Južna Koreja - K League 1Podaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Jeju United - Anyang: statistika utakmice

Grb tima Jeju United
Jeju United
2 : 0poluvreme 1:0
Grb tima Anyang
Anyang

Jeju United protiv Anyang: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Jeju United je igrao protiv Anyang u ligi K League 1 (Južna Koreja). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Konačan rezultat: 2:0.

Trenutna forma

Jeju United: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici. Anyang: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Jeju United postiže 1,14 i prima 1,09 golova po utakmici. Anyang postiže 1,36 i prima 1,27. Prosek lige: 2,34 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Jeju United 59%, Anyang 77%. Over 2.5: Jeju United 41%, Anyang 45%. Nivo lige: BTTS 51%, Over 2.5 41%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Jeju United 1,51, Anyang 1,31. Šutevi po utakmici: Jeju United 12,7, Anyang 10,4. Prosečan posed: Jeju United 45%, Anyang 44%.

Prvo i drugo poluvreme

Jeju United: vođstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,64. Anyang: vođstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,77.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 76-90+ (7) za Jeju United i 46-60 (7) za Anyang. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

K League 1: 2,34 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 41%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 6 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-5. Prosek golova 2,83, BTTS 83%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Anyang ima blagu rezultatsku prednost na gostovanjima: dobija 45% takvih utakmica i gubi samo 18%, dok Jeju United kod kuće pobeđuje u 25% mečeva, a 42% završava remijem. Gosti na strani u proseku postižu 1,55 golova po utakmici, uz 15% realizacije šuteva, što je znatno bolje od Jejuovih 1,00 gola i 7% realizacije na domaćem terenu. Važna je i Anyangova napadačka konstantnost, pošto ne postiže gol u samo 9% gostujućih utakmica, dok domaćini ostaju bez pogotka u 33% mečeva kod kuće. Jeju ipak stvara kvalitetnije prilike, sa prosečnim xG od 1,61 naspram Anyangovih 1,36, dok odbrana gostiju protivnicima dozvoljava xG od 1,92, pa je gol domaćina veoma realan. Uprkos tome, Anyang je pobedio u 3 od poslednjih 5 utakmica i ima pozitivan bilans golova na gostovanjima (+4), zbog čega je pobeda gostiju minimalno verovatnija.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Signal za golove oba tima veoma je snažan: Jeju United ima BTTS u 82% utakmica, a Anyang u 73%, što je znatno iznad ligaškog proseka od 51%. Oba tima su postizala i primala gol u svakom od poslednjih 5 mečeva, uz prosečno 2,4 postignuta gola za Jeju i 2,0 za Anyang. Odbrane su trenutno podložne primanju golova, pošto su domaćini u poslednje vreme primali u proseku 2,0 gola po meču, a gosti 1,8, uz dozvoljeni xG od 1,80 i 1,84. Jeju nije sačuvao mrežu netaknutom ni u jednoj utakmici ove sezone, dok Anyang postiže u proseku 1,55 gola i upućuje 4,45 udaraca u okvir gola po meču. Zato je scenario BTTS „Da“ verovatniji od varijante u kojoj najmanje jedan tim ostane bez postignutog gola.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači izbor je više od 1.5 gola, jer su u 82% utakmica Jeju i 73% mečeva Anyanga postignuta najmanje 2 gola. Jeju nije sačuvao mrežu ni u jednom ligaškom meču, dok je Anyang postigao bar jedan gol u 91% utakmica, što jasno ide u prilog najmanje dvama golovima. Oba tima su takođe u veoma ofanzivnoj formi: Jeju je u poslednjih 5 utakmica postizao prosečno 2.4 gola, a Anyang 2.0, uz prosečno 2.0, odnosno 1.8 primljenih golova. Svaki od njihovih pet poslednjih mečeva prešao je granicu od 2.5 gola i završen je golovima na obe strane, dok trenutni xG iznosi 1.72 za Jeju i 1.55 za Anyang. Linija od 1.5 ipak pruža znatno veću sigurnosnu marginu nego više od 2.5, iako zbirna prognoza ukazuje na 3.35 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Remi na poluvremenu snažno podržava profil oba tima: Jeju je imala nerešen rezultat posle 45 minuta u 55% utakmica, a Anyang čak u 73%. Anyang nije gubio nijedan od 11 ligaških mečeva do poluvremena, uz prosečno 0,73 postignuta i samo 0,27 primljenih golova pre odmora. Posle promene strana prednost gostiju trebalo bi da raste, jer tada postižu prosečno 0,82 gola, dok Jeju prima 1,00 gol. Anyang ima i značajno bolji bilans na kraju utakmica, pobeđujući u 45% mečeva naspram 18% domaćina, uz prosečno 1,55 gola u poređenju sa 1,18 kod Jeju. Scenario X/2 najbolje objedinjuje visoku verovatnoću opreznog prvog poluvremena sa većim kvalitetom i efikasnošću gostiju u konačnom raspletu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

43Posed (%)57
Jeju UnitedAnyang
15Šutevi10
Jeju UnitedAnyang
4Šutevi u okvir3
Jeju UnitedAnyang
1.52xG1.19
Jeju UnitedAnyang
1Korneri4
Jeju UnitedAnyang
42Opasni napadi48
Jeju UnitedAnyang
11Prekršaji17
Jeju UnitedAnyang
4Kartoni1
Jeju UnitedAnyang

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.14Postignuti golovi / utakmica1.36
Jeju UnitedAnyang
1.09Primljeni golovi / utakmica1.27
Jeju UnitedAnyang
45%Prosečan posed44%
Jeju UnitedAnyang
4.27Šutevi u okvir / utakmica3.91
Jeju UnitedAnyang

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.68Šutevi po utakmici10.36
Jeju UnitedAnyang
4.27Šutevi u okvir3.91
Jeju UnitedAnyang
9%Realizacija šuteva13.2%
Jeju UnitedAnyang
45%Posed44%
Jeju UnitedAnyang
1.51xG za1.31
Jeju UnitedAnyang
1.52xG protiv1.78
Jeju UnitedAnyang

Kvalitet šuta

Jeju United: UravnoteženAnyang: Kontranapadački
Jeju UnitedAnyang
Preciznost (šutevi u okvir)34%38%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.13
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.270.35

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Jeju United je 57% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

2.2 bodovi / utakmica - Jeju United · 1.4 bodovi / utakmica - Anyang

Jeju United
WDWDW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
36% W32% D32% L
Sezona (P-N-I)
8-7-7
1.41 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-5-4
Poslednjih 5 kod kuće
1-3-1
LDWDD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.75xG protivnika: 1.82BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Anyang
DWWLL
Raspodela sezonskih rezultata
32% W41% D27% L
Sezona (P-N-I)
7-9-6
1.36 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
5-4-2
Poslednjih 5 u gostima
3-1-1
DWWWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.58xG protivnika: 2.00BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Anyang je 19% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.14 golovi / utakmica - Jeju United · 1.36 golovi / utakmica - Anyang

Jeju United je 17% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.09 golovi / utakmica - Jeju United · 1.27 golovi / utakmica - Anyang

Napadački profil tima Jeju United: veoma jako

Jeju United postiže gol u 77% utakmica (17 od 22 utakmica), dok Anyang čuva Clean sheet u 14% (3 od 22 utakmica).

Napadački profil tima Anyang: veoma jako

Anyang postiže gol u 86% utakmica (19 od 22 utakmica), dok Jeju United čuva Clean sheet u 27% (6 od 22 utakmica).

25Postignuti golovi (sezona)30
Jeju UnitedAnyang
24Primljeni golovi (sezona)28
Jeju UnitedAnyang
2.23Prosečno golova na utakmici2.64
Jeju UnitedAnyang
11Postignuti golovi (poslednjih 5)8
Jeju UnitedAnyang
7Primljeni golovi (poslednjih 5)9
Jeju UnitedAnyang

Koliko često postižu najmanje...

77%1 gol86%
Jeju UnitedAnyang
27%2 gola32%
Jeju UnitedAnyang
9%3 gola9%
Jeju UnitedAnyang
0%4 gola5%
Jeju UnitedAnyang

Koliko često primaju najmanje...

73%1 gol86%
Jeju UnitedAnyang
32%2 gola32%
Jeju UnitedAnyang
5%3 gola9%
Jeju UnitedAnyang
0%4 gola0%
Jeju UnitedAnyang

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

14%BTTS na poluvremenu18%
Jeju UnitedAnyang
5%BTTS u oba poluvremena9%
Jeju UnitedAnyang
18%Postigli gol u oba poluvremena23%
Jeju UnitedAnyang

BTTS i broj golova

41%Najmanje 3 gola i BTTS45%
Jeju UnitedAnyang
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
Jeju UnitedAnyang
100%BTTS – poslednjih 5100%
Jeju UnitedAnyang

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

64%Najmanje 1 gol pre poluvremena55%
Jeju UnitedAnyang
23%Najmanje 2 gola pre poluvremena32%
Jeju UnitedAnyang
5%Najmanje 3 gola pre poluvremena5%
Jeju UnitedAnyang

2. poluvreme

73%Najmanje 1 gol posle poluvremena86%
Jeju UnitedAnyang
41%Najmanje 2 gola posle poluvremena50%
Jeju UnitedAnyang
14%Najmanje 3 gola posle poluvremena27%
Jeju UnitedAnyang

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Anyang je 10% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.32 bodovi / utakmica - Jeju United · 1.45 bodovi / utakmica - Anyang

Jeju United — stanje na poluvremenu
27% vodi50% nerešeno23% gubi
Anyang — stanje na poluvremenu
27% vodi64% nerešeno9% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.32Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.45
Jeju UnitedAnyang
0.5Postignuti golovi (1. poluvreme)0.59
Jeju UnitedAnyang
0.45Primljeni golovi (1. poluvreme)0.32
Jeju UnitedAnyang
0.95Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.91
Jeju UnitedAnyang
64%Clean sheet pre poluvremena73%
Jeju UnitedAnyang
59%Bez gola pre poluvremena55%
Jeju UnitedAnyang

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.27Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.09
Jeju UnitedAnyang
0.64Postignuti golovi (2. poluvreme)0.77
Jeju UnitedAnyang
0.64Primljeni golovi (2. poluvreme)0.95
Jeju UnitedAnyang
1.27Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.73
Jeju UnitedAnyang
50%Clean sheet posle poluvremena27%
Jeju UnitedAnyang
45%Bez gola posle poluvremena36%
Jeju UnitedAnyang

Jeju United — rezultati drugog poluvremena

27% W45% D27% L
29
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
28
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.32
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti133%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobeđuje u 36%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Anyang — rezultati drugog poluvremena

23% W41% D36% L
32
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+6
Gol-razlika (1. poluvreme)
24
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.45
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti119%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobeđuje u 32%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.6

Prima 0.6 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Jeju United — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.202.20
Postignuti golovi / utakmica1.01.2
Primljeni golovi / utakmica1.00.4
Prosečno golova na utakmici2.01.6
1 gol100%80%
2 gola60%60%
3 gola20%20%
Clean sheet20%60%
Bez gola20%20%
Gol-razlika0+4
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 60% pobeda - 40% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Anyang — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.40
Postignuti golovi / utakmica0.61.0
Primljeni golovi / utakmica0.61.2
Prosečno golova na utakmici1.22.2
1 gol60%100%
2 gola60%60%
3 gola0%40%
Clean sheet60%20%
Bez gola60%20%
Gol-razlika0-1
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Jeju United
PostigliPrimili
2
1
0-15
6
3
16-30
3
6
31-45
3
5
46-60
4
4
61-75
7
5
76-90

Najopasniji minuti 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (6). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Anyang
PostigliPrimili
4
3
0-15
4
1
16-30
5
3
31-45
7
3
46-60
4
9
61-75
6
9
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (7 goals). Najviše primaju u 61-75 (9). Bilans kasnih golova (76–90): -3 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.43
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
104%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
68%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+16%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
66%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Jeju United

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.06
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.37
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
106%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
87%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.79
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
28% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
28%

Anyang

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.47
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.56
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-5.3 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.05
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.51
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
108%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.04
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.2
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige K League 1.

Timovi u odnosu na ligu

Jeju UnitedLigaAnyang
Prosečno golova na utakmici▼ 2.232.34▲ 2.64
Oba tima su postigla gol▲ 59%51%▲ 77%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)• 41%41%▲ 45%
Clean sheet▼ 27%30%▼ 14%
Gol pre poluvremena• 64%63%▼ 55%
Gol posle poluvremena• 73%74%▲ 86%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.34
Prosečan broj golova po utakmici
51%
Oba tima su postigla gol
41%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
30%
Clean sheet
1.08
Domaći golovi / utakmica
1.26
Gostujući golovi / utakmica
+-14%
Prednost domaćeg napada
+-17%
Prednost domaće odbrane
+-13%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
63%
1 gol
30%
2 gola
6%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
74%
1 gol
43%
2 gola
15%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. AnyangIzmenaUšao: Woon KimIzašao: Breno Herculano Almeida
  2. AnyangIzmenaUšao: Geon-Joo ChoiIzašao: Ivan Jukić
  3. Jeju UnitedŽuti kartonWoon Chung
  4. Jeju UnitedGolSang-Eun ShinAsistencija: Italo Moreira Barcelos
  5. AnyangIzmenaUšao: Airton Moisés Santos SousaIzašao: Hyun-Woo Chae
  6. Jeju UnitedGolIn-Soo Yu
  7. Jeju UnitedIzmenaUšao: Byung-Wook ChoiIzašao: Chang-Min Lee
  8. Jeju UnitedŽuti kartonJulien Celestine
  9. Jeju UnitedŽuti kartonEmerson Ramon Bezerra Oliveira
  10. AnyangŽuti kartonChang-Yong Lee
  11. Jeju UnitedŽuti kartonChang-Jun Park

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (6): Jeju United 1 - 0 - 5 Anyang. Prosečan broj golova 2.83, oba tima su postigla gol u 83% utakmica.

Jeju United
1 : 2
Anyang
Anyang
2 : 1
Jeju United
Jeju United FC
1 : 2
FC Anyang
FC Anyang
2 : 1
Jeju United FC
Jeju United FC
2 : 0
FC Anyang
FC Anyang
2 : 1
Jeju United FC

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Jeju United protiv Anyang?

Utakmica lige K League 1 završena je rezultatom Jeju United 2:0 Anyang. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Jeju United i Anyang?

U poslednjih 6 međusobnih utakmica, Jeju United je pobedio 1 puta, Anyang 5 puta, a 0 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,83 golova, a oba tima su dala gol u 83% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Jeju United protiv Anyang?

Jeju United prosečno postiže 1,14 golova po utakmici, a Anyang 1,36. Prosek lige K League 1 iznosi 2,34 golova, uz Over 2.5 u 41% utakmica. BTTS se javlja u 59% utakmica tima Jeju United i 77% utakmica tima Anyang.

Kakva je trenutna forma timova Jeju United i Anyang?

U poslednjih pet utakmica, Jeju United ima 3 pobeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici). Anyang ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Jeju United protiv Anyang?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.