Uganda - Uganda Premier LeagueMutesa II Wankulukuku StadiumPodaci ažurirani na dan 13. oktobar 2026.

Express - UPDF: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Express protiv UPDF: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Express igra protiv UPDF u ligi Uganda Premier League (Uganda). Utakmica je zakazana za 15. oktobar 2026.. Stadion: Mutesa II Wankulukuku Stadium.

Trenutna forma

Express: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. UPDF: 1-2-1, 1,25 bodova po utakmici.

Statistika golova

Express postiže 0,60 i prima 0,80 golova po utakmici. UPDF postiže 0,50 i prima 0,50. Prosek lige: 2,05 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Express 20%, UPDF 25%. Over 2.5: Express 0%, UPDF 25%. Nivo lige: BTTS 37%, Over 2.5 40%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Express 1,44, UPDF 1,25. Šutevi po utakmici: Express 10,4, UPDF 6,8. Prosečan posed: Express 54%, UPDF 46%.

Prvo i drugo poluvreme

Express: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,40. UPDF: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (1) za Express i 16-30 (1) za UPDF. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Uganda Premier League: 2,05 golova po utakmici, BTTS 37%, Over 2.5 40%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosek golova 1,00, BTTS 0%.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.6Postignuti golovi / utakmica0.5
ExpressUPDF
0.8Primljeni golovi / utakmica0.5
ExpressUPDF
54%Prosečan posed46%
ExpressUPDF
3.4Šutevi u okvir / utakmica3.25
ExpressUPDF

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

10.4Šutevi po utakmici6.75
ExpressUPDF
3.4Šutevi u okvir3.25
ExpressUPDF
5.8%Realizacija šuteva7.4%
ExpressUPDF
54%Posed46%
ExpressUPDF
1.44xG za1.25
ExpressUPDF
1.44xG protiv1.2
ExpressUPDF

Kvalitet šuta

Express: UravnoteženUPDF: Uravnotežen
ExpressUPDF
Preciznost (šutevi u okvir)33%48%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.19
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.180.15

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

UPDF je 25% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1 bodovi / utakmica - Express · 1.25 bodovi / utakmica - UPDF

Express
LWLDD
Raspodela sezonskih rezultata
20% W40% D40% L
Sezona (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica · gol-razlika -1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-0
Poslednjih 5 kod kuće
1-1-0
WD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 0.8xG: 1.44xG protivnika: 1.44BTTS: 20%Over 2.5: 0%
UPDF
DLDW
Raspodela sezonskih rezultata
25% W50% D25% L
Sezona (P-N-I)
1-2-1
1.25 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-1
1.25 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-1
Poslednjih 5 u gostima
0-1-1
LD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.5Primljeni golovi: 0.5xG: 1.25xG protivnika: 1.20BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Express je 20% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.6 golovi / utakmica - Express · 0.5 golovi / utakmica - UPDF

UPDF je 60% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.8 golovi / utakmica - Express · 0.5 golovi / utakmica - UPDF

Napadački profil tima Express: teže

Express postiže gol u 40% utakmica (2 od 5 utakmica), dok UPDF čuva Clean sheet u 75% (3 od 4 utakmica).

Napadački profil tima UPDF: neujednačeno

UPDF postiže gol u 50% utakmica (2 od 4 utakmica), dok Express čuva Clean sheet u 40% (2 od 5 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)2
ExpressUPDF
4Primljeni golovi (sezona)2
ExpressUPDF
1.4Prosečno golova na utakmici1
ExpressUPDF
3Postignuti golovi (poslednjih 5)2
ExpressUPDF
4Primljeni golovi (poslednjih 5)2
ExpressUPDF

Koliko često postižu najmanje...

40%1 gol50%
ExpressUPDF
20%2 gola0%
ExpressUPDF
0%3 gola0%
ExpressUPDF
0%4 gola0%
ExpressUPDF

Koliko često primaju najmanje...

60%1 gol25%
ExpressUPDF
20%2 gola25%
ExpressUPDF
0%3 gola0%
ExpressUPDF
0%4 gola0%
ExpressUPDF

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

20%BTTS na poluvremenu25%
ExpressUPDF
0%BTTS u oba poluvremena0%
ExpressUPDF
0%Postigli gol u oba poluvremena0%
ExpressUPDF

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS25%
ExpressUPDF
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
ExpressUPDF
20%BTTS – poslednjih 525%
ExpressUPDF

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

60%Najmanje 1 gol pre poluvremena50%
ExpressUPDF
20%Najmanje 2 gola pre poluvremena25%
ExpressUPDF
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
ExpressUPDF

2. poluvreme

40%Najmanje 1 gol posle poluvremena25%
ExpressUPDF
20%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
ExpressUPDF
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
ExpressUPDF

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

UPDF je 150% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.6 bodovi / utakmica - Express · 1.5 bodovi / utakmica - UPDF

Express — stanje na poluvremenu
0% vodi60% nerešeno40% gubi
UPDF — stanje na poluvremenu
25% vodi75% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.6Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.5
ExpressUPDF
0.2Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
ExpressUPDF
0.6Primljeni golovi (1. poluvreme)0.25
ExpressUPDF
0.8Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.75
ExpressUPDF
40%Clean sheet pre poluvremena75%
ExpressUPDF
80%Bez gola pre poluvremena50%
ExpressUPDF

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.2Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.75
ExpressUPDF
0.4Postignuti golovi (2. poluvreme)0
ExpressUPDF
0.2Primljeni golovi (2. poluvreme)0.25
ExpressUPDF
0.6Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.25
ExpressUPDF
80%Clean sheet posle poluvremena75%
ExpressUPDF
80%Bez gola posle poluvremena100%
ExpressUPDF

Express — rezultati drugog poluvremena

20% W60% D20% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.60
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.4

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

UPDF — rezultati drugog poluvremena

0% W75% D25% L
6
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.50
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 25%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena0.0

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Express — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.2
Prosečno golova na utakmici0.80.6
1 gol60%40%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet40%80%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-2+1
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
UPDF — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.500.75
Postignuti golovi / utakmica0.50.0
Primljeni golovi / utakmica0.30.3
Prosečno golova na utakmici0.80.3
1 gol50%25%
2 gola25%0%
3 gola0%0%
Clean sheet75%75%
Bez gola50%100%
Gol-razlika+1-1
Poluvreme: 25% vodi - 75% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 75% nerešeno - 25% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Express
PostigliPrimili
0
2
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

UPDF
PostigliPrimili
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.20
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.6 : 0.7
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
59%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
23%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-17%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
20%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
30%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 3 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Express

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.20
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.84
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.64
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
50%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
95%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

UPDF

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.75
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.70
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
60%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
41%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.5
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Uganda Premier League.

Timovi u odnosu na ligu

ExpressLigaUPDF
Prosečno golova na utakmici▼ 1.402.05▼ 1.00
Oba tima su postigla gol▼ 20%37%▼ 25%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 0%40%▼ 25%
Clean sheet▲ 40%38%▲ 75%
Gol pre poluvremena▲ 60%56%▼ 50%
Gol posle poluvremena▼ 40%67%▼ 25%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.05
Prosečan broj golova po utakmici
37%
Oba tima su postigla gol
40%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheet
1.21
Domaći golovi / utakmica
0.84
Gostujući golovi / utakmica
+44%
Prednost domaćeg napada
+31%
Prednost domaće odbrane
+21%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
56%
1 gol
26%
2 gola
9%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
67%
1 gol
30%
2 gola
9%
3 gola
2%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (2): Express 2 - 0 - 0 UPDF. Prosečan broj golova 1.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.

UPDF
0 : 1
Express
Express
1 : 0
UPDF

Česta pitanja

Kada igraju Express i UPDF?

Express igra protiv UPDF 15. oktobar 2026. u ligi Uganda Premier League, na stadionu Mutesa II Wankulukuku Stadium. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni skor timova Express i UPDF?

U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Express je pobedio 2 puta, UPDF 0 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 1,00 golova, a oba tima su dala gol u 0% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Express protiv UPDF?

Express prosečno postiže 0,60 golova po utakmici, a UPDF 0,50. Prosek lige Uganda Premier League iznosi 2,05 golova, uz Over 2.5 u 40% utakmica. BTTS se javlja u 20% utakmica tima Express i 25% utakmica tima UPDF.

Kakva je trenutna forma timova Express i UPDF?

U poslednjih pet utakmica, Express ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). UPDF ima 1 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,25 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Express protiv UPDF?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Express protiv UPDF. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.