Forfar Athletic - Stirling Albion: statistika utakmice
Forfar Athletic protiv Stirling Albion: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Forfar Athletic je igrao protiv Stirling Albion u ligi League Two (Škotska). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Stadion: Station Park. Konačan rezultat: 3:0.
Trenutna forma
Forfar Athletic: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici. Stirling Albion: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici.
Statistika golova
Forfar Athletic postiže 1,00 i prima 0,50 golova po utakmici. Stirling Albion postiže 2,00 i prima 1,50. Prosek lige: 3,10 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Forfar Athletic 50%, Stirling Albion 50%. Over 2.5: Forfar Athletic 0%, Stirling Albion 50%. Nivo lige: BTTS 50%, Over 2.5 50%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Forfar Athletic 0,79, Stirling Albion 1,34. Šutevi po utakmici: Forfar Athletic 5,0, Stirling Albion 9,5. Prosečan posed: Forfar Athletic 64%, Stirling Albion 63%.
Prvo i drugo poluvreme
Forfar Athletic: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Stirling Albion: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,50.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Forfar Athletic i 16-30 (1) za Stirling Albion. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
League Two: 3,10 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 50%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 3-0-1. Prosek golova 3,50, BTTS 25%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Forfar Athletic ima prednost domaćeg terena: pobedio je u jedinom dosadašnjem meču kod kuće, nije primio gol i protivnicima je dozvolio svega 0,24 xG. Stirling Albion stvara više prilika na gostovanjima, uz prosečno 8 šuteva, 7 udaraca u okvir gola i 1,38 xG, ali je istovremeno izgubio 100% utakmica na strani. Odbrana gostiju ostaje očigledan problem, jer u proseku prima 3 gola na gostovanju, nijednom nije sačuvala mrežu i protivnicima dozvoljava 1,63 xG. Forfar kod kuće postiže samo 1 gol po meču uz 0,70 xG, zbog čega prednost domaćina nije velika, ali bi njihova znatno stabilnija odbrana trebalo da odluči meč u korist minimalne pobede.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Tip za BTTS – obe ekipe daju gol – pre svega podržava defanzivni profil Stirling Albiona, koji na gostovanjima prima u proseku 3,0 gola i nijednom nije sačuvao mrežu netaknutom. Forfar Athletic kod kuće postiže u proseku 2,0 gola, upućuje 5,0 preciznih udaraca po utakmici i trebalo bi da iskoristi činjenicu da rival dozvoljava veliki broj prilika. Gosti takođe imaju ofanzivne adute: postižu u proseku 2,0 gola, beleže 7,0 preciznih udaraca i xG od 1,38, dok aktuelni niz Forfara obuhvata čak 14 primljenih golova u 5 utakmica. Oprez je potreban jer se BTTS pojavio u samo 40% slučajeva u poslednjih pet mečeva oba tima, a Forfar je stvorio svega 0,72 xG. Uprkos tome, verovatniji je scenario u kojem obe strane postižu gol, jer slaba odbrana domaćina povećava šanse Stirlinga da zatrese mrežu, dok odbrana gostiju do sada redovno dozvoljava protivnicima da postižu golove.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Prognoza od 2.68 golova ukazuje na jasnu prednost scenarija sa najmanje dva gola. Forfar je u poslednjih pet utakmica primao prosečno 2.8 gola, što značajno povećava ofanzivni potencijal Stirlinga, koji je u istom periodu postizao 1.4 gola po utakmici. Domaćin je doduše postizao samo 1.0 gol po utakmici u poslednjih pet nastupa, ali je i Stirling protivnicima dozvoljavao prosečno 1.4 gola. Poslednje utakmice Forfara donosile su ukupno prosečno 3.8 gola, a utakmice Stirlinga 2.8, uz ligaški prosek od 3.1. Više od 1.5 je najjači izbor, jer čak i uz oprezniju procenu trenutnih xG vrednosti, koje iznose 0.72 za Forfar i 1.05 za Stirling, odbrana domaćina jasno povećava verovatnoću za najmanje dva gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najverovatniji ishod je nerešeno na poluvremenu i pobeda Stirling Albiona na kraju utakmice, jer su gosti u poslednjih 5 mečeva čak 40% puta bili nerešeni posle prvog poluvremena, dok je Forfar tada vodio u samo 40% utakmica. Nakon promene strana, Stirling je u proseku postizao 1,0 gol i osvajao druga poluvremena u 60% svojih poslednjih nastupa, dok je Forfar u njima postizao svega 0,2 gola. Domaćin je u poslednjih pet mečeva primao prosečno 2,8 golova po utakmici, što je znatno više od 1,4 gola koliko je primao Stirling. Iako Forfar ima prednost domaćeg terena, xG gostiju iznosi 1,38 naspram 1,29 domaćina, a njihovih 7 udaraca u okvir gola po utakmici ukazuje na realnu šansu da posle odmora preokrenu izjednačen početak u svoju korist.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Forfar Athletic | Stirling Albion | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 80% | 63% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.16 | 0.14 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.25 | 0.33 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Forfar Athletic je 33% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
2 bodovi / utakmica - Forfar Athletic · 1.5 bodovi / utakmica - Stirling Albion
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Stirling Albion je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1 golovi / utakmica - Forfar Athletic · 2 golovi / utakmica - Stirling Albion
Forfar Athletic je 200% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.5 golovi / utakmica - Forfar Athletic · 1.5 golovi / utakmica - Stirling Albion
Forfar Athletic postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Stirling Albion čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Stirling Albion postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Forfar Athletic čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Forfar Athletic
Over / Under - Stirling Albion
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Forfar Athletic je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
2 bodovi / utakmica - Forfar Athletic · 1.5 bodovi / utakmica - Stirling Albion
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Forfar Athletic — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Stirling Albion — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.5 | 0.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.5 | 0.0 |
| 1 gol | 100% | 0% |
| 2 gola | 50% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 100% |
| Bez gola | 0% | 100% |
| Gol-razlika | +1 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.50 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.5 | 1.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.5 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 50% | 50% |
| 3 gola | 0% | 50% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Bez gola | 50% | 0% |
| Gol-razlika | -1 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji minuti 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Forfar Athletic
Stirling Albion
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige League Two.
Timovi u odnosu na ligu
| Forfar Athletic | Liga | Stirling Albion | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▼ 1.50 | 3.10 | ▲ 3.50 |
| Oba tima su postigla gol | • 50% | 50% | • 50% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 50% | • 50% |
| Clean sheet | ▲ 50% | 25% | ▲ 50% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 100% | 80% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▼ 0% | 70% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (4): Forfar Athletic 3 - 0 - 1 Stirling Albion. Prosečan broj golova 3.50, oba tima su postigla gol u 25% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Forfar Athletic protiv Stirling Albion?
Utakmica lige League Two završena je rezultatom Forfar Athletic 3:0 Stirling Albion. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Forfar Athletic i Stirling Albion?
U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Forfar Athletic je pobedio 3 puta, Stirling Albion 1 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,50 golova, a oba tima su dala gol u 25% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Forfar Athletic protiv Stirling Albion?
Forfar Athletic prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Stirling Albion 2,00. Prosek lige League Two iznosi 3,10 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Forfar Athletic i 50% utakmica tima Stirling Albion.
Kakva je trenutna forma timova Forfar Athletic i Stirling Albion?
U poslednjih pet utakmica, Forfar Athletic ima 1 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici). Stirling Albion ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Forfar Athletic protiv Stirling Albion?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


