Uganda - Uganda Premier LeaguePodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Kataka - SC Villa: statistika utakmice

Grb tima Kataka
Kataka
1 : 1poluvreme 0:0
Grb tima SC Villa
SC Villa

Kataka protiv SC Villa: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Kataka je igrao protiv SC Villa u ligi Uganda Premier League (Uganda). Utakmica je odigrana 7. oktobar 2026.. Konačan rezultat: 1:1.

Trenutna forma

Kataka: 0-1-2, 0,33 bodova po utakmici. SC Villa: 3-1-0, 2,50 bodova po utakmici.

Statistika golova

Kataka postiže 0,33 i prima 1,67 golova po utakmici. SC Villa postiže 1,75 i prima 0,25. Prosek lige: 2,03 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Kataka 33%, SC Villa 25%. Over 2.5: Kataka 33%, SC Villa 25%. Nivo lige: BTTS 38%, Over 2.5 38%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Kataka 1,16, SC Villa 1,36. Šutevi po utakmici: Kataka 8,3, SC Villa 9,3. Prosečan posed: Kataka 47%, SC Villa 45%.

Prvo i drugo poluvreme

Kataka: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. SC Villa: vođstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (1) za Kataka i 0-15 (3) za SC Villa. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Uganda Premier League: 2,03 golova po utakmici, BTTS 38%, Over 2.5 38%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

SC Villa zauzima 3. mesto i u četiri utakmice ove sezone ostvarila je 3 pobede i zabeležila jedan remi, dok 16. Kataka ima samo jedan remi i 2 poraza. U poslednjih pet mečeva gosti su pobedili 3 puta, postigavši 8 golova i primivši 3; domaćini nisu zabeležili nijednu pobedu, postigli su 2 gola i primili 9. Prednost SC Villa posebno je izražena u odbrani: ove sezone primila je samo 1 gol, a Kataka 5, pri čemu su domaćini u dosadašnjoj utakmici na svom terenu primili čak 4 gola. Ipak, ishod nije unapred odlučen, jer domaći xG Katake iznosi 1,32, naspram 1,17 xG gostiju na strani, a SC Villa dozvoljava protivnicima da na gostovanjima stvore prilike vredne u proseku 1,69 xG. Uprkos tome, efikasnost gostiju na strani iznosi 14%, naspram 10% domaćina na svom terenu, a spoj te prednosti i znatno bolje forme ide u prilog pobedi SC Villa.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal ide u prilog tome da najmanje jedan tim neće postići gol: SC Villa je sačuvala mrežu netaknutom u 100% obuhvaćenih utakmica u gostima, a Kataka u 67% domaćih utakmica. Kataka je doduše kod kuće postizala u proseku 2,0 gola, ali joj je prosek u poslednjih 5 utakmica pao na 0,4 gola, dok je SC Villa u istom periodu primala 0,6 gola. Gosti imaju veće šanse da postignu gol, jer su u poslednjih 5 utakmica postizali u proseku 1,6 gola, dok je Kataka primala 1,8 gola. Iako se u poslednjih 5 utakmica oba tima po 40% mečeva završilo golovima na obe strane, SC Villina gostujuća utakmica bez primljenog gola i slabija nedavna efikasnost Katake pomeraju prognozu ka opciji „ne“ za BTTS (oba tima daju gol).

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Najjači signal ide u prilog tome da će biti manje od 3,5 gola: u obuhvaćenim utakmicama oba tima ta granica nije dostignuta, a ligaški prosek iznosi 2,03 gola. Na poslednjih pet utakmica Kataka je postizala prosečno 0,4 gola i primala 1,8, dok je SC Villa postizala 1,6 i primala 0,6 golova, što gostima daje prednost, ali ne ukazuje na izuzetno visok rezultat. Ofanzivni xG u tom periodu iznosi 1,13 za Kataku i 1,41 za SC Villu, a na utakmicama svakog od timova granica od 2,5 gola premašena je u 40% slučajeva. Prognoza od ukupno 2,3 gola uzima u obzir slabiju odbranu domaćina u poslednje vreme, ali uz takav očekivani broj golova, opklada na manje od 3,5 gola ostaje jasniji izbor od opklade na manje od 2,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači signal daje trenutna forma: Kataka nije pobedila nijednu od poslednjih 5 utakmica, uz prosečno 0,4 postignuta i 1,8 primljenih golova, dok je SC Villa pobedila u 3 od 5 utakmica, postigavši 1,6 i primivši 0,6 golova. I početak utakmice ide u prilog gostima: u ovom periodu Kataka nijednom nije vodila na poluvremenu, dok je SC Villa vodila na poluvremenu u svakoj utakmici obuhvaćenoj statistikama prvog poluvremena, uz prosečno 1,25 postignutih golova pre pauze, naspram 0,2 kod domaćina. Kataka je u poslednje vreme posle pauze primala prosečno 1,2 gola, što povećava šansu da SC Villa zadrži eventualno vođstvo. Ipak, tip 2/2 ostaje neizvestan, jer je Kataka kod kuće vodila na poluvremenu u sve 3 dosadašnje utakmice, a njen prosečan xG iznosi 1,42, naspram 1,17 kod SC Ville. Uprkos tome, velika prednost gostiju u poslednjim rezultatima i toku prvih poluvremena čini njihovo vođstvo na poluvremenu i pobedu najverovatnijim pojedinačnim scenarijem.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

50Posed (%)50
KatakaSC Villa
-1Šutevi-1
KatakaSC Villa
-1Šutevi u okvir-1
KatakaSC Villa
0xG0
KatakaSC Villa
-1Korneri-1
KatakaSC Villa
0Opasni napadi0
KatakaSC Villa
16Prekršaji9
KatakaSC Villa
0Kartoni0
KatakaSC Villa

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

0.33Postignuti golovi / utakmica1.75
KatakaSC Villa
1.67Primljeni golovi / utakmica0.25
KatakaSC Villa
47%Prosečan posed45%
KatakaSC Villa
3Šutevi u okvir / utakmica3.5
KatakaSC Villa

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

8.33Šutevi po utakmici9.25
KatakaSC Villa
3Šutevi u okvir3.5
KatakaSC Villa
4%Realizacija šuteva18.9%
KatakaSC Villa
47%Posed45%
KatakaSC Villa
1.16xG za1.36
KatakaSC Villa
1.88xG protiv1.25
KatakaSC Villa

Kvalitet šuta

Kataka: UravnoteženSC Villa: Kontranapadački
KatakaSC Villa
Preciznost (šutevi u okvir)36%38%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.15
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.110.50

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

SC Villa je 658% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.33 bodovi / utakmica - Kataka · 2.5 bodovi / utakmica - SC Villa

Kataka
DLL
Bez pobede u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
0% W33% D67% L
Sezona (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.3Primljeni golovi: 1.7xG: 1.16xG protivnika: 1.88BTTS: 33%Over 2.5: 33%
SC Villa
DWWW
Bez poraza u poslednjih 5 utakmica
Raspodela sezonskih rezultata
75% W25% D0% L
Sezona (P-N-I)
3-1-0
2.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +6
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-1-0
2.50 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-0
Poslednjih 5 u gostima
1-0-0
W
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 0.3xG: 1.36xG protivnika: 1.25BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

SC Villa je 430% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.33 golovi / utakmica - Kataka · 1.75 golovi / utakmica - SC Villa

SC Villa je 568% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golovi / utakmica - Kataka · 0.25 golovi / utakmica - SC Villa

Napadački profil tima Kataka: teže

Kataka postiže gol u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok SC Villa čuva Clean sheet u 75% (3 od 4 utakmica).

Napadački profil tima SC Villa: veoma jako

SC Villa postiže gol u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok Kataka čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)7
KatakaSC Villa
5Primljeni golovi (sezona)1
KatakaSC Villa
2Prosečno golova na utakmici2
KatakaSC Villa
1Postignuti golovi (poslednjih 5)7
KatakaSC Villa
5Primljeni golovi (poslednjih 5)1
KatakaSC Villa

Koliko često postižu najmanje...

33%1 gol100%
KatakaSC Villa
0%2 gola50%
KatakaSC Villa
0%3 gola25%
KatakaSC Villa
0%4 gola0%
KatakaSC Villa

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol25%
KatakaSC Villa
33%2 gola0%
KatakaSC Villa
33%3 gola0%
KatakaSC Villa
33%4 gola0%
KatakaSC Villa

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu0%
KatakaSC Villa
0%BTTS u oba poluvremena0%
KatakaSC Villa
0%Postigli gol u oba poluvremena50%
KatakaSC Villa

BTTS i broj golova

33%Najmanje 3 gola i BTTS0%
KatakaSC Villa
0%Najmanje 3 gola bez BTTS25%
KatakaSC Villa
33%BTTS – poslednjih 525%
KatakaSC Villa

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

33%Najmanje 1 gol pre poluvremena100%
KatakaSC Villa
33%Najmanje 2 gola pre poluvremena25%
KatakaSC Villa
33%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
KatakaSC Villa

2. poluvreme

67%Najmanje 1 gol posle poluvremena75%
KatakaSC Villa
33%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
KatakaSC Villa
0%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
KatakaSC Villa

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

SC Villa je 348% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.67 bodovi / utakmica - Kataka · 3 bodovi / utakmica - SC Villa

Kataka — stanje na poluvremenu
0% vodi67% nerešeno33% gubi
SC Villa — stanje na poluvremenu
100% vodi0% nerešeno0% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.67Bodovi po utakmici (1. poluvreme)3
KatakaSC Villa
0.33Postignuti golovi (1. poluvreme)1.25
KatakaSC Villa
0.67Primljeni golovi (1. poluvreme)0
KatakaSC Villa
1Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.25
KatakaSC Villa
67%Clean sheet pre poluvremena100%
KatakaSC Villa
67%Bez gola pre poluvremena0%
KatakaSC Villa

Posle poluvremena (2. poluvreme)

0.33Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.75
KatakaSC Villa
0Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
KatakaSC Villa
1Primljeni golovi (2. poluvreme)0.25
KatakaSC Villa
1Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.75
KatakaSC Villa
33%Clean sheet posle poluvremena75%
KatakaSC Villa
100%Bez gola posle poluvremena50%
KatakaSC Villa

Kataka — rezultati drugog poluvremena

0% W33% D67% L
2
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.67
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

SC Villa — rezultati drugog poluvremena

50% W25% D25% L
12
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
3.00
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti75%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobeđuje u 75%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Kataka — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.670.33
Postignuti golovi / utakmica0.30.0
Primljeni golovi / utakmica0.71.0
Prosečno golova na utakmici1.01.0
1 gol33%67%
2 gola33%33%
3 gola33%0%
Clean sheet67%33%
Bez gola67%100%
Gol-razlika-1-3
Poluvreme: 0% vodi - 67% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 33% nerešeno - 67% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
SC Villa — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici3.001.75
Postignuti golovi / utakmica1.30.5
Primljeni golovi / utakmica0.00.3
Prosečno golova na utakmici1.30.8
1 gol100%75%
2 gola25%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%75%
Bez gola0%50%
Gol-razlika+5+1
Poluvreme: 100% vodi - 0% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 50% pobeda - 25% nerešeno - 25% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Kataka
PostigliPrimili
0
1
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
0
2
61-75
0
0
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 61-75 (2). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

SC Villa
PostigliPrimili
3
0
0-15
2
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
2
1
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (1). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.00
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
0.3 : 1.7
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
29%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
33%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Kataka

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.72
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.62
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+0.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.83
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.21
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
27%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
206%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

SC Villa

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+1.39
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.8 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.39
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+1.00
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
216%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
20%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.8
Kasni golovi
29% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 43% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Uganda Premier League.

Timovi u odnosu na ligu

KatakaLigaSC Villa
Prosečno golova na utakmici• 2.002.03• 2.00
Oba tima su postigla gol▼ 33%38%▼ 25%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 33%38%▼ 25%
Clean sheet▼ 33%39%▲ 75%
Gol pre poluvremena▼ 33%56%▲ 100%
Gol posle poluvremena• 67%66%▲ 75%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.03
Prosečan broj golova po utakmici
38%
Oba tima su postigla gol
38%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
39%
Clean sheet
1.22
Domaći golovi / utakmica
0.81
Gostujući golovi / utakmica
+51%
Prednost domaćeg napada
+34%
Prednost domaće odbrane
+22%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
56%
1 gol
25%
2 gola
9%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
66%
1 gol
31%
2 gola
6%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Gostujući tim

Ostali zabeleženi igrači

—Najib Yiga⚽ 1

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. SC VillaGolNajib Yiga

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Kataka protiv SC Villa?

Utakmica lige Uganda Premier League završena je rezultatom Kataka 1:1 SC Villa. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Kataka protiv SC Villa?

Kataka prosečno postiže 0,33 golova po utakmici, a SC Villa 1,75. Prosek lige Uganda Premier League iznosi 2,03 golova, uz Over 2.5 u 38% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica tima Kataka i 25% utakmica tima SC Villa.

Kakva je trenutna forma timova Kataka i SC Villa?

U poslednjih pet utakmica, Kataka ima 0 pobeda, 1 remija i 2 poraza (0,33 bodova po utakmici). SC Villa ima 3 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,50 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Kataka protiv SC Villa?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Kataka protiv SC Villa. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.