Argentina - Primera DivisiónEstadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz PérezPodaci ažurirani na dan 06. novembar 2026.

Lanús - Instituto: statistika utakmice

Grb tima Lanús
Lanús
0 : 1poluvreme 0:0
Grb tima Instituto
Instituto

Lanús protiv Instituto: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Lanús je igrao protiv Instituto u ligi Primera División (Argentina). Utakmica je odigrana 3. avgust 2026.. Stadion: Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez. Konačan rezultat: 0:1.

Trenutna forma

Lanús: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Instituto: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Lanús postiže 1,06 i prima 0,94 golova po utakmici. Instituto postiže 1,06 i prima 1,06. Prosek lige: 2,08 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Lanús 33%, Instituto 44%. Over 2.5: Lanús 33%, Instituto 33%. Nivo lige: BTTS 44%, Over 2.5 35%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Lanús 1,42, Instituto 1,53. Šutevi po utakmici: Lanús 12,1, Instituto 13,5. Prosečan posed: Lanús 53%, Instituto 49%.

Prvo i drugo poluvreme

Lanús: vođstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Instituto: vođstvo na poluvremenu 44%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (5) za Lanús i 31-45+ (4) za Instituto. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Primera División: 2,08 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 35%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-2-0. Prosek golova 3,00, BTTS 67%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Tipujem na pobedu domaćina (1). Lanús kod kuće prima u proseku samo 0.56 golova po utakmici i ima 67% utakmica bez primljenog gola, dok Instituto u gostima prima prosečno 1.11 golova i ima samo 22% utakmica bez primljenog gola, što domaćinu daje jasnu defanzivnu prednost. U napadu, Lanús kod kuće postiže prosečno 1.11 golova uz xG 1.68 i stopu realizacije od 8%, dok Instituto na gostovanjima postiže samo 0.67 golova uz xG 1.64 i realizaciju od 5%, što znači da gosti znatno lošije pretvaraju šanse u golove. Obe ekipe upućuju sličan broj šuteva (~14) i imaju približan broj šuteva u okvir gola (5.11 prema 4.89), ali Lanús znatno češće kontroliše loptu (59% poseda prema 48%) i u boljoj je formi (3 pobede u poslednjih 5 utakmica i 1.8 poena po meču, naspram 2 pobede i 1.4 poena po meču Instituta). Ipak, visok procenat remija Lanúsa kod kuće (44%) povećava rizik od podele bodova, zbog čega je remiju dodeljen umeren udeo u proceni verovatnoća.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Lanús kao domaćin u proseku postiže 1.38 gola i prima 1.00 po utakmici, dok Instituto na gostovanjima beleži samo 0.67 gola po meču i prima 1.11. Sezonski procenat BTTS iznosi 50% za Lanús i 33% za Instituto, a u poslednjih 5 utakmica 20% i 40%, što pokazuje da trenutna forma domaćina smanjuje verovatnoću da će obe ekipe postići gol. Instituto ostvaruje viši xG po utakmici, 1.64 u odnosu na 1.37 kod Lanúsa, i upućuje više udaraca u okvir gola (4.89 naspram 3.25), ali je njihova realizacija niska — 5% u odnosu na 11% kod Lanúsa — pa se prednost u xG ne pretvara jednoznačno u stvarne golove. Pored toga, ligaški prosek iznosi 2.07 gola po utakmici, dok procenat utakmica u ligi sa sačuvanom mrežom dostiže 69%, što povećava verovatnoću da će bar jedna ekipa sačuvati svoju mrežu. Uzimajući u obzir nizak prosek golova Instituta od 0.67, slabu realizaciju od 5% i poslednjih 20% BTTS kod Lanúsa, verovatniji deluje scenario „Ne“.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

xG analiza ukazuje očekivani broj golova od 1.37 za Lanús (prosečni xG domaćina 1.37 naspram prosečnog xG gostujućeg protivnika 1.36) i 1.34 za Instituto (prosečni xG gostiju 1.64 naspram prosečnog xG domaćeg protivnika 1.03), što daje ukupnu vrednost od 2.71 gola. Istorijski podaci potvrđuju naginjanje ka Over 1.5: Lanús ima 75% utakmica sa najmanje 2 gola, Instituto 67%, a oba tima sezonski imaju 100% mečeva sa najmanje jednim golom (over 0.5). Linija 2.5 je uravnoteženija: Lanús ostvaruje over 2.5 u 50% mečeva, Instituto samo u 11%, uz ligaški prosek od 34%, zbog čega dajem umerenu podršku za Over 2.5 na nivou od oko 60%. Instituto upućuje više šuteva po meču (14.22) i više šuteva u okvir gola (4.89), ali ima nisku realizaciju od 5%, dok Lanús beleži 12.38 šuteva i 3.25 šuteva u okvir gola, uz realizaciju od 11%, što ograničava šansu za veoma visok rezultat (Over 3.5: Lanús 13%, Instituto 0%). Shodno tome, najjači signal je Over 1.5 (izbor: over na liniji 1.5) sa verovatnoćom od 88%, uz umerenu podršku za Over 2.5 (60%) i nisku podršku za Over 3.5 (12%).

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Tipujem na 1/1 (Lanús vodi na poluvremenu i pobeđuje), jer domaćin ima jasnu prednost u statistici prvog poluvremena: Lanús u proseku postiže 0.88 gola do poluvremena i prima 0.25, a vodi na poluvremenu u 63% utakmica kod kuće, dok Instituto do poluvremena postiže samo 0.22 gola i vodi u 22% gostujućih utakmica. Na nivou cele utakmice Lanús kod kuće postiže prosečno 1.38 gola, u odnosu na 0.67 koliko Instituto postiže u gostima, i beleži 50% pobeda naspram 22% za Instituto, što povećava verovatnoću pretvaranja vođstva na poluvremenu u pobedu na kraju. Instituto ima viši xG (1.64 u odnosu na 1.37) i više udaraca u okvir gola (4.89 vs 3.25), ali mu je stopa realizacije niska (5% u odnosu na 11% kod Lanúsa), pa se kreirane prilike ređe pretvaraju u golove. Ipak, postoji rizik od povratka posle poluvremena — Lanús je primio 4 gola u periodu 46–60 minuta — zato scenariji remija i preokreta dobijaju umerenu težinu; na kraju procenjujem 1/1 na 38%, X/X na 14% i 2/2 na 10% kao glavne alternative.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
0 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

62Posed (%)38
LanúsInstituto
15Šutevi19
LanúsInstituto
3Šutevi u okvir7
LanúsInstituto
1.49xG2.02
LanúsInstituto
7Korneri7
LanúsInstituto
45Opasni napadi46
LanúsInstituto
5Prekršaji16
LanúsInstituto
1Kartoni3
LanúsInstituto

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

1.06Postignuti golovi / utakmica1.06
LanúsInstituto
0.94Primljeni golovi / utakmica1.06
LanúsInstituto
53%Prosečan posed49%
LanúsInstituto
4.17Šutevi u okvir / utakmica4.22
LanúsInstituto

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.11Šutevi po utakmici13.5
LanúsInstituto
4.17Šutevi u okvir4.22
LanúsInstituto
8.7%Realizacija šuteva7.8%
LanúsInstituto
53%Posed49%
LanúsInstituto
1.42xG za1.53
LanúsInstituto
1.41xG protiv1.22
LanúsInstituto

Kvalitet šuta

Lanús: UravnoteženInstituto: Uravnotežen
LanúsInstituto
Preciznost (šutevi u okvir)34%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.250.25

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Instituto je 40% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1 bodovi / utakmica - Lanús · 1.4 bodovi / utakmica - Instituto

Lanús
LDDLW
Raspodela sezonskih rezultata
39% W33% D28% L
Sezona (P-N-I)
7-6-5
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-4-1
Poslednjih 5 kod kuće
2-3-0
DWDDW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.2Primljeni golovi: 0.6xG: 1.63xG protivnika: 1.43BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Instituto
LDWLW
Raspodela sezonskih rezultata
39% W17% D44% L
Sezona (P-N-I)
7-3-8
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-2-5
Poslednjih 5 u gostima
2-1-2
LWDWL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.8xG: 1.75xG protivnika: 1.16BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Lanús je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.94 golovi / utakmica - Lanús · 1.06 golovi / utakmica - Instituto

Napadački profil tima Lanús: jako

Lanús postiže gol u 61% utakmica (11 od 18 utakmica), dok Instituto čuva Clean sheet u 22% (4 od 18 utakmica).

Napadački profil tima Instituto: neujednačeno

Instituto postiže gol u 67% utakmica (12 od 18 utakmica), dok Lanús čuva Clean sheet u 44% (8 od 18 utakmica).

19Postignuti golovi (sezona)19
LanúsInstituto
17Primljeni golovi (sezona)19
LanúsInstituto
2Prosečno golova na utakmici2.11
LanúsInstituto
1Postignuti golovi (poslednjih 5)5
LanúsInstituto
3Primljeni golovi (poslednjih 5)4
LanúsInstituto

Koliko često postižu najmanje...

61%1 gol67%
LanúsInstituto
22%2 gola39%
LanúsInstituto
11%3 gola0%
LanúsInstituto
6%4 gola0%
LanúsInstituto

Koliko često primaju najmanje...

56%1 gol78%
LanúsInstituto
33%2 gola28%
LanúsInstituto
6%3 gola0%
LanúsInstituto
0%4 gola0%
LanúsInstituto

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

6%BTTS na poluvremenu6%
LanúsInstituto
0%BTTS u oba poluvremena0%
LanúsInstituto
17%Postigli gol u oba poluvremena28%
LanúsInstituto

BTTS i broj golova

22%Najmanje 3 gola i BTTS33%
LanúsInstituto
11%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
LanúsInstituto
0%BTTS – poslednjih 540%
LanúsInstituto

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

39%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
LanúsInstituto
22%Najmanje 2 gola pre poluvremena11%
LanúsInstituto
6%Najmanje 3 gola pre poluvremena6%
LanúsInstituto

2. poluvreme

78%Najmanje 1 gol posle poluvremena83%
LanúsInstituto
39%Najmanje 2 gola posle poluvremena39%
LanúsInstituto
17%Najmanje 3 gola posle poluvremena6%
LanúsInstituto

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Instituto je 43% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.17 bodovi / utakmica - Lanús · 1.67 bodovi / utakmica - Instituto

Lanús — stanje na poluvremenu
17% vodi67% nerešeno17% gubi
Instituto — stanje na poluvremenu
44% vodi33% nerešeno22% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.17Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.67
LanúsInstituto
0.39Postignuti golovi (1. poluvreme)0.56
LanúsInstituto
0.28Primljeni golovi (1. poluvreme)0.28
LanúsInstituto
0.67Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.83
LanúsInstituto
78%Clean sheet pre poluvremena72%
LanúsInstituto
78%Bez gola pre poluvremena56%
LanúsInstituto

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.33Bodovi po utakmici (2. poluvreme)0.94
LanúsInstituto
0.67Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
LanúsInstituto
0.67Primljeni golovi (2. poluvreme)0.78
LanúsInstituto
1.33Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.28
LanúsInstituto
50%Clean sheet posle poluvremena33%
LanúsInstituto
44%Bez gola posle poluvremena50%
LanúsInstituto

Lanús — rezultati drugog poluvremena

33% W33% D33% L
21
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
24
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.17
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti229%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobeđuje u 39%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Instituto — rezultati drugog poluvremena

17% W44% D39% L
30
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvreme)
17
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.67
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti89%

Vodi na poluvremenu u 44% utakmica i pobeđuje u 39%. Obično čuva vođstvo do kraja utakmice.

Odbrana posle poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Lanús — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.801.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.2
Primljeni golovi / utakmica0.20.4
Prosečno golova na utakmici0.20.6
1 gol20%60%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet80%60%
Bez gola100%80%
Gol-razlika-1-1
Poluvreme: 0% vodi - 80% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 40% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Instituto — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosečno golova na utakmici0.61.2
1 gol60%80%
2 gola0%40%
3 gola0%0%
Clean sheet80%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+10
Poluvreme: 40% vodi - 40% nerešeno - 20% gubi
2. poluvreme: 20% pobeda - 60% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Lanús
PostigliPrimili
0
1
0-15
3
3
16-30
4
1
31-45
4
4
46-60
5
4
61-75
3
4
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 46-60 (4). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

Instituto
PostigliPrimili
3
1
0-15
3
1
16-30
4
3
31-45
3
6
46-60
3
3
61-75
3
5
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (4 goals). Najviše primaju u 46-60 (6). Bilans kasnih golova (76–90): -2 - završnica je slabost.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.06
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.1 : 1.0
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
39%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
+46%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
41%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
13%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Lanús

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.11
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.36
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.47
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
89%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
106%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.50
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
16% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
16%

Instituto

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.31
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.31
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-3.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.47
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.16
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
119%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
89%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.07
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.1
Kasni golovi
16% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 16% postiže se u prvih 15 minuta.
16%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Primera División.

Timovi u odnosu na ligu

LanúsLigaInstituto
Prosečno golova na utakmici• 2.002.08• 2.11
Oba tima su postigla gol▼ 33%44%• 44%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▼ 33%35%▼ 33%
Clean sheet▲ 44%35%▼ 22%
Gol pre poluvremena▼ 39%61%▲ 67%
Gol posle poluvremena▲ 78%71%▲ 83%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.08
Prosečan broj golova po utakmici
44%
Oba tima su postigla gol
35%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
35%
Clean sheet
1.19
Domaći golovi / utakmica
0.89
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće odbrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
61%
1 gol
23%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
35%
2 gola
9%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. InstitutoŽuti kartonJonathan Galván
  2. InstitutoŽuti kartonGiuliano Cerato
  3. InstitutoIzmenaUšao: Fernando Rubén AlarcónIzašao: Jonathan Galván
  4. InstitutoIzmenaUšao: Gastón Andrés LodicoIzašao: Matías Gallardo
  5. LanúsIzmenaUšao: Diego Agustín MedinaIzašao: Felipe Peña Biafore
  6. InstitutoŽuti kartonFernando Rubén Alarcón
  7. InstitutoIzmenaUšao: Matias FonsecaIzašao: Alex Nahuel Luna

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (3): Lanús 1 - 2 - 0 Instituto. Prosečan broj golova 3.00, oba tima su postigla gol u 67% utakmica.

Instituto
2 : 2
Lanús
Instituto AC Córdoba
0 : 0
CA Lanús
CA Lanús
4 : 1
Instituto AC Córdoba

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Lanús protiv Instituto?

Utakmica lige Primera División završena je rezultatom Lanús 0:1 Instituto. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Lanús i Instituto?

U poslednjih 3 međusobnih utakmica, Lanús je pobedio 1 puta, Instituto 0 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 3,00 golova, a oba tima su dala gol u 67% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Lanús protiv Instituto?

Lanús prosečno postiže 1,06 golova po utakmici, a Instituto 1,06. Prosek lige Primera División iznosi 2,08 golova, uz Over 2.5 u 35% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica tima Lanús i 44% utakmica tima Instituto.

Kakva je trenutna forma timova Lanús i Instituto?

U poslednjih pet utakmica, Lanús ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Instituto ima 2 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Lanús protiv Instituto?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Lanús protiv Instituto. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.