FC Cincinnati II - Philadelphia Union II: statistika utakmice
FC Cincinnati II protiv Philadelphia Union II: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
FC Cincinnati II je igrao protiv Philadelphia Union II u ligi MLS Next Pro (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 30. avgust 2026.. Stadion: Northern Kentucky University Stadium. Konačan rezultat: 2:3.
Trenutna forma
FC Cincinnati II: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici. Philadelphia Union II: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
FC Cincinnati II postiže 1,13 i prima 2,25 golova po utakmici. Philadelphia Union II postiže 1,25 i prima 1,50. Prosek lige: 3,30 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: FC Cincinnati II 54%, Philadelphia Union II 54%. Over 2.5: FC Cincinnati II 71%, Philadelphia Union II 54%. Nivo lige: BTTS 62%, Over 2.5 66%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: FC Cincinnati II 1,28, Philadelphia Union II 1,28. Šutevi po utakmici: FC Cincinnati II 10,1, Philadelphia Union II 10,6. Prosečan posed: FC Cincinnati II 43%, Philadelphia Union II 44%.
Prvo i drugo poluvreme
FC Cincinnati II: vođstvo na poluvremenu 13%, golovi u drugom poluvremenu 0,71. Philadelphia Union II: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,63.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (7) za FC Cincinnati II i 16-30 (8) za Philadelphia Union II. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
MLS Next Pro: 3,30 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 66%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 6 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-6. Prosek golova 2,67, BTTS 67%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Philadelphia Union II zauzima više mesto na tabeli, a u poslednjih pet utakmica osvojila je 7 bodova, dok je FC Cincinnati II osvojio svega 3. Domaćin je trenutno veoma slab u odbrani: u poslednjih pet mečeva primio je čak 18 golova, odnosno 3,6 po utakmici, uz 4 poraza u tih 5 nastupa. Cincinnati II doduše ima nešto bolji prosek postignutih golova kod kuće nego što ga rival ostvaruje na gostovanjima, 1,50 prema 1,25, kao i viši xG, 1,32 prema 1,15. Ipak, gosti bi trebalo da iskoriste nestabilnost domaćina, posebno imajući u vidu da su tokom cele sezone ostvarili 9 pobeda, dok je Cincinnati II zabeležio samo 5. Meč bi mogao da bude otvoren, jer Philadelphia Union II na gostovanjima protivnicima dopušta prosečan xG od 1,98 i sačuvala je mrežu netaknutom u svega 8% utakmica, ali su gosti ipak blagi favoriti.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Signal za golove oba tima dodatno pojačava trenutna forma: u poslednjih 5 utakmica i FC Cincinnati II i Philadelphia Union II imali su BTTS u 80% mečeva, u odnosu na ligaški prosek od 62%. Domaćini su u tom periodu postizali prosečno 1,6 golova, a primali čak 3,6, dok su gosti postizali 1,8 gola uz 2,6 primljenih. Philadelphia Union II ima samo 8% utakmica bez primljenog gola ove sezone, a njihov prosečni xGA iznosi visokih 1,98, što jasno ide u prilog golu Cincinnati. S druge strane, odbrana domaćina u proseku dozvoljava xGA od 1,43, dok su gosti, uprkos tome što u 42% utakmica ove sezone nisu postigli gol, trenutno znatno efikasniji i postigli su 9 golova u poslednjih pet nastupa. Sezonski BTTS pokazatelji od 58% za Cincinnati i 50% za Philadelphiju niži su od forme iz poslednjih nedelja, zbog čega je najverovatniji scenario da će oba tima postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najjači izbor je više od 1.5 gola, jer je Philadelphia u 92% utakmica ove sezone primila najmanje jedan gol, dok je FC Cincinnati II postigao gol u 75% mečeva. Oba tima takođe ulaze u meč u veoma otvorenoj formi: Cincinnati je primio 18 golova u poslednjih 5 nastupa, odnosno 3.6 po meču, dok je Philadelphia dozvolila 13 pogodaka, u proseku 2.6. U tih istih pet utakmica domaćin je u proseku postizao 1.6 golova, gosti 1.8, a ukupan broj golova bio je veći od 2.5 u 100% odnosno 80% mečeva. Ofanzivni potencijal potvrđuju i najnoviji prosečni xG podaci: 1.31 za Cincinnati i 1.51 za Philadelphiju, uz visoke vrednosti xG koje njihove odbrane dopuštaju, 2.15 odnosno 1.93. Granica od 1.5 pruža izraženiju sigurnosnu marginu nego više od 2.5 gola, iako prognoza od 3.3 gola ukazuje i na realnu mogućnost efikasnijeg meča.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Nerešen rezultat na poluvremenu je realan scenario, jer je FC Cincinnati II imao nerešen rezultat posle 45 minuta u 6 od 12 utakmica (50%), dok je prosek golova domaćina u prvom poluvremenu svega 1,25. Philadelphia Union II je češće loše počinjala, gubeći na poluvremenu u 55% gostujućih utakmica, ali poslednjih pet nastupa oba tima bilo je znatno otvorenije: domaćin je pre pauze primao prosečno 1,8 gola, a gosti čak 2,25. U drugom poluvremenu prednost prelazi na stranu Philadelphije, koja je u poslednjih pet utakmica postizala prosečno 1,0 gol i primala 0,75, dok je Cincinnati beležio prosek od 0,6 postignutih i 1,8 primljenih golova. Gosti su takođe u boljoj trenutnoj formi kada je reč o osvojenim bodovima, sa prosekom od 1,4 boda u poslednjih pet utakmica, naspram 0,6 kod domaćina. Zato je najverovatniji izjednačen rezultat na poluvremenu, a zatim rešavanje utakmice u korist Philadelphia Union II u drugom delu.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| FC Cincinnati II | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 36% | 38% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.13 | 0.12 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.31 | 0.31 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Philadelphia Union II je 133% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
0.6 bodovi / utakmica - FC Cincinnati II · 1.4 bodovi / utakmica - Philadelphia Union II
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Philadelphia Union II je 11% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.13 golovi / utakmica - FC Cincinnati II · 1.25 golovi / utakmica - Philadelphia Union II
Philadelphia Union II je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.25 golovi / utakmica - FC Cincinnati II · 1.5 golovi / utakmica - Philadelphia Union II
FC Cincinnati II postiže gol u 67% utakmica (16 od 24 utakmica), dok Philadelphia Union II čuva Clean sheet u 17% (4 od 24 utakmica).
Philadelphia Union II postiže gol u 67% utakmica (16 od 24 utakmica), dok FC Cincinnati II čuva Clean sheet u 13% (3 od 24 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - FC Cincinnati II
Over / Under - Philadelphia Union II
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Philadelphia Union II je 65% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.71 bodovi / utakmica - FC Cincinnati II · 1.17 bodovi / utakmica - Philadelphia Union II
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
FC Cincinnati II — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 13% utakmica i pobeđuje u 21%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Philadelphia Union II — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.8 | 1.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.8 | 2.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gola | 80% | 80% |
| 3 gola | 60% | 40% |
| Clean sheet | 20% | 0% |
| Bez gola | 40% | 80% |
| Gol-razlika | -4 | -6 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.8 | 0.6 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.6 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 80% | 60% |
| 3 gola | 40% | 0% |
| Clean sheet | 20% | 60% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | -5 | +1 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 16-30 (12). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.
Najopasniji minuti 16-30 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (9). Bilans kasnih golova (76–90): -4 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
FC Cincinnati II
Philadelphia Union II
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige MLS Next Pro.
Timovi u odnosu na ligu
| FC Cincinnati II | Liga | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | • 3.38 | 3.30 | ▼ 2.75 |
| Oba tima su postigla gol | ▼ 54% | 62% | ▼ 54% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 71% | 66% | ▼ 54% |
| Clean sheet | ▼ 13% | 21% | ▼ 17% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 83% | 76% | ▼ 71% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 88% | 84% | ▼ 71% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (6): FC Cincinnati II 0 - 0 - 6 Philadelphia Union II. Prosečan broj golova 2.67, oba tima su postigla gol u 67% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice FC Cincinnati II protiv Philadelphia Union II?
Utakmica lige MLS Next Pro završena je rezultatom FC Cincinnati II 2:3 Philadelphia Union II. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova FC Cincinnati II i Philadelphia Union II?
U poslednjih 6 međusobnih utakmica, FC Cincinnati II je pobedio 0 puta, Philadelphia Union II 6 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,67 golova, a oba tima su dala gol u 67% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice FC Cincinnati II protiv Philadelphia Union II?
FC Cincinnati II prosečno postiže 1,13 golova po utakmici, a Philadelphia Union II 1,25. Prosek lige MLS Next Pro iznosi 3,30 golova, uz Over 2.5 u 66% utakmica. BTTS se javlja u 54% utakmica tima FC Cincinnati II i 54% utakmica tima Philadelphia Union II.
Kakva je trenutna forma timova FC Cincinnati II i Philadelphia Union II?
U poslednjih pet utakmica, FC Cincinnati II ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici). Philadelphia Union II ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice FC Cincinnati II protiv Philadelphia Union II?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice FC Cincinnati II protiv Philadelphia Union II. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


