Poljska - 3 Liga Group 4Podaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

KS Hetman Zamosc - Czarni Połaniec: statistika utakmice

KS Hetman Zamosc protiv Czarni Połaniec: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

KS Hetman Zamosc je igrao protiv Czarni Połaniec u ligi 3 Liga Group 4 (Poljska). Utakmica je odigrana 11. oktobar 2026.. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

KS Hetman Zamosc: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Czarni Połaniec: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

KS Hetman Zamosc postiže 1,82 i prima 1,82 golova po utakmici. Czarni Połaniec postiže 1,64 i prima 1,45. Prosek lige: 2,95 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: KS Hetman Zamosc 82%, Czarni Połaniec 55%. Over 2.5: KS Hetman Zamosc 73%, Czarni Połaniec 45%. Nivo lige: BTTS 59%, Over 2.5 57%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: KS Hetman Zamosc 1,98, Czarni Połaniec 1,68. Šutevi po utakmici: KS Hetman Zamosc 3,6, Czarni Połaniec 7,8. Prosečan posed: KS Hetman Zamosc 13%, Czarni Połaniec 26%.

Prvo i drugo poluvreme

KS Hetman Zamosc: vođstvo na poluvremenu 9%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Czarni Połaniec: vođstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,91.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 0-15 (8) za KS Hetman Zamosc i 0-15 (4) za Czarni Połaniec. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

3 Liga Group 4: 2,95 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 57%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Czarni Połaniec su pobedili u 67% gostujućih utakmica, dok je KS Hetman Zamość ostvario pobedu u 33% mečeva na svom terenu, što ide u prilog gostima. Czarni stvaraju i više opasnosti pred protivničkim golom: u gostima upućuju u proseku 5,5 šuteva u okvir gola po utakmici, naspram 3 Hetmanova šuta u okvir gola kod kuće. Ipak, domaćini su efikasniji u postizanju golova na svom terenu — postižu u proseku 1,83 gola, dok gosti u gostima postižu 1,5. Odbrana Czarnyja deluje nešto bolje, primajući u proseku 1,17 gola u gostima, naspram 1,33 gola koliko Hetman prima kod kuće. Obe ekipe su pobedile u po 2 od poslednjih 5 utakmica, a 50% Hetmanovih domaćih mečeva završeno je nerešeno, pa prednost gostiju nije izrazita.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

U poslednjih pet utakmica, oba tima su postigla gol u 100% Hetmanovih i 80% mečeva Czarnyja, što je jači pokazatelj od njihovih sezonskih rezultata, koji iznose 60% odnosno 50%. Hetman je u tom periodu postizao prosečno 2,2 gola i primao 2,2, dok su Czarni postizali 1,8, a primali 1,6 gola po utakmici. I sezonski proseci idu u prilog golovima oba tima: domaćin postiže 1,8, a gost 1,5 gola, dok primaju 1,8 odnosno 1,17. Izvestan razlog za oprez kod tipa „BTTS – Da“ jeste to što Czarni nisu primili gol u 33% utakmica, ali njihovi nedavni rezultati i napadačka efikasnost oba tima govore u prilog scenariju u kojem će svaki tim postići bar jedan gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Na utakmicama Hetmana postizano je u proseku 3,6 golova, a na mečevima Czarnych 2,67; u poslednjih pet nastupa oba tima proseci su porasli na 4,4, odnosno 3,4. Najmanje dva gola postignuta su na 100% utakmica Hetmana i 67% utakmica Czarnych, pa linija više od 1,5 gola pruža jači signal nego linija 2,5, koja je pređena na 60%, odnosno 33% utakmica. U prilog golovima ide i nedavna forma u napadu: Hetman je postizao u proseku 2,2 gola u pet utakmica, a Czarni 1,8, dok su primali 2,2, odnosno 1,6 golova. Procenjujem ukupno 3,3 gola, ali zbog razlike u učestalosti prelaska linija 1,5 i 2,5, izbor je više od 1,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najverovatniji je nerešen rezultat na poluvremenu: Czarni su na pauzu odlazili uz nerešen rezultat u 4 od 6 utakmica, a u prvom poluvremenu primali su prosečno 0 golova. Njihov prosek od 0,33 postignuta gola pre pauze takođe ukazuje na oprezan početak, iako je Hetman bio nerešen na poluvremenu samo u 1 od 3 utakmice obuhvaćene ovom statistikom. Posle pauze gosti bi mogli da steknu prednost: osvajaju prosečno 2,17 poena po utakmici, naspram 1,40 koliko osvajaju domaćini, a pobedili su u 67% utakmica, dok je Hetman slavio u 40%. U poslednjim utakmicama Hetman je posle pauze primao prosečno 1,5 golova, dok je Czarni u tom delu igre postizao 1,2 gola, što ide u prilog scenariju u kojem gosti rešavaju meč u svoju korist. Ipak, tip X/2 nije naročito siguran, pošto su domaćini u poslednjih pet utakmica postizali prosečno 2,2 gola, a gosti primali 1,6.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

-1Posed (%)-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
-1Šutevi-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
-1Šutevi u okvir-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0xG0
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
-1Korneri-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0Opasni napadi0
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
-1Prekršaji-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
-1Kartoni-1
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1.82Postignuti golovi / utakmica1.64
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1.82Primljeni golovi / utakmica1.45
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
13%Prosečan posed26%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1Šutevi u okvir / utakmica2.55
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

3.64Šutevi po utakmici7.82
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1Šutevi u okvir2.55
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
50%Realizacija šuteva20.9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
13%Posed26%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1.98xG za1.68
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1.62xG protiv1.3
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Kvalitet šuta

KS Hetman Zamosc: KontranapadačkiCzarni Połaniec: Kontranapadački
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
Preciznost (šutevi u okvir)27%33%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.540.21
Završnica (golovi po šutu u okvir)1.820.64

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

KS Hetman Zamosc
WLDWD
Raspodela sezonskih rezultata
27% W45% D27% L
Sezona (P-N-I)
3-5-3
1.27 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-3-1
Poslednjih 5 kod kuće
2-2-1
WLWDD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 2.2xG: 0.98xG protivnika: 2.43BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Czarni Połaniec
WWLDD
Raspodela sezonskih rezultata
55% W18% D27% L
Sezona (P-N-I)
6-2-3
1.82 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-1-1
Poslednjih 5 u gostima
3-1-1
LWWWD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.6xG: 1.92xG protivnika: 1.03BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

KS Hetman Zamosc je 11% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.82 golovi / utakmica - KS Hetman Zamosc · 1.64 golovi / utakmica - Czarni Połaniec

Czarni Połaniec je 26% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.82 golovi / utakmica - KS Hetman Zamosc · 1.45 golovi / utakmica - Czarni Połaniec

Napadački profil tima KS Hetman Zamosc: veoma jako

KS Hetman Zamosc postiže gol u 91% utakmica (10 od 11 utakmica), dok Czarni Połaniec čuva Clean sheet u 27% (3 od 11 utakmica).

Napadački profil tima Czarni Połaniec: veoma jako

Czarni Połaniec postiže gol u 82% utakmica (9 od 11 utakmica), dok KS Hetman Zamosc čuva Clean sheet u 9% (1 od 11 utakmica).

20Postignuti golovi (sezona)18
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
20Primljeni golovi (sezona)16
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
3.64Prosečno golova na utakmici3.09
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
11Postignuti golovi (poslednjih 5)9
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
11Primljeni golovi (poslednjih 5)8
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Koliko često postižu najmanje...

91%1 gol82%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
73%2 gola45%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
18%3 gola27%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0%4 gola9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Koliko često primaju najmanje...

91%1 gol73%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
45%2 gola36%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
27%3 gola18%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
18%4 gola9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

59%
Prosek lige

Obrasci golova

18%BTTS na poluvremenu9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
18%BTTS u oba poluvremena9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
27%Postigli gol u oba poluvremena27%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

BTTS i broj golova

64%Najmanje 3 gola i BTTS36%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
9%Najmanje 3 gola bez BTTS9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
100%BTTS – poslednjih 580%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

45%Najmanje 1 gol pre poluvremena36%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
27%Najmanje 2 gola pre poluvremena18%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
9%Najmanje 3 gola pre poluvremena9%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

2. poluvreme

64%Najmanje 1 gol posle poluvremena73%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
64%Najmanje 2 gola posle poluvremena55%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
27%Najmanje 3 gola posle poluvremena18%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Czarni Połaniec je 59% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.91 bodovi / utakmica - KS Hetman Zamosc · 1.45 bodovi / utakmica - Czarni Połaniec

KS Hetman Zamosc — stanje na poluvremenu
9% vodi64% nerešeno27% gubi
Czarni Połaniec — stanje na poluvremenu
27% vodi64% nerešeno9% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.91Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.45
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0.27Postignuti golovi (1. poluvreme)0.45
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0.55Primljeni golovi (1. poluvreme)0.36
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0.82Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.82
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
64%Clean sheet pre poluvremena91%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
73%Bez gola pre poluvremena64%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.45Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.45
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1Postignuti golovi (2. poluvreme)0.91
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
0.73Primljeni golovi (2. poluvreme)0.82
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
1.73Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.73
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
45%Clean sheet posle poluvremena45%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec
36%Bez gola posle poluvremena36%
KS Hetman ZamoscCzarni Połaniec

KS Hetman Zamosc — rezultati drugog poluvremena

27% W64% D9% L
10
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvreme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.91
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti300%

Vodi na poluvremenu u 9% utakmica i pobeđuje u 27%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Czarni Połaniec — rezultati drugog poluvremena

27% W64% D9% L
16
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.45
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti204%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobeđuje u 55%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

KS Hetman Zamosc — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.60
Postignuti golovi / utakmica0.61.6
Primljeni golovi / utakmica0.81.4
Prosečno golova na utakmici1.43.0
1 gol80%100%
2 gola40%100%
3 gola20%60%
Clean sheet40%0%
Bez gola40%0%
Gol-razlika-1+1
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Czarni Połaniec — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.201.80
Postignuti golovi / utakmica0.61.2
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosečno golova na utakmici1.42.0
1 gol40%100%
2 gola40%80%
3 gola20%20%
Clean sheet80%20%
Bez gola60%0%
Gol-razlika-1+2
Poluvreme: 20% vodi - 60% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 60% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

KS Hetman Zamosc
PostigliPrimili
8
8
0-15
1
3
16-30
0
1
31-45
1
4
46-60
5
1
61-75
5
3
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (8 goals). Najviše primaju u 0-15 (8). Bilans kasnih golova (76–90): +2 - dobija u završnici.

Czarni Połaniec
PostigliPrimili
4
4
0-15
0
0
16-30
4
3
31-45
3
3
46-60
3
1
61-75
4
5
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (5). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

3.37
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.6 : 1.7
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
114%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
69%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
75%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

KS Hetman Zamosc

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.36
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.36
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.16
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.20
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
110%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
141%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.33
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.7
Kasni golovi
25% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 40% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Czarni Połaniec

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.19
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
+1.6 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.04
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.15
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
127%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
87%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.22
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.5
Kasni golovi
22% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
22%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige 3 Liga Group 4.

Timovi u odnosu na ligu

KS Hetman ZamoscLigaCzarni Połaniec
Prosečno golova na utakmici▲ 3.642.95▲ 3.09
Oba tima su postigla gol▲ 82%59%▼ 55%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 73%57%▼ 45%
Clean sheet▼ 9%24%▲ 27%
Gol pre poluvremena▼ 45%61%▼ 36%
Gol posle poluvremena▼ 64%67%▲ 73%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.95
Prosečan broj golova po utakmici
59%
Oba tima su postigla gol
57%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheet
1.66
Domaći golovi / utakmica
1.29
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće odbrane
+18%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
61%
1 gol
25%
2 gola
14%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
67%
1 gol
48%
2 gola
25%
3 gola
7%
4 gola

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice KS Hetman Zamosc protiv Czarni Połaniec?

Utakmica lige 3 Liga Group 4 završena je rezultatom KS Hetman Zamosc 1:0 Czarni Połaniec. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice KS Hetman Zamosc protiv Czarni Połaniec?

KS Hetman Zamosc prosečno postiže 1,82 golova po utakmici, a Czarni Połaniec 1,64. Prosek lige 3 Liga Group 4 iznosi 2,95 golova, uz Over 2.5 u 57% utakmica. BTTS se javlja u 82% utakmica tima KS Hetman Zamosc i 55% utakmica tima Czarni Połaniec.

Kakva je trenutna forma timova KS Hetman Zamosc i Czarni Połaniec?

U poslednjih pet utakmica, KS Hetman Zamosc ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Czarni Połaniec ima 2 pobeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice KS Hetman Zamosc protiv Czarni Połaniec?

Statistika utakmice je javno dostupna ovde; potpuna analiza klađenja i preporučeni tip dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.