakmica).

9Postignuti golovi (sezona)14
Dynamo DresdenMagdeburg
15Primljeni golovi (sezona)9
Dynamo DresdenMagdeburg
3.43Prosečno golova na utakmici3.29
Dynamo DresdenMagdeburg
8Postignuti golovi (poslednjih 5)10
Dynamo DresdenMagdeburg
12Primljeni golovi (poslednjih 5)3
Dynamo DresdenMagdeburg

Koliko često postižu najmanje...

86%1 gol100%
Dynamo DresdenMagdeburg
29%2 gola57%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%3 gola43%
Dynamo DresdenMagdeburg
0%4 gola0%
Dynamo DresdenMagdeburg

Koliko često primaju najmanje...

86%1 gol43%
Dynamo DresdenMagdeburg
71%2 gola29%
Dynamo DresdenMagdeburg
29%3 gola14%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%4 gola14%
Dynamo DresdenMagdeburg

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

43%BTTS na poluvremenu29%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%BTTS u oba poluvremena0%
Dynamo DresdenMagdeburg
29%Postigli gol u oba poluvremena43%
Dynamo DresdenMagdeburg

BTTS i broj golova

57%Najmanje 3 gola i BTTS29%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%Najmanje 3 gola bez BTTS43%
Dynamo DresdenMagdeburg
100%BTTS – poslednjih 540%
Dynamo DresdenMagdeburg

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena86%
Dynamo DresdenMagdeburg
57%Najmanje 2 gola pre poluvremena86%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%Najmanje 3 gola pre poluvremena14%
Dynamo DresdenMagdeburg

2. poluvreme

71%Najmanje 1 gol posle poluvremena86%
Dynamo DresdenMagdeburg
29%Najmanje 2 gola posle poluvremena29%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%Najmanje 3 gola posle poluvremena14%
Dynamo DresdenMagdeburg

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Magdeburg je 9% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.57 bodovi / utakmica - Dynamo Dresden · 1.71 bodovi / utakmica - Magdeburg

Dynamo Dresden — stanje na poluvremenu
43% vodi29% nerešeno29% gubi
Magdeburg — stanje na poluvremenu
43% vodi43% nerešeno14% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.57Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.71
Dynamo DresdenMagdeburg
0.86Postignuti golovi (1. poluvreme)1.14
Dynamo DresdenMagdeburg
0.86Primljeni golovi (1. poluvreme)0.86
Dynamo DresdenMagdeburg
1.71Prosečan broj golova (1. poluvreme)2
Dynamo DresdenMagdeburg
43%Clean sheet pre poluvremena57%
Dynamo DresdenMagdeburg
14%Bez gola pre poluvremena29%
Dynamo DresdenMagdeburg

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.43Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.86
Dynamo DresdenMagdeburg
0.43Postignuti golovi (2. poluvreme)0.86
Dynamo DresdenMagdeburg
1.29Primljeni golovi (2. poluvreme)0.43
Dynamo DresdenMagdeburg
1.71Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.29
Dynamo DresdenMagdeburg
29%Clean sheet posle poluvremena71%
Dynamo DresdenMagdeburg
71%Bez gola posle poluvremena29%
Dynamo DresdenMagdeburg

Dynamo Dresden — rezultati drugog poluvremena

0% W43% D57% L
11
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.57
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti33%

Vodi na poluvremenu u 43% utakmica i pobeđuje u 14%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Magdeburg — rezultati drugog poluvremena

57% W14% D29% L
12
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.71
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti133%

Vodi na poluvremenu u 43% utakmica i pobeđuje u 57%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.4

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Dynamo Dresden — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.600.40
Postignuti golovi / utakmica1.00.6
Primljeni golovi / utakmica0.81.6
Prosečno golova na utakmici1.82.2
1 gol100%80%
2 gola60%40%
3 gola20%20%
Clean sheet40%20%
Bez gola0%60%
Gol-razlika+1-5
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 40% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Magdeburg — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.802.00
Postignuti golovi / utakmica1.20.8
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosečno golova na utakmici1.61.0
1 gol80%80%
2 gola80%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+4+3
Poluvreme: 40% vodi - 60% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 20% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Dynamo Dresden
PostigliPrimili
3
3
0-15
1
2
16-30
2
1
31-45
0
0
46-60
2
3
61-75
1
6
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.

Magdeburg
PostigliPrimili
3
2
0-15
3
3
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
2
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.36
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.3 : 2.1
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
104%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
57%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-11%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
86%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Dynamo Dresden

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.41
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.44
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.10
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.34
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
74%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
145%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.31
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.4
Kasni golovi
11% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
11%

Magdeburg

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.65
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.9 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.35
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.30
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
135%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
74%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.14
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
14% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 2. Bundesliga.

Timovi u odnosu na ligu

Dynamo DresdenLigaMagdeburg
Prosečno golova na utakmici▲ 3.433.22• 3.29
Oba tima su postigla gol▲ 71%60%▼ 43%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 71%62%▲ 71%
Clean sheet▼ 14%22%▲ 57%
Gol pre poluvremena▲ 100%78%▲ 86%
Gol posle poluvremena▼ 71%81%▲ 86%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

3.22
Prosečan broj golova po utakmici
60%
Oba tima su postigla gol
62%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheet
1.75
Domaći golovi / utakmica
1.48
Gostujući golovi / utakmica
+18%
Prednost domaćeg napada
+15%
Prednost domaće odbrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
49%
2 gola
19%
3 gola
10%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
81%
1 gol
46%
2 gola
16%
3 gola
11%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Dynamo Dresden 1 - 0 - 1 Magdeburg. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 100% utakmica.

1. FC Magdeburg
1 : 2
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
1 : 2
1. FC Magdeburg

Česta pitanja

Kada igraju Dynamo Dresden i Magdeburg?

Dynamo Dresden igra protiv Magdeburg 18. oktobar 2026. u ligi 2. Bundesliga. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Dynamo Dresden i Magdeburg?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Dynamo Dresden je pobedio 1 puta, Magdeburg 1 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,00 golova, a oba tima su dala gol u 100% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Dynamo Dresden protiv Magdeburg?

Dynamo Dresden prosečno postiže 1,29 golova po utakmici, a Magdeburg 2,00. Prosek lige 2. Bundesliga iznosi 3,22 golova, uz Over 2.5 u 62% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica tima Dynamo Dresden i 43% utakmica tima Magdeburg.

Kakva je trenutna forma timova Dynamo Dresden i Magdeburg?

U poslednjih pet utakmica, Dynamo Dresden ima 0 pobeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici). Magdeburg ima 3 pobeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Dynamo Dresden protiv Magdeburg?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Dynamo Dresden protiv Magdeburg. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.