Nigerija - NPFLEnyimba International StadiumPodaci ažurirani na dan 30. avgust 2026.

Ikorodu City - Ranchers Bees: statistika utakmice

Grb tima Ikorodu City
Ikorodu City
vs
Grb tima Ranchers Bees
Ranchers Bees
Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje za ovu utakmicu.

Pogledajte analizu i tip

Ikorodu City protiv Ranchers Bees: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Ikorodu City igra protiv Ranchers Bees u ligi NPFL (Nigerija). Utakmica je zakazana za 30. avgust 2026.. Stadion: Enyimba International Stadium.

Pre utakmice

1X2 kvote

(-)
(-)
(-)

Česta pitanja

Kada igraju Ikorodu City i Ranchers Bees?

Ikorodu City igra protiv Ranchers Bees 30. avgust 2026. u ligi NPFL, na stadionu Enyimba International Stadium. Tačno vreme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je na vrhu stranice utakmice.

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Ikorodu City protiv Ranchers Bees?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Ikorodu City protiv Ranchers Bees. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.