Tanzanija - Ligi kuu BaraPodaci ažurirani na dan 15. oktobar 2026.

Mashujaa - Polisi Morogoro: statistika utakmice

Grb tima Mashujaa
Mashujaa
2 : 1poluvreme 1:0
Grb tima Polisi Morogoro
Polisi Morogoro

Mashujaa protiv Polisi Morogoro: forma, golovi i ključna statistika

O čemu je ova utakmica

Mashujaa je igrao protiv Polisi Morogoro u ligi Ligi kuu Bara (Tanzanija). Utakmica je odigrana 8. oktobar 2026.. Konačan rezultat: 2:1.

Trenutna forma

Mashujaa: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Polisi Morogoro: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Mashujaa postiže 1,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Polisi Morogoro postiže 1,50 i prima 1,17. Prosek lige: 2,47 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Mashujaa 50%, Polisi Morogoro 50%. Over 2.5: Mashujaa 50%, Polisi Morogoro 33%. Nivo lige: BTTS 47%, Over 2.5 41%.

xG, šutevi i posed

xG po utakmici: Mashujaa 1,32, Polisi Morogoro 1,58. Šutevi po utakmici: Mashujaa 6,0, Polisi Morogoro 9,2. Prosečan posed: Mashujaa 43%, Polisi Morogoro 35%.

Prvo i drugo poluvreme

Mashujaa: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Polisi Morogoro: vođstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutima

Najjači istorijski interval za postizanje golova je 46-60 (2) za Mashujaa i 31-45+ (4) za Polisi Morogoro. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.

Kontekst lige

Ligi kuu Bara: 2,47 golova po utakmici, BTTS 47%, Over 2.5 41%.

Međusobni skor

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza pre utakmice

Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opšta analiza utakmice

Mashujaa je pobedila u obe dosadašnje utakmice kod kuće, postigavši u proseku 2 gola i primivši 1, dok Polisi Morogoro na gostovanjima postiže u proseku 1,5 gola, a prima 2. Domaćini kod kuće dozvoljavaju protivnicima prilike vredne 1,07 xG po utakmici, znatno manje nego gosti na gostovanjima (1,86 xG), što ide u prilog Mashujaa uprkos maloj razlici u kvalitetu stvorenih prilika: 1,35 prema 1,24 xG. Polisi je u boljoj nedavnoj formi — pobedio je u 3 od 5 utakmica, a Mashujaa u 2 od 5 — i u tom periodu postigao je 8 golova, naspram 5 domaćina. Ipak, obe ekipe su primile po 6 golova u poslednjih pet utakmica, pa prednost domaćeg terena i slabija odbrana gostiju na strani u prognozi pretežu u korist Mashujaa.

Pogledajte statistički pregled
BTTS — da li će oba tima postići gol?

Oba tima su postizala u proseku po 1,5 gola po utakmici, a nijedan dosadašnji meč nisu završili bez postignutog gola, što ide u prilog tome da oba tima daju gol. Mashujaa stvara šanse u vrednosti od prosečno 1,8 xG, dok Polisi Morogoro dozvoljava protivnicima 1,86 xG, pa deluje verovatno da će domaćin postići gol. I gosti imaju osnova da zatresu mrežu: u poslednjih 5 utakmica postizali su prosečno 1,6 gola, dok je Mashujaa primala 1,2. Na oprez poziva činjenica da je na 50% utakmica oba tima postiglo gol, a da su domaćini tokom sezone primali u proseku samo 0,75 gola. Uprkos tome, ofanzivne brojke oba tima daju blagu prednost scenariju u kojem oba tima postižu gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under — analiza golova

Mashujaa postiže u proseku 1,5 gola i stvara xG od 1,80, dok Polisi Morogoro prima u proseku 2,0 gola, što ukazuje na prilike za domaćina. Gosti takođe postižu u proseku 1,5 gola, mada domaćin prima samo 0,75 gola po utakmici, pa njihov doprinos procenjujem opreznije. U prilog tome da će biti više od 1,5 gola govori činjenica da su oba tima postigla gol u svakoj od dosadašnjih utakmica, a takav zbir zabeležen je u 100% utakmica Mashujaa i 50% utakmica Polisi Morogoro. Viša granica deluje manje ubedljivo: više od 2,5 gola postignuto je u samo 25% utakmica domaćina, dok je ligaški prosek 2,47 gola. Uz prognozu od 2,68 gola, najjači signal je zato više od 1,5 gola, bez potrebe da se očekuje naročito visok rezultat.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju

Polisi Morogoro je vodio na poluvremenu u 3 od poslednjih 5 utakmica, dok Mashujaa nijednom nije bio u vođstvu u tom trenutku i nije postigao nijedan gol pre poluvremena. Gosti su dobili 3 od tih 5 utakmica i postizali u proseku 1,6 golova, dok su domaćini ostvarili 2 pobede uz prosek od 1,0 gola. Zadržavanju prednosti ide u prilog činjenica da su gosti u drugim poluvremenima poslednjih 5 utakmica primali u proseku samo 0,2 gola i 4 puta sačuvali mrežu netaknutom. Zato su vođstvo gostiju na poluvremenu i njihova pobeda na kraju najjači pojedinačni scenario, mada xG domaćina na svom terenu od 1,80, u poređenju sa 1,24 gostiju na strani, umanjuje sigurnost ove prognoze.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvreme
1 : 1
2. poluvreme

Statistika utakmice

50Posed (%)50
MashujaaPolisi Morogoro
14Šutevi6
MashujaaPolisi Morogoro
5Šutevi u okvir4
MashujaaPolisi Morogoro
1.73xG1.12
MashujaaPolisi Morogoro
7Korneri1
MashujaaPolisi Morogoro
69Opasni napadi62
MashujaaPolisi Morogoro
16Prekršaji19
MashujaaPolisi Morogoro
0Kartoni0
MashujaaPolisi Morogoro

Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?

Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.

MashujaaPolisi Morogoro
1Postignuti golovi / utakmica1.5
MashujaaPolisi Morogoro
1Primljeni golovi / utakmica1.17
MashujaaPolisi Morogoro
43%Prosečan posed35%
MashujaaPolisi Morogoro
2.33Šutevi u okvir / utakmica4
MashujaaPolisi Morogoro

Statistika timova— ko je efikasniji?

Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.

6Šutevi po utakmici9.17
MashujaaPolisi Morogoro
2.33Šutevi u okvir4
MashujaaPolisi Morogoro
16.7%Realizacija šuteva16.4%
MashujaaPolisi Morogoro
43%Posed35%
MashujaaPolisi Morogoro
1.32xG za1.58
MashujaaPolisi Morogoro
1.43xG protiv1.48
MashujaaPolisi Morogoro

Kvalitet šuta

Mashujaa: KontranapadačkiPolisi Morogoro: Kontranapadački
MashujaaPolisi Morogoro
Preciznost (šutevi u okvir)39%44%
Kvalitet šansi (xG po šutu)0.220.17
Završnica (golovi po šutu u okvir)0.430.38

xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.

Forma tima— ko je u boljoj formi?

Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.

Polisi Morogoro je 50% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.

1.2 bodovi / utakmica - Mashujaa · 1.8 bodovi / utakmica - Polisi Morogoro

Mashujaa
LLWLW
Raspodela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
3-0-3
1.50 bodovi / utakmica · gol-razlika 0
Poslednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodovi / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Poslednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.32xG protivnika: 1.43BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Polisi Morogoro
WWLLW
Raspodela sezonskih rezultata
50% W17% D33% L
Sezona (P-N-I)
3-1-2
1.67 bodovi / utakmica · gol-razlika +2
Poslednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodovi / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-1
Poslednjih 5 u gostima
1-0-1
WL
Prosek u poslednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.2xG: 1.55xG protivnika: 1.64BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?

Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.

Polisi Morogoro je 50% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Mashujaa · 1.5 golovi / utakmica - Polisi Morogoro

Mashujaa je 17% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golovi / utakmica - Mashujaa · 1.17 golovi / utakmica - Polisi Morogoro

Napadački profil tima Mashujaa: neujednačeno

Mashujaa postiže gol u 67% utakmica (4 od 6 utakmica), dok Polisi Morogoro čuva Clean sheet u 50% (3 od 6 utakmica).

Napadački profil tima Polisi Morogoro: veoma jako

Polisi Morogoro postiže gol u 100% utakmica (6 od 6 utakmica), dok Mashujaa čuva Clean sheet u 17% (1 od 6 utakmica).

6Postignuti golovi (sezona)9
MashujaaPolisi Morogoro
6Primljeni golovi (sezona)7
MashujaaPolisi Morogoro
2Prosečno golova na utakmici2.67
MashujaaPolisi Morogoro
5Postignuti golovi (poslednjih 5)8
MashujaaPolisi Morogoro
6Primljeni golovi (poslednjih 5)6
MashujaaPolisi Morogoro

Koliko često postižu najmanje...

67%1 gol100%
MashujaaPolisi Morogoro
33%2 gola50%
MashujaaPolisi Morogoro
0%3 gola0%
MashujaaPolisi Morogoro
0%4 gola0%
MashujaaPolisi Morogoro

Koliko često primaju najmanje...

83%1 gol50%
MashujaaPolisi Morogoro
17%2 gola33%
MashujaaPolisi Morogoro
0%3 gola17%
MashujaaPolisi Morogoro
0%4 gola17%
MashujaaPolisi Morogoro

* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.

Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?

Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu17%
MashujaaPolisi Morogoro
0%BTTS u oba poluvremena0%
MashujaaPolisi Morogoro
0%Postigli gol u oba poluvremena17%
MashujaaPolisi Morogoro

BTTS i broj golova

50%Najmanje 3 gola i BTTS33%
MashujaaPolisi Morogoro
0%Najmanje 3 gola bez BTTS0%
MashujaaPolisi Morogoro
60%BTTS – poslednjih 540%
MashujaaPolisi Morogoro

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?

Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvreme

33%Najmanje 1 gol pre poluvremena83%
MashujaaPolisi Morogoro
0%Najmanje 2 gola pre poluvremena50%
MashujaaPolisi Morogoro
0%Najmanje 3 gola pre poluvremena17%
MashujaaPolisi Morogoro

2. poluvreme

83%Najmanje 1 gol posle poluvremena67%
MashujaaPolisi Morogoro
50%Najmanje 2 gola posle poluvremena17%
MashujaaPolisi Morogoro
33%Najmanje 3 gola posle poluvremena0%
MashujaaPolisi Morogoro

Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?

Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Polisi Morogoro je 149% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.67 bodovi / utakmica - Mashujaa · 1.67 bodovi / utakmica - Polisi Morogoro

Mashujaa — stanje na poluvremenu
0% vodi67% nerešeno33% gubi
Polisi Morogoro — stanje na poluvremenu
50% vodi17% nerešeno33% gubi

Pre poluvremena (1. poluvreme)

0.67Bodovi po utakmici (1. poluvreme)1.67
MashujaaPolisi Morogoro
0Postignuti golovi (1. poluvreme)1
MashujaaPolisi Morogoro
0.33Primljeni golovi (1. poluvreme)0.83
MashujaaPolisi Morogoro
0.33Prosečan broj golova (1. poluvreme)1.83
MashujaaPolisi Morogoro
67%Clean sheet pre poluvremena67%
MashujaaPolisi Morogoro
100%Bez gola pre poluvremena33%
MashujaaPolisi Morogoro

Posle poluvremena (2. poluvreme)

1.67Bodovi po utakmici (2. poluvreme)1.5
MashujaaPolisi Morogoro
1Postignuti golovi (2. poluvreme)0.5
MashujaaPolisi Morogoro
0.67Primljeni golovi (2. poluvreme)0.33
MashujaaPolisi Morogoro
1.67Prosečan broj golova (2. poluvreme)0.83
MashujaaPolisi Morogoro
50%Clean sheet posle poluvremena67%
MashujaaPolisi Morogoro
33%Bez gola posle poluvremena50%
MashujaaPolisi Morogoro

Mashujaa — rezultati drugog poluvremena

50% W17% D33% L
4
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvreme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvreme)
0.67
PPG pre poluvremena
Odbrana posle poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.

Polisi Morogoro — rezultati drugog poluvremena

33% W50% D17% L
10
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvreme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvreme)
1.67
PPG pre poluvremena
Čuvanje prednosti100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobeđuje u 50%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.

Odbrana posle poluvremena-0.5

Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.

Mashujaa — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici0.601.40
Postignuti golovi / utakmica0.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosečno golova na utakmici0.41.8
1 gol40%80%
2 gola0%60%
3 gola0%40%
Clean sheet60%40%
Bez gola100%40%
Gol-razlika-2+1
Poluvreme: 0% vodi - 60% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 20% nerešeno - 40% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Polisi Morogoro — poslednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvreme2. poluvreme
Bodovi po utakmici1.801.60
Postignuti golovi / utakmica1.20.4
Primljeni golovi / utakmica1.00.2
Prosečno golova na utakmici2.20.6
1 gol100%60%
2 gola60%0%
3 gola20%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola20%60%
Gol-razlika+1+1
Poluvreme: 60% vodi - 0% nerešeno - 40% gubi
2. poluvreme: 40% pobeda - 40% nerešeno - 20% poraz
BTTS na poluvremenu (poslednjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.

Golovi po minutima— kada se postižu golovi?

Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.

Mashujaa
PostigliPrimili
0
1
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
2
1
46-60
2
2
61-75
2
1
76-90

Najopasniji minuti 46-60 (2 goals). Najviše primaju u 61-75 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

Polisi Morogoro
PostigliPrimili
1
1
0-15
1
2
16-30
4
2
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
2
1
76-90

Najopasniji minuti 31-45 (4 goals). Najviše primaju u 16-30 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.

* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.

Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?

Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.

Profil utakmice

2.33
Procenjeni golovi
napad u odnosu na odbranu protivnika
1.1 : 1.3
Procenjena raspodela golova
domaćin : gost
95%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosek lige
50%
Oba tima su postigla gol (BTTS)
prosek iz sezona oba tima
-100%
Derbi efekat
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
67%
BTTS procena
na osnovu učestalosti postizanja golova oba tima
0%
Rizik 0:0
praktično nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad u odnosu na odbranu sa obe strane

Mashujaa

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
-0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.11
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
0.0 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.32
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
67%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
102%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
-0.30
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
+1.0
Kasni golovi
33% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Polisi Morogoro

Neto xG bilans
Razlika između kvaliteta stvorenih i dozvoljenih šansi po utakmici.
+0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarnog bilansa golova i bilansa koji sugeriše xG.
+0.23
Bodovi u odnosu na učinak
Poređenje osvojenih bodova i bodova koje sugeriše gol-razlika tima.
-1.2 bod.
Efikasnost realizacije
Da li tim realizuje šanse? Pozitivna vrednost znači da postiže više golova nego što kvalitet šansi sugeriše.
-0.08
Defanzivna efikasnost
Da li odbrana ili golman spašavaju tim? Pozitivna vrednost znači da tim prima manje golova nego što dozvoljene šanse sugerišu.
+0.31
Napad u odnosu na ligu
Koliko tim postiže u poređenju sa prosekom lige za ovu ulogu. 120% znači 20% iznad proseka.
153%
Odbrana u odnosu na ligu
Koliko tim prima u poređenju sa prosekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
79%
Trend forme
Poredi bodove iz poslednjih 5 utakmica sa prosekom cele sezone.
+0.13
Jače drugo poluvreme?
Koliko više golova tim postiže posle poluvremena nego pre njega.
-0.5
Kasni golovi
22% golova tima postiže se između 76. i 90. minuta. Poređenja radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
22%

* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.

Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?

Poređenje dva tima sa prosekom lige Ligi kuu Bara.

Timovi u odnosu na ligu

MashujaaLigaPolisi Morogoro
Prosečno golova na utakmici▼ 2.002.47▲ 2.67
Oba tima su postigla gol▲ 50%47%▲ 50%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)▲ 50%41%▼ 33%
Clean sheet▼ 17%28%▲ 50%
Gol pre poluvremena▼ 33%73%▲ 83%
Gol posle poluvremena▲ 83%71%▼ 67%

^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.

2.47
Prosečan broj golova po utakmici
47%
Oba tima su postigla gol
41%
Najmanje 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheet
1.49
Domaći golovi / utakmica
0.98
Gostujući golovi / utakmica
+52%
Prednost domaćeg napada
+34%
Prednost domaće odbrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cela liga)
73%
1 gol
39%
2 gola
10%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cela liga)
71%
1 gol
27%
2 gola
16%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.

Domaći tim

Ostali zabeleženi igrači

—Mishamo Daud Michael⚽ 1

Gostujući tim

Tok utakmice

Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.

  1. MashujaaGolMishamo Daud Michael

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Mashujaa protiv Polisi Morogoro?

Utakmica lige Ligi kuu Bara završena je rezultatom Mashujaa 2:1 Polisi Morogoro. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.

Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Mashujaa protiv Polisi Morogoro?

Mashujaa prosečno postiže 1,00 golova po utakmici, a Polisi Morogoro 1,50. Prosek lige Ligi kuu Bara iznosi 2,47 golova, uz Over 2.5 u 41% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica tima Mashujaa i 50% utakmica tima Polisi Morogoro.

Kakva je trenutna forma timova Mashujaa i Polisi Morogoro?

U poslednjih pet utakmica, Mashujaa ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Polisi Morogoro ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Mashujaa protiv Polisi Morogoro?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.