Turska - Süper LigRecep Tayyip Erdoğan StadyumuPodaci ažurirani na dan 19. oktobar 2026.

Kasımpaşa - Amed: statistika utakmice

Grb tima Kasımpaşa
Kasımpaşa
2 : 2poluvreme 1:0
Grb tima Amed
Amed

Kasımpaşa protiv Amed: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Kasımpaşa je igrao protiv Amed u ligi Süper Lig (Turska). Utakmica je odigrana 6. septembar 2026.. Stadion: Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu. Konačan rezultat: 2:2.

Trenutna forma

Kasımpaşa: 1-2-0, 1,67 bodova po utakmici. Amed: 2-0-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Kasımpaşa postiže 1,00 i prima 0,67 golova po utakmici. Amed postiže 1,67 i prima 1,00. Prosek lige: 2,83 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Kasımpaşa 67%, Amed 33%. Over 2.5: Kasımpaşa 0%, Amed 67%. Nivo lige: BTTS 57%, Over 2.5 50%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Kasımpaşa 0,93, Amed 1,41. Šutevi po utakmici: Kasımpaşa 9,0, Amed 14,0. Prosečan posed: Kasımpaşa 34%, Amed 47%.

Prvo i drugo poluvreme

Kasımpaşa: vođstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Amed: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,33.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (1) za Kasımpaşa i 61-75 (2) za Amed. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Süper Lig: 2,83 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 50%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Kasımpaşa je neporažena u poslednjih 5 utakmica, uz 2 pobede i 3 remija, dok je Amed u istom periodu izgubio 1 meč. Ipak, ključan je kontekst domaćeg terena: domaćini su, doduše, remizirali u jedinoj dosadašnjoj utakmici kod kuće, ali su postigli 1 gol, dok je Amed izgubio jedini meč u gostima rezultatom 0:2 i nije zatresao mrežu. Gosti na strani imaju veći posed lopte, 56% naspram 40%, ali se njihovih 12 šuteva po utakmici pretvorilo u samo 1 udarac u okvir gola i nultu realizaciju. Kasımpaşa kod kuće stvara nešto kvalitetnije prilike, sa prosečnim xG od 1,09 naspram Amedovih 1,08, dok protivnik u gostima u proseku prima 2 gola. Odbrana domaćina, doduše, protivnicima dopušta xG od 1,66, zbog čega remi ostaje realan scenario, ali slaba realizacija Ameda u gostima ide u prilog pobedi Kasımpaşe.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Jači signal za BTTS „ne“ proizlazi iz sezonskih podataka: Amed na gostovanjima još nije postigao gol, a u 100% tih utakmica završio je meč bez postignutog gola. Kasımpaşa kod kuće prima u proseku samo 0,5 golova i čuva mrežu u 50% utakmica, uz prosečan xG protivnika od 0,93. Domaćini bi istovremeno trebalo da stvaraju prilike, jer kod kuće postižu 2,5 gola po meču, upućuju 6 šuteva u okvir gola i igraju protiv ekipe koja prima 2,0 gola. U poslednjih pet utakmica obe ekipe imaju po 60% mečeva u kojima su oba tima postigla gol, dok Amed u tom periodu beleži 1,8 gola i xG od 1,60, što umanjuje sigurnost tipa. Uprkos ovom poboljšanju trenutne forme, kombinacija veoma slabe sezonske efikasnosti Ameda i čvrste odbrane Kasımpaşe više ukazuje na scenario u kojem najmanje jedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Kasımpaşa ima jasnu prednost domaćeg terena: tamo u proseku postiže 2,5 gola i prima samo 0,5, dok Amed na gostovanjima nije postigao nijedan gol, a primao je u proseku 2,0. Ipak, šira forma iz poslednjih pet utakmica je umerenija, pošto su domaćini postizali po 1,0 gol i primali 0,6, a njihove utakmice nijednom nisu prešle granicu od 2,5 gola. Amed je u istom periodu postizao 1,8 gola po utakmici, ali su njegove utakmice u 60% slučajeva prelazile 2,5 gola, što povećava gol-potencijal, ali ne ukazuje na redovne rezultate sa četiri gola. Projekcija od 2,45 gola i dalje je ispod granice od 3,5, a oba tima imaju po 100% sezonskih utakmica završenih sa najviše tri gola. Najjači izbor je stoga manje od 3,5 gola, jer prednost domaćina može doneti kontrolisanu pobedu bez potrebe za otvorenom utakmicom sa mnogo golova.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu, a zatim pobeda Kasımpaşe, jer su domaćini u poslednjih pet utakmica pre pauze postizali samo 0,4 gola, dok je Amed postizao 0,6. Kasımpaşa ipak ima izraženiji kvalitet: njen prosečni xG iznosi 1,58, naspram 1,08 kod Ameda, a domaćini u proseku upućuju 6 udaraca u okvir gola po utakmici, dok protivnici beleže samo 1. Na svom terenu Kasımpaşa postiže prosečno 2,5 gola i prima samo 0,5, dok Amed na gostovanjima u proseku ne postiže nijedan gol, a protivnicima dozvoljava 2,0 gola. Na oprezan početak ukazuje činjenica da je Amed na poluvremenu imao nerešen rezultat u 80% poslednjih pet utakmica, ali domaćini nakon promene strana imaju povoljan profil, primajući u proseku samo 0,2 gola. Forma Ameda ne dozvoljava da se iznenađenje potpuno isključi, jer je tim u poslednjih pet utakmica postizao 1,8 gola, ali prednost domaćina trebalo bi da se pokaže pre svega u drugom poluvremenu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 2
2. poluvreme

Statistika utakmice

44Posed (%)56
KasımpaşaAmed
14Šutevi14
KasımpaşaAmed
7Šutevi u okvir4
KasımpaşaAmed
1.58xG1.48
KasımpaşaAmed
2Korneri9
KasımpaşaAmed
28Opasni napadi44
KasımpaşaAmed
15Prekršaji10
KasımpaşaAmed
5Kartoni2
KasımpaşaAmed

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1Postignuti golovi / utakmica1.67
KasımpaşaAmed
0.67Primljeni golovi / utakmica1
KasımpaşaAmed
34%Prosečan posed47%
KasımpaşaAmed
2.67Šutevi u okvir / utakmica4.33
KasımpaşaAmed

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9Šutevi po utakmici14
KasımpaşaAmed
2.67Šutevi u okvir4.33
KasımpaşaAmed
11.1%Realizacija šuteva11.9%
KasımpaşaAmed
34%Posed47%
KasımpaşaAmed
0.93xG za1.41
KasımpaşaAmed
1.61xG protiv0.99
KasımpaşaAmed

Kvalitet šuta

Kasımpaşa: UravnoteženAmed: Napadački
KasımpaşaAmed
Preciznost (šutevi u okvir)30%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.100.10
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.370.39

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Amed je 20% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.67 bodovi / utakmica - Kasımpaşa · 2 bodovi / utakmica - Amed

Kasımpaşa
DWD
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
33% W67% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.7xG: 0.93xG protivnika: 1.61BTTS: 67%Over 2.5: 0%
Amed
WLW
Raspodela sezonskih rezultata
67% W0% D33% L
Sezona (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.7Primljeni golovi: 1.0xG: 1.41xG protivnika: 0.99BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Amed je 67% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Kasımpaşa · 1.67 golovi / utakmica - Amed

Kasımpaşa je 49% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.67 golovi / utakmica - Kasımpaşa · 1 golovi / utakmica - Amed

Napadački profil tima Kasımpaşa: veoma jako

Kasımpaşa postiže gol u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Amed čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Amed: jako

Amed postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Kasımpaşa čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)5
KasımpaşaAmed
2Primljeni golovi (sezona)3
KasımpaşaAmed
1.67Prosečno golova na utakmici2.67
KasımpaşaAmed
3Postignuti golovi (poslednjih 5)5
KasımpaşaAmed
2Primljeni golovi (poslednjih 5)3
KasımpaşaAmed

Koliko često postižu najmanje...

100%1 gol67%
KasımpaşaAmed
0%2 gola67%
KasımpaşaAmed
0%3 gola33%
KasımpaşaAmed
0%4 gola0%
KasımpaşaAmed

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol67%
KasımpaşaAmed
0%2 gola33%
KasımpaşaAmed
0%3 gola0%
KasımpaşaAmed
0%4 gola0%
KasımpaşaAmed

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu33%
KasımpaşaAmed
0%BTTS u oba poluvremena0%
KasımpaşaAmed
0%Postigli gol u oba poluvremena33%
KasımpaşaAmed

BTTS i broj golova

0%Najmanje 3 gola i BTTS33%
KasımpaşaAmed
0%Najmanje 3 gola bez BTTS33%
KasımpaşaAmed
67%BTTS – poslednjih 533%
KasımpaşaAmed

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

100%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
KasımpaşaAmed
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena33%
KasımpaşaAmed
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
KasımpaşaAmed

2. poluvreme

67%Najmanje 1 gol posle poluvremena100%
KasımpaşaAmed
0%Najmanje 2 gola posle poluvremena33%
KasımpaşaAmed
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena33%
KasımpaşaAmed

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Kasımpaşa je 49% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodovi / utakmica - Kasımpaşa · 0.67 bodovi / utakmica - Amed

Kasımpaşa — stanje na poluvremenu
33% vodi0% nerešeno67% gubi
Amed — stanje na poluvremenu
0% vodi67% nerešeno33% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.67
KasımpaşaAmed
0.33Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
KasımpaşaAmed
0.67Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
KasımpaşaAmed
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
KasımpaşaAmed
33%Clean sheet pre poluvremena33%
KasımpaşaAmed
67%Bez gola pre poluvremena67%
KasımpaşaAmed

Posle poluvremena (2. poluvreme)

2.33Bodovi po utakmici (2. poluvreme)2
KasımpaşaAmed
0.67Postignuti golovi (2. poluvreme)1.33
KasımpaşaAmed
0Primljeni golovi (2. poluvreme)0.33
KasımpaşaAmed
0.67Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.67
KasımpaşaAmed
100%Clean sheet posle poluvremena67%
KasımpaşaAmed
33%Bez gola posle poluvremena33%
KasımpaşaAmed

Kasımpaşa — rezultati drugog poluvremena

67% W33% D0% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobeđuje u 33%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.7

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Amed — rezultati drugog poluvremena

67% W0% D33% L
2
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.67
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.3

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Kasımpaşa — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.002.33
Postignuti golovi / utakmica0.30.7
Primljeni golovi / utakmica0.70.0
Prosečno golova na utakmici1.00.7
1 gol100%67%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet33%100%
Bez gola67%33%
Gol-razlika-1+2
Poluvreme: 33% vodi - 0% nerešeno - 67% gubi
2. poluvreme: 67% pobeda - 33% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Amed — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.672.00
Postignuti golovi / utakmica0.31.3
Primljeni golovi / utakmica0.70.3
Prosečno golova na utakmici1.01.7
1 gol67%100%
2 gola33%33%
3 gola0%33%
Clean sheet33%67%
Bez gola67%33%
Gol-razlika-1+3
Poluvreme: 0% vodi - 67% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 67% pobeda - 0% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Kasımpaşa
PostigliPrimili
1
0
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Amed
PostigliPrimili
0
1
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.17
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.0 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
77%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
67%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Kasımpaşa

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.68
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+1.01
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.07
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.94
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
67%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
50%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Amed

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.42
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.25
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.26
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.01
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
126%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
67%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Süper Lig.

Timovi u odnosu na ligu

KasımpaşaLigaAmed
Prosečno golova na utakmici▼ 1.672.83▼ 2.67
Oba tima su postigla gol▲ 67%57%▼ 33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 0%50%▲ 67%
Clean sheet▲ 33%22%▲ 33%
Gol pre poluvremena▲ 100%77%▼ 67%
Gol posle poluvremena▼ 67%90%▲ 100%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.83
Prosečan broj golova po utakmici
57%
Oba tima su postigla gol
50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheet
1.50
Domaći golovi / utakmica
1.33
Gostujući golovi / utakmica
+13%
Prednost domaćeg napada
+11%
Prednost domaće odbrane
+6%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
77%
1 gol
37%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
90%
1 gol
30%
2 gola
20%
3 gola
10%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. KasımpaşaGolGüven YalçınAsistencija: Cláudio Winck Neto
  2. KasımpaşaGolAdrian Dawid BenedyczakAsistencija: Marcus Rafferty
  3. AmedŽuti kartonDia Sabi'A
  4. AmedIzmenaUšao: Rayan LutinIzašao: Samuel Ballet
  5. KasımpaşaIzmenaUšao: Elson Mendes Da SilvaIzašao: Marcus Rafferty
  6. KasımpaşaIzmenaUšao: Emi̇rhan BozIzašao: Andri Fannar Baldursson
  7. KasımpaşaŽuti kartonKerem Demirbay
  8. AmedIzmenaUšao: Mohamed KhalilIzašao: Amadou Cissé
  9. AmedIzmenaUšao: Mehmet YeşilIzašao: Dia Sabi'A
  10. KasımpaşaŽuti kartonJesuran Rak-Sakyi
  11. KasımpaşaŽuti kartonEmi̇rhan Boz
  12. AmedŽuti kartonDavid Bates
  13. KasımpaşaŽuti kartonGüven Yalçın
  14. KasımpaşaŽuti kartonAli Yavuz Kol

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Kasımpaşa protiv Amed?

Utakmica lige Süper Lig završena je rezultatom Kasımpaşa 2:2 Amed. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Kasımpaşa protiv Amed?

Kasımpaşa prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Amed 1,67. Prosek lige Süper Lig iznosi 2,83 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica tima Kasımpaşa i 33% utakmica tima Amed.

Kakva je trenutna forma timova Kasımpaşa i Amed?

U poslednjih pet utakmica, Kasımpaşa ima 1 pobeda, 2 remija i 0 poraza (1,67 bodova po utakmici). Amed ima 2 pobeda, 0 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Kasımpaşa protiv Amed?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Kasımpaşa protiv Amed. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.