Hoffenheim II - Jahn Regensburg: statistika utakmice
Hoffenheim II protiv Jahn Regensburg: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Hoffenheim II je igrao protiv Jahn Regensburg u ligi 3. Liga (Nemačka). Utakmica je odigrana 29. avgust 2026.. Stadion: Dietmar-Hopp-Stadion. Konačan rezultat: 5:1.
Trenutna forma
Hoffenheim II: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici. Jahn Regensburg: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici.
Statistika golova
Hoffenheim II postiže 2,00 i prima 1,50 golova po utakmici. Jahn Regensburg postiže 2,50 i prima 1,50. Prosek lige: 3,31 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Hoffenheim II 50%, Jahn Regensburg 50%. Over 2.5: Hoffenheim II 50%, Jahn Regensburg 50%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 62%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Hoffenheim II 1,20, Jahn Regensburg 1,51. Šutevi po utakmici: Hoffenheim II 9,0, Jahn Regensburg 13,0. Prosečan posed: Hoffenheim II 53%, Jahn Regensburg 42%.
Prvo i drugo poluvreme
Hoffenheim II: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Jahn Regensburg: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,50.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Hoffenheim II i 61-75 (2) za Jahn Regensburg. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
3. Liga: 3,31 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 62%.
Međusobni skor
Pre ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosek golova 2,00, BTTS 50%.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Jahn Regensburg ima znatno bolji učinak u jedinom dosadašnjem meču na gostovanju: pobedio je, postigao 5 golova i ostvario gol-razliku od +3, dok je Hoffenheim II izgubio svoj domaći meč rezultatom 2:3. Gosti su znatno efikasniji, jer uz 9 šuteva po meču u proseku 6 puta pogađaju okvir gola i realizuju 56% prilika, naspram 20% domaćina. Hoffenheim II kod kuće stvara nešto viši xG, 1,33 u odnosu na 1,31, ali istovremeno protivnicima dopušta šanse vredne 2,13 xG i prima u proseku 3 gola po utakmici. Oba tima imaju po 2 pobede i 3 poraza u poslednjih 5 mečeva, ali je Regensburg u tom periodu primio 6 golova, dok je Hoffenheim II primio čak 9. Pošto nijedna ekipa nije sačuvala mrežu, uslovi su povoljni za golove, ali bolja ofanzivna efikasnost gostiju daje im veće šanse za pobedu.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Tip za BTTS: Da pre svega podržava slaba odbrana oba tima: Hoffenheim II prima u proseku 1,8 gola u poslednjih 5 mečeva, a Regensburg 1,2, uz nula procenata utakmica bez primljenog gola kod oba tima u sezonskim podacima. Domaćin je u poslednjih pet utakmica postizao u proseku 1,6 gola, a gost 1,4, što ukazuje na to da oba tima imaju realan golgeterski potencijal. Hoffenheim II takođe stvara dobre prilike, upućujući u proseku 17 šuteva i ostvarujući xG od 1,71, dok Regensburg beleži 6 šuteva u okvir gola po meču i xG od 1,58 u poslednjih pet nastupa. Istorijski signal je pomešan, pošto je BTTS u poslednjih pet mečeva iznosio 60% kod domaćina i 40% kod gosta, ali ligaški prosek od 65%, zajedno sa ofanzivnom igrom i izostankom utakmica bez primljenog gola, pomera prognozu ka opciji „Da“.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Profil poslednjih pet utakmica ukazuje na otvoren meč: Hoffenheim II je postizao u proseku 1,6 golova i primao 1,8, dok je Regensburg postizao 1,4 i dozvoljavao protivnicima 1,2 gola. Posebno je važna defanzivna slabost domaćina, čiji prosečni primljeni xG iznosi 1,92, dok je xG Regensburga na nivou od 1,58. Hoffenheim II u proseku upućuje 17 šuteva po utakmici, a gosti beleže 6 udaraca u okvir gola, što pruža solidnu osnovu za najmanje dva pogotka. U poslednjih pet utakmica domaćina, granica od 2,5 gola pređena je u 60% slučajeva, dok ligaški prosek iznosi visokih 3,7 gola. Najjači signal i dalje predstavlja više od 1,5 gola, jer projekcija od 3,15 golova pruža veliku marginu sigurnosti čak i uz slabiju efikasnost jedne od ekipa.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači signal ukazuje na vođstvo Jahn Regensburg već na poluvremenu i zadržavanje prednosti do kraja: u dostupnom uzorku gosti su pobedili u 100% utakmica, postigavši u proseku 5,0 golova uz 2,0 primljena. Regensburg je vodio na poluvremenu u 100% mečeva, postigao je u proseku 2,0 gola pre pauze i u tom periodu nije primio nijedan gol. Hoffenheim II još nije postigao gol u ovom skupu podataka, izgubio je 100% mečeva, a posle pauze i dalje beleži prosečno 0,0 pogodaka, dok gosti dodaju čak 3,0 gola. Domaćini doduše stvaraju više prilika, u proseku 17 prema 9, ali Regensburg upućuje 6 udaraca u okvir gola po meču naspram 4 protivnika i ima znatno veću, 56-procentnu efikasnost realizacije. Poslednjih pet susreta je izjednačenije, ali prednost gostiju u podacima o rezultatu na poluvremenu i njihova visoka golgeterska produkcija čine varijantu 2/2 najverovatnijom.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Hoffenheim II | Jahn Regensburg | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 33% | 38% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.13 | 0.12 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.67 | 0.50 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Jahn Regensburg je 25% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2 golovi / utakmica - Hoffenheim II · 2.5 golovi / utakmica - Jahn Regensburg
Hoffenheim II postiže gol u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Jahn Regensburg čuva Clean sheet u 0% (0 od 2 utakmica).
Jahn Regensburg postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Hoffenheim II čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Hoffenheim II
Over / Under - Jahn Regensburg
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Hoffenheim II — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Jahn Regensburg — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 1.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 1.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.5 | 0.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.5 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 50% | 0% |
| 3 gola | 50% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Bez gola | 0% | 50% |
| Gol-razlika | +1 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 1.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 3.0 |
| 1 gol | 50% | 100% |
| 2 gola | 50% | 50% |
| 3 gola | 0% | 50% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 50% | 50% |
| Gol-razlika | +2 | 0 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji minuti 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 76-90 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Hoffenheim II
Jahn Regensburg
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige 3. Liga.
Timovi u odnosu na ligu
| Hoffenheim II | Liga | Jahn Regensburg | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.50 | 3.31 | ▲ 4.00 |
| Oba tima su postigla gol | ▼ 50% | 54% | ▼ 50% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▼ 50% | 62% | ▼ 50% |
| Clean sheet | ▲ 50% | 25% | ▼ 0% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 100% | 81% | ▼ 50% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 81% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
- Hoffenheim IIGolMuhammed Zor
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Međusobni dueli
Skorašnji dueli (2): Hoffenheim II 1 - 0 - 1 Jahn Regensburg. Prosečan broj golova 2.00, oba tima su postigla gol u 50% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Hoffenheim II protiv Jahn Regensburg?
Utakmica lige 3. Liga završena je rezultatom Hoffenheim II 5:1 Jahn Regensburg. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni skor timova Hoffenheim II i Jahn Regensburg?
U poslednjih 2 međusobnih utakmica, Hoffenheim II je pobedio 1 puta, Jahn Regensburg 1 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,00 golova, a oba tima su dala gol u 50% utakmica.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Hoffenheim II protiv Jahn Regensburg?
Hoffenheim II prosečno postiže 2,00 golova po utakmici, a Jahn Regensburg 2,50. Prosek lige 3. Liga iznosi 3,31 golova, uz Over 2.5 u 62% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Hoffenheim II i 50% utakmica tima Jahn Regensburg.
Kakva je trenutna forma timova Hoffenheim II i Jahn Regensburg?
U poslednjih pet utakmica, Hoffenheim II ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici). Jahn Regensburg ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Hoffenheim II protiv Jahn Regensburg?
Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Hoffenheim II protiv Jahn Regensburg. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.


