Ekvador - Primera Categoría Serie BEstadio Municipal Jorge Andrade CantosPodaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Gualaceo SC - 22 de Julio: statistika utakmice

Grb tima Gualaceo SC
Gualaceo SC
4 : 2poluvreme 2:1
Grb tima 22 de Julio
22 de Julio

Gualaceo SC protiv 22 de Julio: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Gualaceo SC je igrao protiv 22 de Julio u ligi Primera Categoría Serie B (Ekvador). Utakmica je odigrana 3. oktobar 2026.. Stadion: Estadio Municipal Jorge Andrade Cantos. Konačan rezultat: 4:2.

Trenutna forma

Gualaceo SC: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. 22 de Julio: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Gualaceo SC postiže 0,96 i prima 0,64 golova po utakmici. 22 de Julio postiže 0,48 i prima 1,81. Prosek lige: 1,94 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Gualaceo SC 25%, 22 de Julio 22%. Over 2.5: Gualaceo SC 25%, 22 de Julio 37%. Nivo lige: BTTS 34%, Over 2.5 33%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Gualaceo SC 1,29, 22 de Julio 0,85. Šutevi po utakmici: Gualaceo SC 7,7, 22 de Julio 4,6. Prosečan posed: Gualaceo SC 43%, 22 de Julio 28%.

Prvo i drugo poluvreme

Gualaceo SC: vođstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. 22 de Julio: vođstvo na poluvremenu 7%, golovi u drugom poluvremenu 0,22.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (7) za Gualaceo SC i 76-90+ (4) za 22 de Julio. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera Categoría Serie B: 1,94 golova po utakmici, BTTS 34%, Over 2.5 33%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 5 prethodnih međusobnih susreta: 1-3-1. Prosek golova 2,00, BTTS 40%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Gualaceo SC je favorit: pobedio je u 3 od poslednjih 5 utakmica i primio samo 2 gola, dok 22 de Julio nije pobedio nijednom u poslednjih pet mečeva i primio je čak 18 golova. Kod kuće domaćin prima u proseku 0,46 gola po utakmici i ne prima gol u 69% mečeva, dok gosti na strani postižu u proseku svega 0,46 gola. Razliku u kvalitetu stvorenih prilika pokazuje xG: Gualaceo kod kuće ostvaruje 1,48, a 22 de Julio na gostovanjima samo 0,81. Gosti su izgubili 77% utakmica na strani i u njima primaju u proseku 2,08 gola, što ide u prilog pobedi domaćina. Remi je i dalje moguć, jer Gualaceo nije postigao gol u 38% utakmica kod kuće.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači pokazatelj da će bar jedan tim ostati bez postignutog gola jeste nizak procenat utakmica u kojima su oba tima postigla gol: 21% kod Gualacea i 23% kod 22 de Julio. Domaćini nisu postigli gol u 64% utakmica, a gosti čak u 69%, uz prosečno svega 0,50 i 0,46 postignutih golova po utakmici. Gol gostiju deluje posebno malo verovatno: njihov prosečni xG iznosi 0,81, dok je Gualaceo u poslednjih pet utakmica primao samo 0,4 gola po meču. Slaba odbrana 22 de Julio, koja je u istom periodu primala prosečno 3,6 golova, povećava šanse domaćina da postignu gol, ali nije dovoljna da se postizanje golova oba tima smatra verovatnijim scenarijem.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Gualaceo je tokom sezone postizao u proseku 0,50 golova po utakmici, a 22 de Julio 0,46, pa je napadački potencijal oba tima ograničen. Ipak, domaćin bi mogao da postigne više golova nego obično: gosti primaju u proseku 2,08 golova, a u poslednjih 5 utakmica čak 3,6. To predstavlja značajan rizik za mali broj golova, iako je Gualaceo u svojih poslednjih 5 mečeva postizao samo 1,0 gol po utakmici. Granica manje od 3.5 gola ostaje najjači izbor, jer je obuhvatala 86% utakmica domaćina i 77% utakmica gostiju, uprkos tome što se poslednjih 5 mečeva 22 de Julio završilo sa najmanje 3 gola. Procena od ukupno 2,5 gola daje ovoj granici veću rezervu nego opciji manje od 2.5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji ishod je da Gualaceo SC vodi na poluvremenu i zadrži prednost do kraja: 22 de Julio je gubio na poluvremenu u 67% utakmica, a u poslednje vreme je pre pauze primao u proseku 2 gola. Domaćini češće pobeđuju tokom sezone (21% naspram 8%) i stvaraju više prilika, uz xG od 0,97, dok njihovi rivali imaju 0,81. Njihova prednost je naročito izražena u poslednjih pet utakmica: zabeležili su 3 pobede, dok gosti nisu pobedili nijednom i primali su u proseku 3,6 gola po meču. I dalje je moguć scenario u kojem je na poluvremenu nerešeno, a domaćini kasnije pobede, pošto Gualaceo nije postigao gol u prvom poluvremenu na četiri poslednje utakmice obuhvaćene ovom statistikom. Ipak, slaba odbrana gostiju, koja tokom sezone prima u proseku 2,08 gola, daje domaćinima najveću šansu da povedu već pre pauze i sačuvaju pobedu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 1
1. poluvreme
2 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

66Posed (%)34
Gualaceo SC22 de Julio
22Šutevi5
Gualaceo SC22 de Julio
10Šutevi u okvir2
Gualaceo SC22 de Julio
0xG0
Gualaceo SC22 de Julio
9Korneri3
Gualaceo SC22 de Julio
0Opasni napadi0
Gualaceo SC22 de Julio
-1Prekršaji-1
Gualaceo SC22 de Julio
-1Kartoni-1
Gualaceo SC22 de Julio

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.96Postignuti golovi / utakmica0.48
Gualaceo SC22 de Julio
0.64Primljeni golovi / utakmica1.81
Gualaceo SC22 de Julio
43%Prosečan posed28%
Gualaceo SC22 de Julio
3.11Šutevi u okvir / utakmica1.41
Gualaceo SC22 de Julio

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

7.71Šutevi po utakmici4.59
Gualaceo SC22 de Julio
3.11Šutevi u okvir1.41
Gualaceo SC22 de Julio
12.5%Realizacija šuteva10.5%
Gualaceo SC22 de Julio
43%Posed28%
Gualaceo SC22 de Julio
1.29xG za0.85
Gualaceo SC22 de Julio
1.1xG protiv1.7
Gualaceo SC22 de Julio

Kvalitet šuta

Gualaceo SC: Kontranapadački22 de Julio: Uravnotežen
Gualaceo SC22 de Julio
Preciznost (šutevi u okvir)40%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.170.19
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.34

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Gualaceo SC je 1200% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.6 bodovi / utakmica - Gualaceo SC · 0.2 bodovi / utakmica - 22 de Julio

Gualaceo SC
WWWDW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
39% W32% D29% L
Sezona (P-N-I)
11-9-8
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +9
Poslednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-4-3
Poslednjih 5 kod kuće
1-2-2
LLDWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 0.0xG: 1.33xG protivnika: 1.02BTTS: 0%Over 2.5: 40%
22 de Julio
LLLLD
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
15% W15% D70% L
Sezona (P-N-I)
4-4-19
0.59 bodovi / utakmica · gol-razlika -36
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-2-10
Poslednjih 5 u gostima
0-1-4
LLLLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 3.6xG: 0.83xG protivnika: 1.89BTTS: 40%Over 2.5: 100%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Gualaceo SC je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.96 golovi / utakmica - Gualaceo SC · 0.48 golovi / utakmica - 22 de Julio

Gualaceo SC je 183% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.64 golovi / utakmica - Gualaceo SC · 1.81 golovi / utakmica - 22 de Julio

Napadački profil tima Gualaceo SC: jako

Gualaceo SC postiže gol u 61% utakmica (17 od 28 utakmica), dok 22 de Julio čuva Clean sheet u 19% (5 od 27 utakmica).

Napadački profil tima 22 de Julio: teže

22 de Julio postiže gol u 33% utakmica (9 od 27 utakmica), dok Gualaceo SC čuva Clean sheet u 57% (16 od 28 utakmica).

27Postignuti golovi (sezona)13
Gualaceo SC22 de Julio
18Primljeni golovi (sezona)49
Gualaceo SC22 de Julio
1.61Prosečno golova na utakmici2.3
Gualaceo SC22 de Julio
8Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Gualaceo SC22 de Julio
0Primljeni golovi (poslednjih 5)18
Gualaceo SC22 de Julio

Koliko često postižu najmanje...

61%1 gol33%
Gualaceo SC22 de Julio
25%2 gola15%
Gualaceo SC22 de Julio
11%3 gola0%
Gualaceo SC22 de Julio
0%4 gola0%
Gualaceo SC22 de Julio

Koliko često primaju najmanje...

43%1 gol81%
Gualaceo SC22 de Julio
18%2 gola44%
Gualaceo SC22 de Julio
4%3 gola30%
Gualaceo SC22 de Julio
0%4 gola11%
Gualaceo SC22 de Julio

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

7%BTTS na poluvremenu4%
Gualaceo SC22 de Julio
4%BTTS u oba poluvremena0%
Gualaceo SC22 de Julio
14%Postigli gol u oba poluvremena0%
Gualaceo SC22 de Julio

BTTS i broj golova

14%Najmanje 3 gola i BTTS19%
Gualaceo SC22 de Julio
11%Najmanje 3 gola bez BTTS19%
Gualaceo SC22 de Julio
0%BTTS – poslednjih 540%
Gualaceo SC22 de Julio

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

50%Najmanje 1 gol pre poluvremena52%
Gualaceo SC22 de Julio
18%Najmanje 2 gola pre poluvremena19%
Gualaceo SC22 de Julio
4%Najmanje 3 gola pre poluvremena4%
Gualaceo SC22 de Julio

2. poluvreme

46%Najmanje 1 gol posle poluvremena56%
Gualaceo SC22 de Julio
25%Najmanje 2 gola posle poluvremena30%
Gualaceo SC22 de Julio
4%Najmanje 3 gola posle poluvremena19%
Gualaceo SC22 de Julio

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Gualaceo SC je 74% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodovi / utakmica - Gualaceo SC · 0.74 bodovi / utakmica - 22 de Julio

Gualaceo SC — stanje na poluvremenu
25% vodi54% nerešeno21% gubi
22 de Julio — stanje na poluvremenu
7% vodi52% nerešeno41% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.74
Gualaceo SC22 de Julio
0.36Postignuti golovi (1. poluvreme)0.15
Gualaceo SC22 de Julio
0.36Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
Gualaceo SC22 de Julio
0.71Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.81
Gualaceo SC22 de Julio
75%Clean sheet pre poluvremena56%
Gualaceo SC22 de Julio
68%Bez gola pre poluvremena89%
Gualaceo SC22 de Julio

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.39Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.56
Gualaceo SC22 de Julio
0.5Postignuti golovi (2. poluvreme)0.22
Gualaceo SC22 de Julio
0.25Primljeni golovi (2. poluvreme)0.93
Gualaceo SC22 de Julio
0.75Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.15
Gualaceo SC22 de Julio
79%Clean sheet posle poluvremena44%
Gualaceo SC22 de Julio
61%Bez gola posle poluvremena85%
Gualaceo SC22 de Julio

Gualaceo SC — rezultati drugog poluvremena

25% W64% D11% L
36
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvreme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.29
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti156%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobeđuje u 39%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

22 de Julio — rezultati drugog poluvremena

4% W44% D52% L
20
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-14
Gol-razlika (1. poluvreme)
15
Bodovi u drugom poluvremenu
-19
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.74
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti214%

Vodi na poluvremenu u 7% utakmica i pobeđuje u 15%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Gualaceo SC — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.402.20
Postignuti golovi / utakmica0.20.8
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosečno golova na utakmici0.20.8
1 gol20%60%
2 gola0%20%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola80%40%
Gol-razlika+1+4
Poluvreme: 20% vodi - 80% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
22 de Julio — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.00.6
Primljeni golovi / utakmica1.61.4
Prosečno golova na utakmici1.62.0
1 gol80%80%
2 gola20%80%
3 gola20%40%
Clean sheet20%20%
Bez gola100%60%
Gol-razlika-8-4
Poluvreme: 0% vodi - 20% nerešeno - 80% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Gualaceo SC
PostigliPrimili
6
3
0-15
4
4
16-30
3
4
31-45
2
2
46-60
5
2
61-75
7
3
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 16-30 (4). Bilans kasnih golova (76–90): +4 - dobija u završnici.

22 de Julio
PostigliPrimili
3
10
0-15
1
8
16-30
3
6
31-45
1
9
46-60
1
5
61-75
4
11
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilans kasnih golova (76–90): -7 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

1.95
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.4 : 0.6
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
24%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+2%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
20%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
26%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 4 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Gualaceo SC

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.19
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.13
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-16.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.33
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.46
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
85%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
79%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+1.10
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
26% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
26%

22 de Julio

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.85
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.48
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+10.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.37
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
59%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
160%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.39
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
31% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 23% postiže se u prvih 15 minuta.
31%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera Categoría Serie B.

Timovi u odnosu na ligu

Gualaceo SCLiga22 de Julio
Prosečno golova na utakmici▼ 1.611.94▲ 2.30
Oba tima su postigla gol▼ 25%34%▼ 22%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 25%33%▲ 37%
Clean sheet▲ 57%42%▼ 19%
Gol pre poluvremena▼ 50%57%▼ 52%
Gol posle poluvremena▼ 46%59%▼ 56%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

1.94
Prosečan broj golova po utakmici
34%
Oba tima su postigla gol
33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
42%
Clean sheet
1.13
Domaći golovi / utakmica
0.81
Gostujući golovi / utakmica
+40%
Prednost domaćeg napada
+28%
Prednost domaće odbrane
+19%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
57%
1 gol
22%
2 gola
8%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
59%
1 gol
26%
2 gola
9%
3 gola
1%
4 gola

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (5): Gualaceo SC 1 - 3 - 1 22 de Julio. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 40% utakmica.

22 de Julio
0 : 3
Gualaceo SC
Gualaceo SC
0 : 1
22 de Julio
22 de Julio
0 : 0
Gualaceo SC
Gualaceo SC
2 : 2
22 de Julio
22 de Julio
1 : 1
Gualaceo SC

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Gualaceo SC protiv 22 de Julio?

Utakmica lige Primera Categoría Serie B završena je rezultatom Gualaceo SC 4:2 22 de Julio. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Gualaceo SC i 22 de Julio?

U poslednjih 5 međusobnih utakmica, Gualaceo SC je pobedio 1 puta, 22 de Julio 1 puta, a 3 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 40% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Gualaceo SC protiv 22 de Julio?

Gualaceo SC prosečno postiže 0,96 golova po utakmici, a 22 de Julio 0,48. Prosek lige Primera Categoría Serie B iznosi 1,94 golova, uz Over 2.5 u 33% utakmica. BTTS se javlja u 25% utakmica tima Gualaceo SC i 22% utakmica tima 22 de Julio.

Kakva je trenutna forma timova Gualaceo SC i 22 de Julio?

U poslednjih pet utakmica, Gualaceo SC ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). 22 de Julio ima 0 pobeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Gualaceo SC protiv 22 de Julio?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.