El Daklyeh FC - Pharco: statistika utakmice
El Daklyeh FC protiv Pharco: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
El Daklyeh FC je igrao protiv Pharco u ligi Second Division (Egipat). Utakmica je odigrana 4. septembar 2026.. Stadion: 30 June Air Defence Stadium. Konačan rezultat: 0:0.
Trenutna forma
El Daklyeh FC: 0-2-0, 1,00 bodova po utakmici. Pharco: 2-0-0, 3,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
El Daklyeh FC postiže 0,00 i prima 0,00 golova po utakmici. Pharco postiže 1,50 i prima 0,00. Prosek lige: 1,88 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: El Daklyeh FC 0%, Pharco 0%. Over 2.5: El Daklyeh FC 0%, Pharco 0%. Nivo lige: BTTS 40%, Over 2.5 32%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: El Daklyeh FC 0,61, Pharco 0,87. Šutevi po utakmici: El Daklyeh FC 1,5, Pharco 8,0. Prosečan posed: El Daklyeh FC 33%, Pharco 44%.
Prvo i drugo poluvreme
El Daklyeh FC: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Pharco: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (0) za El Daklyeh FC i 0-15 (1) za Pharco. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Second Division: 1,88 golova po utakmici, BTTS 40%, Over 2.5 32%.
Međusobni skor
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
El Daklyeh FC je u svom jedinom dosadašnjem meču kod kuće odigrao 0:0, sačuvao mrežu netaknutom, ali nije postigao gol uprkos 66% poseda lopte i prosečno 3 udarca u okvir gola. Pharco je pobedio u oba ligaška meča, nalazi se na drugom mestu i u gostima ima maksimalan učinak, uz prosečno 1 postignut gol po utakmici. Gosti, međutim, stvaraju prilike vredne svega 1,04 xG, dok istovremeno protivnicima dopuštaju čak 1,93 xG, što domaćinu može pružiti šanse uprkos njegovom niskom xG od 0,61 kod kuće. Poslednjih pet mečeva ukazuje na blagu prednost Pharco u pogledu forme, koje je osvojilo 9 bodova naspram 8 El Daklyeh, ali su domaćini u tom periodu primili svega 1 gol. Kombinacija veoma čvrste odbrane El Daklyeh i njihovih problema pred protivničkim golom sugeriše mali broj golova i remi.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Najjači signal ukazuje na BTTS Ne: oba tima su sačuvala mrežu u 100% dosadašnjih utakmica, a njihov BTTS procenat iznosi po 0%. El Daklyeh je u poslednjih 5 utakmica primio u proseku samo 0,2 gola i dozvolio protivnicima xG od 0,76, dok je Pharco u tom periodu primao 0,6 gola po meču. Ofanzivni potencijal domaćina je ograničen, jer njihov prosečni xG tokom cele sezone iznosi svega 0,69, a u poslednjih pet utakmica postizali su samo 0,8 gola po meču. Pharco stvara više prilika, sa xG od 1,06 u poslednjih pet nastupa, ali nailazi na odbranu domaćina koja je u tom periodu primila samo 1 gol. I liga pogoduje scenariju u kojem bar jedan tim ne postiže gol: BTTS se ovde ostvaruje u 40% utakmica, uz prosek od svega 1,85 gola po meču.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Profil utakmice je izrazito defanzivan: El Daklyeh je u poslednjih 5 mečeva primao u proseku samo 0.2 gola, a Pharco 0.6 gola. Domaćini su u tom periodu postizali 0.8 gola po utakmici, dok su gosti postizali 1.0, što ukazuje na ukupan rezultat bliži 1-2 gola nego na otvorenu utakmicu. Nijedan od poslednjih pet mečeva El Daklyeh nije prešao granicu od 2.5 gola, dok se kod Pharco to dogodilo u samo 20% utakmica. Prosek cele lige takođe iznosi svega 1.85 gola, a 85% utakmica završava se sa najmanje jednom utakmicom bez primljenog gola. xG iz poslednjih pet utakmica, koji iznosi 1.01 za domaćine i 1.06 za goste, ne daje osnovu za prognozu velikog broja golova, zbog čega je manje od 3.5 golova najjači izbor.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači scenario je nerešen rezultat na poluvremenu i nerešen rezultat na kraju utakmice, jer je El Daklyeh imao nerešen rezultat posle 45 minuta u 3 od poslednjih 5 utakmica, a Pharco u 2 od 5. Oba tima igraju oprezno pre odmora: domaćin je tada u proseku primao 0,0 golova, a gost 0,2, uz svega 0,6 postignutih golova po timu. U poslednjih pet utakmica El Daklyeh je beležio nerešene rezultate u 40% slučajeva, dok je Pharco, uprkos 60% pobeda, izgubio čak 40% utakmica, što umanjuje sigurnost u pobedu gostiju. Posle odmora domaćin je u proseku postizao 0,2 gola, a gost 0,4, dok su oba tima u tom delu igre imala gol-razliku od 0,0. Pored toga, liga je izrazito neefikasna, sa prosekom od 1,85 golova po utakmici i 85% utakmica bez primljenog gola, pa izjednačena i zatvorena utakmica ostaje najverovatniji scenario.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| El Daklyeh FC | Pharco | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 67% | 31% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.41 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.00 | 0.60 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Pharco je 200% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1 bodovi / utakmica - El Daklyeh FC · 3 bodovi / utakmica - Pharco
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
El Daklyeh FC postiže gol u 0% utakmica (0 od 2 utakmica), dok Pharco čuva Clean sheet u 100% (2 od 2 utakmica).
Pharco postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok El Daklyeh FC čuva Clean sheet u 100% (2 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - El Daklyeh FC
Over / Under - Pharco
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pharco je 100% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1 bodovi / utakmica - El Daklyeh FC · 2 bodovi / utakmica - Pharco
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
El Daklyeh FC — rezultati drugog poluvremena
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Pharco — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 100%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.0 | 0.0 |
| 1 gol | 0% | 0% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.5 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.5 | 1.0 |
| 1 gol | 50% | 50% |
| 2 gola | 0% | 50% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 50% | 50% |
| Gol-razlika | +1 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Bilans kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
El Daklyeh FC
Pharco
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Second Division.
Timovi u odnosu na ligu
| El Daklyeh FC | Liga | Pharco | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▼ 0.00 | 1.88 | ▼ 1.50 |
| Oba tima su postigla gol | ▼ 0% | 40% | ▼ 0% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 32% | ▼ 0% |
| Clean sheet | ▲ 100% | 40% | ▲ 100% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 0% | 48% | ▲ 50% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 0% | 72% | ▼ 50% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice El Daklyeh FC protiv Pharco?
Utakmica lige Second Division završena je rezultatom El Daklyeh FC 0:0 Pharco. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice El Daklyeh FC protiv Pharco?
El Daklyeh FC prosečno postiže 0,00 golova po utakmici, a Pharco 1,50. Prosek lige Second Division iznosi 1,88 golova, uz Over 2.5 u 32% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica tima El Daklyeh FC i 0% utakmica tima Pharco.
Kakva je trenutna forma timova El Daklyeh FC i Pharco?
U poslednjih pet utakmica, El Daklyeh FC ima 0 pobeda, 2 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Pharco ima 2 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice El Daklyeh FC protiv Pharco?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


