Sjedinjene Američke Države - USL ChampionshipCashman FieldPodaci ažurirani na dan 18. oktobar 2026.

Las Vegas Lights - San Antonio: statistika utakmice

Grb tima Las Vegas Lights
Las Vegas Lights
1 : 0poluvreme 1:0
Grb tima San Antonio
San Antonio

Las Vegas Lights protiv San Antonio: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Las Vegas Lights je igrao protiv San Antonio u ligi USL Championship (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 4. oktobar 2026.. Stadion: Cashman Field. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Las Vegas Lights: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. San Antonio: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Las Vegas Lights postiže 1,31 i prima 1,46 golova po utakmici. San Antonio postiže 1,12 i prima 1,08. Prosek lige: 2,72 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Las Vegas Lights 65%, San Antonio 46%. Over 2.5: Las Vegas Lights 50%, San Antonio 42%. Nivo lige: BTTS 54%, Over 2.5 50%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Las Vegas Lights 1,42, San Antonio 1,38. Šutevi po utakmici: Las Vegas Lights 12,2, San Antonio 12,3. Prosečan posed: Las Vegas Lights 52%, San Antonio 54%.

Prvo i drugo poluvreme

Las Vegas Lights: vođstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 0,69. San Antonio: vođstvo na poluvremenu 35%, golovi u drugom poluvremenu 0,62.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (7) za Las Vegas Lights i 46-60 (6) za San Antonio. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

USL Championship: 2,72 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 50%.

Međusobni skor

Pre ove utakmice bilo je dostupno 5 prethodnih međusobnih susreta: 2-2-1. Prosek golova 2,20, BTTS 60%.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Remi deluje kao najverovatniji ishod: Las Vegas Lights je odigrao nerešeno 38% utakmica kod kuće, a San Antonio 46% utakmica u gostima. Gosti su podelili bodove u 4 od poslednjih 5 mečeva i primili u njima samo 2 gola, mada su i sami postigli svega 1 gol. Domaćin ima prednost u stvaranju prilika na svom terenu: njegov prosečni xG iznosi 1,57, naspram 1,14 koliko San Antonio beleži u gostima, a upućuje i više udaraca u okvir gola — 4,08 prema 2,85 po utakmici. To se, međutim, ne pretvara u jasnu prednost u rezultatima, jer Las Vegas kod kuće postiže u proseku 1,08 gola i izgubio je 3 od poslednjih 5 utakmica. Nedavno čvrsta odbrana gostiju i ograničena efikasnost oba tima ukazuju na izjednačenu utakmicu sa malo golova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači pokazatelj u prilog tome da bar jedan tim neće postići gol jeste nedavna neefikasnost San Antonio: svega 1 gol u 5 utakmica, uprkos prosečnom xG od 1,45. Las Vegas je sačuvao mrežu netaknutom u 46% utakmica, dok San Antonio nije postigao gol u 38% svojih mečeva, što dodatno umanjuje izglede da će gosti zatresti mrežu. Ni domaćini ne blistaju u napadu: nisu postigli gol u 46% utakmica, iako im je prosečni xG 1,62, naspram 1,44 xG koje dopušta San Antonio. U poslednjih 5 utakmica, oba tima su postigla gol u 40% mečeva Las Vegas i svega 20% mečeva San Antonio, pa je izbor „BTTS — ne“ verovatniji nego da oba tima postignu gol. To ne znači nužno da će utakmica završiti rezultatom 0:0, već da najmanje jedan tim neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

U utakmicama oba tima ove sezone najviše 3 gola postignuta su u 85% slučajeva, što je snažan signal za manje od 3,5 gola. U poslednjih 5 utakmica svakog od njih, više od 2,5 gola postignuto je samo jednom, a San Antonio je u tom periodu postigao svega 1 gol. Las Vegas postiže u proseku 1,08 gola po utakmici i ne prima gol u 46% utakmica, pa je teško očekivati veliki broj golova gostiju. Iako xG domaćina iznosi 1,62, njihov stvarni prosek je za 0,54 gola niži, što ide u prilog opreznijoj prognozi. Uz očekivana ukupno 2,10 gola, linija manje od 3,5 ima jasniju prednost u odnosu na niže granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Najjači signal za nerešen rezultat na poluvremenu dolazi iz niza San Antonia: svih poslednjih 5 utakmica gostiju bilo je nerešeno na poluvremenu, dok je Las Vegas Lights na tom delu utakmice imao nerešen rezultat u 54% mečeva ove sezone. I konačan remi ima čvrsto uporište, jer je San Antonio odigrao nerešeno 4 od poslednjih 5 utakmica, postigavši u tom periodu u proseku samo 0,2 gola i primivši 0,4. U celoj sezoni, udeo nerešenih rezultata iznosi 46% kod gostiju i 38% kod domaćina. Las Vegas ima prednost u kvalitetu šansi, sa prosečnim xG od 1,62 naspram 1,14 kod protivnika, pa pobeda domaćina posle nerešenog rezultata na poluvremenu ostaje značajna alternativa. Ipak, domaćini su izgubili 3 od poslednjih 5 utakmica, što uz slabu efikasnost gostiju više ide u prilog scenariju X/X nego pobedi bilo koje ekipe.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
0 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

46Posed (%)54
Las Vegas LightsSan Antonio
14Šutevi14
Las Vegas LightsSan Antonio
7Šutevi u okvir5
Las Vegas LightsSan Antonio
1.56xG1.57
Las Vegas LightsSan Antonio
8Korneri2
Las Vegas LightsSan Antonio
25Opasni napadi47
Las Vegas LightsSan Antonio
15Prekršaji12
Las Vegas LightsSan Antonio
2Kartoni3
Las Vegas LightsSan Antonio

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

Las Vegas LightsSan Antonio
1.31Postignuti golovi / utakmica1.12
Las Vegas LightsSan Antonio
1.46Primljeni golovi / utakmica1.08
Las Vegas LightsSan Antonio
52%Prosečan posed54%
Las Vegas LightsSan Antonio
3.73Šutevi u okvir / utakmica3.77
Las Vegas LightsSan Antonio

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

12.23Šutevi po utakmici12.31
Las Vegas LightsSan Antonio
3.73Šutevi u okvir3.77
Las Vegas LightsSan Antonio
10.7%Realizacija šuteva9.1%
Las Vegas LightsSan Antonio
52%Posed54%
Las Vegas LightsSan Antonio
1.42xG za1.38
Las Vegas LightsSan Antonio
1.36xG protiv1.33
Las Vegas LightsSan Antonio

Kvalitet šuta

Las Vegas Lights: UravnoteženSan Antonio: Uravnotežen
Las Vegas LightsSan Antonio
Preciznost (šutevi u okvir)30%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.120.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.350.30

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

San Antonio je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

0.8 bodovi / utakmica - Las Vegas Lights · 1.2 bodovi / utakmica - San Antonio

Las Vegas Lights
LLWDL
Raspodela sezonskih rezultata
35% W23% D42% L
Sezona (P-N-I)
9-6-11
1.27 bodovi / utakmica · gol-razlika -4
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-5-4
Poslednjih 5 kod kuće
1-2-2
DWLLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.6xG: 1.78xG protivnika: 1.29BTTS: 60%Over 2.5: 40%
San Antonio
WDLDD
Raspodela sezonskih rezultata
35% W42% D23% L
Sezona (P-N-I)
9-11-6
1.46 bodovi / utakmica · gol-razlika +1
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-6-3
Poslednjih 5 u gostima
2-2-1
WDWLD
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 0.6xG: 1.33xG protivnika: 1.17BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Las Vegas Lights je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.31 golovi / utakmica - Las Vegas Lights · 1.12 golovi / utakmica - San Antonio

San Antonio je 35% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.46 golovi / utakmica - Las Vegas Lights · 1.08 golovi / utakmica - San Antonio

Napadački profil tima Las Vegas Lights: veoma jako

Las Vegas Lights postiže gol u 85% utakmica (22 od 26 utakmica), dok San Antonio čuva Clean sheet u 38% (10 od 26 utakmica).

Napadački profil tima San Antonio: jako

San Antonio postiže gol u 58% utakmica (15 od 26 utakmica), dok Las Vegas Lights čuva Clean sheet u 27% (7 od 26 utakmica).

34Postignuti golovi (sezona)29
Las Vegas LightsSan Antonio
38Primljeni golovi (sezona)28
Las Vegas LightsSan Antonio
2.77Prosečno golova na utakmici2.19
Las Vegas LightsSan Antonio
6Postignuti golovi (poslednjih 5)3
Las Vegas LightsSan Antonio
8Primljeni golovi (poslednjih 5)3
Las Vegas LightsSan Antonio

Koliko često postižu najmanje...

85%1 gol58%
Las Vegas LightsSan Antonio
46%2 gola35%
Las Vegas LightsSan Antonio
0%3 gola15%
Las Vegas LightsSan Antonio
0%4 gola4%
Las Vegas LightsSan Antonio

Koliko često primaju najmanje...

73%1 gol62%
Las Vegas LightsSan Antonio
42%2 gola31%
Las Vegas LightsSan Antonio
27%3 gola12%
Las Vegas LightsSan Antonio
4%4 gola4%
Las Vegas LightsSan Antonio

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

54%
Prosek lige

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu12%
Las Vegas LightsSan Antonio
15%BTTS u oba poluvremena8%
Las Vegas LightsSan Antonio
27%Postigli gol u oba poluvremena27%
Las Vegas LightsSan Antonio

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS38%
Las Vegas LightsSan Antonio
0%Najmanje 3 gola bez BTTS4%
Las Vegas LightsSan Antonio
60%BTTS – poslednjih 540%
Las Vegas LightsSan Antonio

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

81%Najmanje 1 gol pre poluvremena58%
Las Vegas LightsSan Antonio
42%Najmanje 2 gola pre poluvremena27%
Las Vegas LightsSan Antonio
8%Najmanje 3 gola pre poluvremena12%
Las Vegas LightsSan Antonio

2. poluvreme

73%Najmanje 1 gol posle poluvremena62%
Las Vegas LightsSan Antonio
42%Najmanje 2 gola posle poluvremena35%
Las Vegas LightsSan Antonio
19%Najmanje 3 gola posle poluvremena15%
Las Vegas LightsSan Antonio

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

San Antonio je 29% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.19 bodovi / utakmica - Las Vegas Lights · 1.54 bodovi / utakmica - San Antonio

Las Vegas Lights — stanje na poluvremenu
23% vodi50% nerešeno27% gubi
San Antonio — stanje na poluvremenu
35% vodi50% nerešeno15% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

1.19Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.54
Las Vegas LightsSan Antonio
0.62Postignuti golovi (1. poluvreme)0.5
Las Vegas LightsSan Antonio
0.69Primljeni golovi (1. poluvreme)0.46
Las Vegas LightsSan Antonio
1.31Prosečan broj golova (1. poluvreme)0.96
Las Vegas LightsSan Antonio
38%Clean sheet pre poluvremena73%
Las Vegas LightsSan Antonio
42%Bez gola pre poluvremena58%
Las Vegas LightsSan Antonio

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.19Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.23
Las Vegas LightsSan Antonio
0.69Postignuti golovi (2. poluvreme)0.62
Las Vegas LightsSan Antonio
0.77Primljeni golovi (2. poluvreme)0.62
Las Vegas LightsSan Antonio
1.46Prosečan broj golova (2. poluvreme)1.23
Las Vegas LightsSan Antonio
54%Clean sheet posle poluvremena54%
Las Vegas LightsSan Antonio
46%Bez gola posle poluvremena58%
Las Vegas LightsSan Antonio

Las Vegas Lights — rezultati drugog poluvremena

27% W38% D35% L
31
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.19
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti152%

Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobeđuje u 35%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.1

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

San Antonio — rezultati drugog poluvremena

23% W54% D23% L
40
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
32
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.54
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 35% utakmica i pobeđuje u 35%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Las Vegas Lights — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.001.20
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosečno golova na utakmici1.41.4
1 gol100%100%
2 gola40%20%
3 gola0%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-1-1
Poluvreme: 20% vodi - 40% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 0% nerešeno - 60% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
San Antonio — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.400.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.00.6
Prosečno golova na utakmici0.21.0
1 gol20%40%
2 gola0%40%
3 gola0%20%
Clean sheet100%60%
Bez gola80%60%
Gol-razlika+1-1
Poluvreme: 20% vodi - 80% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 0% pobeda - 80% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Las Vegas Lights
PostigliPrimili
6
4
0-15
3
5
16-30
7
9
31-45
6
10
46-60
6
3
61-75
6
7
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 46-60 (10). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

San Antonio
PostigliPrimili
3
4
0-15
5
3
16-30
5
5
31-45
6
7
46-60
4
3
61-75
6
6
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilans kasnih golova (76–90): 0.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.49
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
91%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
56%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-11%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
49%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Las Vegas Lights

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.21
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.7 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.11
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
-0.10
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
86%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
121%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.47
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
18% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 18% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

San Antonio

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.01
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-2.4 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.26
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
93%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
71%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.26
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.1
Kasni golovi
21% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige USL Championship.

Timovi u odnosu na ligu

Las Vegas LightsLigaSan Antonio
Prosečno golova na utakmici• 2.772.72▼ 2.19
Oba tima su postigla gol▲ 65%54%▼ 46%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)• 50%50%▼ 42%
Clean sheet• 27%27%▲ 38%
Gol pre poluvremena▲ 81%66%▼ 58%
Gol posle poluvremena▼ 73%78%▼ 62%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.72
Prosečan broj golova po utakmici
54%
Oba tima su postigla gol
50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheet
1.52
Domaći golovi / utakmica
1.21
Gostujući golovi / utakmica
+26%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće odbrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
66%
1 gol
34%
2 gola
11%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
78%
1 gol
47%
2 gola
20%
3 gola
8%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. San AntonioŽuti kartonDominick Hernandez
  2. San AntonioIzmenaUšao: Lilian RicolIzašao: Dominick Hernandez
  3. San AntonioŽuti kartonLucio Berrón
  4. San AntonioIzmenaUšao: Luis Andrés Paredes BusatamanteIzašao: Christian Sorto
  5. San AntonioIzmenaUšao: Luke HaakensonIzašao: Luis Andrés Paredes Busatamante
  6. Las Vegas LightsŽuti kartonNykolas Sessock
  7. Las Vegas LightsIzmenaUšao: Marc YbarraIzašao: Kyle Scott
  8. Las Vegas LightsIzmenaUšao: Blake PopeIzašao: Nykolas Sessock
  9. Las Vegas LightsŽuti kartonTriston Henry
  10. Las Vegas LightsIzmenaUšao: Nathaniel JonesIzašao: Johnny Rodriguez
  11. San AntonioŽuti kartonAlex Crognale

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Međusobni dueli

Skorašnji dueli (5): Las Vegas Lights 2 - 2 - 1 San Antonio. Prosečan broj golova 2.20, oba tima su postigla gol u 60% utakmica.

San Antonio
1 : 2
Las Vegas Lights
Las Vegas Lights FC
1 : 1
San Antonio FC
San Antonio FC
3 : 0
Las Vegas Lights FC
San Antonio
1 : 1
Las Vegas Lights
Las Vegas Lights
1 : 0
San Antonio

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Las Vegas Lights protiv San Antonio?

Utakmica lige USL Championship završena je rezultatom Las Vegas Lights 1:0 San Antonio. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni skor timova Las Vegas Lights i San Antonio?

U poslednjih 5 međusobnih utakmica, Las Vegas Lights je pobedio 2 puta, San Antonio 1 puta, a 2 utakmica završeno je nerešeno. Na tim utakmicama prosečno je postignuto 2,20 golova, a oba tima su dala gol u 60% utakmica.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Las Vegas Lights protiv San Antonio?

Las Vegas Lights prosečno postiže 1,31 golova po utakmici, a San Antonio 1,12. Prosek lige USL Championship iznosi 2,72 golova, uz Over 2.5 u 50% utakmica. BTTS se javlja u 65% utakmica tima Las Vegas Lights i 46% utakmica tima San Antonio.

Kakva je trenutna forma timova Las Vegas Lights i San Antonio?

U poslednjih pet utakmica, Las Vegas Lights ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). San Antonio ima 1 pobeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Las Vegas Lights protiv San Antonio?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Las Vegas Lights protiv San Antonio. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.