Gainare Tottori - Cerezo Osaka: statistika utakmice
Gainare Tottori protiv Cerezo Osaka: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Gainare Tottori je igrao protiv Cerezo Osaka u ligi J-League Cup (Japan). Utakmica je odigrana 14. oktobar 2026.. Stadion: Tottori Bank Bird Stadium. Konačan rezultat: 2:3.
Trenutna forma
Gainare Tottori: 2-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Cerezo Osaka: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Gainare Tottori postiže 2,50 i prima 0,50 golova po utakmici. Cerezo Osaka postiže 2,00 i prima 1,00. Prosek lige: 2,85 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Gainare Tottori 50%, Cerezo Osaka 100%. Over 2.5: Gainare Tottori 50%, Cerezo Osaka 100%. Nivo lige: BTTS 44%, Over 2.5 54%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Gainare Tottori 1,15, Cerezo Osaka 1,54. Šutevi po utakmici: Gainare Tottori 12,0, Cerezo Osaka 14,0. Prosečan posed: Gainare Tottori 22%, Cerezo Osaka 44%.
Prvo i drugo poluvreme
Gainare Tottori: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,50. Cerezo Osaka: vođstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (2) za Gainare Tottori i 31-45+ (1) za Cerezo Osaka. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
J-League Cup: 2,85 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 54%.
Međusobni skor
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Gainare Tottori je pobedio u obe dosadašnje utakmice kod kuće, postigavši u proseku 2,5 gola i primivši 0,5, ali se bilans Cerezo Osaka u gostima zasniva na samo jednom meču. Ipak, gosti stvaraju prilike boljeg kvaliteta: njihov prosečni xG u gostima iznosi 1,54, naspram 1,15 koliko domaćini beleže kod kuće, dok protivnicima dozvoljavaju xG od 0,83, u poređenju sa 1,47 koliko dopušta Gainare. Cerezo u proseku upućuje i 6 udaraca u okvir gola u gostima, dok Gainare kod kuće beleži 3,5, što ukazuje na više prilika za goste. U poslednjih pet utakmica oba tima postigla su po 6 golova, ali je Cerezo osvojio 8 bodova, a Gainare 7. Uprkos snažnom početku domaćina, blagu prednost dajem gostima, uz oprez zbog malog uzorka domaćih i gostujućih utakmica.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
U poslednjih 5 utakmica oba tima su postizala prosečno po 1,2 gola, a primala 1,4, odnosno 1,6, što obema ekipama daje realnu šansu da postignu gol. To potvrđuju i prosečne vrednosti xG iz tog perioda: 1,43 za Gainare Tottori i 1,48 za Cerezo Osaka, dok je xG koji su rivali dopuštali iznosio 1,71, odnosno 1,24. Oba tima su postigla po 6 golova u poslednjih 5 utakmica, mada je BTTS, odnosno „oba tima daju gol“, zabeležen u 40% utakmica domaćina i 60% utakmica gostiju. Udeo od 45% ligaških utakmica u kojima su oba tima postigla gol umanjuje sigurnost prognoze, ali nedavna efikasnost i broj primljenih golova blago idu u prilog opciji BTTS „da“.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
U poslednjih 5 mečeva Gainare Tottori je postizao u proseku 1,2 gola i primao 1,4, dok je na utakmicama Cerezo Osaka u proseku padalo 2,8 golova. Obe ekipe su u tom periodu beležile xG blizu 1,5 po meču, što ide u prilog prognozi sa nekoliko golova. Istovremeno, samo 40% poslednjih 5 utakmica svake ekipe završeno je sa više od 2,5 gola, pa viša granica ne daje jednako snažan signal. Sezonski podaci domaćina pokazuju prosečne vrednosti jednake nuli, iako su postigli 5 golova, zato veću težinu dajem poslednjih 5 mečeva. Uz prognozu od 2,75 gola, prednost ima više od 1,5 gola, čija je verovatnoća 76%.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najverovatniji deluje nerešen rezultat na poluvremenu: Gainare Tottori nije postigao gol u prvom poluvremenu nijedne od poslednjih 5 utakmica, a 3 puta je na poluvreme otišao uz nerešen rezultat. Cerezo Osaka takođe nije postigao gol pre poluvremena u 3 od poslednjih 5 utakmica, iako je u jedinoj utakmici obuhvaćenoj statistikom aktuelnog kupa na poluvremenu vodio sa 1:0. U prilog kasnijoj pobedi gostiju govore rezultat 2:1 u toj utakmici i 14 šuteva, od kojih je 6 bilo u okvir gola, uz xG od 1,54. Ipak, prednost nije izrazita: u poslednjih 5 utakmica oba tima su u proseku postizala po 1,2 gola, dok je Cerezo primilo 1,6 golova, naspram 1,4 koliko je primio Tottori. Zato su nerešen rezultat na poluvremenu i pobeda gostiju pojedinačno najverovatniji scenario, ali je prednost ovog ishoda u odnosu na ostale umerena.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Gainare Tottori | Cerezo Osaka | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 29% | 43% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.10 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.71 | 0.33 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Gainare Tottori je 25% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2.5 golovi / utakmica - Gainare Tottori · 2 golovi / utakmica - Cerezo Osaka
Gainare Tottori je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.5 golovi / utakmica - Gainare Tottori · 1 golovi / utakmica - Cerezo Osaka
Gainare Tottori postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Cerezo Osaka čuva Clean sheet u 0% (0 od 1 utakmica).
Cerezo Osaka postiže gol u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Gainare Tottori čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Gainare Tottori
Over / Under - Cerezo Osaka
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Cerezo Osaka je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
2 bodovi / utakmica - Gainare Tottori · 3 bodovi / utakmica - Cerezo Osaka
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Gainare Tottori — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 100%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Cerezo Osaka — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobeđuje u 100%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 1.0 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 50% | 100% |
| 2 gola | 50% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 50% |
| Bez gola | 50% | 0% |
| Gol-razlika | +2 | +2 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 3.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Gol-razlika | +1 | 0 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 46-60 (2 goals). Najviše primaju u 61-75 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Gainare Tottori
Cerezo Osaka
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige J-League Cup.
Timovi u odnosu na ligu
| Gainare Tottori | Liga | Cerezo Osaka | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.00 | 2.85 | ▲ 3.00 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 50% | 44% | ▲ 100% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 50% | 54% | ▲ 100% |
| Clean sheet | ▲ 50% | 32% | ▼ 0% |
| Gol pre poluvremena | ▼ 50% | 71% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 80% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
- Gainare TottoriŽuti kartonMasaki Kaneura
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Gainare Tottori protiv Cerezo Osaka?
Utakmica lige J-League Cup završena je rezultatom Gainare Tottori 2:3 Cerezo Osaka. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Gainare Tottori protiv Cerezo Osaka?
Gainare Tottori prosečno postiže 2,50 golova po utakmici, a Cerezo Osaka 2,00. Prosek lige J-League Cup iznosi 2,85 golova, uz Over 2.5 u 54% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Gainare Tottori i 100% utakmica tima Cerezo Osaka.
Kakva je trenutna forma timova Gainare Tottori i Cerezo Osaka?
U poslednjih pet utakmica, Gainare Tottori ima 2 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Cerezo Osaka ima 1 pobeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Gainare Tottori protiv Cerezo Osaka?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Gainare Tottori protiv Cerezo Osaka. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


