Portugalija - Liga 3Podaci ažurirani na dan 17. oktobar 2026.

Louletano - Lusitano Évora 1911: statistika utakmice

Louletano protiv Lusitano Évora 1911: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Louletano je igrao protiv Lusitano Évora 1911 u ligi Liga 3 (Portugalija). Utakmica je odigrana 6. septembar 2026.. Konačan rezultat: 1:0.

Trenutna forma

Louletano: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici. Lusitano Évora 1911: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici.

Statistika golova

Louletano postiže 1,67 i prima 1,67 golova po utakmici. Lusitano Évora 1911 postiže 0,67 i prima 0,67. Prosek lige: 2,42 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Louletano 67%, Lusitano Évora 1911 33%. Over 2.5: Louletano 67%, Lusitano Évora 1911 33%. Nivo lige: BTTS 45%, Over 2.5 45%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Louletano 1,29, Lusitano Évora 1911 1,34. Šutevi po utakmici: Louletano 9,0, Lusitano Évora 1911 12,0. Prosečan posed: Louletano 39%, Lusitano Évora 1911 52%.

Prvo i drugo poluvreme

Louletano: vođstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Lusitano Évora 1911: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 61-75 (2) za Louletano i 0-15 (1) za Lusitano Évora 1911. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Liga 3: 2,42 golova po utakmici, BTTS 45%, Over 2.5 45%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Podaci o učinku kod kuće i u gostima ukazuju na veoma izjednačen meč, iako Louletano ima očigledan problem u odbrani: kod kuće u proseku prima 3 gola, dok protivnici stvaraju šanse vredne 2,44 xG. Lusitano Évora na gostovanjima još nije primio gol, uz 100% utakmica bez primljenog gola i svega 0,62 xG koje dopušta po meču. Gosti, međutim, ne uspevaju da iskoriste svoju prednost u kreiranju igre, jer uprkos prosečno 15 šuteva, 6 udaraca u okvir gola i 1,56 xG na gostovanjima tamo još nisu postigli gol. Louletano je u boljem ukupnom ritmu, osvojivši 8 bodova u poslednjih 5 mečeva u poređenju sa 4 boda Lusitana, ali je njegov jedini domaći nastup završen porazom. Najverovatniji ishod deluje kao nerešen rezultat, uz mogućnost malog broja golova, jer čvrsta odbrana gostiju može da neutrališe domaćina, dok njihova efikasnost na gostovanjima i dalje iznosi nula.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Najjači signal za BTTS „Ne“ dolazi iz odbrane ekipe Lusitano Évora 1911: u sezonskim podacima sačuvali su mrežu netaknutom u 100% gostujućih utakmica, dok njihov prosečni dozvoljeni xG iznosi svega 0,62. Louletano kod kuće u proseku postiže samo 1,0 gol, upućuje 2,5 preciznih udaraca po utakmici i u polovini mečeva nije uspevao da zatrese mrežu. Gosti doduše stvaraju mnogo prilika, uz prosečnih 1,56 xG i 6,0 preciznih udaraca, ali njihov sezonski prosek golova na gostovanjima iznosi 0,0, što povećava rizik od jednostranog rezultata. Takođe, BTTS gostiju ove sezone iznosi 0%, naspram 50% kod ekipe Louletano i 47% za celu ligu, pa je verovatniji scenario u kojem najmanje jedna ekipa neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Lusitano Évora ima veoma solidne defanzivne pokazatelje: dozvoljava u proseku svega 0,62 xG, sačuvala je mrežu netaknutom u 100% dosadašnjih utakmica i primila je samo 2 gola. Louletano stvara u proseku 1,23 xG, ali protiv tako čvrste odbrane njegova prognoza broja golova pada na oko 0,90 gola. Gosti su aktivniji u napadu, upućujući u proseku 15 šuteva i 6 u okvir gola, naspram 10,5 i 2,5 domaćina, ali su u poslednjih 5 utakmica postizali samo 0,6 gola po meču. U poslednjih pet nastupa oba tima, utakmice sa najmanje 3 gola činile su po 40%, a ligaški prosek od 2,47 gola takođe ne ukazuje na scenario sa četiri gola. Najveću prednost stoga ima under 3,5, jer prognozirani zbir od 2,05 gola ostavlja jasnu sigurnosnu marginu ispod ove granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Louletano je u boljoj formi: u poslednjih pet utakmica postizao je prosečno 1,4 gola i osvajao prosečno 1,6 bodova, dok je Lusitano postizao 0,6 gola i osvajao 0,8 bodova. Domaćin je vodio na poluvremenu u 60% tih utakmica i nijednom nije bio u zaostatku nakon prvog poluvremena, dok gosti nijednom nisu otišli na odmor sa vođstvom, a u 40% mečeva su bili u zaostatku. Prednost Louletana na poluvremenu proizlazi i iz odbrane: u poslednjih pet nastupa nisu primili gol u prvom poluvremenu, dok je Lusitano u tom periodu primilo prosečno 0,6 golova. Nakon odmora domaćin je postizao prosečno 0,8 gola, a gosti samo 0,4, što ide u prilog očuvanju stečene prednosti. Iako xG gostiju iznosi 1,56 naspram 1,23 domaćina, njihova 0% realizacija šuteva prema sezonskim podacima, kao i 100% utakmica bez postignutog gola, govore u prilog scenariju da Louletano vodi na poluvremenu i pobedi na kraju meča.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvreme
1 : 0
2. poluvreme

Statistika utakmice

44Posed (%)56
LouletanoLusitano Évora 1911
6Šutevi4
LouletanoLusitano Évora 1911
1Šutevi u okvir1
LouletanoLusitano Évora 1911
0.99xG0.77
LouletanoLusitano Évora 1911
1Korneri6
LouletanoLusitano Évora 1911
73Opasni napadi60
LouletanoLusitano Évora 1911
9Prekršaji8
LouletanoLusitano Évora 1911
0Kartoni1
LouletanoLusitano Évora 1911

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

LouletanoLusitano Évora 1911
1.67Postignuti golovi / utakmica0.67
LouletanoLusitano Évora 1911
1.67Primljeni golovi / utakmica0.67
LouletanoLusitano Évora 1911
39%Prosečan posed52%
LouletanoLusitano Évora 1911
5.33Šutevi u okvir / utakmica3.67
LouletanoLusitano Évora 1911

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

9Šutevi po utakmici12
LouletanoLusitano Évora 1911
5.33Šutevi u okvir3.67
LouletanoLusitano Évora 1911
18.5%Realizacija šuteva5.6%
LouletanoLusitano Évora 1911
39%Posed52%
LouletanoLusitano Évora 1911
1.29xG za1.34
LouletanoLusitano Évora 1911
1.83xG protiv0.96
LouletanoLusitano Évora 1911

Kvalitet šuta

Louletano: KontranapadačkiLusitano Évora 1911: Uravnotežen
LouletanoLusitano Évora 1911
Preciznost (šutevi u okvir)59%31%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.140.11
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.310.18

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Louletano
DLW
Raspodela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Poslednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.7Primljeni golovi: 1.7xG: 1.29xG protivnika: 1.83BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Lusitano Évora 1911
LDW
Raspodela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-0
Poslednjih 5 u gostima
0-1-0
D
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.7Primljeni golovi: 0.7xG: 1.34xG protivnika: 0.96BTTS: 33%Over 2.5: 33%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Louletano je 149% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.67 golovi / utakmica - Louletano · 0.67 golovi / utakmica - Lusitano Évora 1911

Lusitano Évora 1911 je 149% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golovi / utakmica - Louletano · 0.67 golovi / utakmica - Lusitano Évora 1911

Napadački profil tima Louletano: jako

Louletano postiže gol u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Lusitano Évora 1911 čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

Napadački profil tima Lusitano Évora 1911: neujednačeno

Lusitano Évora 1911 postiže gol u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok Louletano čuva Clean sheet u 33% (1 od 3 utakmica).

5Postignuti golovi (sezona)2
LouletanoLusitano Évora 1911
5Primljeni golovi (sezona)2
LouletanoLusitano Évora 1911
3.33Prosečno golova na utakmici1.33
LouletanoLusitano Évora 1911
5Postignuti golovi (poslednjih 5)2
LouletanoLusitano Évora 1911
5Primljeni golovi (poslednjih 5)2
LouletanoLusitano Évora 1911

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol33%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%2 gola33%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%3 gola0%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%4 gola0%
LouletanoLusitano Évora 1911

Koliko često primaju najmanje...

67%1 gol67%
LouletanoLusitano Évora 1911
67%2 gola0%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%3 gola0%
LouletanoLusitano Évora 1911
0%4 gola0%
LouletanoLusitano Évora 1911

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu33%
LouletanoLusitano Évora 1911
0%BTTS u oba poluvremena0%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%Postigli gol u oba poluvremena33%
LouletanoLusitano Évora 1911

BTTS i broj golova

67%Najmanje 3 gola i BTTS33%
LouletanoLusitano Évora 1911
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
LouletanoLusitano Évora 1911
67%BTTS – poslednjih 533%
LouletanoLusitano Évora 1911

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

67%Najmanje 1 gol pre poluvremena67%
LouletanoLusitano Évora 1911
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena33%
LouletanoLusitano Évora 1911
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena0%
LouletanoLusitano Évora 1911

2. poluvreme

67%Najmanje 1 gol posle poluvremena33%
LouletanoLusitano Évora 1911
67%Najmanje 2 gola posle poluvremena0%
LouletanoLusitano Évora 1911
67%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
LouletanoLusitano Évora 1911

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Louletano je 248% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2.33 bodovi / utakmica - Louletano · 0.67 bodovi / utakmica - Lusitano Évora 1911

Louletano — stanje na poluvremenu
67% vodi33% nerešeno0% gubi
Lusitano Évora 1911 — stanje na poluvremenu
0% vodi67% nerešeno33% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

2.33Bodovi po utakmici (1. poluvreme)0.67
LouletanoLusitano Évora 1911
0.67Postignuti golovi (1. poluvreme)0.33
LouletanoLusitano Évora 1911
0Primljeni golovi (1. poluvreme)0.67
LouletanoLusitano Évora 1911
0.67Prosečan broj golova (1. poluvreme)1
LouletanoLusitano Évora 1911
100%Clean sheet pre poluvremena33%
LouletanoLusitano Évora 1911
33%Bez gola pre poluvremena67%
LouletanoLusitano Évora 1911

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.33Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.67
LouletanoLusitano Évora 1911
1Postignuti golovi (2. poluvreme)0.33
LouletanoLusitano Évora 1911
1.67Primljeni golovi (2. poluvreme)0
LouletanoLusitano Évora 1911
2.67Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.33
LouletanoLusitano Évora 1911
33%Clean sheet posle poluvremena100%
LouletanoLusitano Évora 1911
67%Bez gola posle poluvremena67%
LouletanoLusitano Évora 1911

Louletano — rezultati drugog poluvremena

33% W33% D33% L
7
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvreme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvreme)
2.33
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti49%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobeđuje u 33%. Ponekad gubi vođstvo posle poluvremena.

Odbrana posle poluvremena+1.7

Prima 1.7 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Lusitano Évora 1911 — rezultati drugog poluvremena

33% W67% D0% L
2
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvreme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.67
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena-0.7

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Louletano — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici2.331.33
Postignuti golovi / utakmica0.71.0
Primljeni golovi / utakmica0.01.7
Prosečno golova na utakmici0.72.7
1 gol67%67%
2 gola0%67%
3 gola0%67%
Clean sheet100%33%
Bez gola33%67%
Gol-razlika+2-2
Poluvreme: 67% vodi - 33% nerešeno - 0% gubi
2. poluvreme: 33% pobeda - 33% nerešeno - 33% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Lusitano Évora 1911 — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.671.67
Postignuti golovi / utakmica0.30.3
Primljeni golovi / utakmica0.70.0
Prosečno golova na utakmici1.00.3
1 gol67%33%
2 gola33%0%
3 gola0%0%
Clean sheet33%100%
Bez gola67%67%
Gol-razlika-1+1
Poluvreme: 0% vodi - 67% nerešeno - 33% gubi
2. poluvreme: 33% pobeda - 67% nerešeno - 0% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Louletano
PostigliPrimili
1
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
2
46-60
2
1
61-75
1
2
76-90

Najopasniji minuti 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilans kasnih golova (76–90): -1 - završnica je slabost.

Lusitano Évora 1911
PostigliPrimili
1
0
0-15
0
2
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji minuti 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.34
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.2 : 1.2
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
97%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
22%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
22%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 5 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Louletano

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.54
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.54
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
+0.38
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.16
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
129%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
148%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+0.3
Kasni golovi
20% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Lusitano Évora 1911

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
-0.38
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-0.5 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.67
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.29
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
59%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
52%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
0.00
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
0.0
Kasni golovi
50% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Liga 3.

Timovi u odnosu na ligu

LouletanoLigaLusitano Évora 1911
Prosečno golova na utakmici▲ 3.332.42▼ 1.33
Oba tima su postigla gol▲ 67%45%▼ 33%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 67%45%▼ 33%
Clean sheet• 33%34%• 33%
Gol pre poluvremena• 67%66%• 67%
Gol posle poluvremena• 67%66%▼ 33%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.42
Prosečan broj golova po utakmici
45%
Oba tima su postigla gol
45%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
34%
Clean sheet
1.29
Domaći golovi / utakmica
1.13
Gostujući golovi / utakmica
+14%
Prednost domaćeg napada
+12%
Prednost domaće odbrane
+5%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
66%
1 gol
29%
2 gola
13%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
66%
1 gol
45%
2 gola
16%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. Lusitano Évora 1911Žuti kartonJannick Buyla Sam

Sudija i treneri

Otvorite njihove profile sezone i uporedite rezultate utakmica, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Louletano protiv Lusitano Évora 1911?

Utakmica lige Liga 3 završena je rezultatom Louletano 1:0 Lusitano Évora 1911. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Louletano protiv Lusitano Évora 1911?

Louletano prosečno postiže 1,67 golova po utakmici, a Lusitano Évora 1911 0,67. Prosek lige Liga 3 iznosi 2,42 golova, uz Over 2.5 u 45% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica tima Louletano i 33% utakmica tima Lusitano Évora 1911.

Kakva je trenutna forma timova Louletano i Lusitano Évora 1911?

U poslednjih pet utakmica, Louletano ima 1 pobeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici). Lusitano Évora 1911 ima 1 pobeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Louletano protiv Lusitano Évora 1911?

Koristite ovu stranicu da uporedite brojke iza utakmice Louletano protiv Lusitano Évora 1911. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, tip, Value Bet preporuku i objašnjenje.