Gimnasia y Tiro - Chacarita Juniors: statistika utakmice
Gimnasia y Tiro protiv Chacarita Juniors: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Gimnasia y Tiro je igrao protiv Chacarita Juniors u ligi Prim B Nacional (Argentina). Utakmica je odigrana 29. avgust 2026.. Stadion: Estadio El Gigante del Norte. Konačan rezultat: 1:0.
Trenutna forma
Gimnasia y Tiro: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Chacarita Juniors: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.
Statistika golova
Gimnasia y Tiro postiže 1,04 i prima 0,96 golova po utakmici. Chacarita Juniors postiže 0,73 i prima 1,08. Prosek lige: 1,95 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Gimnasia y Tiro 50%, Chacarita Juniors 31%. Over 2.5: Gimnasia y Tiro 31%, Chacarita Juniors 23%. Nivo lige: BTTS 40%, Over 2.5 32%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Gimnasia y Tiro 1,27, Chacarita Juniors 1,10. Šutevi po utakmici: Gimnasia y Tiro 10,6, Chacarita Juniors 8,4. Prosečan posed: Gimnasia y Tiro 51%, Chacarita Juniors 51%.
Prvo i drugo poluvreme
Gimnasia y Tiro: vođstvo na poluvremenu 31%, golovi u drugom poluvremenu 0,46. Chacarita Juniors: vođstvo na poluvremenu 19%, golovi u drugom poluvremenu 0,42.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (11) za Gimnasia y Tiro i 61-75 (5) za Chacarita Juniors. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
Prim B Nacional: 1,95 golova po utakmici, BTTS 40%, Over 2.5 32%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosek golova 2,00, BTTS 0%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Gimnasia y Tiro ulazi u meč u znatno boljoj formi: osvojila je 10 bodova u poslednjih pet utakmica, dok je Chacarita Juniors osvojila samo 4. Domaćin na svom terenu pobeđuje u 46% utakmica i prima svega 0,69 golova po meču, dok gost na strani gubi čak 69% utakmica i u proseku prima 1,38 golova. Napad Chacarite posebno je ograničen van sopstvenog stadiona, gde postiže 0,46 golova po meču i ostaje bez pogotka u 62% utakmica. Gimnasia y Tiro takođe stvara više prilika, uz prosečnih 1,32 xG i 3,62 udarca u okvir gola kod kuće, naspram 1,10 xG i 2,38 udaraca u okvir gola koje Chacarita beleži na gostovanjima. Nizak prosečan broj golova u oba profila sugeriše kontrolisanu pobedu domaćina, verovatno razlikom od jednog gola.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Najjači signal ukazuje na BTTS Ne, jer su oba tima tokom sezone zabeležila svega po 31% utakmica u kojima su obe ekipe postigle gol, dok ligaški prosek iznosi 40%. Chacarita Juniors na gostovanjima postiže u proseku samo 0,46 gola, a u 62% utakmica nije uspela da postigne nijedan gol, što posebno umanjuje šanse da će zatresti mrežu. Gimnasia y Tiro kod kuće prima u proseku 0,77 gola i sačuvala je mrežu u 46% utakmica, pa njena odbrana ima jasne argumente da zaustavi neefikasne goste. Domaćini su takođe efikasniji pred protivničkim golom, pretvarajući u golove 11% udaraca, naspram 6% kod Chacarita, zbog čega je verovatniji ishod u kojem samo jedan tim postiže gol nego razmena pogodaka. Iako se BTTS u poslednjih pet utakmica pojavio kod obe ekipe u 40% slučajeva, gosti su u tom periodu postigli samo 3 gola, što dodatno potvrđuje prednost scenarija BTTS Ne.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Profil utakmice jasno ukazuje na ograničen broj golova: mečevi oba tima završavali su sa manje od 3,5 gola u 92% slučajeva. Chacarita postiže u proseku samo 0,46 golova po meču, nije postigla gol u 62% utakmica, dok Gimnasia y Tiro sačuva mrežu netaknutom u 46% susreta. Domaćini primaju svega 0,77 golova po meču i protivnicima dozvoljavaju xG od 0,82, što dodatno smanjuje ofanzivni potencijal gostiju. Iako je u poslednjih pet mečeva svaki tim imao 40% utakmica sa više od 2,5 gola, prognoza od 1,90 gola i sezonski udeo od svega 8% utakmica sa više od 3,5 gola kod oba tima daju jasnu prednost opciji manje od 3,5.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu, a zatim pobeda Gimnasia y Tiro, jer su domaćini imali nerešen rezultat nakon 45 minuta u 62% utakmica, dok je Chacarita to ostvarila u 54%. Prva poluvremena su obično veoma zatvorena: domaćini u njima postižu prosečno 0,38 golova, gosti 0,23, a oba tima istovremeno postižu gol pre poluvremena u samo 8% utakmica. Nakon pauze prednost Gimnasia y Tiro trebalo bi da raste, jer ona postiže prosečno 0,62 gola, dok Chacarita u drugim poluvremenima prima čak 1,00 gol. Domaćini imaju i znatno bolji bilans u celoj sezoni: pobeđuju u 46% utakmica, naspram svega 8% pobeda gostiju, dok je Chacarita izgubila 69% utakmica i ne postiže gol u 62% njih.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Gimnasia y Tiro | Chacarita Juniors | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 36% | 31% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.12 | 0.13 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.27 | 0.28 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Gimnasia y Tiro je 150% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
2 bodovi / utakmica - Gimnasia y Tiro · 0.8 bodovi / utakmica - Chacarita Juniors
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Gimnasia y Tiro je 42% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.04 golovi / utakmica - Gimnasia y Tiro · 0.73 golovi / utakmica - Chacarita Juniors
Gimnasia y Tiro je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.96 golovi / utakmica - Gimnasia y Tiro · 1.08 golovi / utakmica - Chacarita Juniors
Gimnasia y Tiro postiže gol u 73% utakmica (19 od 26 utakmica), dok Chacarita Juniors čuva Clean sheet u 31% (8 od 26 utakmica).
Chacarita Juniors postiže gol u 50% utakmica (13 od 26 utakmica), dok Gimnasia y Tiro čuva Clean sheet u 35% (9 od 26 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Gimnasia y Tiro
Over / Under - Chacarita Juniors
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Gimnasia y Tiro je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.38 bodovi / utakmica - Gimnasia y Tiro · 1.15 bodovi / utakmica - Chacarita Juniors
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Gimnasia y Tiro — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 31% utakmica i pobeđuje u 38%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Chacarita Juniors — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 19% utakmica i pobeđuje u 27%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.4 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.2 | 1.0 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 40% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +2 | +1 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 1.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 0.4 | 1.4 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gola | 0% | 60% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Bez gola | 80% | 80% |
| Gol-razlika | 0 | -3 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 31-45 (11 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilans kasnih golova (76–90): -5 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Gimnasia y Tiro
Chacarita Juniors
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige Prim B Nacional.
Timovi u odnosu na ligu
| Gimnasia y Tiro | Liga | Chacarita Juniors | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | • 2.00 | 1.95 | ▼ 1.81 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 50% | 40% | ▼ 31% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | • 31% | 32% | ▼ 23% |
| Clean sheet | ▼ 35% | 38% | ▼ 31% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 65% | 56% | ▼ 50% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 73% | 71% | ▼ 69% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Gostujući tim
Početna postava
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Prethodni duel: Gimnasia y Tiro 0 - 0 - 1 Chacarita Juniors. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Gimnasia y Tiro protiv Chacarita Juniors?
Utakmica lige Prim B Nacional završena je rezultatom Gimnasia y Tiro 1:0 Chacarita Juniors. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Gimnasia y Tiro protiv Chacarita Juniors?
Gimnasia y Tiro prosečno postiže 1,04 golova po utakmici, a Chacarita Juniors 0,73. Prosek lige Prim B Nacional iznosi 1,95 golova, uz Over 2.5 u 32% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Gimnasia y Tiro i 31% utakmica tima Chacarita Juniors.
Kakva je trenutna forma timova Gimnasia y Tiro i Chacarita Juniors?
U poslednjih pet utakmica, Gimnasia y Tiro ima 3 pobeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Chacarita Juniors ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Gimnasia y Tiro protiv Chacarita Juniors?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


