Sjedinjene Američke Države - USL ChampionshipNordjyske Bank ArenaPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Indy Eleven - Louisville City: statistika utakmice

Grb tima Indy Eleven
Indy Eleven
2 : 1poluvreme 1:0
Grb tima Louisville City
Louisville City

Indy Eleven protiv Louisville City: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Indy Eleven je igrao protiv Louisville City u ligi USL Championship (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 22. avgust 2026.. Stadion: Nordjyske Bank Arena. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Indy Eleven: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Louisville City: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Indy Eleven postiže 1,17 i prima 1,17 golova po utakmici. Louisville City postiže 1,80 i prima 1,70. Prosek lige: 2,68 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Indy Eleven 50%, Louisville City 65%. Over 2.5: Indy Eleven 39%, Louisville City 55%. Nivo lige: BTTS 53%, Over 2.5 48%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Indy Eleven 1,58, Louisville City 1,92. Šutevi po utakmici: Indy Eleven 13,6, Louisville City 16,1. Prosečan posed: Indy Eleven 40%, Louisville City 51%.

Prvo i drugo poluvreme

Indy Eleven: vođstvo na poluvremenu 28%, golovi u drugom poluvremenu 0,89. Louisville City: vođstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (6) za Indy Eleven i 16-30 (9) za Louisville City. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

USL Championship: 2,68 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 48%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-3. Prosek golova 4,50, BTTS 75%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Indy Eleven zauzima tek 16. mesto, ali je na domaćem terenu pobedio u 67% utakmica i primao prosečno samo 0,78 golova po meču. Domaćin kod kuće stvara prilike u vrednosti od 1,73 xG i postiže 1,67 gola, dok Louisville City na gostovanjima protivnicima dozvoljava čak 2,10 golova u proseku. Gosti su efikasni na strani, postižući 2,10 golova po utakmici uz konverziju od 16%, a nijednom nisu završili gostujući meč bez postignutog gola, pa je vrlo verovatno da će se upisati u strelce. Poslednja forma više ide u prilog Louisvilleu, koji je u pet utakmica osvojio 8 bodova i postigao 10 golova, dok je Indy osvojio 4 boda i postigao 3 gola. Uprkos slabijem trenutnom trendu, blagu prednost dajem domaćinu, jer bi njegova veoma čvrsta odbrana na domaćem terenu trebalo bolje da neutrališe protivnika nego što bi gostujuća odbrana Louisvillea zaustavila napad Indyja.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Louisville City ima veoma snažan profil za BTTS: oba tima su postigla gol u 80% njegovih ligaških utakmica, kao i u 80% poslednjih pet susreta. Gosti postižu u proseku 2,1 gol po utakmici, dok Indy Eleven prima prosečno 1,3 gola, pri čemu Louisville nijednu utakmicu ove sezone nije završio bez postignutog gola. Indy kod kuće stvara mnogo prilika, uz xG od 2,20, 19,0 šuteva i 6,2 udarca u okvir gola po utakmici, dok odbrana Louisvillea u proseku dopušta 2,1 gol i xG protiv sebe od 1,52. Domaćin je, međutim, manje pouzdan u napadu u aktuelnoj formi, pošto je u poslednjih pet utakmica postigao samo 0,6 gola i imao BTTS u 40% susreta. Uprkos tome, slaba odbrana Louisvillea, koja je u poslednjih pet nastupa primala 1,8 gola po utakmici, pruža Indiju jasnu priliku da postigne gol, zbog čega je scenario u kojem oba tima postižu pogodak neznatno verovatniji.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači signal ukazuje na najmanje dva gola: utakmice Indy Eleven završavale su sa više od 1,5 gola u 80% slučajeva, a Louisville City u 90%. Louisville postiže u proseku 2,1 gol po utakmici i postigao je gol u 100% mečeva, dok Indy Eleven prima u proseku 1,3 gola. Domaćin stvara mnogo prilika, uz prosečan xG od 2,20 i 6,2 šuta u okvir gola, ali je njihova realizacija u poslednje vreme pala na 0,6 gola po utakmici, što smanjuje sigurnost u pogledu većeg broja golova. Uprkos tome, odbrana Louisville Cityja prima u proseku 2,1 gol, a oba tima su u poslednjih pet utakmica imala xG od 1,61 i 1,64, zbog čega prognoza od 3,05 gola jasno podržava više od 1,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Louisville City pokazuje znacznie lepszą bieżącą formę: w ostatnich 5 mečevima postizao je u proseku 2,0 gola i izgubio je samo 20% utakmica, dok je Indy Eleven postizao svega 0,6 gola i izgubio 60% mečeva. Gosti su vodili na poluvremenu u 3 od poslednjih 5 nastupa, dok su domaćini u tom periodu postizali samo 0,2 gola po meču pre pauze, naspram 1,2 gola Louisvillea. Indy doduše ima snažne osnovne ofanzivne pokazatelje, sa xG od 2,20 i 19,0 šuteva po utakmici, u poređenju sa xG od 1,65 protivnika, ali trenutna realizacija ekipe očigledno ne potvrđuje taj potencijal. Louisville u proseku postiže 1,2 gola u drugom poluvremenu, dok Indy prima 1,2 gola u drugim poluvremenima u poslednjih 5 mečeva, što dodatno podupire očekivanje da će gosti zadržati prednost. Zato je najverovatniji scenario onaj u kojem Louisville dolazi do vođstva pre poluvremena i zadržava ga do konačne pobede.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

32Posed (%)68
Indy ElevenLouisville City
15Šutevi19
Indy ElevenLouisville City
7Šutevi u okvir8
Indy ElevenLouisville City
1.75xG2.32
Indy ElevenLouisville City
2Korneri11
Indy ElevenLouisville City
44Opasni napadi79
Indy ElevenLouisville City
5Prekršaji14
Indy ElevenLouisville City
0Kartoni1
Indy ElevenLouisville City

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Indy ElevenLouisville City
1.17Postignuti golovi / utakmica1.8
Indy ElevenLouisville City
1.17Primljeni golovi / utakmica1.7
Indy ElevenLouisville City
40%Prosečan posed51%
Indy ElevenLouisville City
4.67Šutevi u okvir / utakmica5.35
Indy ElevenLouisville City

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

13.56Šutevi po utakmici16.05
Indy ElevenLouisville City
4.67Šutevi u okvir5.35
Indy ElevenLouisville City
8.6%Realizacija šuteva11.2%
Indy ElevenLouisville City
40%Posed51%
Indy ElevenLouisville City
1.58xG za1.92
Indy ElevenLouisville City
1.56xG protiv1.25
Indy ElevenLouisville City

Kvalitet šuta

Indy Eleven: UravnoteženLouisville City: Napadački
Indy ElevenLouisville City
Preciznost (šutevi u okvir)34%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.12
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.250.34

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Louisville City je 75% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.8 bodovi / utakmica - Indy Eleven · 1.4 bodovi / utakmica - Louisville City

Indy Eleven
LLLDW
Raspodela sezonskih rezultata
39% W22% D39% L
Sezona (P-N-I)
7-4-7
1.39 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-2-1
Poslednjih 5 kod kuće
3-1-1
WWWLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.4xG: 1.61xG protivnika: 1.64BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Louisville City
LWLDW
Raspodela sezonskih rezultata
45% W20% D35% L
Sezona (P-N-I)
9-4-7
1.55 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-2-4
Poslednjih 5 u gostima
2-1-2
DWLLW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 2.4xG: 1.74xG protivnika: 1.52BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Louisville City je 54% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.17 golovi / utakmica - Indy Eleven · 1.8 golovi / utakmica - Louisville City

Indy Eleven je 45% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.17 golovi / utakmica - Indy Eleven · 1.7 golovi / utakmica - Louisville City

Napadački profil tima Indy Eleven: veoma jako

Indy Eleven postiže gol u 67% utakmica (12 od 18 utakmica), dok Louisville City čuva Clean sheet u 20% (4 od 20 utakmica).

Napadački profil tima Louisville City: veoma jako

Louisville City postiže gol u 85% utakmica (17 od 20 utakmica), dok Indy Eleven čuva Clean sheet u 17% (3 od 18 utakmica).

21Postignuti golovi (sezona)36
Indy ElevenLouisville City
21Primljeni golovi (sezona)34
Indy ElevenLouisville City
2.33Prosečno golova na utakmici3.5
Indy ElevenLouisville City
3Postignuti golovi (poslednjih 5)11
Indy ElevenLouisville City
7Primljeni golovi (poslednjih 5)12
Indy ElevenLouisville City

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol85%
Indy ElevenLouisville City
39%2 gola50%
Indy ElevenLouisville City
11%3 gola30%
Indy ElevenLouisville City
0%4 gola15%
Indy ElevenLouisville City

Koliko često primaju najmanje...

83%1 gol80%
Indy ElevenLouisville City
28%2 gola55%
Indy ElevenLouisville City
6%3 gola20%
Indy ElevenLouisville City
0%4 gola10%
Indy ElevenLouisville City

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu40%
Indy ElevenLouisville City
0%BTTS u oba poluvremena20%
Indy ElevenLouisville City
17%Postigli gol u oba poluvremena40%
Indy ElevenLouisville City

BTTS i broj golova

39%Najmanje 3 gola i BTTS55%
Indy ElevenLouisville City
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Indy ElevenLouisville City
40%BTTS – poslednjih 5100%
Indy ElevenLouisville City

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

61%Najmanje 1 gol pre poluvremena70%
Indy ElevenLouisville City
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena45%
Indy ElevenLouisville City
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena20%
Indy ElevenLouisville City

2. poluvreme

94%Najmanje 1 gol posle poluvremena95%
Indy ElevenLouisville City
50%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Indy ElevenLouisville City
28%Najmanje 3 gola posle poluvremena25%
Indy ElevenLouisville City

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Indy Eleven — stanje na poluvremenu
28% vodi39% nerešeno33% gubi
Louisville City — stanje na poluvremenu
20% vodi60% nerešeno20% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.22Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.2
Indy ElevenLouisville City
0.28Postignuti golovi (1. poluvreme)0.8
Indy ElevenLouisville City
0.33Primljeni golovi (1. poluvreme)0.65
Indy ElevenLouisville City
0.61Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.45
Indy ElevenLouisville City
67%Clean sheet pre poluvremena45%
Indy ElevenLouisville City
72%Bez gola pre poluvremena45%
Indy ElevenLouisville City

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.44Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.45
Indy ElevenLouisville City
0.89Postignuti golovi (2. poluvreme)1
Indy ElevenLouisville City
0.83Primljeni golovi (2. poluvreme)1.05
Indy ElevenLouisville City
1.72Prosečan broj golova (2. poluvreme)2.05
Indy ElevenLouisville City
28%Clean sheet posle poluvremena40%
Indy ElevenLouisville City
44%Bez gola posle poluvremena30%
Indy ElevenLouisville City

Indy Eleven — rezultati drugog poluvremena

44% W11% D44% L
22
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
26
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.22
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti139%

Vodi na poluvremenu u 28% utakmica i pobeđuje u 39%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Louisville City — rezultati drugog poluvremena

40% W25% D35% L
24
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvreme)
29
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.20
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti225%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobeđuje u 45%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Indy Eleven — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.200.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.21.2
Prosečno golova na utakmici0.41.6
1 gol40%100%
2 gola0%40%
3 gola0%20%
Clean sheet80%20%
Bez gola80%60%
Gol-razlika0-4
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 0% nerešeno - 80% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Louisville City — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.200.80
Postignuti golovi / utakmica1.21.0
Primljeni golovi / utakmica0.22.2
Prosečno golova na utakmici1.43.2
1 gol80%100%
2 gola40%60%
3 gola20%60%
Clean sheet80%20%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+5-6
Poluvreme: 60% vodi - 40% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 20% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Indy Eleven
PostigliPrimili
3
0
0-15
1
2
16-30
1
4
31-45
4
8
46-60
6
2
61-75
6
5
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Louisville City
PostigliPrimili
4
4
0-15
9
5
16-30
3
4
31-45
5
9
46-60
8
5
61-75
7
7
76-90

Najopasniji minuti 16-30 (9 goals). Najviše primaju u 46-60 (9). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.92
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.4 : 1.5
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
109%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
58%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+54%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
57%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Indy Eleven

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.02
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.02
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.41
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.39
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
78%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
98%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.59
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.6
Kasni golovi
29% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

Louisville City

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.67
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.57
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.12
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.45
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
151%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
113%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.15
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
19% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige USL Championship.

Timovi u odnosu na ligu

Indy ElevenLigaLouisville City
Prosečno golova na utakmici▼ 2.332.68▲ 3.50
Oba tima su postigla gol▼ 50%53%▲ 65%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 39%48%▲ 55%
Clean sheet▼ 17%28%▼ 20%
Gol pre poluvremena▼ 61%65%▲ 70%
Gol posle poluvremena▲ 94%78%▲ 95%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.68
Prosečan broj golova po utakmici
53%
Oba tima su postigla gol
48%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheet
1.50
Domaći golovi / utakmica
1.19
Gostujući golovi / utakmica
+26%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće odbrane
+18%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
65%
1 gol
34%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
46%
2 gola
20%
3 gola
8%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Indy ElevenGolBruno Manuel Rendon CardosoAsistencija: Aodhan Quinn
  2. Louisville CityIzmenaUšao: Emanuel PerezIzašao: Brandon Dayes
  3. Louisville CityGolKyle AdamsAsistencija: Taylor Davila
  4. Indy ElevenGolJack BlakeAsistencija: Edward Kizza
  5. Louisville CityIzmenaUšao: Tola ShowunmiIzašao: Ray Serrano Lopez
  6. Louisville CityŽuti kartonKyle Adams
  7. Louisville CityIzmenaUšao: Jansen WilsonIzašao: Jake Morris
  8. Indy ElevenIzmenaUšao: Malik Henry-ScottIzašao: Bruno Manuel Rendon Cardoso
  9. Indy ElevenIzmenaUšao: Hesron BarryIzašao: Jack Blake

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (4): Indy Eleven 0 - 1 - 3 Louisville City. Prosečan broj golova 4.50, oba tima su postigla gol u 75% utakmica.

Louisville City FC
2 : 0
Indy Eleven
Indy Eleven
1 : 3
Louisville City FC
Indy Eleven
2 : 2
Louisville City
Louisville City
5 : 3
Indy Eleven

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Indy Eleven protiv Louisville City?

Utakmica lige USL Championship završena je rezultatom Indy Eleven 2:1 Louisville City. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Indy Eleven i Louisville City?

U poslednjih 4 međusobnih utakmica, Indy Eleven je pobedio 0 puta, Louisville City 3 puta, a 1 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 4,50 golova, a oba tima su dala gol u 75% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Indy Eleven protiv Louisville City?

Indy Eleven prosečno postiže 1,17 golova po utakmici, a Louisville City 1,80. Prosek lige USL Championship iznosi 2,68 golova, uz Over 2.5 u 48% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Indy Eleven i 65% utakmica tima Louisville City.

Kakva je trenutna forma timova Indy Eleven i Louisville City?

U poslednjih pet utakmica, Indy Eleven ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Louisville City ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Indy Eleven protiv Louisville City?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Indy Eleven protiv Louisville City. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.