Kapfenberger SV - Wacker Innsbruck: statistika utakmice
Kapfenberger SV protiv Wacker Innsbruck: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Kapfenberger SV je igrao protiv Wacker Innsbruck u ligi 2. Liga (Austrija). Utakmica je odigrana 15. avgust 2026.. Stadion: Franz-Fekete-Stadion. Konačan rezultat: 0:1.
Trenutna forma
Kapfenberger SV: 0-0-2, 0,00 bodova po utakmici. Wacker Innsbruck: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici.
Statistika golova
Kapfenberger SV postiže 1,00 i prima 3,50 golova po utakmici. Wacker Innsbruck postiže 2,50 i prima 1,50. Prosek lige: 3,20 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Kapfenberger SV 50%, Wacker Innsbruck 0%. Over 2.5: Kapfenberger SV 100%, Wacker Innsbruck 100%. Nivo lige: BTTS 45%, Over 2.5 65%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Kapfenberger SV 1,97, Wacker Innsbruck 1,34. Šutevi po utakmici: Kapfenberger SV 16,5, Wacker Innsbruck 9,0. Prosečan posed: Kapfenberger SV 44%, Wacker Innsbruck 57%.
Prvo i drugo poluvreme
Kapfenberger SV: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Wacker Innsbruck: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (1) za Kapfenberger SV i 31-45+ (3) za Wacker Innsbruck. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
2. Liga: 3,20 golova po utakmici, BTTS 45%, Over 2.5 65%.
Međusobni skor
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Wacker Innsbruck zauzima 6. mesto, dok je Kapfenberger SV na 16. poziciji, a pre svega, gosti su pobedili u 4 od poslednjih 5 utakmica, postigavši u njima 15 golova i primivši samo 4. Domaćini su u istom periodu ostvarili 2 pobede, ali njihov bilans od 8 postignutih i 12 primljenih golova ukazuje na znatno veće probleme u odbrani. U jedinom dosadašnjem meču na svom terenu Kapfenberger je poražen, nije postigao gol i primio je 4 gola, dok Wacker na gostovanju takođe nije osvojio bodove, ali je primio jedan gol manje. Podaci o kvalitetu šansi idu u prilog domaćinu, jer njihov prosečni xG kod kuće iznosi 1,92, uz 1,50 xG koliko Wacker dozvoljava protivnicima na gostovanjima, međutim, znatno bolja trenutna realizacija i stabilnost odbrane gostiju prevagu daju njihovoj pobedi.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Najjači signal za BTTS „ne“ daje dosadašnji profil ekipe Wacker Innsbruck: tim nije postigao gol u 100% mečeva, a njegov prosečni xG iznosi svega 0,85. Kapfenberger SV je sačuvao mrežu u svim dosadašnjim susretima, dok gosti u proseku upućuju svega 3 šuta, od čega 2 u okvir gola, po meču. Domaćini bi trebalo da stvaraju prilike, pošto beleže 1,82 xG i 8 šuteva u okvir gola po utakmici, dok Wacker prima u proseku 3 gola. Forma iz poslednjih pet mečeva ostavlja određeni prostor za gol gostiju, jer je Kapfenberger u tom periodu primao 2,4 gola po meču, ali je BTTS za Wacker u tom periodu iznosio samo 20%. Uz ligaški prosek BTTS-a od 44%, verovatniji je scenario u kojem najmanje jedan tim, pre svega gosti, neće postići gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Poslednjih pet utakmica Kapfenbergera donelo je u proseku 4,0 gola, pošto je tim postizao 1,6 golova i primao 2,4, a svih 5 mečeva bilo je iznad granice od 2.5 gola. Wacker je u istom periodu postizao čak 3,0 gola po utakmici, uz prosečan xG od 1,45, dok je Kapfenberger protivnicima dozvoljavao xG od 1,60. Domaćini takođe stvaraju solidan broj prilika: njihov prosečni xG iznosi 1,77, a Wackerovi protivnici su u proseku generisali 1,39 xG. Više od 1.5 gola je najsigurniji izbor, jer su oba tima imala po 100% utakmica iznad ove granice u dostupnim sezonskim podacima, dok prognoza od 3,05 gola ovoj liniji pruža jasnu sigurnosnu marginu.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači signal daje trenutna forma ekipe Wacker Innsbruck: gosti su pobedili u 4 od poslednjih 5 utakmica, dok je Kapfenberger SV izgubio 3 od 5. U tom periodu Wacker je vodio na poluvremenu u 60% mečeva, postizao je prosečno 1,8 gola pre pauze i primao samo 0,4, dok je Kapfenberg na poluvremenu gubio u 60% nastupa, uz prosek od 0,6 postignutih i 1,4 primljenih golova. Prednost gostiju održava se i nakon promene strana, pošto su dobili drugo poluvreme u 80% poslednjih utakmica i imaju gol-razliku +4 u tim deonicama, naspram nulte razlike domaćina. Iako su statistike domaćina na svom terenu u aktuelnoj sezoni veoma dobre, zasnivaju se na samo jednoj utakmici, pa pouzdaniji niz od pet mečeva govori u prilog vođstvu na poluvremenu i konačnoj pobedi Wacker Innsbrucka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Kapfenberger SV | Wacker Innsbruck | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 39% | 56% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.12 | 0.15 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.15 | 0.50 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Wacker Innsbruck je 150% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1 golovi / utakmica - Kapfenberger SV · 2.5 golovi / utakmica - Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck je 133% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
3.5 golovi / utakmica - Kapfenberger SV · 1.5 golovi / utakmica - Wacker Innsbruck
Kapfenberger SV postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Wacker Innsbruck čuva Clean sheet u 50% (1 od 2 utakmica).
Wacker Innsbruck postiže gol u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Kapfenberger SV čuva Clean sheet u 0% (0 od 2 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Kapfenberger SV
Over / Under - Wacker Innsbruck
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Kapfenberger SV — rezultati drugog poluvremena
Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
Wacker Innsbruck — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 0.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.5 | 2.0 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.5 | 3.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 50% | 100% |
| 3 gola | 0% | 50% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Bez gola | 100% | 50% |
| Gol-razlika | -3 | -2 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.50 | 1.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 2.0 | 0.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.5 |
| Prosečno golova na utakmici | 3.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 0% |
| 3 gola | 50% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Bez gola | 50% | 50% |
| Gol-razlika | +2 | 0 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 46-60 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.
Najopasniji minuti 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Kapfenberger SV
Wacker Innsbruck
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige 2. Liga.
Timovi u odnosu na ligu
| Kapfenberger SV | Liga | Wacker Innsbruck | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 4.50 | 3.20 | ▲ 4.00 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 50% | 45% | ▼ 0% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 65% | ▲ 100% |
| Clean sheet | ▼ 0% | 28% | ▲ 50% |
| Gol pre poluvremena | ▲ 100% | 90% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 85% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Zamene
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Sudija i treneri
Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Kapfenberger SV protiv Wacker Innsbruck?
Utakmica lige 2. Liga završena je rezultatom Kapfenberger SV 0:1 Wacker Innsbruck. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Kapfenberger SV protiv Wacker Innsbruck?
Kapfenberger SV prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Wacker Innsbruck 2,50. Prosek lige 2. Liga iznosi 3,20 golova, uz Over 2.5 u 65% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Kapfenberger SV i 0% utakmica tima Wacker Innsbruck.
Kakva je trenutna forma timova Kapfenberger SV i Wacker Innsbruck?
U poslednjih pet utakmica, Kapfenberger SV ima 0 pobeda, 0 remija i 2 poraza (0,00 bodova po utakmici). Wacker Innsbruck ima 1 pobeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Kapfenberger SV protiv Wacker Innsbruck?
Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


